94802
  • bboyatty
    #54563
    Hát nekem egyik haver mesélte el mit , hogy kell és 20 perc alatt ott volt a garázsban a z4. Kell egy kamu fb, meg 3 kamu mail cím. A saját faceedről meghívod a kamu fb-t, majd ugyan arra a meghívásra regisztrálsz a 3 kamu mail címmel. Ilyen egyszerű, remélem segítettem.
  • TOMDRIVER333
    #54562
    US-re tettem, és most csináljak egy másik e-mail cimet, egy másik facebook-ot...?
  • chris1997
    #54561
    Lehet hát
  • TOMDRIVER333
    #54560
    TunnelBearral lehet?
  • SUNNY84HUN
    #54559
    ez cink , pedig belerakom 1 profilomban akkor is valahogy

    #54554 köszi , mindjárt izzítom a proxy switchert :D
  • Freeman16
    #54558
    Egy 2000ft-s ajándék PSC-t én is elcserélnék valami kódra.
  • TOMDRIVER333
    #54557
    Nekem is pont ez a balyom, és még egy invite kell.
  • chris1997
    #54555
    Hachiroku meeting jövő hét szombatra tervezve!
  • nfsmw4ever
    #54554
    Próbálkozz nem európai proxyn keresztül. Mielőtt itt leharapnák a fejem, hogy hülyeség, elmondom, hogy magyarként kamu regget nem tudtam csinálni a telefonos megerősítés nélkül. Valami usás proxyn keresztül viszont igen. Mondjuk ez még tavaly volt, nyáron.
  • BONESAI
    #54553
    Eléggé egyformák, nekem van mindkettő. Kipróbálhatjuk
  • gyeprefos007
    #54552
    On Sale kocsikból a BMW vagy a 911-es 3.0 a használhatóbb?
  • SUNNY84HUN
    #54551
    miért van az hogy csináltam pár kamu facet és már ezt akarja folyamatosan :

    Please complete a security check
    Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
    Használj telefont a fiókod ellenőrzéséhez
    The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you can enter on Facebook to verify your account.
    Your phone number will be added to your Timeline. You'll be able to choose who you share it with. To learn more about how information on your Timeline is used, visit our adatvédelmi szabályzat.
    Enter a phone number

    tudom mit ír csak hogy tudom elkerülni ezt :S
  • SUNNY84HUN
    #54550
    hülyén mutatna ráhegesztve a hólapát vagy valami hótoló , meg nem fér el a hátsó kertben
  • chris1997
    #54549
    Nem kell.. tolja el a Hondád :D
  • SUNNY84HUN
    #54548
    én meg duplán adnék a kezedbe hólapátot hogy told el a ház körül mert már unom

