94802
  • BONESAI
    #55661
    Porsche GT2 996/997, Nismo Juggernaut edition a 3 legjobb
  • koriii0012
    #55660
    milyen A class kocsit vegyek ??? :D mondjatok tobbet.... mert par mar van.....
  • nfsmw4ever
    #55659
    Igen, sajnos igazad van. Az akciók nekem is tetszettek. No de hiába a szép, gyönyörű autók, a frankó festések, ha egyszerűen nem lehet becsülettel végigmenni egy versenyen. Odáig jutottunk, hogy a legtöbbje már csak nem is igyekszik elleplezni hogy csal. Tank és ghost módok már a startnál, super gyorsulás minden kanyarban ahol fal mentén mehet. A 70 nitro is elmegy másfélperces pályán. Eddig legalább igyekeztek a "profibbak" elkendőzni, és akkor nyomták, ha úgy érezték nem látja senki... Divat lett az alkatrész és skill nélküli autóval versenyre menni, top időket futni vele, üres C kategóriás autóval izmos aventadort legyorsulni a startnál, persze a perfect sart nélkül. Hát a mai délután egy szóban: undorító. Számomra. Majd holnap lehiggadva felmegyek.
  • noblem1983
    #55658
    Tegnap én is már csak az egyik profilban gurultam de elég is volt. Ma ki is hagyom, nem érdekel a csíter paradicsom és lehet, hogy holnap is kihagyom. Szomorú dolog hogy hiába panaszkodnak mindenhol semmi reagálás a csapat felől, hogy csinálni akarnak valamit. Mióta elment Marc azóta már egy ember sincs ott aki kiállna a játékosok elé és nyilatkozna legalább valamit, hogy mik a terveik vagy valami biztatás. Csak cserélgetik a megszokott pályákat(bár tegnap már azt is elrontották mert 2 B-s pálya volt). Persze örülünk ha egy hiányzó autót leakcióznak vagy új IGC-s autó de ez csak amolyan pótcselekvés, hogy elfedjék a temérdek hibát bár az már haladás, hogy tegnap az egyik versenyben már csak félig voltam benne a kolléga kocsijában
  • Hunn1a
    #55657
    North Bay&Harbour: 5 menetből 2 teleportos csaló által nyerve (egy 0:00-s és egy 1,95-ös). Nem jó az a hely.
  • Tarpi
    #55656
    Utolsó voltam, valaki rányomott +1 kört. Két körrel befejeztem a versenyt és első lettem. Kaptam hideget meleget.
  • SUNNY84HUN
    #55655
    van olyan bug is , de cheat is van olyan
  • Milo82
    #55654
    Az hogy lehetséges hogy hozzáadnak plusz egy kört azután aki hozzáadta be is ért a célba?
  • SUNNY84HUN
    #55653
    nem foglal hanem még ad is a fb-s z4 l.e
  • SUNNY84HUN
    #55652
    de utálok vasárnap dolgozni ( bár papírmunka volt de az is elég ) , mondjuk ez volt az első így nem megyek szerdán és pénteken
  • nfsmw4ever
    #55651
    Nem új keletű. Régi megszokott bug ez is. Gyakran előferdült, hogy HS-en is három pöcök mocorgott a térépen.
  • nfsmw4ever
    #55650
    Ami csítert ma összeszedtem..... Lehangoló, de nagyon. 1-2-ként végeztem átlag, de kétszer voltam második becsületes versenyben. Már ami az első két helyen volt. hátrébb történtek csodák. Azt hiszem elég is egyelőre. Megyek HP-ra asszonnyal küzdeni. Olyan szép és hosszú, tiszta versenyek vannak ott. Igaz utána fél nap mire ismét tudok vezetni a worldben :-) De megéri.
  • Doozer
    #55649
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_27_scn1bp0zwh.jpg
  • Doozer
    #55648
    Bocsesz a sok üres sorért, csak a képet szerettem volna linkelni, de nem engedi
  • Doozer
    #55644
    Na ez érdekes... TE Most Wanted, egy srác lelépett, de térkép szerint még így is 6-an maradtunk...
  • TOMDRIVER333
    #55643
    Nem foglal, garázshelyet, vagyis legalább nekem nem.
  • sipoczgabor
    #55642
    invite friend-es bmw foglal garázshelyet? esetleg valakit hívhatok meg? mert fáj rá a fogam :DDD
  • peeter014
    #55641
    10. San Remo Rally Legend! Kicsit OFF, de mégis autóbuzéria!

    http://www.youtube.com/watch?v=vb7LzmBUgIE&feature=player_embedded
  • Hunn1a
    #55640
    Engem is csak akkor zavar, ha touge-üzemmódben kell vezessek (tehát ha Silvertonban megyek).
  • BONESAI
    #55639
    Szerintem egyáltalán nem zavaró amúgy... bár én a lángoktól eleve nem látok sokat
  • Ryder159
    #55638
    Jobban zavart a két mágnes amit magamra dobtam. Egyébként ha csak ketten megyünk akkor nincs nagy forgalom...
  • Hunn1a
    #55637
    Mennyire volt zavaró a "napellenző" a közismerten nagy forgalmú autópályán?
  • chris1997
    #55636
    Én csak autót vettem, no meg "néhány" After packot :D
  • Ryder159
    #55635



    Nem is annyira rossz ez a gép, de van nála jobb is sokkal olcsóbban.
  • nfsmw4ever
    #55634
    Bizony-bizony. Napokban épp fejeltem, hogy milyen szép is lenne, ha pár hétig megemlékeznének róla, mondjuk ugyanazon az áron...
  • BONESAI
    #55633
    amikor nem sajnáltam 50.000 boostot after packokra költeni
  • Ryder159
    #55632
    óóó az olcsó Boost
  • BONESAI
    #55631
    Óó, a karácsonyi after pack
  • nfsmw4ever
    #55630
    Akkor halvány B :-) Olyan neon meg nekem is van még 3, de hogy minek.... Egy éve vettem négy after packot, és háromban ez lapult. Logikus. Másik kedvencem a zöld alapú, benne azokkal a szegletes vörös patkókkal...
  • BONESAI
    #55629
    Szerintem tök aranyos azzal a neonnal. De igen, 499 és B
  • nfsmw4ever
    #55628
    499 és B???? Amúgy a neon a hiba
  • BONESAI
    #55627


    Aki kitalálja hol a hiba, kap egy piros pontot
  • Csabesz001
    #55626
    Pedig nagyon próbálkoztak ott hátul. :D Kaptam 3 mágnest is.
  • Hunn1a
    #55625
    Én csak azért tettem A csoportba a Deltát, mert már így is fuldoklom a B szintű verdákban, amiket csúcsra kéne járatni (a B-csúcsos Mustang mellé), amik közé most az RZ is bepottyant.
  • chris1997
    #55624
    Lambósok.. kb ennyi :D
  • Csabesz001
    #55623
    Told vissza B tetejére, és ott lehet vele menni szépen.

    Más: Az mi hogy le cheatereznek azért, mert egy GT-R SpecV-vel (690-es Overall) vertem a flexelt Lambokat?
  • chris1997
    #55622
    Kb
  • BONESAI
    #55621
    A-ban szart sem ér.
  • TOMDRIVER333
    #55620
    A lancia nem domináns A classba, eggyáltalán.
  • koriii0012
    #55619
    koszonom szepen!! :D akkor jol dontottem :D C classbol A classot csinaltam :P :D