94802
  • ghost002
    #55176
    vagom tema lezarva reszemrol s kosz a kodot mukodik
    chris pakold mar ki
    FDQJ-J6WE-3HSN-NVG8 a carrera gt ultra edition 1 napos kód
  • tutuhawer #55175
    az 55158-as hozzászólásban írták. DE! Én mindig piros pontot adok a lelkesedésért. Meg feketét egyből , mert nem pörgetted vissza a fórumot kicsit. Egy pár órányit mindig illik - szerintem.
  • Guido992
    #55174
    FDQJ-J6WE-3HSN-NVG8 a carrera gt ultra edition 1 napos kódja. ha már itt nem irják ki akkor én kiteszem :D
  • chris1997
    #55173
    Ejha.. Ment a buli ahogy látom.. Amit tutuhawer csinált mint off az még elfogadott. Azzal a stílussal viszont van baj amit leprodukáltál ghost... Mobilon nincs adminpult szóval most egy figyelmeztetéssel megúszod de máskor kultúráltabban kommunikálj.
  • tutuhawer #55172
    a charger nagyon jól mutat innen nézve. Az újabb modell mondjuk jobban tetszik, mint ez, a hátsó lámpák az újon szebbek. Remélem, legalább jól fog hasítani.
  • trakk
    #55171
    Lehet "gyönyörködni":



  • tutuhawer #55170
    csak benyomtam egy linket, amikor nem tudtatok belépni a játékba.
  • ghost002
    #55169
    lassuk csak eloszor is igc voltal s jartatada pofad a boostosok ellen aztan boostos is voltal akkor a heackereket szidtad aztan az is votlal most mi vagy ? csak jartatod a szad
  • trakk
    #55168
    INSTANT GET
  • ghost002
    #55167
    jo randa
  • veszettróka
    #55166
    Geulach talált eg yilyet is a fájlokban:

    Porsche 914-6 GT mint vintage:
  • ghost002
    #55165
    m1 hagyuk a hujeseget en csak arra akkartam ramutatni h a tuti nem itt kene osztja az eszt
  • Quqa
    #55164
    Azért ne túlozz, looser nitro rammer noob voltál csak!
  • ghost002
    #55163
    amugy meg ki ketdezte a velemenyed diszbuzikam
  • ghost002
    #55162
    o kezdte ne szolongason be en is tok ha akkarok sot
  • Quqa
    #55161
    Figyu az hogy Tutu-val húzzuk egymást az egy dolog és régi keletű, de egymást szidni nem kéne egy ki pihenőre elmehetnél, ha a HG ezt meglesi reggel szerintem intézi is.
  • tutuhawer #55160
    rammernitrorammermagnetnoobcheaterlooserhacker voltam, nem pedig faszkalap.
    De mi a gond, betoltam egy videót, egy linkbe, normálisan. Nem vágom, mi a gond ezzel...
  • ghost002
    #55159
    tod kitkerjel meg kiskocsog a durva anyadat azt kerlelgesed
    mig worldoztel adig is egyfaxkalap voltal a pontjaidal valtozas nincsenek pontok.....csiiiira
  • trakk
    #55158
    Egy napos Carrera GT Ultra rental kód:

    FDQJ-J6WE-3HSN-NVG8
  • Quqa
    #55157
    Az hogy fel/letöltésnél mi van nem mérvadó, a pici ingadozások ott nem jelentkeznek annyira mint egy online játékban. Ja és a modem nem 1x írtam én is, de hát …
  • tutuhawer #55156
    Jaajjj, most mit variáltok már ezen. Diszkréten offoltam az elmúlt két napban 2 sorban. Olvassátok vissza az elmúlt hetet, ne nekem mondjátok, ez tök szar, hogy még nekem kell bocsánatot kérnem. Ennek csak az lehet a vége, hogy megkérlek valamire... az nagyon csúnya lenne, nem szívesen tenném...