    #54545 Mindenki sír . És , zavar ? Te is a mondandód elején azt teszed
  • chris1997
    #54547
    Én duplán örülök a hónak.
  • trakk
    #54546
    Szegeden már esik? Akkor gondolom nemsokára itt is fog.
  • Dealcsy
    #54545
    Mindenki sír, hogy esik a hó. És? Tél van... Tegnapig semmi sem volt itt (Szeged). Ma délelőtt csak ónos eső esett. Most meg már hó. Ennyit az autókázásomról.
    Amúgy meg gondolom tudjátok, hogy amíg el nem áll a hó, addig úgyse fogják eltakarítani pénzspórolás gyanánt. Mert hát minek menjenek kétszer el azon az útszakaszon? Csak benzin (vagy dízel?) pocsékolás.
  • RoboKutya78
    #54544
    húú.... tesómat az Uzsóki kórházból kb másfél órával korábban elengedték. Pedig ő még Pest vonzás körzetének a szélén dolgozik :)
  • chris1997
    #54543
    Ugye?! Páran nézték is, hogy miért vagyok ennyire nyugodt :D
  • chris1997
    #54542
    Tudom már beraktam ide de ez most már örök sláger lett nekem:
  • Hunn1a
    #54541
    Keep calm and eat something... Így kell lereagálni.
  • SUNNY84HUN
    #54540
    érdekesség reggel pandorf fele csúszott kamion árokba előttem , nem lennék a helyükben most
  • chris1997
    #54539
    Nálunk mindenki össze-vissza futott a "nagy" hó miatt, én vettem egy fornettit aztán néztem a sok hülyét míg a vonat nem ment.
  • SUNNY84HUN
    #54538
    b@szod felviszem neked ha kell csomagtartóban , bár pár kanyar lesz
  • tutuhawer #54537
    ÉNY. Magyarország káosz. Kisalföld nagy terepekkel hóátfúvásos, plusz esik még a hó, elég trükkös. :) A határátkelő befelé vagy nyitva vagy zárva a kamionoknak - ami érdekes inkább nekem.
  • trakk
    #54536
    Nálunk csak az eső szakad, de az egész nap.
  • Hunn1a
    #54535
    De jó nektek, nálunk (Sülysáp, Pest megye) is szakad a hó, csak nem marad meg...
  • chris1997
    #54534
    Minket meg hazaengedtek :D
  • SUNNY84HUN
    #54533
    csodás , megint +20 cm hó esett így lassan 50 megvan , több út lezárva
  • trakk
    #54532
    Ugyan, csak átküldenének a fórumra, mint mindig, ott meg már lassan egy 10 oldalas topik van a hibáról.
  • RoboKutya78
    #54531
    arra még alkalmas a dolog:) kb nálam is ennyi max festegetek néha meg próbálkozok néhány versenyen.
  • Hunn1a
    #54530
    Az Impreza jó, kanyargós pályákon nagyon érezni, hogy jó az összkerékhajtás. Nitrója gyenge.
  • gabesz012
    #54529
    :) Nem is akarok komolyan játszani vele, csak unaloműzőnek, minden nap lenyomom a gyémántokat, meg megyek 1-2 versenyt, rendőrözök kicsit. Ha meg néha-néha tudok nyerni, örülök. Az első 1-2 napon még hozzám hasonló level-en lévő játékosokkal dobott össze, azért csodálkozom, hogy mi van az utóbbi napokban... De akkor nem veszem komolyan az egészet. :)
  • GEMPAHUN
    #54528
    Szolni kell a supportnak hogy nem műkszik
  • RoboKutya78
    #54527
    Jobban jársz szerintem ha tovább pihenteted a dolgot:) bár nem akarlak lebeszélni a játékról.
  • RoboKutya78
    #54526
    Én most takarítottam közel 100.000 pontnyi egykulcsos szart dobáltam ki szerinted:)
  • RoboKutya78
    #54525
    ennyi erőből bedobtam volna egy fekete autót mellékelve a szöveget KITT a sötétben :)
  • gabesz012
    #54524
    Hali!

    1 év kihagyás után megint felraktam, de látom nem sokat változott a játék... Az mennyire idegesítő, hogy a treasure hunton, meg ajándékkártyán is csak féket dob mindig? Eddig a 6 kapott alkatrészből mind a 6 fék volt. Meg direkt D kategóriás versenyeken megyek csak, erre jönnek a level 50-60-as playerek a 399-es statos kocsikkal, amik ellen nincs sok esély "gyári" tuninggal. Egyébként 2-3-4 csillagos alkatrészt lehet majd vásárolni később (akár D-s kocsira is), vagy az csak nyereményként létezik? Illetve, IGC kocsik közül mit érdemes venni level 20 után? Az Impreza jó?
  • RoboKutya78
    #54523
    Szerintem sokan ismét félre értelmezték a játék felhívást.
    https://world.needforspeed.com/news/article/7447
    Én legalább is úgy értettem a dolgot hogy olyan autófestéseket kértek tőlünk amelyek valami filmben lettek híresek pl: herby vagy batman car, vagy hazard megye, vagy cars autó figurája. Vagy rosszul értettem a felhívást?
    És a parasztok megint kihagyták a képemet pedig semmi mókolás nem volt benne max 5 képet raktam egybe azt meg nem írta hogy nem lehet.
    Szar témát választottam a batment azt meg nem tudtam egy fotóval úgy megoldani hol látható is legyen belőle bármi is.