94802
  • RoboKutya78
    #54359
    Juj egy újabb lerágott csont a festést tekintve



  • trakk
    #54358
    Limitált ideig bent vannak:

    - Bentley Continental Supersports Coupé "Red Juggernaut" - 5,500 SB
    - BMW Z4 GT3 "Team Need for Speed" - 4,900 SB
  • BONESAI
    #54357
    SV Murci meg is lett
  • BONESAI
    #54356
    Új On Sale autók:
    Aston Martin DBS
    Aston Martin Vantage V12 cop, sima
    Audi R8 5.2 Coupé
    Ford Mustang Boss 302 '69
    Lamborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni
    Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster
    Lamborghini Murciélago LP 670-4 Super Veloce
    Porsche Panamera Turbo
  • nfsmw4ever
    #54355
    nem megy. ma elég sok az ilyen pro sofőr. kaptam tőlük....
  • BONESAI
    #54354
    Én mentem vele 411et... még a régi rendszerben
    Most természetesen nem megy annyit, ez egy csaló volt... 390 fölé aligha menne nitróval
  • Tarpi
    #54353
    Ez ennyit megy?
  • BONESAI
    #54352
    Verona már 250. hely
  • RED BULL F
    #54351
    Ne sajnáld, azért addig mennyi jó futamot is mentünk vele. Én is az elsők között ruháztam be rá, amikor betették. És nem bánom egy kicsit se. Bár őszintén bevallom, kicsit fáj, hogy IGC lett. De ez várható volt.
  • Hunn1a
    #54350
    Na, aki ért a Proxy Switcherhez, ahhoz lenne pár kérdésem (ami miatt lecsúsztam a Renner csomagról). Kinek írhatok privátot?
  • BONESAI
    #54349
    Nade kérem... mi mennyiért is vettük? 50 forintért? :-)
  • SUNNY84HUN
    #54348
    nagyon sokan örülnek az m3 gts -nek hogy igc lett , én meg nem sajnálom hogy anno sokan boostért köztük én is vettem .. , roadster murci és ez nagyon jó vétel igcért szvsz :))
  • BONESAI
    #54347
    Nálam az F1 McLaren és a Cinque a legerősebb.. IGC kocsik közül a GTS M3
  • SUNNY84HUN
    #54346
    csak viccnek szántam , amúgy a paganik mocsok jók , mc f1 , avi , koenigek se ganék annyira
  • gyeprefos007
    #54345
    Nem cheater gépre gondoltam :D kéremszépen tisztességes versenyző volnék :D
  • SUNNY84HUN
    #54344
    top verda lesd meg a stat oldalt van olyan silvia ami 2 perces pályán 30mp alatt végig megy meg ma volt 1 lexus lfa ami 10 mp alatt végig ment a veronán gt3 és aventádorok előtt , ne ezek a top gépek
  • chris1997
    #54343
    Olyan nem is volt.
  • gyeprefos007
    #54342
    Srácok most melyik a top verda a worldben? úgy értem ami veri még a verést is? :D
  • BONESAI
    #54341
    Úgy beszélsz a GTSről mintha E46 lenne persze hogy jó idő PU nélkül
  • Hunn1a
    #54340
    Ja és mindez "segédeszközök" (PU) nélkül értendő.
  • Hunn1a
    #54339
    Gondolom, Cinkével... Szerintem egy 741-es overallú M3 GTS-től nem is rossz (durva forgalommal súlyosbítva) Lion's-on az 1:57,1 illetve Veronán az 1:28,7 (4742., illetve 4203. hely).
  • BONESAI
    #54338
    Ma én is mentem Veronán, 281. helyet sikerült megszereznem, Lion's-on 327. -et.
  • BONESAI
    #54337
    Nálam is pontosan ugyan ez van érvényben.. nem is szeretek magyarokkal menni, megmondja bárki aki már ment velem:D
  • SUNNY84HUN
    #54336
    gt3 al:))
  • SUNNY84HUN
    #54335
    L.c. -n és a V. n. -en sokat mentem ma főleg t3 al voltam
  • Hunn1a
    #54334
    Ma időket faragtam, szóval a következő pályákon voltam: Lion's Challenge, Verona Tunnel, Kempton Docks, Burrows, HWY99&State.
  • chris1997
    #54333
    Kösz a felvilágosodást.
  • SUNNY84HUN
    #54332
    szerény véleményem szerint :D de elb@sztam mert szvsz akartam írni :))
  • chris1997
    #54331
    Mit jelent a szvsz/szvzs? :D
  • SUNNY84HUN
    #54330
    valahol én is láttalak csak kiléptél szvzs ..
  • Hunn1a
    #54329
    Hja, ma elég sok magyarral találkoztam - az itteni közösségből is. (Dealcsy, Vidia, Axemane)
  • lorci
    #54328
    Ezzel igy vagyok én is ha magyarral találkozok a játékban akkor máskép viszonyulok hozzá mind a többiekhez.Még az sem zavar ha elver
  • SUNNY84HUN
    #54327
    viszlát
    amúgy mi lerészegedve haverokkal forza horizon -t toljuk xbox360on , az igen über bruta ...
  • BONESAI
    #54326
    Nincs itt semmiféle max cucc... győzelemből mindig szerezhetsz többet, ugyanígy van az autókkal
  • Dealcsy
    #54325
    1. PS3-at és PC-t összehasonlítani hülyeség. Ég és föld.
    2. Akkor barátom, elköszönök tőled. VISZLÁT!
    3. A PS3-nak megfelelő támogatása van, ellenben a PC-n lévő NTFS-sel, amire még mindig nincs megfelelő támogatás (bár már több mint 20 éve létezik ez a fájlrendszer). Mert a windows, amire írják a World-öt, NTFS fájlrendszert használ, magyarán a 'DNS-ébe' bele van kódolva a hiba. Viszont ha megírnák Linuxra is (ami ugye EXT3 (vagy 4?) fájlrendszert használ) (és ami olyan valószínű, minthogy a rántottát tojás nélkül lehet csinálni), ott se lennének hibák az operációs rendszerből fakadóan. (Ergo, ezért van gond, ha valaki azt a programot használja, aminek a segítségével windows-os programokat lehet futtatni linuxon.) Maximum, ha rosszul programoznak valamit.
    A fájlrendszerek szakmai részében nem vagyok járatos, de én így látom.
    4. Szerintem ezt is meg fogod unni, és néhány hét vagy hónap múlva a következőket írod: "Sziasztok. Visszajöttem."
  • DEJAVU71
    #54324
    Igen ez erdekes, en is epp ezt ereztem :) Hogy huha, nehogy rammoljak mar
    Par pofont eppen kaptam, jobbrol es balrol

