94802
  • veszettróka
    #54846
    replay 7x megvolt és még több lesz....
  • goregrind #54845
    1:30-nál merevedésem lett...

  • nfsmw4ever
    #54844
    A nagyfiam volt a teszter párom és igen, tapasztalta. Még nem volt a többi fiókom, szétszedtem alapokig a gépem. Cseréltem vinyót, ramot, vidkarit, billentyűt és hálókártyát. Hálókábelt 1-től 15 méteresig. Majd a teljes gépet, routert és net szolgáltatót :-D Mondhatni alapos voltam. Aztán reggeltem újabb fiókokat és jött a szomorú tapasztalat. Egyedi eset. A legtöbbször ez volt a tapasztalat. Aztán előfordult, hogy úgy mentek a gépek, ahogy kell. Iszonyat jól pörögtek, nagyon jó időket mentem velük. De ez egy év alatt jó ha háromszor előfordult (talán szabin volt a rám ügyelő DEV :-) ) Egyik hétvégén megint nekiugrok és visszatérünk a teszt ajánlatodra. Nem zárkózom el az ötlet elől. Épp eléggé jelen vagy a játékban és itt a fórumon is, hogy ne legyen kérdés a bizalom. Viszont előbb újra tesztelek, mert ciki lenne ha sírás után, még csak nem is lenne valós a bánatom.
  • veszettróka
    #54843
    Mondanám hogy na muti azokat a drivereket, engedj be! :) De annyira nem is merjük egymást.
    Meg gondolom a gyerekek meg a nejed is ugyanezt tapasztalták más-más gépen próbálva vagyis meg van már erősítve a dolog.
  • nfsmw4ever
    #54842
    Még valami eszembe jutott. Olyan érzés ez a bizonyos teljesítménycsökkenés, mintha a régi skillrendszerben nem kaptam volna meg az utolsó verseny skill pontokat, százalékokat. Mert igazából akkor volt feltűnő ez a jelenség. 50-es szinten símán fogni tudtak engem a 31-32 szintűek. Hát ez a bajom a fő fiókommal. És épp ezért vártam üdvözülten az új skill rendszert. Sajna maradt minden a régiben számomra, mert pont ugyanannyira elmarad a százalékos növekedés. (erő, gyorsulás, irányíthatóság) Lehet az vert oda, hogy mikor kezdtem, 9 napa alatt nyomtam fel 47-es szintig az első profilom. Napi 18-20 órát ment a driver :-D Aztán szemet-szúrtam valamelyik fejlesztőnek.....
  • SUNNY84HUN
    #54841
    igaz
  • gyeprefos007
    #54840
    itt hollandba meg főleg....
  • SUNNY84HUN
    #54839
    van ott hely , de megértelek drága a javítás :D
  • gyeprefos007
    #54838
    sajna kevés volt a hely :S kicsi a parkoló összetörni meg nemakartam xD
  • SUNNY84HUN
    #54837
    nagyon finom vagy és nőies :D , kövér gáz ellenkormányozás és mehet a buli
  • gyeprefos007
    #54836
    Kimentük kicsit a parkolóba :D
  • kanyesz07
    #54835
    lás sors fordulat 1 es végén. Ahogy a polices reventonom megpördül
  • Gab0523
    #54834
    Murci, Murci flexelve, SV, Reventón, Aventador... :D Ezek olyan aranyosan megpördülnek, ha rosszkor nitrózol.
  • Gab0523
    #54833
    "Jaja pont azért vannak leültetve a DTM-es kocsik is, hogy szarul kanyarodjanak. Ne viccelj már azok a földet súrolják szinte, vagy ott a GT Open széria ahol Ferrari 458 Italia meg Porsche 911 GT3, Corvette C6R-ek azért vannak leültetve a földre ,hogy szarul kanyarodjanak."

