94802
  • BONESAI
    #55257
    A 996 nekem is ül, nem vagy hülye
  • zoji
    #55256
    Szevasztok.

    Lenyomtam 80 privát dragot, 80%-ban pénzt adott. Eddig ugyebár nem lehetett pénzt nyerni dragon. Viszont összesen 2db 2 csillagos alkatrészt vágott hozzám, semmi mást, még skillt sem. Az az érzésem kivették a nyereményeket privát drag versenyekből.

    Közben mentem 3 multit, 2db pro cucc és 1db 2 csillagos skill. Szerintem ez is bizonyíték.

    Remélem valaki megcáfolja, mert így elvette a kedvemet a part vadászattól.

  • SUNNY84HUN
    #55255
    nem tudom láttátok e már



  • gyeprefos007
    #55254
    Ha gondolod nézd át a járgányaimat hátha van jobb ötleted. de sztem az Elite megfelelne
  • kanyesz07
    #55253
    Eclipse Elitevel havernak vagy koccannónak.
    Haver aki velem van és segít.Koccanó akik be akartak zúzni, és kergetnek.
  • gyeprefos007
    #55252
    én jönnék. Eclipse Elite-el be tudnék lépni, csak azt nem tudom minek :D
  • kanyesz07
    #55251
    Holnap ki jön a forgatásra?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert akkor az szóljon
    [spoiler] és hogy minek jönne [spoiler] Mert jó lenne tudnom
    [/spoiler] [/spoiler]
  • chris1997
    #55250
    Na nincs nekem már 10 perce egy OOM se.. de exe.hiba azért van.
  • Gab0523
    #55249
    Nekem ott is jó :D
  • chris1997
    #55248
    X fire-re max :D
  • Gab0523
    #55247
    elhát...

    Krisz, rám érnél 5 percig, nyugodt körülmények között?
    (Jössz szobára? :D)
  • gyeprefos007
    #55246
    jól elvagytok :D
  • chris1997
    #55245
  • Gab0523
    #55244
    Oké, leálltam... (Mindenki látta, Ő provokálta ki, hogy ne mondjak ellent az állításának. :p)
  • chris1997
    #55243
    Le állhatsz, ma még jó a kedvem :Ds
  • Gab0523
    #55242
    Most álljak le Krisszel is vitázni..? :p
  • chris1997
    #55241
    Én a 996-ot favorizálom, mert egy hülye vagyok. De épp ezért szeretem.
  • RICCS98
    #55240
    Én a BMW-t javaslom, van is nekem.

    De ha igazi A specet szeretnél én a porsche GT2őt ajánlom, (a 997 vagy 996 má nem tom")
  • csiles
    #55239
    Nos, egy utcai tuneddel megáldott 650-4 murci roadstert legyorsulja menetközben egy stock M3 GTS ... Erre behozzák újra a 640es murcit... jobb az M3 GTS, bár felhúzva, mert van egy olyanom is, 737-re van felhúzva, 300 felett meg van halva, tipikus M3 E46os betegség... Sztem itt butítottak a verdán, aki úgy gondolja hogy az IGC verdán butítanak egy kicsit... A nitrója jobb az átlagosnál, de a murciénál nem jobb.

    Kérdés a következő: A nnismot, ha felhúzom A-Specnek, veri a murci A-Specet, vagy a GTS A-Specet?? Mert a főprofilomba addig a stock M3 GTS-st sem húzom fel... mert ha jobb nála a Nismo, akkor azt húzom fel...
  • RoboKutya78
    #55238
    azt hiszem ez lesz az első full 4 csillagos járgányom áá:)
  • trakk
    #55237
    Jól tévedtem...
    Van esetleg valakinek egy fölös PSC-maradványa kb 50 forinttal rajta?
  • csiles
    #55236
    A kék rúgóval könnyebb irányítani a verdát, de azzal erősen romlik a ramja, inkább pirosat tegyél bele. De a zöld is jobb a kéknél, csak akkor ne tegyél bele 3as ültetést, hanem csak 2est. De ha nagyon tudsz menni, meg a pálya széli törmelékeket ki tudod manőverezni, akkor jó a kék is.
  • csiles
    #55235
    Na erről beszéltem... Még annó akkor, mikor kitárgyaltam, hogy miért lehet egy juggeres verziójú Nismo az alap verziónál... Szal akkor ez a verzió lehet esedékes: EZEKNEK TÉNYLEG ELMENTEK OTTHONRÓL!!!

    Most akkor fogalmam sincs mit csináljak... Várjak az alapverzió akciózására? ami 1 hónapon belül meg fog történni, vagy vegyem meg a juggereset?? Mennyiben másabb az alap verziónál, illetve miben másabb?? Azon kívül hogy elvileg erősebbnek kellene lennie a ramnak... A gyorsulás és az irányíthatóság viszonya érdekelne...

