94802
  • trakk
    #55217
    Ez a kínai újévhez kapcsolódik, nem hiba.
  • Warga90
    #55216
    Asszem az EA-nél tényleg elmentek otthonról. Valaki kapott már ilyet?
  • CortezK2
    #55215
    Igen, kimondottan jól sikerült "javítás"lett. Peccs nótszban benn van hogy javították az egymásról indulást, hát kb a 3. privát versenyen már egymásba ágyazódva kezdtük a versenyt A hibára amit írtam arra meg van megoldás ha más is találkozott vele(és nem akar várni míg ezek a gyíkok kijavítják).
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fészbúk kommentből: Windows 7/Vista

    C:\ProgramData\Electronic Arts\Need for Speed World\

    Windows XP

    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Electronic Arts\Need for Speed World\

    And delete all files ending in ".hsh". These files will be regenerated when you restart the game launcher. This process will take a few minutes, but once the files are reconstructed the issue will go away.
  • gyeprefos007
    #55214
    mi ezen már rég tulvagyunk :d háromszor xD
  • janihunk
    #55213
    Most próbáltam ezt a kódot: FDQJ-J6WE-3HSN-NVG8 és kaptem egy: carrera gt ultra edition 1 napos autót.
  • ghost002
    #55212
    személyesen tapasztaltam a startnál benne vagyok a masikban dolog még itt van
  • gyeprefos007
    #55211
    fuuu de elegem, van a másik ami felbasz de nagyon..... mindenki ugy előz hogy Nitro+Juggernaut kombó... hadszoljon... lehetlőleg bele a picsámba kanyarba -.- máshogy ezeknek nem megy a versenyzés?......
  • trakk
    #55210
    Gratulálok a drágalátos fejlesztőknek, ez a patch egy újabb epic fail lett, a hibákat nem hogy kijavították, de már többször fordulnak elő, rengetegen panaszkodnak, hogy játszhatatlan lett az egész.
  • gyeprefos007
    #55209
    Fac kivan. pár napja még müködött a kormányom NFS World-ben mostmár nem...... kénytelen vagyok bill-el játszani ami a halálom :S faltól falig kocsitól kocsikig pattogok végig a pályán :((((((
  • SUNNY84HUN
    #55208
    ez a legjobb test az rx7 rz hez

    festésem kicsit másabb már , de a body ua :)
  • gyeprefos007
    #55207
    köszi :)
  • gyeprefos007
    #55206
    és tényleg :D
  • Hunn1a
    #55205
  • ghost002
    #55204
    nem butítottak kicsit az RZ-n?mintha kicsit későn reagálna fordulásnál? bár lehet én tuningoltam fére
  • gyeprefos007
    #55203
    köszi. hát igen a semminél több :)
  • Hunn1a
    #55202
    Mindjárt. (Sajnos olyan motorháztető meg spoiler nincs, csak a kasztni, de már ez is valami.)
  • piko71
    #55201
    Akkor majd elmulik!köszi!
  • ghost002
    #55200
    bugggg
  • piko71
    #55199
    Sziasztok!kérdésem az,hogy ezt az uj 122,15-ös patchat ahányszor ujra felmegyek,annyiszor tölti le!miért?
  • gyeprefos007
    #55198
    tudnál mutatni róla képet kérlek?
  • Hunn1a
    #55197
    Öröm és bódottá', van Keisuke-bodykit az RZ-hez!!! 840 SB.
  • ghost002
    #55196
    eb is ott szoktam az jo hely;)
  • Hunn1a
    #55195
    Minden autó végsebességét a palmonti extra hosszú és szinte egyenes autópálya-szakaszon mérem, északról dél felé az utolsó hosszú kanyar elejétől a híd végi S-kanyarig.
  • ghost002
    #55194
    engem ha kerdeznek ford focus az egyik kedvenc ferdehatum nagyabol elishez tudnam hasonlitani suja nincs de gyorsulasa sem viszont ha felveszi a tempot es nem mesz enki senkinek komoj vesenyeket lehet meni vele
  • ghost002
    #55193
    igen nitroval felmegy 400 ra ha van ready-d hozza mert harmatgyenge am a nitroja, no meg eleg hosszu egyenes szakasz
  • gyeprefos007
    #55192
    Nekem speciel tetszik a ford focus is. be is ruháztam egyre . jól mutat a garázsban :D versenyt még nem voltam vele, nem tudom mennyire használható, de tetszik ez a lényeg :D
  • Hunn1a
    #55191
    Ja és az ultra Carrera GT végsebessége nitró nélkül 369,5 km/h, nitróval fellöki magát 400 fölé.
  • ghost002
    #55190
    kinezet ide vagy oda de kanyarsebessegben es gyorsulasban mesze jobb mind az rz annak elenere is h a regi rendszerben egy osztalyal alta jelent meg
  • gyeprefos007
    #55189
    Nem ismerem egyiket sem a játékban, lehet hogy jobb az RX-8 de személyes véleményem szerint sokkal rondább is :D
  • ghost002
    #55188
    nem ertek egyet igazan tehetek volna bele szupernitrot ezzel abszalut hatranyba kerul startoknal, masreszt az rx8 meg mindig sokal jobb mind az RZ-szeritem
  • Hunn1a
    #55187
    Carrera GT Ultra: olyan, amilyennek mindenki elvárja. És nagyon tetszik, hogy tisztán kivehető, mikor a PDK váltó kattog.
  • Hunn1a
    #55186
    RZ, mert az RX-8 családi autó...
  • Hunn1a
    #55185
    Nekem a négyesből a Reventón (nagyon vad lett) meg a Camaro (hamisítatlan oldschool racer) tetszik külsőre. Az MR2-re igazán kitalálhatnának valami hozzá illő bojlert.
  • koriii0012
    #55184
    mazda rx-8 vagy rx-7 rz?? :D
  • veszettróka
    #55183
    "Lehet "gyönyörködni":"
    Az a helyzet hogy tetszik mind
    Még a Lambó is azzal a két kardfoggal ott elöl, meg az MR2 is azokkal a robusztus küszöbökkel.
  • CortezK2
    #55182
    Meglepő módon megint szopat a játék. Reggel beléptem, letöltötte a tegnapi patchet (valami 180 megát) beléptem a játékba, pár perc után kifingott az egész. Ok, gépet is újraindítottam, belépek újra, elkezd letölteni valami 120 megát. Erre le kellett lépnem fél órára, belépnék, és megint tölti ugyan azt a 120 megát Van erre valami magyarázat/megoldás?
  • chris1997
    #55180
    Mik vannak topup ban ?
  • RICCS98
    #55179
    Érdekes, új top up.
    Chevrolet C-spec

    De már ott van C-specnek a VW

    De végülis A specből is 2 van....,
  • RICCS98
    #55178
    Ó látom előkerült az úgynevezett VW Porsche...,
    Fura módon a Lambo szerelmesei vették csak akkoriban.
    Ez is mutatja az anya vállalat és egy "kisebb" beosztotja közti összhangot, és a közös alkotás minőségét
  • chris1997
    #55177
    Majd ha gépnél leszek kirakom