94802
  • nfsmw4ever
    #54482
    Köszönöm a megnyugtatást! Annyira nem gáz, mert megmaradtak az eredmények, már amikor láttatni engedi a másik profilt. Épp írni akartam, hogy nejemnek is eltűnt a másod profilja... Ha lúd, legyen kövér. Végül is a játékban van, csak statisztikában nincs. Érdekes, hogy úgy mondjam... Nos eddig kettőből kettő :-) Holnap ellenőrzöm a többit is. Nagy család - sok profil :-)
    Köszi! És ha úgy adódik kopogtatok nálad!
  • tutuhawer #54481
    Szevasz. A speedapi nem küldött valamiféle adatot a stat oldal felé, ezért látszik, hogy a profilodat most nézted meg először. Megijedni nem kell. A stat nullázásakor többeknek módosult ez, nekem is. Így kicsit trükkösebb megnézni a múltbeli statisztikákat. Még a nagyfőnökök sem tudják, de mondanom se kell, én látom a magam múltját, de másokét is , Ha kell. ha gáz van, írj nekem.
  • chris1997
    #54480
    Komolyat?!
  • RoboKutya78
    #54479
    Ezektől valami komolyat várni ugyan má nőj fel végre.
  • Quqa
    #54478
    Ezt elcsesztem pedig ilyenek egy vinyl-ben jók lennének.
  • Quqa
    #54477
    Köszi, neked is Bonesai, ennyiért semmit adni ezeknél ez is művészet, azt hittem valami komoly cucc van benne pl. …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/149/4/6/calibra_jdm_by_roof01-d3hidq9.jpg

  • BONESAI
    #54476
    BMW 3.0 CSL meg is lett. :-) Kösz hogy szóltál
  • chris1997
    #54475
    Új OnSale autók:
    BMW 3.0 CSL "Silver" - 1800 SB
    Cadillac CTS-V "Blue" - 1920 SB
    Lamborghini Countach "Cop" Edition - 2100 SB
    Lamborghini Murcielago LP-640 "TH" Edition - 3060 SB
    Porsche 911 Carrera RSR "White" - 1800 SB
    Porsche 911 GT3 RS "Grey" - 3060 SB
  • BONESAI
    #54474
    Bár Chris már posztolta, azért felrakom én is
  • chris1997
    #54473
  • RoboKutya78
    #54472
    jó a szinkronizáció is:)
    Nézem a két gépen mi történik.
    Hallom a notin hogy ki van támasztva a gázkar pörögnek a nissanom kerekei látom a notin hogy füstöl mint állat erre ránézek az asztalira ott meg azt látom hogy állnak a kerekek mint a cövek:)
  • BONESAI
    #54471
    Nekem megvannak, dobhatok egy képet róluk
  • RoboKutya78
    #54470
    ilyen bakik után ezeknek még boostpénzt adni ehh megőrültem.
  • RoboKutya78
    #54469
    ezek után azt se hiszem el hogy bármely eventen részt vesznek:)
  • Quqa
    #54468
    Abban a JDB matricában mik vannak, van valami videó erről.
  • Quqa
    #54467
    Annyi a lényeg ha mentél már aznap valamilyen versenyt nem fog menni a group, ennyire értenek hozzá és észre sem veszik.
    Jól gondoltam ezért tart ennyi ideig a leállás ezek besétálnak bámészkodni.
  • chris1997
    #54466
    Új TopUp cuccok semmi egyenlőre nekem. Sajnos.
  • RoboKutya78
    #54465
    A jó édes annyukat és igaz így megy minden okéé
  • RoboKutya78
    #54464
    Na most izzadtam egy adagot:)
    Addig eljutottam hogy elvileg van egy tökéletes hálózatom az asztali és a notebokom között wifi segítségével olyannyira, hogy megoszthatok könyvtárakat nyomtatót a két gép között de a cucc még mindig nem oké

    Azt mondod hogy az on kapcsolót felcserélték volna az off kapcsolóval ennyire gagyik nem lehetnek:)
  • chris1997
    #54463
    Kamu
  • Quqa
    #54462
    TCM-ről ollóztam ki.

    NFSW Twitter:

    Seriously now! They're major improvements for the cheater detection process. Definetely there will be changes!

    EA Is Adding a "REAL ANTICHEAT" in the upcoming Patches! So Grab Your Hacks & Bots and rock this sh*tty Game before its to late!

