94802
  • Hunn1a
    #54522
    Megint bent van a Renner 8000-ért! És megint lecsúszok róla, ha valaki nem segít a megszerzésében... (Van 2x2000Ft PSC-m, csak emiatt a csomag miatt. Clióm van már, meg a többi sem érdekel, de a Renner csomag kell nagyon.)
  • trakk
    #54521
    Közben frissítették a fészbúk-meghívós ajándékot:

    Csak sajnos nem működik azoknak, akik ezt a Shine vinylekkel megcsinálták.
  • RoboKutya78
    #54520
    Mi van vele valamit rosszul írtam ki?
    Ez nem vétség éjfél előtt pár órával:)
    Főleg hogy a kreálmányt kb egy fél óra alatt dobtam össze. És mentségemre ott a verziószám 0.001v szóval várd ki a végét.
  • axemane
    #54519
    azt nem kell tolni, megy az magatol is
  • SUNNY84HUN
    #54518
    pedig jó lenne

    #54514

    #54517 te csak toljad az r8 ad
  • axemane
    #54517
    Chris, mikor tudunk menni egy par futamot? Ossze kellene herrentsuk az LFA-mat valamivel (tobbek kozott az R8-al) :)
  • chris1997
    #54516
    Mondom hogy kamu. Nem jellemző ez a stílus és modor
  • tutuhawer #54515
    jó, jó, de ne szólj neki, mert megsértődik
  • CortezK2
    #54514
  • CortezK2
    #54513
    640 vs 650 (az ajándékról lemondok)
  • RED BULL F
    #54512
    Ki tudja, lehet valaki csak unatkozott és fake üzenet. Én is csak gúnyolódom Na de búcsúzóként azért fotóztam nektek egy képrejtvényt. Aki megtalálja a "hibát", annak Drew rajtam keresztül küldi majd az 1 napos Rental Volkswagen R32 "MotherF*cker Edition" kódot!

  • tutuhawer #54511
    én nem látom.
    https://twitter.com/NFSworld
  • RED BULL F
    #54510
    Tyűűűűűű ha, Drew bekeményitett. Aztamindenit... :D
  • tutuhawer #54509
    hát igen, nem könnyű, régen elég keményen toltam, pár nehéz kompozíciót megcsináltam.
    Mára ez az utolsó, a videó meg egyelőre félretéve, nem tudok jól menni, elesek az autóval sajnos
  • RoboKutya78
    #54508
    ezen a logón gondolkodtam mostanság hogy megfirkálom.
  • RoboKutya78
    #54507
    ezt a kitakargatom módszeredet nagyon nem vágom a tiktakod óta filózok a kivitelezéseden:)
  • RoboKutya78
    #54506
    mi hogy?
  • tutuhawer #54505
    szar a link. Bannoltak xfire-ről? Nem lennék meglepve...
  • RoboKutya78
    #54504
    bakker le akartam írni az életutam a játékban de 10 kép a max áááá újra nem fogalmazok.
    de itt az x-fire fiókom képei lehet leskelődni.
    http://www.xfire.com/profile/ronto/screenshots/nfsw/
  • tutuhawer #54503
    Csak kísérletezz, és egyre jobb és jobb lesz. Én se úgy kezdtem, hogy kész. Egy logó van, amit nem tudtam feltenni, mert nem fért fel. A Castrol felirat nem sikerült sose.
    de ez kész lett.

  • RoboKutya78
    #54502
    Azé logórajzolásban már kísérleteztem ezen gördül az egerem és mégis csak ennyi futja tőlem:)

  • RoboKutya78
    #54501
    azé írtam a 0.0001 ás verziót meg így estefele már csipásan is látok már:)


    :)))
  • tutuhawer #54500
    cserébe csinálok egy videót, ott te is lehetsz kritikus, adok egy felületet, ahol mondhatsz rám mindent. :)
  • tutuhawer #54499
    egyelőre nem kommentálom. Kritikus vagyok, nem genyó, tudod.
  • RoboKutya78
    #54498
    Igen annak le kellene hogy legyen kerekítve :) de kivitelezési sémának nem rossz videó.
    Itt az első verzió : 0.0001 es változat az asztali pcm egere túl érzéketlen majd átmegyek a noti tachpadján is egy párszor


  • Gab0523
    #54497
    Ja... Esőben, és legnehezebb fokozaton. Tényleg nagy élmény.
  • Gab0523
    #54496
    Kriiiiiiiiiiiisz! F1 2012-vel menj egy 100% versenyhosszt Monte Carlo-ban úgy, hogy minden segítséget -ideális ívet is- kikapcsolod. :p -törés ON
  • tutuhawer #54495
    a GT5 felirat alul elbassza neki. az marha csúnya, tőleg jobbat várok, várunk.
  • kanyesz07
    #54494
    countacht vegyétek .Annó én is vettem régen, és hülye fejemmel el is adtam.
    Nagyon jó gép.
  • RoboKutya78
    #54493
    Hasonló megoldás egy kicsit szebb formátumban megfelelne?



  • RoboKutya78
    #54492
    ööö izééé :) kemény feladat:)
    A GT logón már ötöltem párszor:)
  • Quqa
    #54491
    Már írtam máshol is …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … a kábelek rendben, nem a lakásban a hálózaton, DIGI-t hívtad, a modem jó, nálam volt rossz és akkor akadt a World mint állat. Ha minden rendben csak erre gondolhatok.
  • tutuhawer #54490
    Aki a betűkből egy ilyet felfest, annak adok egy piros pontot. Robokutya??? Nissanra, valamelyikre bevállalod? Igen vagy nem?
  • nfsmw4ever
    #54489
    Lehet. Azt se bánom ha holnapra én is OK vagyok-leszek. Ma már nagyon nem vagyOKok.
  • tutuhawer #54488
    semmi hirtelen mozdulat. Amíg a játékod rendben van, addig a statisztikád is rendben van. Ők a játékból nyerik az adatokat. Ha a játék OK, az adatlapod is OK lesz, csak lehet, hogy holnap
  • tutuhawer #54487
    neterror terror az idegeimre megy néha, sajnos. join timrout és losst connection jellegű üzeneteket kapok. Mennék szívesen sok kört ,de ledob a játék, így meg kész röhej...

    Amúgy az NFS meg a gépet indítja újra. Az internetről nyomnám a zenét ,mint a Tompika, a youtube-ról és folyamatosan sípoló, süvítő hangok után újraindul a gépem... meg most instant nfsw.exe hiba... De a Cosmic Gate-et nem állítom le....
  • nfsmw4ever
    #54486
    Na bammmeg. Tünedeznek el a másod és harmad profilok. Mert persze, hogy nem bírtam holnapig várni. Eddig három hibádzik, de reggelre megritkul a többi is szerintem.
  • chris1997
    #54485
    F1 2012?! Komoly játék, nekem tetszik, annyira nem jött be a SimRaceway nekem, viszont az F1 annál inkább. Nagyon tetszik, itt végre reális a "lapátváltó" nekem is.
  • Quqa
    #54484
    Jó hogy itt vagy mi van a sim-el, tegnap próbálgattam ezzel menni hát mit ne mondjak a World ehhez képest hétvégi autókázás, még max. segítséggel is.
  • tutuhawer #54483