94802
  • chris1997
    #54936
    Remélem 4.2 lesz.. nemár, hogy egy 900-as statú autó IGC legyen.. plusz favorit és Noobírtó.
  • trakk
    #54935
    Lehet örülni, a 4.2 jön vissza.
  • chris1997
    #54934
    Akkor JigSaw spanom játszani fog egy játékot.
  • noxwill
    #54933
    Azt merjék csak megtenni....
    Le is öntöm magam benzinnel akkor.....
  • trakk
    #54932
    A leírás szerint a V10-es R8 jön, szóval esélyes, hogy elírták, és az 5.2 lesz az.
  • TOMDRIVER333
    #54931
    Pontosan!Igazad van.
  • noxwill
    #54930
    Zseniális.
    3ból 2 már volt IGCért, az RZre meg én barom költöttem búsztot mikor legutóbb vettem startert. Na itt fejeztem be végleg hogy én vegyek ezektől bármit is Boostért. Mi a fészkes picsának ha előbb utóbb beteszik IGCért. Ráadásul a köcsögök olyan autókat vesznek ki amiket nem rég tettek be. Komolyan ezek csak felbaszni tudják az embert...
  • Gab0523
    #54929
    Hello IGC:
    Lamborghini Murciélago LP640
    Audi R8 4.2 FSI Quattro
    Mazda RX-7 RZ

    Pápás IGC:
    BMW M6 Coupé
    Renault Sport Clio V6
    1969 Ford Mustang Boss 302
  • kanyesz07
    #54928
    jöhet
  • gyeprefos007
    #54927
    kell még ember?
  • kanyesz07
    #54926
    AZ én fotóm még mindig nincs benne. Ám jön valaki szerepelni/segíteni ?
  • trakk
    #54925
    Na meg tele is van megint olyan képekkel, ami már volt egy másik albumban, van, amelyik már harmadjára szerepel (és biztos vagyok benne, hogy ugyanaz a kép).
  • Hunn1a
    #54924
    Ebből a hetedik kalapból (filmes témájú autók) Takumi 86-osának mindenképp tovább kéne jutnia. Meg van egy ötküllős Enkei felnijű Supra, ami abszolút élethű F&F. A Skyoktól és a Mitsuktól kivagyok, de a Tron témájúak is nagyon jók, meg az egyik Verdákos MX-5.
  • kanyesz07
    #54923
    Gyere fel és gyors vegyél fel ismerősnek
  • Warga90
    #54922
    Üdv! megyek ha tudok valamiben segíteni
  • kanyesz07
    #54921
    Sziasztok.
    Most forgatom a Sors Fordulat 3 .at .Jönne valaki segíteni szerepelni?
  • SUNNY84HUN
    #54920
    annyira meglesik mindig ezt az autóm futamon is és free -ben, mondjuk valóban ne sok fut kint a worldban

  • csiles
    #54919
    Na megszereztem a Limited Z4-et... Csak a garázshely miatt csináltam meg, mert van egy olyan savanyú érzésem, hogy ezzel kell pótolni a Snowzilla álltal elvett garázshelyet... Kinézem belőlük... S szeretném már végre kipróbálni a GTS-t de ez a fránya Snowzilla lenyúlta a helyemet... Mivel én dugig vagyok Z4-el (3 is van belőle...) így lazán csinálok belőle egy férőhelyet, plusz némi zsét.. Annak idején 32500 cash-t adta érte, most lövésem sincs mennyit fog adni... DE mindenesetre előtte kipróbálom a kicsikét, s összehasonlítom a már meglévőmmel...
  • chris1997
    #54918
    Na harmadszorra is bevetettem a Keep Calm and Eat Something új szokásom