  • Hunn1a
    #54323
    Igen, a fair play díj jár.
  • Dealcsy
    #54322
    Hát csak azért fogtad, mert nem nitróztam, meg egy ritka pillanatok egyike volt, hogy a 3 csillagos perfect start skill ellenére elrontottam a rajtot, meg mikor lerammoltalak, fairplay miatt lelassítottam. CSILLAG71-et meg sikerült a startnál megpörgetnem, de ő jött nekem. Ő fordulni akart, én egyenesen menni. De amúgy nem mintha szívemre vettem volna ezt az egész ügyet, csak törekszem az olyan emberekkel a jó kapcsolat megtartására, akikkel sűrűbben találkozok fórumokon, játékban.
  • SylarHun
    #54321
    Sziasztok!

    Asszem én ebből a buliból is kiszálltam. Sőt az összes PC-s ből is.
    Az eddig játszott játékaim, mind befejeztem egy újabb game miatt.

    Gran Turismo 5 Academy (PS3)

    Nincs Pc-n ilyen jó és szép játék, no meg összetett és ennyire jó online kivitelezés.
    Nincs lag, szerver error stb.
    No meg több mint 1000 autó! Igen több mint ezer.

    Csak egy kép az egyik autómról, így néz ki az egész játék.


    További képek [L:http://sylarhun.picturepush.com/album/249119/p-GT5.html]ITT[/L], ha érdekel valakit.
  • Hunn1a
    #54320
    Nyugi, mondtam, hogy nem volt gáz (persze meglepődtem rajta, hogy a majdnem ultra 86-osommal fogtam a Noob Editiont). Vagy Csillag ellen is volt valami Kempton Dockson?