    Noblem: egy kábel, egy gép. Amúgy minden játéknál, minden mérésnél, letöltésnél, feltöltésnél hibátlan. 1 óra alatt semmi gond nem volt youtube-ra feltöltésnél se.
  • trakk
    #55155
    Ez a legutóbbira lehetett maximum kifogás, erre nem.
  • veszettróka
    #55154
    Oh, most volt karácsony meg a zünnepek meg minden, megértjük, nem volt idejük arra hogy bármi újat összerittyentsenek...
  • noblem1983
    #55153
    Nincs véletlenül felpúposodva valamelyik kondenzátor a routeredben/modemedben? Ha gyakran van megszakadásod ez lehet az egyik ok
  • ghost002
    #55152
    en nem akkarok beszolni senkinek de tenyleg feltevodik a kerdes mi a faxxxxxeee ide rakod a k,,,va videoidat mikor ezt a jatekot mar nem is jatszod. s elore is elnezest kerekde a faxx kivan mar a hujesegeidel>>>>tutu
  • Quqa
    #55151
    Én így off-olok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sőt beteszem ez alá, hogy ne legyen zavaró, a lényeg meg itten van e … [spoiler] „Persze csak viccelek” [spoiler] „Persze csak viccelek”[spoiler] Azért sim-ben féktávon fékezz, és ne csinálj roncsderbit, azért írom ide hogy a PH-t ne off-oljam szanaszét!
    [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler]
  • trakk
    #55150
    Most megelőzöm Geulach-t, íme, mire számíthattok:

    - LP 640 Drag
    - MR2 B-Spec
    - Super Bee Drag
    - Camaro SS C-Spec
    - Reventón "Fortune"
    - Megabloks autók
  • tutuhawer #55149
    kiírom, hogy off, és egy sorba teszem a videó linkjét. Görgess lejjebb, és elég, ha magadban teszel megjegyzést, hogy a francba... 10 emberből 8 telebaszta a fórumot gifekkel, egyebekkel, 24 órás cicamica-videóval, én meg elfoglaltam egy sort ;-)
    Ha viccesen gondoltad, nem gáz, ha komolyan, az bánt. Engedd meg, hogy néha-néha offoljak a NFS World topikban.
    A kormányzás nem megy már a billentyűről, elég béna vagyok, elesek a kanyarokban, folyamatosan ütközök stb stb.
  • Quqa
    #55148
    Megláttam!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most rácsesztél! [spoiler] Ilyenkor általában teljesen nyugodt vagyok semmi gond ezzel, valószínű a Simraceway topikba World-ös videókat teszel fel, a Dirt3-ba meg Race07-t.
    Azért néha elgondolkodok egy – két dolgon. [spoiler] Jó tanács: add el a kormányt abból fejleszd fel a gépet, válts szolgáltatót a T-re és 10 Gbit/s-on tökéletesen fog futni minden online játék akár alaszkai szerveren is, mint itt mindenki másnak. [spoiler] Persze csak viccelek, azért a megérdemelt piros pont jár neked ami ugyebár fekete. [spoiler] Azért néha beugorhatnál a játékba vagy már a billentyűvel nem is megy a kormányzás?
    Megj.: ha off-olsz tehetnéd off környezetbe, mint mindenki más nem zavar, de …
    [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler]
  • RoboKutya78
    #55147
    Én bezsákoltam tegnap még a bmw-t a mostani listából semmi sem érdekel igazán csak szedjek össze a következőig legalább 2 misit:) most is eladtam a toyota készlet ritkábban használt járgányomat így lett meg az 1,8 misi.
    Eskü Star Trekben könnyebb lóvét kreálni mint itt :)
  • noxwill
    #55146
    annyira berágtam hogy nem is érdekelt. De helyette gyors megvettem a 69es Bosst. Az úgysem volt meg.
  • RoboKutya78
    #55145
    ezeket most mi lelte csak azé kezdenek ilyen korán hogy mi eusok szopjunk egy kicsit
    Ha nem jut eszembe a gyémántozás bukom a 71 . napomat amin megint szart kaptam érte 15% gyémánt felderítésre meg 8 % race chas BAHHH..
  • RoboKutya78
    #55144
    Ha kiszedted volna az alkatrészeket többet is kaphattál volna érte:)
  • kanyesz07
    #55143
    holnap az intrót kezdem is.
    Valszeg mint To Be Continues ezért a Zack Hamseyel fog kezdeni.
  • kanyesz07
    #55142
    Végzene is megvan. Azt azé megmondom hogy tetszik-e nektek mint végzene ahol irjuk a szereplőket egyebeket.

  • Tarpi
    #55141
    15 perc múlva szerver leállás, ha jól látom.
  • kanyesz07
    #55140
    Sors Fordulat 3*
  • kanyesz07
    #55139
    nígyszerű!
    Mán a zenék is megvannak a sors fordulat 4-hez. Az ötlet is.
    Csak ne legyen zűrzavar Pénteken.
  • noxwill
    #55138
    A legutolsó starteremből voltam hülye és áldoztam rá...
    Mikor megtudtam hogy jön IGCért mérgemben eladtam a bánatba....

  • trakk
    #55137
    Nincs.