94802
  • Driverkiller30
    #54890
    [SPOILER]Tudod mit? Nagy ívbe leszarom hogy mit gondoltok.... Amúgy is elegem van ebből a sok kis f....sz...pó taknyosból aki WORLD özik és "keménynek" tartja magát. A témát meg ahogy mondtad, lezárom, mert nem ér annyit az egész. És elég nekem az ha én tudom az igazságot, azaz nem csaltam!!![SPOILER]
  • SUNNY84HUN
    #54889
    túl sokat agyaltok mindenféle elméleteken , túl okosnak nem szabad lenni
    mindenki azzal a színsorral megy amivel akar vagy ami fekszik neki .... most én is írhatnám hogy van pár gt3 rs porschem .. akad amelyik 3 k 3p , 6 sárga , 2 k 1 z 3 p .. mindegyik fekszik nekem .. , a klasszikus színsor néha nagy ugrató után szeret becsúszni de pont jól jön komoly kanyaroknál.. , de aki vitázni akar akkor az se tilos mozizni szeretünk

    aki csal az meg erre gerjed mert nem izgatják fel a csajok vagy csak ez az egyetlen szórakozása , ha csaj csal ( és még rímel is ) az sem megbocsájtható
  • Quqa
    #54887
    A kék fék lassan fog erről még nem hallottam szerintem az fog legjobban és egyszerre a zöldre igaz, a sárgától meg tolja az orrát némelyikben, pirostól jobban fordul, mert hátul előbb befog. Lamboba viszont piros rugót sosem tennék.
  • Driverkiller30
    #54886
    Érdekes.... Nem tudok róla...
  • Driverkiller30
    #54884
    Hát ez egy nagy hülyeség... Honnan veszitek ezt hogy én csaltam-.-?
  • RoboKutya78
    #54882
    Édes istenem és még hisznek a mesében hogy ezért bárki is pénzt adna.
    Főleg ha azon az ea fiókon amire telepítetted más játék is van ahhoz is hozzáférést biztosít az illető ha eladja a kódját. Én pont ezért nem ajánlom fel senkinek se. Meg tudom hogy senki se venné meg.
    Ha meg csak ez a játék van rajta akkor se.
  • Driverkiller30
    #54881
    Hát ez elég gyenge kifogás......
    Életembe nem hackeltem....
  • csiles
    #54879
    Namost így nem érzésre:

    Én sosem használok kék motorral kék váltót... Kék váltó nálam csak zöld motorral jött be, pl a régi mazda rx7-em e kombival volt nagyon ütős kék turbóval... de még sok más kocsiba jó... a féket meg mindenképp szedd ki, mert a kék fékkel nagyon megyúlik a féktávod s a zölddel is... tehát ha csak rövidebbeket akarsz fékelni akkor fehér fék, ha még rövidebbeket akkor piros fék... tapasztalat... Az e30-asom B maxra van butítva, féket vettem ki belőle, s egy alap kékkel meg is oldottam a gondomat, viszont cserébe a verdával nem lehet megállni, sokkal hamarabb kell vele fékelni...
  • RoboKutya78
    #54878
    Tényleg vajh mennyi a legnagyobb max over amit ki lehet sakkozni valaki elérte mér az 1000-ret bármivel is?
  • RoboKutya78
    #54877
    Dragon egész jól elhúzok vele f1 is volt már a háta mögött párszor.
  • csiles
    #54876
    Fogalmam sincs milyen az az autó, az nekem nincs meg, csak a régi TopUp-os Gallardó, meg annak idején még Boostért vett Murci. Így azt passzolom..
  • RoboKutya78
    #54875
    Most így néz ki:
  • RoboKutya78
    #54874
    SV- re van valami ötleted?
  • RoboKutya78
    #54873
    Kár hogy a másik oldalát tükröznöm kellett:(
  • csiles
    #54872
    Erről van szó, ez már simán jó...
  • RoboKutya78
    #54871
    Na akkor ezért érzem én jobbnak ezt a Lambómat mint a robokutya2-nél levőt.
    Mert ha jól látom kaszni megvan
    Zöld turbója van
    Piros kereke
    És gurul nem korcsolyázik.

