94802
  • nfsmw4ever
    #54806
    Eeegen... Kb ennyire telik tőlem is
  • Gab0523
    #54805
    Krisz, jövő szombaton a kis összeröffenésen nem igazán illendő megjelenni olyan mezeien gyárilag ajándékba kapott Corolla-val, mi?
  • Gab0523
    #54804
    NaB+! Most már éhes vagyok -.-
  • chris1997
    #54803
    "Rántott tojás" Baconnel.
  • Gab0523
    #54802
    :D És mit ettél?
  • chris1997
    #54801
    Én is olvastam.. bevettetem a héten másodszor a "Keep Calm and Eat Something" szokásom..
  • Gab0523
    #54800
    Sziasztok, jó reggelt! :)

    Visszaolvastam... Jókat derülök minden soron. Olyan kellemesen elbeszéltek egymás mellett, de valamit Q módon nem vesztek figyelembe: A verda gazdáját...
    Ahogy a való életben, úgy a játékban sincsen két teljesen egyforma vezetési stílus. Pl, nekem az Agera nem esik kézre, mert olyan, mintha sínen menne, ami egy agyament baromság, ellenben az Aventador tetszik a maga "kilögöm a seggem" stílusában.

    Újabban baromi sokan vacakolnak a Porsche tuningjával, pedig... Minél jobb gyorsulásra kell hajtani és nem szabad 3-as ültetést belevágni, mert akkor valamiért szarul kanyarodik.
    Ennyi...
    Hiába írták le millió alkalommal, hogy semmilyen after-es cucc nincs hatással az autók fizikájára, ez nem egészen igaz. Nekem az összes GT3-as (7db) Porsche máshogy van tuningolva, de a legjobb eredményeket a legjobban felstatolt és legjobb gyorsulással rendelkező produkálja, abban az esetben, ha maximum 2-es ültetést ejtek bele. Az ilyen kitapasztalásához meg nem számolni kell, hanem tesztelni, tesztelni, tesztelni...
  • veszettróka
    #54799
  • nfsmw4ever
    #54798
    Igen. Minden bejelentkezéskor. Egy vasárnapot egyszer rászántam. 4 fiók, 4 egyforma autó, ugyanazon pályák (háromszor) és az Egyes fiókban lényegesen gyengébb a teljesítmény, mint a többiben.
  • veszettróka
    #54797
    "A Kettes fiókomban a versenyidők átlaga kb minden versenyben töltött percnél, 4-8 másodperccel kevesebb, mint az Egyes fiókomban futott idők"

    És ha a kettes fiókkal kezdesz -tolsz pár vad menetet - és utána mész az egyesbe? Akkor is az egyesben lesz lassabb a tempó?
  • Quqa
    #54796
    Szó nincs róla csak leírtam mi a tapasztalat! Baj?

    #54795 Ja igen színsor az nincs, az hogy jó azt leírtam miért és ki miért!
  • noblem1983
    #54795
    De legalább leírhatná akkor milyen a tuti színsor és akkor kaphatna egy közösségi elismerést, hogy ez igen micsoda színsor akkor megyünk és elpicsázunk vele mindenkit(ha kb 1 év alatt sikerül megnyerni hozzá az alkatrészt) de ő mindig titkolózik
  • BONESAI
    #54794
    Nekem van/volt KKKPPS GT3RS-em és a régi rendszerben sokkal stabilabb volt mint bármilyen más összeállítás.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De az már feltűnt hogy te mindenhez mindig jobban értesz mindenkinél
  • Quqa
    #54793
    Ja bocsesz!