    Most ez komoly vagy megint porhintés, esetleg rosszul értelmezem!
  • nfsmw4ever
    #54461
    Öööö... Sokan? Rengetegen?
    Nagy vagy
    Marad a proxyswitcher :-)
  • Gab0523
    #54460
    (Az jutott eszembe hirtelen, hogy vajon hányan lőnék be a routert lengyel IP-re, ha lehetne... :D)
  • nfsmw4ever
    #54459
    Igaz!! Nem voltam jól megfogalmazva.
  • Gab0523
    #54458
    Srácok, azért az legyen tiszta, hogy a router által generált IP az local... Online a modem IP--je megy.
  • Quqa
    #54457
    Mondom a megoldást nálam sem ment!
    Tehát fellépsz mindképp géppel, social minden off, lehet group-ot hívni az első verseny rendben lemegy után se kép se hang.
    A megoldás: a verseny végén gyorsan tovább kell nyomni mintha mennétek még egy kört ugyan azon a pályán és onnan kell kilépni.
    Ezt is elcseszték, persze miért működne pont ez, akkor dolgozniuk is kéne.
  • SUNNY84HUN
    #54456
    ez valóban még faszább
  • RoboKutya78
    #54455
    Ez jobb:)
  • RoboKutya78
    #54454
    Most kísérletezek külön ip cím kiosztással ha bejön hepi leszek:)
    Ruteren megy a csatlakozás
    Gab0532 adja az ötleteket a háttérben:)
    Újra indul a noti azt meglesem milyen eredménye lesz.
  • SUNNY84HUN
    #54453
    Noxnak üzenem

    :)
  • nfsmw4ever
    #54452
    Nem tudom. Nem érteK hozzá. De itthon a roueteren, minden eszközömnek külön IP-t adhatok. Bár mióta klónozható a DNS a routerrel, nem kellett ilyesmit vacakolnom, mert a switch megoldja :-) (Szerencsére) Tudom! A switch nem ad ipét, azt továbbra is a router intézi. De jöhetne egy guru ide és lehet tanulok is valamit, nem csak vaktában lövöldözök.
  • Gab0523
    #54451
    Nemnemnem.... ez így nem egészen pontos.
    Az IP-t nem a router mögé kell helyezni. Az IP-t a modem osztja, illetve az nyeli be központilag. A router mögötti IP -ami valójában az alaplapi ID egy variánsa- dolgozhat, de a Windows ezt nem teszi fixen lehetővé. Szóval ez nem kavarhat, kivéve, ha hálókártyákkal van osztva a net.
  • nfsmw4ever
    #54450
    Van IP mindenen.Router mögött kapják az eszközök az "al" IP-t. A hiba szerintem nem ez. Ha a sociaL-ban (a játékon belül) mindkét profilban minden off, akkor elvileg jók a beállítások. A két launcherben, azonos shard és azonos server mellett elvileg ezután nincs gond. Ha mégis, akkor a Sandboxie beállításfájlban kell buherálni. A Sb-ban futtatott klienst, mindenképp UAC-ként kell futtatni!!! Viszont ha két külön gépen is megvan a hiba, akkor passz. Esetleg ha menedzselhető a router, akkor még abban lehet valami kivételt kell alkalmazni. Egyelőre ennyi jut a fejembe, de ráfekszek kicsit nemsoká.
  • Gab0523
    #54449
    Te Robo... Routered van, vagy hálókártyával osztod meg a neted a két gép között?
  • RoboKutya78
    #54448
    igazából a notin nincs ip cím kiosztva.
  • Freeman16
    #54447
    Azonos az IP címe a két gépnek?
  • RoboKutya78
    #54446
    Skacok adjatok ötletet mi lehet a hiba.
    Van két gépem két külön játékaccal szeretném ha a két gép tudna játszani egymással.
    De a barátmegjelölés is hiába próbálom az egyik játékosra mindig azt írja ha majd aktív lesz akkor tudok kommunikálni vele.
    Tehát se grupot nem tudok nyitni a másik gépem fele se verseny invitáció se megy ki. Olyan mintha nem is látná a két gép játékon belül egymást.
    Sendboxival meg látja a másik accom tudok grupot nyitni de nem tudok játékot indítani a másik felé.

    Ötleteljetek ezen legyetek oly jók.
  • veszettróka
    #54445
    Nem véletlenül nyelvét öltögető békát raktam (érted, lüke, nyelvét öltögető béka...) a posztjaim végére. Túl komolyan ne vedd.

    NPC: ah, kösz
  • kanyesz07
    #54444
    Non Player Character.
  • Hunn1a
    #54443
    Az NPC a program által irányított karaktereket jelöli, elsősorban TPS és RPG játékoknál használják ezt a kifejezést.