94802
  • BONESAI
    #55577
    Az nagyon szép lesz akkor. Ma láttam egy pearl rózsaszínt. Hát ühm
  • nfsmw4ever
    #55576
    Hogy harapjalak meg ott, ahol nem is tudtad, hogy fájhat, teeeeeeeeee
    Megyek inkább és spagettiba fojtom a vásárlási kényszerem. (Iszonyúan szép az autód! Az enyém matt fekete-fehér lesz valszeg)
  • BONESAI
    #55575
    Tudod mit... megkönnyítem neked a vásárlást. ⇩
  • nfsmw4ever
    #55574
    Abszolút igazad van. Csak úgy érzem, mivel türelemből jelesre vizsgáztam, nem okoznék magamnak lábon kihordható infarktust azzal, hogy akciózás előtt veszem meg egy nappal. Lásd pl Murci SV. Akció 5100-ra. Beújítottam 4 profilba, mer milyen jó má. Két nappal később tömeges lambó akció... 3000 párszázért. Szerinted? Szerintem :-)
  • BONESAI
    #55573
    A CCX Elite sem volt leárazva vagy fél évig.. én nem várnék egyhamar leárazást az Elite kocsikra. De persze nem vagyok jós. Mindegy, én megvettem és élvezem. Ha akcióban is lesz, 17500 alá nem hiszem hogy megy árban... az meg már..
  • nfsmw4ever
    #55572
    Sosem volt autóm, de párszor... láttam közelről ilyet. De beülni csak a fagyi miatt kellett
  • chris1997
    #55571
    Eclipse bejön. Meg a Viper.
  • SUNNY84HUN
    #55570
    én is párszor láttam őket mikor levillantottak vagy esetleg a tükrökben látom hogy akarnak valamit
    egy időben kecsón a kiskörúton begurultak este közénk a centrum parkolóba ( ugyebár az volt a gyüli pont Bmegnfs kolléga tudja ) hogy mi a szitu itt a tunig betyárok között , végig nyálaztak pár papírt rápillantottak pár dögre és mondták hogy ugye nem akarunk valami törvénybe ütközőt csinálni :))
  • nfsmw4ever
    #55569
    Ha ma megveszem, holnap akció. Vagy egy bug és mindenkinek lesz ingyé. A supporttal annyit vívtam, hogy már bőven kifizették nekem az árát (búsztjóváírás) és még mindig sóherkodom. A megjelenése óta megvan az ára, de vártam a karácsonyt, hátha. Most csakazértis nem. Kicsit még várok, de úgyse bírok még két hónapot, az tuti. Főleg hogy szerintem is megéri. Nyúztam pár órát. Utána a többi autóm talicskának tűnt
  • Gab0523
    #55568
    Krisz, Neked az Elite-ek közül tetszik valamelyik?
  • chris1997
    #55567
    Még mindig amondója vagyok, hogy elit autót leárazva éri meg.
  • BONESAI
    #55566
    együttérzek veled! Vedd meg, ne várj tovább.. megéri azt a 22.000et!
  • nfsmw4ever
    #55565
    Bocsesz Retro korszakom van. Izzadtam én anno ilyen autó miatt :-) no nem komoly, csak nagyszüleimnél nyaralva, az öregem bringájával, mindkét kezemben fagylaltal, épp egy ilyennek vetődtem neki. Frontálisan lerammolt. Nagyot szólt. De a legcsúcsabb a nagyanyám arca volt, mikor bevezettek a rendőrök bilincsbe verve Jó fejek voltak. Szét röhögték a fejüket. Bár akkor még nem röhögtek, mikor fagyival mostam a szélvédőt...
    Bonesai, szerintem is frankó! Fáj a szív..... Megdöglöm egy ilyenért, de kibíírom...