  • Driverkiller30
    #54870
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eladóvá vált NFS World profilom.
    Oka: Nincs időm játszani.
    Két "karaktert tartalmaz":
    Az egyik 60as szintű, a másik 37es szintű.
    lvl60 tartalma: 51 verda (zöme Boostos)
    lvl37 tartalma: 8 verda (1 Boostos, Nissan Skyline GT-R34 Nismo)
    A Statisztikáról, autókról tudok adni bővebb informácót, abban az esetben ha valakit érdekel.
    Érdeklődni Privátban, vagy ezen az e-mail címen: [email protected]
    Csak komoly szándék esetén írjatok.
    Köszönöm!
  • csiles
    #54869
    Na erről beszélek... ízlések és pofonok... felesleges is erről vitatkozni... kinek így jó, kinek úgy... pont.
  • tutuhawer #54868
    Chris! Ricsnek csinálj egy fejlécet, légyszi.
    http://nfs-s.com/nfsw/RICCS98
    remélem, ez a profil, az a profil. Gondoltam, megnézem azt a porschét, mit tud.
  • Quqa
    #54867
    A 911 GT3 megfelelően tuningolva ültetés nélkül IS csodákra képes!
    Az LP 640 alap kasznival is az egyik legjobban tapadós gépem persze ebbe valóban kötelező a 3-as ültetés.

    #54862 Drift? Az már bent van régóta …
  • veszettróka
    #54866
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=46272]#46272[/URL] - saját: mit csinálnak az aftermarket cuccok a Dodge Challengerrel?
  • csiles
    #54865
    A kereket és a turbót cseréld le, ha teheted, mert

    - a keréknél már leírták miért,
    - a turbónál meg a piros nem jó egy olyan autóba, amelyik jól nitrózik... + a kanyarokba nagyon ideges tud lenni, ergó nem tudsz vele jól kigyorsítani.

    Tehát:
    Kerék: fehér vagy piros,
    Turbó: kék vagy zöld.

    Ezek saját megjegyzések és tapasztalatok, amiket írtak fórumokon, vagy istentudja hol a partokról, az engem nem érdekel, én a saját tapasztalatomra hivatkozok, s az alapján építek autót.. Nem véletlen az sem, hogy elég sokat megyek Stock verdával, hogy legyen vmi alap hogy merre tuningolj...

    Mostanában csak a csúcsra felhúzható autókkal csinálom ezt, nagyon sok autót lebutítottam valamelyik szint maxszára... De pl a Lambót ha maxra húzod, se éred el a 749-es overált...

    Jah és ami a legfontosabb, kaszni és 3as ültetés kell a lambóra...

    Ezáltal elárultam magam arról hogy miért csak két lambóm van.... Ugyanis Boostos Kaszni nélkül a Lambó fabatkát sem ér... Az egyik profilomban még nagyon régről kihasználtam egy bugot, s duplakaszni került a verdára, mikor még valamikor régen 3 lehetőség közül lehetett választani IGC-ért... Na az a lambó overálja 739, jól tapad megy mint az állat, az "A" kategória legjobbja. Ezzel szemben egy másik profilban 738-as overállal alap kasznival, tehát nem tettem rá semmit, igencsak megszenvedek vele, irányítani művészet, s súlyos tizedek, kanyargósabb pályákon másodpercek mennek el...

