94802
  • Underground23
    #55457
    Jó reggelt :)
  • janihunk
    #55456
    Melyik? Audi R8 4.2 vagy RX7?
  • trakk
    #55455
    Igazából egy 4 éves oprendszerrel én az ilyesmin nem csodálkoznék.
  • Marci19941205
    #55454
    És sajnos azt vettem észre,hogy más gépén megy a játék,viszont az én gépemen akármit szószerint akármit csinálok nincs hatással rá.
    Utoljára akkor volt ez amikor egy CD-s játékon egy telepítőfájl megsérült és az a játék(Flat Out 2) a kukába végezte,ez a játék is úgymond,csak itt nem kellett kidobni az ablakon xy pénzösszeget.
  • Marci19941205
    #55453
    Na most mindent úgy csináltam,ahogy te mondtad nfs4ever.
    De nem javult meg,és szerintem amióta letöröltem,egyszer sem sikerült újra föltelepítenem a játékot,magyarul most már nem hogy játszani,még csak föl sem tudom rakni a gépemre a játékot,hiába vírusírtóztam,újraindítottam a proxy-t,a gépet,újra és újra letöröltem a játék setup1229.exe fájlt(mivel amikor letöröltem a teljes játékot és mióta ez a hiba fönn áll azóta nem tudom rátenni a gépemre a játékot).
    R.I.P. Számomra meghalt az NFS World
  • Quqa
    #55452
    Az igazi gyorsulást úgy látod, ha faltól falig mész pl. a hajógyárban, levideózód és akkor látszik mennyivel megy simán és nitrozva. Azért az így is egyértelmű, hogy adott szakaszon nem nagyon gyorsul a Nismo nitróval. Én a NOS végénél mért sebességet kockáztam ki a felvételből más típust tesztelve.
    Azért csodálkoztam hogy ennyire menne, mert nem egy ultra kapott már ki akár csak egy pro Elise-töl is, nagy valószínűséggel lebutították, ahogy jó pár gépet a kihozatal után pár nappal/héttel! Akkortájt sokkal nehezebb volt utolérni/lépést tartani velük.

    #55326 Igaz hogy az alap Nismo kisebb overall-al rendelkezik, de a 911 RS alapon ezt tudja, és még menne jobbat is csak időm nem volt rá. Hosszútávú teszt lesz a különböző szín kombókkal kipróbálva.
  • RICCS98
    #55451
    Ma este, vért és verejtéket izzadva sem sikerült meg mentenem a 0,5GB-s Radeonomat.
    6 év folyamatos játék után, nem volt képes tovább létezni.
    Az már biztos, hogy "hősi halált halt".

    Próbáltam a drivert, a ventillátort, a chipet de sajna alúlról szagolja az alaplapot.
    Egy kis díszlövés a tiszteletére:


    Félre is raktam a kis vitrinembe, anno ez volt az első nagy teljesítményű kártyám.
  • sipoczgabor
    #55450
    lehet azért nem vettem észre mert kciseréltem másikra nemtom, nembaj van még 2 olyanom, a kocsibol meg eladom :D
  • zoji
    #55449
    Mikor teszed be, még ki is írja hogy túltöltötted. igen max 50%
  • sipoczgabor
    #55448
    skill modba max 50%-ot rakhatunk be? beraktam 4db 3csillagos ramot..xD és csak 50%-ot jelez ki allul középpen :S
  • Marci19941205
    #55447
    Én föladom,kb 2 napja gürcölök,hogy elindítsam ezt a ..... játékot,részemről befejeztem,belefáradtam már,tiszta idegbeteg lettem már.
  • zoji
    #55446
    Te írtad "(hozzáteszem,hogy rendszergazda vagyok a saját gépemen.)"

    Akkor a launcher.exe-re jobb klikk és futtatás rendszergazdaként.

    Hátha bejön.
  • kanyesz07
    #55445
    háhá.
    Porsche Carrera GT ultra rockporton simán nitróval 0 ról 290 re gyorsul.

    Az én F1 elitem, full pro-s
    nitróval 0ról!!! 350-re! Gyorsul.Amin magam is csodálkozom
  • BONESAI
    #55444
    Egy régi Fun Friday gyümölcse:


  • Marci19941205
    #55443
    Kétlem hogy csak ennyi lenne a megoldás...
    De azért kipróbáltam,nem jött be.
  • zoji
    #55442
    De még mindig nem tudjuk hogy váltottál e böngészőt és meg volt e az áramtalanítás?
  • Marci19941205
    #55441
    Win 7 Ultimate Service Pack 1 sorry elírtam.
  • zoji
    #55440
    Ha van total commandered, akkor a beállításoknál válaszd az általános beállítások-képernyő és ott pipáld be a látszik a rejtett fájlt. Így előjönnek a nem láthatóak is. itt keresgess.
  • kanyesz07
    #55439
    azt hogy?
  • Gab0523
    #55438
    "Windows 7 Ultimate service pack 3" ???
    Ez érdekes baleset...
  • Marci19941205
    #55437
    igen próbáltam előszőr letörölni a játékot.
  • trakk
    #55436
    Valamint a ProgramData rejtett mappa, azért nem látod.
  • trakk
    #55435
    Én csak ismételném magam:
    Próbáltad először letörölni a játékot?
  • Marci19941205
    #55434
    Ok.
    Letöltöm a hivatalos oldalról a setup_1229.exe fájl-t.
    Kéri hogy elfogadjam a szerződés feltételeit ok.
    Kéri hogy hova tegyem a játékot D:\program files\electronic arts\nfs world
    kéri hogy hova tegyem a program data mappát: D:\programdata\needforspeed world(mivel a C meghajtón egyszerűen köddé vált,de nem törlődött ki.)
    Föltelepíti megjelenik az asztalon az ikon:
    Updating Need for Speed World launcher...
    0%nál
    GameLauncher.exe várok kb 15-20 mp-et
    és ez jön be:
    Cannot update the file:D:\Program Files\Electronis Arts\Need For Speed World\GameLauncher.exe.

    Please make sure that it is not in use by any application.
    The updater has been unable to restart the game. Please restart it manually.

    A gépemen a Windows 7 Ultimate service pack 3-om van rajta.

    Még kell infó?
    Ha igen írjatok.
  • zoji
    #55433
    A böngésző lett volna a következő tippem. De kipróbálhatod hogy 1 percre áramtalanítod ( nem csak kikapcsolod) a modemet meg a routert. Persze ha vannak ilyenek a gép elött.
  • Marci19941205
    #55432
    A windows tűzfal ki van kapcsolva,de továbbra is fennáll a progléma.
  • nfsmw4ever
    #55431
    Légy egy kicsit összeszedettebb légyszives! amit letöltesz, az nem a játék. Az csak egy telepítő készlet. Ha azt indítod, és arra ír hibát, akkor a böngésződ és/vagy a net kapcsolatod a hibás. Magyarán nem tölti le az egész fájlt. Próbáld meg másik böngészővel leszedni és azt indítsd.
  • zoji
    #55430
    Nekem a frissítés után újra át kellett engednem a tűzfalon.
  • zoji
    #55429
    A tűzfaladat nézd már meg, a fejemet rá hogy blokkoltad.
  • Milo82
    #55428
    próbáld meg ezt:https://docs.google.com/file/d/0BzLWFMeDiC7HcHNsNEJPbVlINGs/edit
  • Marci19941205
    #55427
    Letöltöttem el is indítottam a játékot,de mielött még elindulna a játék,kéri a gamelauncher.exe fájl frissítését és addig nem indul el a játék.
  • zoji
    #55426
    Akkor sem értem milyen teljes játékról beszélsz. Amit le töltesz,az 6,3 mega és a neve "setup_1229.exe"

    Jó helyen jársz te?
  • trakk
    #55425
    És ha először megpróbálnád letörölni a játékot?
  • Marci19941205
    #55424
    És most már a játékot se tudom letölteni(a teljeset nem,csak a 6Mb-os telepítőfájl-t) ameddig nem frissítettem a gamelauncher.exe fájl-t addig esélytelen hogy a játékon belül valamit változtassak.
  • Marci19941205
    #55423
    A hivatalos oldalról töltöttem le kb már 5ször a játékot,és a gamelauncher.ee fájl megsérült(a fájl elérési útja sérült meg) és akárhányszor töltöttem le,mindig kiírja hogy:
    Cannot update the file:D:\Program Files\Electronis Arts\Need For Speed World\GameLauncher.exe.

    Please make sure that it is not in use by any application.
    The updater has been unable to restart the game. Please restart it manually.
  • Hunn1a
    #55422
    Van egy olyan mappa, ahol a biztosakat gyűjti, nézz be oda (Basic Anonimity a mappa neve). Én is ott találtam működő lengyelt.
  • zoji
    #55421
    ha a win ki van ütve akkor már nem vesznek észre semmit.


    Na visszaolvastam az eddig leírtakban, nem nagyon látom át a dolgot. Ha a world oldalról letöltöd a telepítő fájlt és azt elindítod, akkor mit csinál?. Akkor nem szabadna hiányolni a semmit, hisz újra rakod a játékot.
  • Marci19941205
    #55420
    Mert mikor legutoljára frissítettem a hardvereimet,operációs rendszeremet utána használhatatlan lett.
    és újra kellett telepíteni az egész gépet,de már azon a ponton vagyok,hogy nekem már minden mindegy.
  • gyeprefos007
    #55419
    Micu Eclipse Elite-hez tud valaki verseny színsort? Piros motor jó bele?
  • trakk
    #55418
    ...miért is?