94802
  • kanyesz07
    #54725
    ugyanolyan, csak egy helyen az ageranak ultra az aventadornak meg race. Mivel az aventador nagyobb
  • Gab0523
    #54724
    Én annyira szeretem az ilyen "összehasonlító" videókat. ha legalább a két verdában tök ugyanolyan cuccok lennének, és legalább úgy vezetné mindkettőt, ahogy kell...
  • Driverkiller30
    #54723
    Rendben, köszi hogy törölted.
  • chris1997
    #54722
    Törölgetek ja.
  • chris1997
    #54721
    Szerintem még nem kéne mutogatni, ki mivel megy. Legyen meglepi ;)
  • kanyesz07
    #54720
  • Gab0523
    #54719
    Akkor tessem klikkelni, és szörnyülködni az enyémnek láttán... (Enyémnek=SV -mielőtt valaki másra gondolna :D)
  • chris1997
    #54718
    Mert így kell egy SV-nek kinézni(számomra) :P
  • Gab0523
    #54717
    KDM nekem is van a Porsche-n, az még nem gáz, ugyanis a Brit hegyi versenyeken tényleg volt néhányon, nade... Chevi?
  • SUNNY84HUN
    #54716
    megerősítve , nem működik :S nekem is 6 van , de lókuki sincs ...
  • Gab0523
    #54715
    Azt azért érzékelitek, hogy Krisz a verseny meghirdetését jelző képpel felhívta a figyelmünket a kreatív festésre? :p
  • Gab0523
    #54714
    Sziasztok!

    Nekem már van 6 meghívottam, de lóf... szóval, semmit nem kaptam. :D
  • SUNNY84HUN
    #54713
    valahol olvastam 1 fórumon hogy ha 6 ot hívsz meg , vagy is 3 alapból megvan a shine matrica csomag miatt +3 még hívsz akkor oda adja majd meglátjuk .......
  • SUNNY84HUN
    #54712
    akkor sajnos aki kiváltotta a fb-ről a shine matricákat annak nincs z4 :S , egyik profilomban azért meglett
  • sipoczgabor
    #54711
    Miről maradtam le? valami szépségverseny? :d
  • noxwill
    #54710
    Valahogy össze kell akkor tákolnom a gépet hogy csináljak valamit. Nájsz.....

    Am meg mieza sponsor verda? :DDDDDDDDD
  • BONESAI
    #54709
    Gondoltam, hogy a tiéd. Már szavaztam is rá, amint megláttam
  • RED BULL F
    #54708
    Ha minden igaz, kedden jönnie kellene patchnek, mert akkor érkezik a következő adag IGC kocsi. Bár az még nem jelenti azt, hogy a GTS repülni is fog. De én ezekből mindent kinézek már... Ha teheted, szerintem ruházz be rá minél hamarabb!
  • Dealcsy
    #54707
    Éjszakai műszakom van a World-ben.
    1. Nem hittem, hogy ez a játék fog kitéríteni a hitemből. Akkora erkölcsi sokkot kaptam, hogy majdnem a fal adta a másikat. 3 homitasival voltam egy versenyben és egyértelműsítették az autóik vinyljein, melyik nemre buknak + rózsaszínű kocsik + egyértelműen egy testrész többször is szerepelt a kocsikon. Brhhhhhh... Kiráz a hideg...
    2. Én is elértem végre az életcélomat, mint a múltkor (asszem, ha jól emlékszem) Sunny, azaz 9,999,999 cash megvan.