    #54789 Az még lemaradt a világrekord marhaságokat a falon futják!! Nem kell hozzá jól tapadó autó ugye?
  • Quqa
    #54792
    Na mos nem leszek finom …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tutu neked van 3K 3P (2P, 1S) 911-ed, vagy volt/lesz valaha, mert nekem volt és különben meg van 8 db, tehát ne magyarázd mag a hülyeséget 1000 szer. A max. stat-olás szart sem ér mert qvára nem lesz stabil és az hogy az egyenesben nyer kb. 5km pluszt azt elveszti a kanyarban. Jó példa Nfree barátod akivel Welcome To Palmont-on mentünk pár hete és az első kanyart képtelen volt bevenni, mert neki is ez a piros szar volt alul. Tehát ha csak sablon dumád van ne terjeszd, mert ami szar az szar és ez az, különösen a 911 RS-be, BMW-kbe jó mondjuk oda felülre mást tennék. A rekordozás meg nem az én világom, de ha akarnám menne a jó idő, csak ahhoz full ultra gép kéne amim 1 db sincs.

    És marha nagy igazságot irt le nfsmw4ever is!

    Ui.: "hjjaaaaaaj TutuHawer, márpedig te tévedsz",és ez tuti!!
  • chris1997
    #54791
    Most ellőtted, mit akartam volna :P
  • nfsmw4ever
    #54790
    Ez a színsor ötletelés, meg az egysúlyú autók összehasonlítása, mindig dinamikus téma. :-) És ez rendben is van. Szerintem. Csakhogy! Minden sofőrnek más a stílusa, másként használja-kezeli az autóját. Tehát igenis egyedi szájíz (kézíz) szerint illik tuningolni. Itthon négyen is játszunk és látom, ki hogy vezet. A nagyobbik fiammal közel azonos stílusban toljuk, a tuningunk is nagyjából és sok helyen megegyezik. Kb azonos időket is futunk. A kisebbik fiam, jóval agresszívebben (nem lelek jobb szót) kezeli a kocsikat. Nála igen érdekes tuningok születnek. Persze általában ötletszerű a partok bedobálása, de vígan elmegy velük és okoz meglepit multiban. Vért izzad a győzelemért, de megcsinálja. A feleségem is egyre jobb (mint a jó bor az évekkel :-D) és ő is másként tunIngol. Sokszor belepofáztam neki, de már rá lehet hagyni. Mert bizony a CCX-el úgy elpicsázott már sokszor, hogy öröm volt kikapni is tőle. Mondom ezt úgy, hogy nekem is van (full ultra) ccx-em és csak kínnal-keservvel tudok vele "jó időket" menni. Ahogy lentebb írta más: nem áll kézre nekem. A nejemnek meg nagyon. De említhetem multiban a kisebb class versenyeken összehozott jó futamait, ahol 10ből 6szor keményen odaver az igc-és autóival is akár.
    Szerintem nincs általános megoldóképlet az autóink tuningolására.