    Na én azóta nem hiszek abban a mende-mondákban, hogy a kaszni nem befolyásolja a teljesítményt... dehogynem, a mai napig befolyásolja... az ültetéssel együtt... s amióta nincs ram a verdába, vagyis megváltoztatták a skillrendszert, azóta érezni azt is, hogy az ültetés erősíti a verda alapramját... Aki érzékeny az ilyenekre, az ezt is észreveszi...
  • csiles
    #54864
    Namost, ha ennyire szaki vagy már a dologban, akkor azt is tudnod kellene, hogy az ültetés növeli a kocsi alapramját... Ha nem hiszed, próbáld ki... A Lótusoknál nagyon szembetűnő, ha netalántán a Porshénél nem veszed észre... Am nekem már kb másfél éve van GT3-am... S most is az a fő autóm, hiába van azóta GT3 4.0 meg Cinege Zondám...
  • RICCS98
    #54863
    Ez butaság, kukk meg az én GT3-am, az a fő autóm közel s távol 1 éve. voltaképpen mindent tudok róla.
    Szerintem nem igényel a GT3 leültetést, Próbáltam már, nem csak a nagy semmiből mondom :D
    (de valóba, ki hogy "szereti")
  • RoboKutya78
    #54862
    Lehet babrálják az autókat driftes rendszerre és ezeknek a hatását érezzük ?
    Ugye én a helyükben először az autók dinamikáját vizsgáztatnám hogy használhatóak e a driftre aztán jöhetnek hozzá a pályák.
  • csiles
    #54861
    Nálad van a pont, és ez a játékban is érezhető egyes autóknál, nem mindnél, de nagyon soknál igen.. Én érzékeny vagyok az ilyenekre, így amelyik autót használom, mindegyik 3as ültetést kap.. S mivel a 911 GT3 pályaautó, arra kötelező a 3as ültetés, s megfelelően tunningolva csodákra is képes...
  • RoboKutya78
    #54860
    na majd rálesek:)
  • noblem1983
    #54859
    A zöld guminak -ha jól emlékszem a leírásból- az a tulajdonsága, hogy alacsony sebességnél jobban csúszik . Próbáld meg a sárga esetleg a piros gumit.
  • tutuhawer #54858
    ám passzolom, sose értettem a lambókhoz. A garlandóhoz se.
  • RoboKutya78
    #54857
    skacok kérdés
    Mit szúrtam el a lambómon?
    Túlzottan izgága lett a kanyarban kitör a hátulja ha egy kicsit meghúzom máris kanyarba áll
    Pedig ha igaz a bones tunigról kopiztam

  • Gyuszopapa
    #54856
    Az akciós Porsche GT3-as mennyire jó?Megéri az akciós árát?
  • veszettróka
    #54855
    ".... én a max overallra megyek, nem érdekel a különböző cuccok viselkedésre gyakorolt hatása. Ami javít az értéken, azt bedobom, aztán majd alkalmazkodom hozzá..."
  • tutuhawer #54854
    kösz
  • Quqa
    #54853
    Tegnap jól beindult a fórum a 911 RS 3K 3P lefikázása kapcsán, ami szándékosan lett kicsit erős, mert egyesek ugranak az ilyenre (azért bántó szándék nem volt benne). Lehet csinálok egy tesztet mivel megy a legjobban (az időpont kérdéses a pályák hiánya miatt, hazain mindenképp próbálnám és több ilyen is létezik). Aki gondolja írja le szerinte milyen alkatrész kell bele, a fentit nem kérném ismételni. Később dobok fel pár képet hogy stat alapján nem feltétlenül a kék növeli a gyorsulást vagy a sebességet!
  • nfsmw4ever
    #54852
    Igen, igazad van. ezért is csináltam úgy ahogy lentebb írtam: "Igen. Minden bejelentkezéskor. Egy vasárnapot egyszer rászántam. 4 fiók, 4 egyforma autó, ugyanazon pályák (háromszor) és az Egyes fiókban lényegesen gyengébb a teljesítmény, mint a többiben."
    Viszont akkor értem már azt a pár, megugrós napot is. Mindig is volt olyan érzésem, hogy nem egyformán méri az időt a szerver. Versenyben meg odateszem magam. Sosem adtam olcsón a bőrömet és C vagy B classos autóval sem lépek ki, mikor ott vannak az A és S classosok a lobbyban. De a jelenség fenn áll. Könnyen elpicsázható vagyok azon fiók, mindhárom profiljában. Na mindegy. Majd újra teszt után jövök számokkal is.
  • csiles
    #54851
    Nekem van 2 911-em, egy 3.0 és egy 4.0 A 3.0 nagyon rég megvan, s nem a policés, hanem a sima, s k-k-z-p-p-p ra van felhúzva. Mikor még nem volt ultra, akkor sem volt fullos a verdám, mert turbóm csak pro sport van azóta is... DE mivel én aggresszívan vezetek, durván belemászok a kanyarba, majd onnan ki, nekem kell a 3 piros alulra... VISZONT ez olyan tapadást generál, 3as ültetéssel még az ugratás is kiválló, s a kisebb ugratók, amik ugye próbálják megdobni az autót, azt is szépen kezeli a verda.