    El is fogom költeni majd, de előtte lenne egy kérdésem? Hátha tudjátok...
    Ugye patch nem fog jönni kedden? Csak mert szeretném az M3 GTS-t és szerintem ez is úgy fog járni, mint az IS300, magyarán a következő patch-el már ki is szedik IGC-ből. De minél később szeretném megvenni, addig is nagyobb esélyem van jobb cuccot kifogni a reward card-okból.
    3. Ismerős ez az autó vagy versenyző valakinek? Talán a múltkor láttam róla képet, de hogy mi volt odaírva kísérőszövegnek, azt nem tudom. De visszakeresni se fogom, mert nem vagyok mazohista...
  • RED BULL F
    #54706


    Figyelgetni fogom, melyikőnk kap rá több Like-ot

    Album 1
  • RoboKutya78
    #54705
    Nahh kiestem Tutu nyertél:)
  • RoboKutya78
    #54704
    ja hogy úgy :)
  • chris1997
    #54703


    Néhány követelmény:
    - Semmi Photoshop, vagy egyéb képmanipulátor program használata tilos!
    - Maximum négy kép jöhet az autóról
    - A szépségversenyre lehet nevezni mostantól egészen Január 29.-e 19:00-ig. Szavazás Január 30.-tól Február 2. 20:00-ig.
    - Nyertes kihirdetése még azon a héten, vagy a következő héten.

    A szavazás lebonyolítása:
    - A voksát elküldi nekem itt SG privát üzenetben, hogy xy autójára teszem a szavazatom.
    - A beérkezett szavazatokról ha olyan szituáció alakul ki, akkor képek fognak készülni az összes szavazásról.
    - Az összes képet egy posztban fogom elhelyezni egy "SPOILER" alá.

    A képek beküldése:
    - Lehet akár külön-külön, vagy csak egyet de a legjobb az, ha egy képen van az összes fotó, amivel be szeretnél nevezni.
    - A képeket az [email protected] címre kell küldeni SG Szépségverseny címmel és a levélbe írjátok bele a neveteket is!
    - A nyertesnek a kódot SG privát üzenetben küldöm el.

    Sok szerencsét és ne feledjétek: A lényeg a festés, nem az autó külső extrái!

    Szerk: Senki ne mutogassa a nevezni kívánt autóit.
    Hogy mik vannak ebben a matricacsomagban? Hát ezek:
  • gyeprefos007
    #54702
    JDM és Chevrolet matrica porsche-n xD érdekes cucckombó
  • RoboKutya78
    #54701
    matrica csomi mi a baj vele?:)
  • RoboKutya78
    #54700
    tudtam én hogy jó felé evezek mmo területen.

    http://sto.perfectworld.com/news/?p=797511
  • gyeprefos007
    #54699
    Ezt az érdekes "szépséget" az előbb lőttem :D
  • RoboKutya78
    #54698
    Na megyek mert holnap....aakrom mondani ma, össze kell raknom egy gépet egy ismerősnek és pihent fejjel akarok nekilátni.
  • RoboKutya78
    #54697
    audi...audi..hüm hova is tettem a garázsban?
  • chris1997
    #54696
    Majd minden kiderül
    Gempa: Lehet igen, de lehet nem. Stay Tuned :D
  • GEMPAHUN
    #54695
    Akkor 8e sb ??
  • RoboKutya78
    #54694
    mikorra tervezed a dolgot a hétvégére?
  • chris1997
    #54693
    Ja és megjegyzésként: Aki Audit fest nekem, nem biztos, hogy előnyben lesz :P
  • chris1997
    #54692
    Ja :D De most nem :P
  • GEMPAHUN
    #54691
    Már mint mi 1 darab 3 napos kod :DD
  • chris1997
    #54690
    Először kocsifüggőre gondoltam, de aztán arra jutottam, hogy: rég volt mér egy mindenki azzal amivel fajta szépségverseny. A szabályok készen vannak, csinálom hozzá a képet meg a nyereményt kigondolom.
  • GEMPAHUN
    #54689
    Há Haaaa mivan nekem :DDD
  • tutuhawer #54688
    amúgy nem rossz a fórum , csak a lassú céges laptopot a lassú internettel kicsit szétbassza minden frissítésnél a sok faszság lejjebb.
  • RoboKutya78
    #54687
    he he he....
  • tutuhawer #54686
    disqualified