    De tovább is megyek. Van több fiókom és mindkét shardon játszok. Nem keveset. És értetlenül állok a jelenség előtt, hogy két külön fiókban, de azonos szintű profilban, tök egyforma autóval és bennük teljesen azonos alkatrészekkel, hogy a ....csába nem lehet egyformán menni???? Egyszerűsítve nevezem Egyes és Kettes fióknak. Egyes fiók a régebbi, benne kismillió búszt, sok autó, rengeteg alkatrész és sok-sok óra, meg pár starter pack. Kettes fiók, benne valamennyi búszt, jó pár autó, sok alkatrész, egy sarter, meg jó pár óra. A Kettes fiókomban a versenyidők átlaga kb minden versenyben töltött percnél, 4-8 másodperccel kevesebb, mint az Egyes fiókomban futott idők. Tehát amit az Egyesben futok mondjuk 1.32 mp-es pályaidő, azt a Kettes fiókban lazán megcsinálom 1.28 alatt. Azonos típusú és azonos tuninglású autókkal teszteltem!!! Na ezt ha megmagyarázná valaki.... Összegezve, körülbelül 5-10%-al gyengébb minden autóm az Egyes fiókomban, mint a többiben és a meglepő, hogy főleg az irányíthatóságot érinti. Ráadásul pont ez lenne a fő fiók, merthogy ebben van a többi NFS játékom is. Sajna. Úgyhogy ezért-is "költöztem el" belőle. Néhány verseny hébe-hóba, meg a kavicsok (még pár napig). Nagyon nincs kedvem úgy versenyezni, hogy a parttal gazdagon megrakott autóm csak arra elég, hogy a gyári tuningos, igc-és, nulla skillezésű sporttársak mögött, kis szerencsével, akár a harmadik helyre is beérjen...
    Kellemes vasárnapot Mindenkinek!
  • tutuhawer #54789
    új vagy ebben a játékban? Miért szarozod le azt a classic színsort? Már vilegrekordokat ért 2011 elején a a max gyorsulásos, de akár a max overallos stat is. Van , aki a sok-sok változtatás után se barmolta szét az autót, és tökösnek kell lennie annak, aki azt akarja mondani, hogy a régi max gyorsulás szar tuning. Mered azt mondani, hogy szar, szemétre való? Akkor egy kép legalább elfér mellé, hogy bemutasd, márpedig mi rosszul tudjuk. Annak idején a qwqw-n volt ennek külön topicja, lehetett ezen filózni. Ha mondok valamit, akkor azt egy közel 100%-os teljesítményemmel és egy képpel mondom. Te erre a saját képeddel mondod, hogy "hjjaaaaaaj TutuHawer, márpedig te tévedsz", és akkor rendben vagyunk. De íííígy... ez légbőlkapott jellegű nekem.
  • Dealcsy
    #54788
    Hehe, ha nem vagyok bejelentkezve ide, akkor rám akarnak sózni lakáshitelt...
  • Quqa
    #54787
    Arra a színsorra csak ennyit mondanék különösen az alsó 3-ra!

    #54785 Vagy ALT+F11.

    Egy ötlet HG-nak ha már meglesz a szépségverseny lehetne utána egy együtt fotózkodás.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze nem magamra gondolok, mert se időm se tehetségem nincs hozzá.
  • Dzsimmi
    #54786
    Alt+Z
  • RICCS98
    #54785
    Ez a szépségversenyes szufléval kapcsolatossan vólna egy kérdésem.

    Melyik beálítással tudom azt elérni, hogy a képen (mármint amit látok a fizikai kép) Ne legyen semmi. Csak az autóm.
    Semmi cash, semmi fordulatszám mérő, stb....,
    Gondolom szebb lenne ha nincsen ott más csak a talicskám képe. De remélem nem pont ez lessz az akadája....,
    Valamint, "megfigyeltem" amikor még a Radeonom (0,5GB) volt bent, a V-sync vagy mia halál alatt még volt valami más menüpont. Tudom ez a Video beállításnál volt. Csak most hogy egy jóval gyengébb Ausus van bent az a menüpont nincsen ott, gondolom elteleportált....,

    Szóval hátha "eltünt" az a beállítás amivel csak az auótomat nézem, úgy mint az a másik menüpont , a V-sync (megintcsak) vagy mia halál alatt.

