94802
  • tutuhawer #55901
    tökmindegy, hogy xy vagy a józsipista munkája, ami tetszi, az tetszik. A szavazásnál a név mindegy, nem személyes okok miatt szavazok. Ha névre szavazok, egyértlemű, kire szavazok, de nyilván autóra szavaz mindenki. Én meg szívesen megnézem a játékban is a gépeket, felbontás, fényerő, saját szemem, egyéb miatt. Ha nem akarod felfedni a szavazól előttt, az OK, akkor írd meg csak nekem, én már szavaztam.
  • chris1997
    #55900
    Miért nem? Nincs semmi gáz azzal ha meg tudják nézni. Hogy érted hogy téged értékeljenek? Szerintem nem rossz ha 360 fokban is meg tudják nézni.
  • ghost002
    #55899
    nem akarom meg felfedni a nevem, ne engem értékeljenek hanem csak a munkám (menyiben teccik)
  • chris1997
    #55898
    Mi a neved a játékban? Átírnám a neved a szavazók között
  • tutuhawer #55897
    A szép munkákon látszik is, hogy igyekezett vele a készítő. Nagyon király a Nissanod, nekem ugyebár kedvenceim. Szóval igen tetszik. Milyen néven nyomulsz, megnézném a játékban is , mert az egyik legtetszetősebb gép a nevezettek közt...
  • ghost002
    #55896
    ezt csak megjegyeztem nem áll szándékomban a vitába belesszolni...
  • ghost002
    #55895
    nekem sincs nissan matricam csak azert mondom mert sokat dolgoztam mire oda szenvedtem
  • chris1997
    #55894
    Köszöntem. Röviden ennyi.
  • Quqa
    #55893
    Mindenkinek:
    Nem értem a vitát nem volt kiírva, hogy nem lehet spéci matricacsomagot felhasználni tehát lehet, bár megmondom és sem tartom nagy alkotásnak ha csak az van rajta. Nekem is sok ilyen van, mert elsősorban versenyautókat szoktam festeni és arra az való elsősorban mint a való életben, persze van amin nincs. Ráadásul sem időm se tehetségem nem úgy mint pl. Werewolf-nak vagy Tutu-nak a betűivel, azt se tudnám hogy kezdjek hozzá. Azt végképp nem értem hogy egy idióta játék (World) miatt miért kell személyeskedni, sőt azon túl is vitatkozni.
  • SUNNY84HUN
    #55892
    dekor nyomtatás után :P
  • noxwill
    #55891
    azám a kombináció
  • SUNNY84HUN
    #55890
    csak az a gond hogy ezek virtuális matricák :D , max alvázra felrakom
  • chris1997
    #55889
    Aztán ha nyersz fel kéne raknod a Hondára hogy I LOVE LAMBORGHINI :-D
  • SUNNY84HUN
    #55888
    lehet , azt mondta volna ilyen komoly felbontáson játszok hogy ennyire életszerű a kép
  • BENCE4
    #55887
    oké T:)
  • chris1997
    #55886
    Deeeehoooooggyiiiisss :-P
  • tutuhawer #55885
    chris észre se vette volna , ha a garázsodban lefotózod
  • SUNNY84HUN
    #55884
    azzal kellet volna nevezni ;)
  • chris1997
    #55883
    Tudtam hogy megemlíted a Hondat :-D
  • SUNNY84HUN
    #55882
    nem szoktam soha feladni semmit , mindig odaállok keményen ha kell , akkor hagyom és maradok :)
    akinek nem tetszik az jöjjön kecsóra és a kis körút megmutatja hondával milyen

