94802
  • Ryder159
    #55701
    Ezt kipróbálom...
  • Hunn1a
    #55700
    Hű. Remélem, a villamosmegálló felé indul a start, mert különben semmire nem megyek a 3 csillagos startnitró-hosszabbítóval.
  • csiles
    #55699
    Egy kurva jó körpálya, nyitott pálya, de Nismoval 3 secet adok a 911 Porshéknak... Új pálya, rövid is, meg eléggé rafinált a vonalvezetése... Az időmet valszeg Cinegével megdöntöm, de ezen a pályán a Porschék elszálltak...
  • Ryder159
    #55698
    Fórum:
  • Ryder159
    #55697
    Jéé, nálam is. Mi a fene?
  • Hunn1a
    #55696
    Benézek a stat oldalra és a következő fogad a tennivalók listáján: LUNAR CIRCUIT. Mi a fene?
  • veszettróka
    #55695
  • RoboKutya78
    #55694
    azon az asztalon már inkább egy g seriás billentyűzet csoportot minden kiegjével tudnék elképzelni a hab a tortán ez lenne:)
  • RoboKutya78
    #55693
    kiszúrtad hol a bekapcsoló gomb meg a resett?
  • Ryder159
    #55692
    Az utolsót elfogadnám én is...
  • RoboKutya78
    #55691
    Ki milyen játékkuckóról álmodozik? Nekem az utolsó asztal tetszik ez viszi a pálmát:)



  • trakk
    #55690
    Ja hogy az a változtatás a Rosewood & Lyons-ot érintette... hm... ez magyarázza, hogy miért van bent azóta is minden nap, valamit megint sikerült elszúrniuk.
  • Quqa
    #55689
    Ez a nap tényleg egy fos mindenki az ingyen 1napos GT-vel csal, hogy rohadjon meg (persze volt más is).
    Valaki azt eltudja mesélni ha már ezek a faszfej volt BB-ek nem törődnek semmivel (hibák, csalók stb.) mi a jó anyjukért tették vissza Rosewood & Lyons-ra az egymás mögüli rajtrácsot (3x2 sor), pláne hogy egymás mellett elfér mindenki.
  • Dealcsy
    #55688
    Tudom, hogy a team escape nem verseny, meg hogy ott nem lehet valós erőviszonyokat mérni, de az nekem is röhej, hogy egy totálkáros silvia elver egy carrera gt-t, holott azért a sok rendőrtől eltekintve ég és föld a különbség a két kocsi tulajdonságai között. Nem beszélve arról, hogy a carrera DNF-et kapott a cél előtt kb.5-10 méterre. Én meg épphogy beértem. Amúgy meg mindenki megijed ettől a kocsimtól, pedig totálkárosan furikázok vele mostanság.
    A spoiler-ben lévő két kép egy a sok ehhez hasonló esetből.

    De én most le is lépek, jó éjszakát mindenkitől.
  • chris1997
    #55687
    Bizarr de ezt tudtam. Akkor újabb opció.. Itthon maradjak de tanuljak is.. Na ezt átragom még....
  • Gab0523
    #55686
    Valamit jegyezz meg, Krisz:
    Aki nem tanul, az ebben az országban nagy eséllyel csak munkanélküli lehet. De, aki tanul, annak is ugyanannyi az esélye, hogy munkanélküli legyen, de elmondhatja, hogy tanult!
  • Gab0523
    #55685
    Tanulj!
  • chris1997
    #55684
    Hehe :-D

    Csak azért kérdem hogy mennyit foglalkozzak a sulival.. Tanuljak vagy dobjam fel a pacskert.... Erre a hétre.
  • Gab0523
    #55683
    Vagy vállfájás... :p
    Jobbulást. :)
  • chris1997
    #55682
    Szerintem kék. Favorizált gép a GXP MR2 et meccseltem vele. Nekem is kék van benne.

    OFF Fáj a vállam nagyon. Influenza lenne ez?
  • sipoczgabor
    #55681
    vettem soltice-t kék vagy zöld motor bele?
  • sipoczgabor
    #55680
    az a bajom a gxp-vel hogy írtó ocsmány :S
    az eleje nagyon az
  • BONESAI
    #55679
    Dobpergés..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    NORTH BAY & HARBOUR MCLAREN F1 ELITE (MP) 02:05.643 Ranking:167
    SPRINT


    A második egy powerup hacker lett.. egy darab nos cooldown skillje nem volt, ahhoz képest jól nyomta a nitrókat
  • SUNNY84HUN
    #55678
    gxp -t se felejtsd el nagyon jó dög - b - ben ... , én mondjuk - b - be beviszek full ultra ae86 ot is még , de ha gyilok van akkor mr2 és a1 és gxp
  • BONESAI
    #55677
    Más:
  • BONESAI
    #55676
    Nem mondanám, hogy verhetetlen.. ha bekap egy MR2-t, Eclipse Elitet, BIC Boss-t vagy A1-et akkor szerintem mehet a fenébe..
  • sipoczgabor
    #55675
    szóval kezesbárány b-ben? mármint verhetetlen féle? úgy értem kanyarodás gyorsulás
  • BONESAI
    #55674
    B-ben esélyesebb
  • SUNNY84HUN
    #55673
    a classba semmi képen ne , b csúcsban elvan
  • sipoczgabor
    #55672
    europa s-ről vélemény? B-ben jól elvan, vagy A-ban? 1.3igc
  • SUNNY84HUN
    #55671
    tényleg nincs mondjuk én boostért vettem de eladom :D
  • Csabesz001
    #55670
    TE-re a sima esetleg. A SpecV elég lendületes, M3 GTS-eket és flexelt Lambo-kat (jól meg skillezve, partozva) lehet vele verni. A fontos hogy stabilitásra kell építeni, mert ha egyszer megindul a segge...
  • koriii0012
    #55669
    tenyleg az nincs cashert.... lotus europa az jo?? :D
  • BONESAI
    #55668
    Nekem más a tapasztalatom azzal a kocsival... TEre esetleg jó.
    Nem tudtam hogy Evora már nincs IGCért, bocsi
  • Csabesz001
    #55667
    Nissan GT-R SpecV jó partokkal megrakva szintén versenyképes, bár kevesen használják (Drag-on kívül ugye az ingyen Snowzilla miatt).
  • chris1997
    #55666
    Evora nincs keshért :D
  • koriii0012
    #55665
    koszi :D gts mar megvan murcim mar van de nem roadster akk lesz 1 evora :D
  • BONESAI
    #55664
    Akkor a GTS M3 a javaslatom, vagy a Murci Roadster... esetleg Evora
  • koriii0012
    #55663
    csak IGC kocsik.... nincs boostom :/
  • SUNNY84HUN
    #55662
    ha igc kell akkor vágott tetejű murci :d vagy evora ... ha boostos akkor BONESAI kolléga leírta :)