    Igen Kruger, nagyon tetszik egy a szólás :D
  • Gab0523
    #54917
    Így a videó alapján... Q módon nem értem, mi a francért játszik valaki szimulátorral, ha szüksége van arra a "segédvonalra"... :/
  • chris1997
    #54916
    Driverkiller30 at. Viszont elmentem megint egy újabb botrány ne legyen...
  • tutuhawer #54915
    szerk: itt:
    http://www.youtube.com/watch?v=TnKdusbf4aE
  • tutuhawer #54914
    itt egy játékból felvett videó, egérrel nyomja az ember... akármivel be lehet szállni, kész ismertetők vannak, mit mire állíts , ha egérrel vagy ha gamepaddel jössz be játszani.
  • tutuhawer #54913
    a replay miatt tűnnek el , a versenyen kiváló, ovál pályán is hibátlan kell, hogy legyen, gondolhatod. Szóval a replay a gáz, amúgy a játékban tuttifrutti precíz minden. Érdekes, ma tudtam is versenyezni hosszabban laggolás nélkül, megismertem kb 10 magyar srácot is.... alakul a szociális része is a játéknak, mondták a fejlesztők és lesz privát verseny is. Meg az autók és az európai , első körben brit pályák jönnek. Később meg majd a tőbbi EU pálya. A játékot elismerte tőbb szimulátoros nagykirály is, és rákerestem pár versenytársra... maradjunk annyiban, hogy simulatorban ismert és elismert, minőségre vágyó játékosok is nyomják - értékes pénzdíjakért. Ma egyébként Allan McNish is beszáll versenyezni, ellene lehet menni audi R18 TDI-vel... :D
  • TOMDRIVER333
    #54912
    Kit bannoltál HG?
  • chris1997
    #54911
    Amúgy most is csak az ok nélküli fikázásért, meg a modorért, hazugságért bannoltam. Csalásért, sima csalásért és ha bevallja és meghunyászkodik, akkor hagyom, egy hiba legyen. Pont., Téma lezárva!
  • SUNNY84HUN
    #54910
    de miért tűnek el az ellenfelek néha ? , ám komoly ahogy öblít a moci
  • chris1997
    #54909
    Jaj
  • Driverkiller30
    #54908
    Nyomorultak!!!!!!
  • Driverkiller30
    #54907
    Na ez most nagyon király...
    Ezzel sokat érsz szerinted???
  • tutuhawer #54906
    mekkora szar... a saját hozzászólásomra nem tudok zöld pontot nyomni... te azért nyomjál egyet, mert tisztelettud voltam :)

    és egy kis OFF: videóztam egyet , illetve egy replay-t frapsszel felvettem mégegyszer. A minőségen majd javítok,
    youtube
  • Driverkiller30
    #54905
    Aki gyerek az te vagy.... Úgy tudom 18 év felett már nem gyereknek szokás nevezni az embert....

    Nah de m1......
  • chris1997
    #54904
    Nem kell vele foglalkozni, kocka, csalással tud csak menni, függő, pont.
  • Driverkiller30
    #54903
    Ezt inkább haggyuk.... Nem vagyok nagyra magammal. sőt...
    De nemszeretem az ilyen világtalanokat mint te -.-"
  • chris1997
    #54902
    Törlöm az egyéb ilyen hozzászólásokat is, ami ennek a gyereknek szólt.
  • chris1997
    #54900
    Kérés, parancs.
  • chris1997
    #54899
    Most értem haza, olvasom a kommenteket.
  • Quqa
    #54897
    Hát én meg a stabilitásra az irányíthatóságra és a súlyra pakolom a cuccot a járgányba.
    Aki fent van megtalál, alap 911-el gurulok (6 utcai sárga + 5 IGC perf.).
  • Driverkiller30
    #54893
    Nah szóval:
    [SPOILER]Eladóvá vált NFS World profilom.
    Oka: Nincs időm játszani.
    Két "karaktert tartalmaz":
    Az egyik 60as szintű, a másik 37es szintű.
    lvl60 tartalma: 51 verda (zöme Boostos)
    lvl37 tartalma: 8 verda (1 Boostos, Nissan Skyline GT-R34 Nismo)
    A Statisztikáról, autókról tudok adni bővebb informácót, abban az esetben ha valakit érdekel.
    Érdeklődni Privátban, vagy ezen az e-mail címen: [email protected]
    Csak komoly szándék esetén írjatok.
    Köszönöm![SPOILER]
  • RICCS98
    #54891
    Akkor már énis megosztom a színsoros tapasztalataimat:
    Mind1 mien csak legyen jó a stat!! (részemről)
    és eddig bevált ez a taktikám a Lotusnál, a GT3nál az MR2 nől a GTSnél és a többinél is ;)

    Persze ha van kettő egyforma értékű (teszem azt) motor, akkor még szép hogy megnézem, hogy mi is kéne a kocsimnak.