    Merthogy olcsóbb a juggeres felhozatal az alapnál, az nem véletlen... Vagy szarabb a menettulajdonságai a juggeresnek, vagy akciózni fogják az alapot...

    Mivel én spórolós és alaposan meggondolós fajta vagyok, ezért vagyok nagy dilemmában, és nem 16 éves vagyok, aki gondol egyet oszt megveszi, mert neki most kell, vagy azonnal...
  • RoboKutya78
    #55234
    hm ez a carrera szépen fest:) eltalálták csak az a vicc hogy én ezt a festést már rég lekapartam a 959 eről:)

  • SUNNY84HUN
    #55233
    nagyon lebutították , de a hangja isteni még és nem mellesleg pofás a dög
  • SUNNY84HUN
    #55232
    ne higgy mindent el amit ír , van pár balgaság benne

    #55229 rx7 rz király volt t2 korszakban a rockridge pályán sokat használtam , szépeket futott de most - A -ba van tuningolva a régi tuning oda teszi ami benne van .. és sajna nem komoly ellenfél , -s - ellen akkor ér valamit ha taliga viper vagy corvett jön be
  • trakk
    #55231
    Jól tévedek, hogy a PSC-vel fizetéskor nem fogja nekem elnézni a rendszer azt, hogy kábé 60 forint híja lesz az egésznek kezelési költséggel együtt?
  • RoboKutya78
    #55230
    road runner config bones féle listából elvileg
  • axemane
    #55229
    Valamikor az RZ nagyon jo volt a tier 2 ben. Most mennyire allja meg a helyet az a szeriekban s foleg ha osszekerul s-ekkel?
  • SUNNY84HUN
    #55228
    moci - turbó - váltó jó... ,rugó kék vagy sárga de mind kettő nekem bevált a gt3 ban eddig , féknek piros kellene , kerék lehet sárga de piros is jó lenne
  • veszettróka
    #55227
    +Nincs Leave gomb a Race again mellett továbbra sem, a Join race ablak pedig mint egy napellenző (by Kruger) a képernyőn marad hosszú töltés után. Kb 20 versenyből 10-et azzal csináltam végig.
    Ezvan, a dizájnerek dolgoznak csak a játékon karácsony óta. :/
  • RoboKutya78
    #55226
    skacok mennyire fogtam mellé ezzel a configgal?
    S781-->s785 Porsche 911 GT3 RS (Road Runner)
    Engine: zero tuning (blue) 8 16 0 ****
    Induction: Velociocom (blue) 6 9 0 ***
    Transmission: speedsciens(green) 17 9 4 ****
    Suspension: zero tuning(blue) 4 9 13 ****
    Brakes: transtek (yellow) 0 0 13 ****
    Tires: Medion (yellow) 4 7 9 ***
    Még nem teszteltem:)
  • Zsolti89
    #55225
    Rohadjanak meg a "Snowzilla" garázshelyet igazán kijavíthatták volna
    M3 GTS után most az RX-7 RZ-t sem tudom megvenni
  • ghost002
    #55224
    minden esetre jol sikerult a javitas:))
  • CortezK2
    #55223
    Arra tuti nem jelentkeznék
    #55222 ne nyomjál magnetet, nincs ilyen probléma
  • gyeprefos007
    #55222
    az miért van hogy ahányszor elnyomom a magnet-et mindig ezt kapom? :S Folyamatosan ez jön ki....
  • gabesz012
    #55221
    Én is azon gondolkodom, mint C-s kocsi. Meg még a GT-n. El Camino nekem nem tecc, meg gyakorlatilag tuningolni sem lehet, mert egyből ugrik B-be. Vagy inkább legyen egy agyon tuningolt Impreza? Tényleg marha kevés a pénz a játékban, ezért nagyon meg kell gondolni mit vesz meg az ember. :D Mire az M3-ra összejön a pénz... Vagy azért magasabb szinteken több pénz jön a versenyekért? (anno lvl 20 körül hagytam abba, most 0-ról kezdtem megint)
  • gyeprefos007
    #55220
    naja.... bár a pink neon még jól jöhet... kitudja milyen beteg szépségversenyt találnak még ki ofdafent xD
  • CortezK2
    #55219
    De jobb mintha rózsaszín neont kapnál Bár kinek mi a jó.....
  • gyeprefos007
    #55218
    Első helyezett díja.... még szharabb mintha adna 5 nitrót -.-
    [img=http://www1.picturepush.com/photo/a/12031584/img/12031584.jpg]