    #55881 pedig bedobhattad volna valamelyiket , esetleg tic tac vagy stb
  • tutuhawer #55881
    Aki matricacsomagos autóval nevez, az egyediség esélyét saját magától veszi el. Nekem pl nincs igazi matricacsomagom, mégis van egy full egyedi Senner-tuningolt VW golfom. Hmmmm. Meg se merem említeni, hogy AMS által tuningolt autóm is van, az egyik egy mitsubishi, ahhoz nincs matricacsomag. Szóval, nyugi B, nem is előny a matricacsomag.
  • chris1997
    #55880
    Én sem értem minek akarsz kilépni. Nem lamborghini matricád van. Szóval nem kell hagyni hogy mások miatt felad.
  • BENCE4
    #55879
    igen sunny ne szállj ki én már szavaztam és kárbamenne a szavazatom:)
  • noxwill
    #55878
    Hagyd már, emiatt nehogy már bedobd a törcsit.
    Legyél szép szál Bács megyei legény amilyennek megteremtett isten és ne add fel
  • SUNNY84HUN
    #55877
    és az a legrosszabb , ha már annyira förtelem a gt3 , akkor miért van az hogy elveszem mástól az esélyt + ilyesmi , worldban is kaptam hideget meleget whisperben ,itt is privibe ... még én vagyok kihozva sz@r szemétnek hogy be mertem nevezni .. , na mind1 peace
  • SUNNY84HUN
    #55876
    nincs gáz , vannak sokkal komolyabb munkák :) , tervemben sem állt eredményt elérni csak beküldtem 1 képet ... + időm sincs komoly dolgokat festegetni mostanában ..


    #55863 innentől én befejeztem minden ilyen eseményre a nevezést a sok rinya miatt

    ui :

    Chris zárj ki a versenyből és töröld a képet amit beküldtem, köszi
  • csiles
    #55875
    Én sem folytatom, megnyugodhatsz, teljesen felesleges kommunikáció...
  • noxwill
    #55874
    Én ugyan nem folytatom ezt a szaros párbeszédet. Máris visszasírom azt az időt, amit erre fordítottam....
  • chris1997
    #55873
    Privatban a további kommunikációt köszönöm csiles meg nox.
  • csiles
    #55872
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagy a pofád, öcskös... Nekem meg a te stílusod nem tetszik, jó régóta..

    A másik, ha már az életben egy büdös szót nem váltottunk, akkor mi a fasznak nyílvánítod ki, hogy milyennek tartasz engem? A kutyát nem érdekli...
  • noxwill
    #55871
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Neeeee a nagy Csiles hide-olni akar meg leszarja mit írok neeeee menten eret vágok magamon.....

    Amúgy elég furcsa. Aszondod csak én vagyok az egyetlen aki hide-olni akarsz úgy, hogy miközben az életben egy büdös szót nem váltottunk... Ez jobban bűzlik mint a pápusztai amit a seggedből rángattak ki te szerencsétlen....
  • tutuhawer #55870
    Szasz, mituán visszatértél, el is tűntél megint kicsit, talán írtad is, hogy külföldön vagy, meló van, vagy micsoda, stb . Nem tudtam eldönteni, mi legyen, kivettelek a 100-asból.
    Beugrok, visszajelöllek most, de úgy számolj, hogy a raceroom-ot is kipróbálom a simraceway mellett, NFS-be annyit már nem, sőt elvétve ugrok be. Nevezni akartam a szépségversenyre, gondoltam, a garázsból üzengetek, közben festek, aztán servererror neterror7 lett a vége... Mondom, fasza... szóval inkább nem is annyit lépek be, de most befutok egy jelölésre, hogy lássuk egymást online.
  • csiles
    #55869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha már itt tartunk, a fórumban csak a te kommentjeidet lépem át, mert magasról leszarom, hogy miket írogatsz... Ha lenne hide mód, téged már rég láthatatlanná tettelek volna...

    A szépségversenyről meg annyit, hogy jóval többet vártam tőle, mint ami lett belőle. S én azért nem neveztem, mert az autóimat nem találtam arra alkalmasnak, mint amennyit vártam volna egy szépségbersenytől.

    Na csáó.



