94802
  • nfsmw4ever
    #55497
    Azt nem tudom milyen. Már rég nem nyűglődőm linux félékkel. De a win8 nekem sok helyen a Macintosh rendszereket idézi (megdobálhattok kővel de akkoris! :-) ) A fájlvisszaállítás például egyértelműen a Mac Időgépe. A leállításkori kernel memóriakép mentése (remélem jól fogalmazok) is hasonló. Ennek köszönhető a lényegesen gyorsabb indulás is.
  • nfsmw4ever
    #55496
    Ez is egy vélemény. De ha nincs atom géped, és adsz neki 3 napot rendesen használva, akkor elég meggyőző. Egyórás kipróbálás kb semmit nem mutat. Én anno két hétig kerestem a Leállítás gombot... Most megvan és kb ugyanannyi kattintással elérhető, mint az elődnél :-)
  • BONESAI
    #55495
    Mondom... CCX Elite után szabadon
  • Hunn1a
    #55494
    Tehát utolérte az Ubuntut...
  • Gab0523
    #55493
    Jó nagyot kívánok! :D
  • nfsmw4ever
    #55492
    Újabb ok a win8 mellett. Marha jól gazdálkodik az erőforrásokkal. A leállítás kb 2 másodperc (ez nem csak az ssd-nek köszönhető) és sokkal gyorsabban feláll (micsoda szó ) mint bármely előző win kiadás.
    (Nálam olyan 20-22 másodperc a teljes rendszerbetöltés, de a tűzrókát már izzíthatom a 10. másodpercben.) Tehát a win7-től kevesebbel is beéri a 8-as.
  • GEMPAHUN
    #55491
    nekem nem teszik a Win8 nekem egyenest a kukába kötne ki !!!
  • GEMPAHUN
    #55490
    Jó napot kivágom
    hát szarul kezdődött a nap a routerel basztam el egy napot
  • Gab0523
    #55489
    Csak abból ne keress Ultimate-et :p
  • SUNNY84HUN
    #55488
    lehet meglesem az a 8 at , mondjuk nekem a w7 x64 ultim van és nem mellékesen jogtiszta céges , de kivi vagyok milyen a 8 as amúgy
  • Gab0523
    #55487
    A W8nak kisebb a gépigénye, és takarékosabb, mint a W7. Szóval, ha a 7 megy, a 8 pláne. Csak a driverek kérdésesek.
    Attól, hogy új neted van, még nem tuti, hogy stabil. A Net stabilitása nagyban függ az oprendszertől, és annak stabilitásától, valamint frissességétől. A konkrét összeomlás inkább XP-s betegség, a W7 meg keményen lelassul, esetleg akadozik, ezt-azt nem, vagy csak nem egészen jól futtat, stb...

    Sajnos a Win kernelek mind ilyenek. A különbség annyi, hogy az XP 35 nap alatt használódott el, a Vista 52, a Win 7 kb 176. Szal, maximum ilyen időközönként érdemes totális formázás után telepíteni.
  • Marci19941205
    #55486
    És most anyagilag le vagyok égve,csak másolt telepítő CD-m van.
    Még azon gondolkoztam,hogy az egész gépet újra rakni.
    A netem stabil ugyanis kb csak 1 hónapja lett bekötve(UPC).
    A gépem pedig még egyszer sem omlott össze(habár a gép múltját nem ismerem annyira,mert kb fél éve került hozzánk,addig csak úgymond vegetált.)
    Korábban az előző gazdája azért adta nekünk mert leejtette és elég durván megsérült a egyik monitor tartólemeze vagy milye,ezért nem lehet becsukni biztonságosan csak baromi lassan és akkor nem szakad el a monitor egyik fő kábele(2 van).Remélem csak külsőleg sérült még nem szedtem szét,és nem is akarom atomjaira szedni,mert akkor nem is tudnám összeszerelni.
  • Marci19941205
    #55485
    A Win7-et még bírja stabilan,ám a Win8-at kétlem,mert már a 2008-as,2010-es játékokat már nem szereti a Notebookom.
    Bírja,de korántsem olyan stabilan és szaggatás mentesen,mint pl.: a Race 07-et,NFS Carbon,Most Wanted,Underground 1-2.
    Egyébként egy ASUS FS3e-m van.2006-os.
  • kanyesz07
    #55484
  • nfsmw4ever
    #55483
    Ott a pont! Win8 És még néhány hétig akciósan beszerezhető.
  • SUNNY84HUN
    #55482
    ha nincs shine csomag akkor van esély a z4 re :) a játékban a car dealerben nézted a gift autók között ?
  • Gab0523
    #55481
    nem kellett váltani... Ha meghívtál akkor 3 embert, akkor a csomagot ótómatice jóváírták az adott account-odon
  • Lupous
    #55480
    Hát a shine matricacsomagot nem váltottam ki :)
  • Gab0523
    #55479
    És a kérdésed írd be még egyszer, hogy kiegyenlítse a két választ. :D
  • Gab0523
    #55478
    Szia!