  • SUNNY84HUN
    #55564
    , sztem jó
  • BONESAI
    #55563
    Vigyázat! Felnőtt tartalom
  • SUNNY84HUN
    #55562
    faja , ne riogass így estére
  • nfsmw4ever
    #55561
    Csak erős idegzetűeknek: (képek ismét)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kicsit festegettem, ha már megvannak azok a fránya bötűk




    És az érdekesség. Ugyanaz a kék, csak low részletességnél


  • Gab0523
    #55560
    :) Nem lesz vita, nem olyan családból származunk :p
  • SUNNY84HUN
    #55559
    enyém ízig vérig honda szinte az utolsó csavarig le lett bontva anno és meg lett építve másképpen , felesleges rágódni tovább ezen szvsz , mellőzök továbbiakban és jobb a békesség ...
  • Gab0523
    #55558
    Igen, a bizalom nagy úr. Az "enyém" volt -mondjuk úgy-, és nem használtan került hozzám.
  • Hunn1a
    #55557
    Ha a sajátodon láttad, akkor az előző tulaj fogalmatlan volt. Ha az Autókereskedőkben láttad, akkor is kókányolás a bűntett. Linkelj róla bizonyítékot, mert bemondásra nem hisszük el olyan könnyen.
  • Gab0523
    #55556
    Ez sem valami hazailag összerakott akármi volt. :$
  • SUNNY84HUN
    #55555
    érdekes sok hondával találkoztam már de azokban nem volt olyan bár nem mostani modellek voltak ... , enyém már millio db-ra lett szedve anno és azon sem volt , mivel eredeti japán blokkos vti
  • Gab0523
    #55554
    Oké, legyen Nektek igazatok, de akkor egy kérdést válaszoljatok meg:
    Hengerfej szétszedésekor, a Honda felirattal ellátott fedlap alatt miért van Nissan logó?
  • Gab0523
    #55553
    Tán olvass utána, melyik gyár készítette :p (Nissan)
  • TOMDRIVER333
    #55552
    Jah, be is tettem háttérképnek.
  • SUNNY84HUN
    #55551
    így van, azt se felejtsük ki a sorból mert az az első generáció , kösz a pontosítást , pedig honda terén otthon vagyok
  • Hunn1a
    #55550
    Sőt, az első széria F20C-je is originál Honda.
  • GEMPAHUN
    #55549
    Csodálatos nem ?
    Kép
  • SUNNY84HUN
    #55548
    hát ezt benézted mert f22c1 moci van az s2000 ben .. és az honda fejlesztés
  • Hunn1a
    #55547
    Hanem milyen? Tán Mugen?
  • RED BULL F
    #55546
    A legutóbbi patch óta megnövelték a pénznyerő kártyák arányát a lucky drawból? Csak mert azóta öt versenyből háromszor tuti valamilyen pénzjutalmat húzok.
  • GEMPAHUN
    #55545
    :D
    http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/580661_392219917536093_1364443123_n.jpg
  • sipoczgabor
    #55544
    nekünk egy 7 évés suzuki ignis van, a műszakin kívűl csak új fékbetétekre kellett költeni, semmi más baja nem nem volt eddig, a baja, hogy ráz és kicsi :P
  • Gab0523
    #55543
    Tudjátok... Szeretem az ilyen statisztikákat.
    Kár, hogy nem reálisak.
    Akkor elfogadnám, ha az összes felsorolt márkából éppen ugyanannyit adtak volna el, és műrkán belül mindnek ugyanaz a licensze volna. De így...
    (értsd: Pl, Honda S2000-ben nem is Honda motor van.)
  • chris1997
    #55542
    8 éve van meg és egyszer sem esett szét :P
    Nem gyors, de világ végéig elvisz az a motor.
  • sipoczgabor
    #55541
    bmw-seknek küldeném ^^
  • SUNNY84HUN
    #55540
    honda moci 2x olyan megbízható mint a lista 2ik helyén álló toyota , + a többinél is....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler] bizonyíték nem ígéret
    [/spoiler]
  • zoji
    #55539
    5 évig volt Toyotám, most 6. éve van Hondám :D
  • SUNNY84HUN
    #55538
    Honda , Toyota ... lista vezető