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tutu: Véglegesen töröltél? Mert akkor én is töröllek.
  • tutuhawer #55868
    17 másodperccel előzi meg a világrekordot az az időeredményed, azért van csillagozva. Amúgy emberek(játékosok), videóval akár, meghatározzák, mit lehet és mit nem, és az az időeredmény a szint. A multiplayer limit kicsit magasabban van, a single-ben szeretik a rekordokat. A csillagozás csak annyit jelent, hogy az az idő nem rangsorolt. Nem mondja senki se egyből , hogy csaló, csak jobban megnézi. Lehet mondani, hogy a csillagozott idő márpedig becsületes, ilyenkor kérnek többségében videót. bemutatja a játékos, elég privátban egy főnöknek és minden OK máris. Együtt lehet alakítani a ranglistát akár

    ---- a videó se mindig elég, sokszor kurvaanyázni is kell, hogy valami alakuljon úgy, ahogy. Akár rangsorolni akarunk valamit vagy valakit, akár lenulláztatni....
  • nfsmw4ever
    #55867
    Köszi! Hát nincsenek eget rengető idejei. Amit jót ment azt GT2-vel mente. A bömbije, meg nem ultrás, tehát az owerall is árulkodik. Nekem ő a szolíd profi csíter kategória.
  • noxwill
    #55866
    Remélem nem bántok meg senkit a következő mondandómmal

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki mégis, az így járt.


    CSILES
    Nem érdekel ki vagy te, az életben is ez a fajta hozzáállás irritál a legjobban, itt meg különös képp. Ideböfögsz egy totál olyan hozzászólást amivel maximum lejáratni volt érdemes magadat. Úgy lefikázod mindenki alkotását, hogy közben azon töprengsz miért nem neveztél.... Miért nem tetted akkor? Amíg ezt nem tetted, az ilyesfajta hozzáállást csupán toleranciából is mellőzzed....

    FERI
    Csilessel ellentétben, neked viszont köszönöm, (remélem mondhatom a többi nevezett nevében is) hogy leírtad álláspontod. A legkorrektebb hozzáállás nemvitás, és legalább őszinte.

    BENCE
    Nem kukacoskodásképp, de tudod te honnét ered az a szimbólum?
    Mert ha igen akkor tudnád, hogy annak egy Porschén van a legkevesebb értelme.
  • noxwill
    #55865
    De nagy az arcod.... Akkor miért nem neveztél, ha neked is vannak ilyen verdáid?
  • BENCE4
    #55864
    de nem azt mondom ne nevezzen nehogy félre értés essék de azért ne pont az ilyen versenyekre nevezzen már ahol matrica csomag a nyeremény mert ha autó lenne vagy boost akkor most oké rendben de matrica csomagért ami már megvan arra minek ?
  • BENCE4
    #55863
    én például azt nem értem hogy akinek van matrica csomagja mért nevez 1 olyan versenyre ahol matrica csomagot lehet nyerni? evvel elveszi enyhén az esélyt azok elől akiknek nincs matricacsomagjuk szerintem
  • Ryder159
    #55862
    Rögtön megtaláltam a legpofássabb autót, ami egyszerű, de nagyszerű. De TCM-en sem szavazok olyan munkákra amiken speciális, nem mindenkinek meglévő matrica van. És itt sem fogok. Mert nem fer a többiekkel szemben akinek nincs matricacsomagja, és csak az alap kínálatból kell gazdálkodni. Bocs Sunny de ez van.
    Továbbá AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nem azt jelenti (szerintem) hogy milyen alakokat tudsz kihozni a matricákból, hanem készíts egy olyan autót ami szép. És ebben az esetben a szép azt jelenti, hogy ki mernél-e menni vele az utcára. Namost DJREDBULL. Szépen ráfestetted azt a pofát az autóra. Le a kalappal a türelmed előtt. Tehát ez itt World-ben tudom hogy nem 2 perces munka, tudom hogy nem egyszerű, de itt szépségverseny volt meghirdetve és nem matrica verseny.
    És igazából itt ki is fújt a véleményem az egészről. Van jó festés, csak olyan autón amit bűn festeni.
    Tehát én is tartózkodok.