    (máramennyiben, agyfaszt kérdeztem, a "csak az autót látom" beálítással kapcsolatban, előre bocs)
  • tutuhawer #54784
    a fórumozótársaiddal tudsz összekapni, mert én offline voltam egész nap. Ha valakitől, tőlem várhatsz normális szakmai választ, ezt tudhatod, a többiek is tudhatják. Tudják is, és akinek van érdemi kérdése, még így is, hogy offline vagyok a játékban, meg-megkeres privátban,hogy valami gáz van, mi van, stb stb.
  • Dealcsy
    #54783
    Hát a múltkorában volt egy 2 hónapos időszak, mikor nem nézegettem a profilinfókat az oldalon, és a last updated és a last checked rész nem volt azonos.
  • tutuhawer #54782
    meg kellett volna várnod, míg benézek. Kora este csak bepilllantottam egy kép ereéig, de most visszaoörgettem a napot. Most tudtam válaszolni neked, a többiek meg mással voltak elfoglalva. Hogy mivel...? passz
  • Dealcsy
    #54781
    De nehogy már ilyen hülyeségen összekapjunk...
  • Dealcsy
    #54780
    Nem éjjel 2-re gondoltam azonnal, hanem a nap folyamán valamikorra.
  • tutuhawer #54779
    kicsit automatikus, kicsit manuális az update, nincs rajongód
  • tutuhawer #54778
    hajnali 2? Nem gondolhatod komolyan... És de, komolyan godolod, hogy azonnal választ kellett volna kapnod. Este, késő este még jó, ha írsz, akkor biztosan jön válasz, de 2-kor? Én vagyok / voltam az első, aki szólt, hogy gáz van, tudom miről beszélsz. De a hajnali 2 erős... habár dolgoztam, de nem fórumozgattam itt, mert egyéb dolgom is volt. Éjjel nem sokan figyelnek. Legközelebb más időpontot válassz, és lesz segítség.
  • Dealcsy
    #54777
    Amúgy melyikőtök nézegeti a profilomat az nfs-s.com-on? Csak mert mindig olyan időpontokat látok az utolsó megtekintésnél, amikor tudom, hogy fent se voltam ezen az oldalon. Nem zavar, csak látom, hogy ezek szerint valaki rajongóm lett...
  • Dealcsy
    #54776
    Annyira nem vág földre, mert már elköltöttem szépségekre. Csak azt hittem, hogy ha elérem, nem fog adni cash card-ot. De ismétlem: nem vágott a földre. A másik: a hajnali 2 órás bejegyzésem után, amiben tisztán leírtam, hogy mit hittem akkor (hogy nem ad cash card-ot), utána senki sem írta hogy hülyeségeket írok. Szóval erről ennyit. Félreértés ne essék, nem hibáztatlak, csak azt sose értem ha valaki látja hogy egy másik személy hülyeséget ír, akkor miért nem hívja fel a figyelmét, hogy valahol hibádzik a gondolatmenete.
    Tudom, csak én vagyok ilyen, mindenki magából indul ki. Mert én ha tehetem és tudom, akkor felhívom az illető figyelmét a bakira. Ennyi.

    MÁS: ha meghívtam a 'barátot' fb-n, akkor egy kicsit várni kell, míg megjelenik a 'barát' idővonalán a meghívás? Mert közvetlen a meghívás után néztem meg a másik fb fiókot, de semmi jel nem utalt arra, hogy meg lett volna hívva.
  • zsomboor
    #54775
    Én vagy 15 milliót kivágtam rá valamelyik héten tökre megérte, most van 4 csillagos magnet cooldown meg cop radar...
  • chris1997
    #54774
    Az sem rossz
  • BONESAI
    #54773
    Én több mint 8ért vettem
  • chris1997
    #54772
    Megoldás: min 4m $ értékben Mysteryt venni
  • tutuhawer #54771
    miért nem kérdezted meg, mi van, ha eléred a 99999999 dollárt??? Megmondta volna valaki, hogy ne keljjen
  • RED BULL F
    #54770
    Én is beszállok az Ukrán kolléga Lambojával

  • Dealcsy
    #54769
    azanyáját...
    Ma éjfél után 2 óra környéki kép, amikor elérem a 9,999,999 cash-t.

    Ez meg pár perce készült.

    Ennyit erről. Ha elérjük a max cash-t, akkoris ad cash card-ot a versenyek után, MÉGHOZZÁ ÚGY, hogy előtte levonja a cash-t a 9,999,999cash-ből, és úgy adja meg.
    Vazze... rothadozzanak megfelé.
  • sipoczgabor
    #54768
    kmi a szar ez? xD nem ezt akarttam, hanem ezt
  • trakk
    #54766
    Maga a cucc nem rossz, csak hulladék a kezelőfelülete.