    Szóval, mint sokan mások, így én is azt mondom/írom neked, hogy előbb találd meg a stílusodat, s csak utána tuningolj... Persze ez a színkombó, nem minden autóba jó, pl a Silviába z-z-z-p-p-p kell, mert úgy adja ki a maxot magából...

    Szóval, állj neki tesztelgetni, annak idején én is azt tettem, s most már a teljes utcai csomag elérhető, mikor én ezt csináltam, nem volt ennyi lehetőség... DE vigyázat, sok a zavaró tényező a szervernél is... Ha kifogsz egy jó szerverfutást, akkor az téveszt meg, ha belassul a játék, akkor az zavar meg, s ha van elérhető IGC-s bodykit a verdára, akkor azt tedd rá, mert az is befolyásol, mint az ültetés...


    Szóval csak okosan, ha kérdésed van, azt tedd fel, de helyetted nem állunk le tesztelni, mert ízlések és pofonok az egész....
  • csiles
    #54850
    Erre én csak azt mondom/írom, hogy.... Na szóval, magamból kiindulva, Nálam fiókon belül is ugyanazzal az autóval ugyanazon a pályán, egymás után futott single-ben, a 3 lefutottban a 2. időm a legjobb, de még a 3. időm is jobb az elsőnél..

    Szóval, javaslom neked, hogy válassz ki egy pályát, fuss rajta 3 futamot, jegyezd fel őket, majd válassz egy másik pályát s azon is fuss 3 futamot, s azt is jegyezd fel... Aztán profilváltás, s ott is csináld meg ugyanezt ugyanazokon a pályákon, ugyanazzal az autóval 3-3-szor.

    Nálam az 1. időmhoz képest a 2. időm 3-4 seccel jobb, amit később már nem tudok megdönteni... mert a 4. futamban szerzett időm az 1.nél is rosszabb... olyankor pályát és kocsit váltok. Nálam az 1. futam az ismerkedéssel az autó megszokásával telik el, aztán a 2. futamba odacsapok, amit a 3. futamba esetek többségében nem tudok megdönteni... max akkor ha hibázok a 2. futamba...

    Próbáld ki, s ha odafigyelsz, s lelkiismeretesen csinálod, akkor beláthatod, hogy nincs is olyan nagy baj a profiloddal... S amit még tudnod kell(ene), időnként randomszerűen a szerver is begyorsít, sokan ezt használják ki...
  • zsotya71
    #54849
    Sziasztok a kérdésem az lenne ,hogy wifiről megy a játék rendesen de ha vissza állok kábelre csak a lobbyba enged be aztán server fatal cod7és kidob,mire kezdödne a verseny.De minden más megy kábelről is.Mi lehet a gond?köszi elöre is!
  • gyeprefos007
    #54848
    Hamár DRAG :D
  • veszettróka
    #54847
    Na jó, elég volt a drages Suprákból, kihűl a kaja. Megyek vissza a '64-es moddolt Stingrayhez, abban vidiben nincs csúcspont, nem áll meg a falat a szájban.