    Csak 1 ajándék per játékos. Matricát megkaptad, akkor BMW felejtősben. :/
  • SUNNY84HUN
    #55477
    ha a shine matrica csomagot aktiváltad fb anno , akkor nem kapsz z4 l.e -t sajnos
  • SUNNY84HUN
    #55476
    na lepörkölte már a szemöldököd az f1? tegnap toltad vele rendesen miután megvetted
  • Lupous
    #55475
    Hali!
    Hogy működik ez a barátmeghívós dolog? (Pár hete matricapakkot lehetett így szerezni, most pedig egy BMW-t...) Meghívtam öcsém pár osztálytársát, el is fogadták, regisztráltak sőt játszottak is picit (4en összesen) nálam az oldalon felkúszott a meghívott barátok száma immár 7-re, de nem kaptam meg a BMW-t :(
    "*Only one gift per player" - ez azt jelenti hogy a meghívásos giftek közül egyszer tudok ajándékot nyerni?... vagy azt hogy egy egy ajándékot csak egyszer tudok beváltani? (Mert annó még a Valentin napi matricapakkot kiváltottam ilyen formában.)
    Szóval hogy is van ez? :)
  • BONESAI
    #55474


    Pedig direkt sétakocsikázósra vettem az iramot... azért sajnáltam őket
  • Underground23
    #55473
    szerintem akkor nálam is ez történt...akkor regelek még emberkét!
    köszi
  • SUNNY84HUN
    #55472
    meghívod a 3at fb -n , a meghívottakat regeled az nfs worldba és giftek között a z4 l.e , persze csak akkor ha world szerint is teljesül a 3 meghívás , mert nekem is bugozott 1-2 sima ügy volt 3 ik at nem fogadta el 4ik hívást elfogadta és meglett a 3 om ....
  • Gab0523
    #55471
    Sziasztok, jó reggelt!

    Hmmm... Milyen proxy-t indítasz újra és minek?
    Kezdjük az elején:
    W7 SP1 nem egészen 2 éve jelent meg, így a 4 éves oprendszer nem egészen stimmel.
    Ha korábban telepítetted a W7-et, majd arra az SP1-et, akkor az teljes frissítés, szal, ez maximum 2 éves lehet -ha valahonnan beszerezted a torrentre, megjelenés előtt fellőt verziót.

    A "nem lehet telepítni" az elég tág fogalom.
    Miért nem lehet? Mik a tünetek? Mit ír ki? Milyen hibát észlel?
    Szedd le Battlefield-et (Az is free), ha az felmászik, akkor nem nettel van a gond, ha el is indul, akkor pedig nem is a W7 körül van gebasz.

    Ha a géped bírja W7-et, akkor én a helyedben 8-ra váltanék. (Kivéve, ha megrögzött metines vagy, mert az a büdös életben nem fog 8-on normálisan menni.)

    Miért javaslom a 8-at?
    Bármilyen omlásveszély van, akár a neted, akár az oprendszer, 8-10 perc alatt javítható, ráadásul még stabilabb is, mint a 7.
    (Nem olyan mellékesen, a World is kellemesebben fut...) :D
  • Underground23
    #55470
    Hali!

    meg szeretném szerezni a Z4et és az lenne a kérdésem h 3 barát regisztrálása után kapom meg?
    mert most regisztráltattam 1et de az oldalon továbbra is az van h 0 és még nincs kocsi sem :(

    thx
  • Dealcsy
    #55469
    Például: Windows 7 Loader By Daz
    Ezt már próbáltad?
  • Dealcsy
    #55468
    A Google a barátod. Keress olyan hack-et az oprendszerhez, ami nem zavarja a frissítés által letöltött 'hackvadász' programokat. És van ilyen. Én is addig azzal 'szórakoztam', amíg akciósan nem szereztem egy normális kulcsot a win7-esemhez.
  • chris1997
    #55467
    Beírtam.... ez másik játékhoz van.
  • Milo82
    #55466
    Vagy úgy monták?
  • Milo82
    #55465
    Beirtad?
  • chris1997
    #55464
    Ja.. másik játékba
  • Ryder159
    #55463
    Na meg még azért vegyek szifont, hogy magától parkoljon az Audim? Kösz nem...
  • Milo82
    #55462
    8WU9-V72Q-ZAYF-W36T Hét napi szervíz díj!
  • SUNNY84HUN
    #55461
    nem rossz :) de ebben a sok agyonbonyolított kütyüben ami benne van marhára nőt a hiba forrás és a hiba jelentkezésének sűrűsége , amúgy ez látványosabb :P


  • TOMDRIVER333
    #55460
    Egy új Pack.
  • TOMDRIVER333
    #55459
    Chris, kéne:
  • nfsmw4ever
    #55458
    Ez sajna oprendszer sérülése lehet... Lehet. A neted elvileg stabil, tehát nem valószínű ugye, hogy esetleg az miatt darabos a kommunikáció a szerverrel és ezért áll meg a telepítés. Ami hibaüzit írtál, az arra gyanít engem, hogy a telepítő nem fér hozzá a gamelauncher.exe fájlhoz. Nem lehet, hogy esetleg annak a fájlnak lettek a jogai módosítva? Bár ha a teljes törlés is megvolt... Akkor egyelőre passzolok. Rémlik, hogy nekem is volt ilyesmi, akkor a rendszer újra telepítése orvosolta a hibát. Akkor a World halt meg először, majd jöttek a gondok. vírus okozta, amit semmiféle írtó nem talált...