    Nem lekezeltelek, csak ehhez a stílushoz alakítottam a mondandómat. :)
  • chris1997
    #54832
    Ez a next-gen Murci LP640. De imádom azt az autót.. és ha csak ennyi a gondja: Nekem megfelel.
  • veszettróka
    #54831
    Aventador nem tudom milyen, de a cél előtti nitrós hajrában olyan megpördüléseket csinál némelyik hogy öröm nézni (és a vezető helyet átvenni) egy slingshotra hegyezett Mustangból.
  • chris1997
    #54830
    Szóval, vettem egy jövendő népautót?! :/
  • chris1997
    #54829
    Azt leszarom, Aventador a No. 1 Lambóm, ezen semmi nem változtathat.
  • noblem1983
    #54828
    Szárnyakkal én is tisztában vagyok(ha jól tudom Alonso-nak pont az fekszik ha kicsit alulkormányzottra állítják be) miket lehet velük módosítani és persze a versenyautók sokkal szélesebb is mint a donorjármű ez tisztán látszik de a kicsit lekezelő stílusod nem tetszik A játékban viszont még mindig nem értem miért rossz a Gt3-RSben a 3-as ültetés de lehet kipróbálom mert nincs baj a kanyarodásával igaz én attól sosem voltam elájulva biztos azért mert annyi láttam belőle, hogy már meguntam
  • XENON57HUN
    #54827
    Szebb az Aventador,de nem irányitható jól.Szerintem ahogy jönnek majd a jobb alkatrészek,ez is el fog romlani.
  • Gab0523
    #54826
    Aaaaz Agera egy legális csalás... :/ Mintha síneken menne, olyan.
  • chris1997
    #54825
    Nekem mindegy, de az Aventadort favorizálom jobban.
  • XENON57HUN
    #54824
    AGERA!!!Szerintem sokkal jobb az Aventadornál.Bolti alkatrészekkel 1:45 Mason street. Most reportolt be egy full ultra Mclaren F1 4 csillagos skillekkel,mert végig a nyomában voltam az emlitett pályán. Engem meggyőzött. :)
  • Gab0523
    #54823
    Te tényleg csak nézed. :p Majd egyszer ülj bele egy versenyautóba...
    Önmagában, ha egy verdát leültetsz, alap, hogy a dőlésszög megváltozik. Nincs kivétel, kénytelen, kivéve akkor, ha beletolnak a verdába speciálisan függőleges alapra kialakított tengelyeket, de ez nem szokás, mert így sem anyagilag nem érné meg, sem látvány terén. És igen, versenyeken is igaz; Az F1-esek is nagyobb ívet fognak, ha lejjebb vannak ültetve, csak éppen, azok forma autók, amiknél az első és hátsó szárnyak segítségével lehet ezt korrigálni.
    DTM: Gondolt át, mekkora szárnyaik vannak, és mennyivel szélesebbek,mint egy utcai verda.
    GT? Csak keresgélj YouTube-on... Az utcai Corvette-ek kanyaríve sokkal kisebb, mint a GT-ké. csak éppen, a GT-k esetében megint ott vannak a szárnyak, valamint egy nem utcára szánt szervó-rendszer, aminek hála a kanyarodás közben a kerekek szöge függőlegesen is változik kicsit.
  • noblem1983
    #54822
    A negatív kerékdőlést tudom, hogy használják (mivel F1-es is nézek több mint tíz éve)de arról itt szó nem volt csak az ültetést magyaráztad és rosszul kanyarodó autókon tényleg sok a 3-as a játékban de a versenyeken meg pont a légellenállást csökkentik vele és növelik a kanyar stabilitást
  • Gab0523
    #54821
    Ómama.... Noblem, mielőtt hülyeségeket írsz, olvass utána, miért szokás versenyre szánt autókon a kerék függőleges tartományának szögét átállítani, és miért vannak speciális felfüggesztéseik. :/
  • noblem1983
    #54820
    Jaja pont azért vannak leültetve a DTM-es kocsik is, hogy szarul kanyarodjanak. Ne viccelj már azok a földet súrolják szinte, vagy ott a GT Open széria ahol Ferrari 458 Italia meg Porsche 911 GT3, Corvette C6R-ek azért vannak leültetve a földre ,hogy szarul kanyarodjanak.
  • Gab0523
    #54819
    Az ültetés a valóságban is ront az autó aerodinamikáján. Kanyarban a kasztni nem dől be annyira, így természetesen a centrifugális erő nem "perdít" rajta annyit, mint magasabb felfüggesztéssel, és így a kanyarok íve is nő.
  • chris1997
    #54818
    Nagyon elragadó ez az Agera.. stabilan megyek 120-al az autópályán, ketten követnek, rákapcsolok, szegénykék utána sehol nincsenek :D
  • chris1997
    #54817
    12 év Burnout sem piskóta
  • chris1997
    #54816
    Eléggé.
  • Hunn1a
    #54815
    És valóban. A pilóta számít legfőképp. Én például azért nem szeretem az összkerekes autókat meg a Suprát, mert nem lehet játszani a faruk súlypontjával féktávon (főleg az ATTESA E-TS, ami az R32-es Skyban van, öli meg a mókát hamar).
    És igen, én a max overallra megyek, nem érdekel a különböző cuccok viselkedésre gyakorolt hatása. Ami javít az értéken, azt bedobom, aztán majd alkalmazkodom hozzá. (10 év NFS kialakít az emberben valamit...)
  • bboyatty
    #54814
    EA-ék nem is tervezik, hogy kárpótolják azokat akik elvesztettek egy garázshelyet miattuk? Mert azt elhiszem (dehogy hiszem), hogy a Snowzilla szándékosan nem ad garázshelyet ha eladod, de én nem azt adtam el hanem egy régebbi. Autóm ezt mivel tudják magyarázni?
  • RICCS98
    #54813
    Ami a GT3as akármit is illeti....,

    Tehát nekem egy jó ideje egy GT3 a fő autóm, fojamatossan azzal versenyzek, csak azt építem, és tesztelgetem.
    Ahogy előzőleg (bocs a kifejezésért) valaki írta is, hogy a gyorsulásra kell rakni.
    Hát van benne valami de nemteljessen,(ennek ellenére az én G3 amnak is a gyorsulásra van rakva főként)
    De a kezelhetőségre is kéne rakni. Valamiért néha ha berakok egy cuccost, Még ha nem is jelzi hogy fejleszti a végsebességet, rádob kb 3 - 6 km/h-t.
    Szóval én inkább a gyorsulást, és a kezelhetőséget javasolom....,

    Mellesleg, raktam egy leültetést ( 3 ) a focusomba,
    És mintha erőssen alul korményozott lenne, persze nemgond, mert az az én gyémántos éa a dísz autóm.
    Ellenben jó hatással volt a leültetés ( 3 ) a lotusomba.

  • Hunn1a
    #54812
    Látom, bejött a szlogen...
  • Tarpi
    #54811
    Az nagyon jó, hogy elszaporodtak a GTS-ek, az meg kifelezetten vicces, hogy egy GT3 RS-el képtelen vagyok lehagyni őket. Volt olyan is amelyik a rajtnál legyorsult, majd beleállított a falba.
  • Gab0523
    #54810
    Aham.
  • chris1997
    #54809
    Szóval C spec?!
  • Gab0523
    #54808
    Ergó=Ebből következik

    Hát... Nekem csak az a izémizé van, amit SB-hoz dobáltak Karácsonykor.
  • chris1997
    #54807
    Ergó?