94802
  • zsomboor
    #55941
    Nono, az Eclipse is elég jó...de ja, elég valószínű volt hogy az F1-et nem fogják lejjebb venni egy pillanatig se
  • RICCS98
    #55940
    Kigondolta volna, az eggyetlen használható ELITE autó ára ígyis úgyis de borsos marad.
  • trakk
    #55939
    Akinek kellenek az Elite-ek, azok most akciósan bespájzolhatják mindet, kivéve az F1-et.
  • Ryder159
    #55938
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem ha elolvasod még egyszer azt az írásom, nem hisztiztem, és azt sem mondtam hogy tiltva volt, ez csak az én véleményem hogy nem fer, és így nem szavazok rá, még ha akármilyen szép is...
    .
  • BENCE4
    #55937
    szia bonesai én is téged:)
  • chris1997
    #55936
    Legyen csak.. Én nézem és ha nagyon elfajul.. Akkor permbann
  • mrredbull18
    #55935
    én azt értem hogy nem tiltottad meg és nem irtad bele de te is látod hogy hiszti volt emiatt >.<
  • axemane
    #55934
    nem mondtam azt hogy nem jo, sot tenyleg sokszor az egyszeru de stilusos a legjobb. Vannak nekem is ilyen autoim. Nem errol beszelek. Hanem arrol, hogy ha matricazasi verseny akkor altalaban a nehezseget veszem en figyelembe. Hogy mennyire rakta oda magat a tulaj. Legeloszor ezt keresem, mert nagyon tudom tisztelni az ilyen matricazasokat. Azonban ha vegignezek az autokon es egy auto - ami fuggetlenul attol, hogy milyen komoly matricazas van rajta - megfog, mert olyan erzes vagy hangulat vagy tema sugarzik belole, akkor nyilvan azt is hatalmasra ertekelem. A munkara vagyok kivancsi, szerintem ez ertekelheto.
    En mondtam, velemeny! Le lehet tojni magasrol es el is lehet gondolkodni rajta.
  • sipoczgabor
    #55933
    amúgy mellesleg ha lesz közeljövőbe is szépégverseny nevezni fogok, azthiszem tudom is mivel :)
  • sipoczgabor
    #55932
    szal ha nem raknék rá sok matricát csak 3-4t az már nem is lenne jó? mert az egyszerű a legjobb általában :)
  • hondabmw1987
    #55931
    8WU9-V72Q-ZAYF-W36T
  • axemane
    #55930
    Hat... En ugy olvastam a flhivasban, hogy nem az auto kulso extrain van a lenyeg, hanem a matricazason. Ebben benne van az is, hogy mit tudsz kihozni a 31 matricabol es az is, hogy milyen hangulatot tudsz adni mondjuk egy egesz autos festesen. Matrica verseny... szerintem

    Amugy valoban szep munkak. Szavaztam is egy nagyon szep es igenyes munkara (nem az enyemre, pedig bibelodtem vele tobb mint 3, meg annak idelyen)

    Egy masik velemeny, szerintem tok mindegy hogy milyen autot matricazol, a matricazason van a lenyeg. Bar ezt embere valogatja, van akiknek a full sportos autok jonnek be, irasokkal meg csikokkal, van akinek az egyedi nem hetkoznapi stilusok, es van aki modelezik logokat, kepeket, arcokat vagy en pl autokat.
  • chris1997
    #55929
    Kérlek szépen vajon miért nem írtam bele ezeket?! Mert nem tiltottam meg.
  • mrredbull18
    #55928
    mivel hogy nem volt sehova se feltüntetve hogy a szépségverseny miből álljon ezért én úgy gondoltam hogy egy ilyennel nevezek, mert ez nekem' szép is meg ütős is :D, gondolom hogy sokaknak nem tetszik annyira mint nekem, de attól eltérően ezzel is lehet szépségversenyre nevezni, lehet hogy nyerni nem lehet vele de az biztos hogy azt nem lehet mondani hogy kibaszot randa :D . köszönöm hogy dijjazod a türelmem, hát az van elég :D és persze élvezem is az ilyet és ehhez hasonlót festeni(matricázni).

    Chris: javaslom hogy a közeljövőben ha lesz még ilyen szépségverseny, akkor 1 kicsit bővebb információt tüntess fel róla, pl. a "speciális boostos" matricákról is valamit ...(pl. hogy ENGEDÉLYEZETT), már csak azért hogy ne legyen ennyi hiszti belőle ....

    más: azt olvastam hogy a photoshop tiltott viszont nem is azért használtam hogy dekoráljak vele... pontositok azért használtam hogy lehessen tudni a DRIVER nevet és a játékban is meglehessen nézni az alkotást... már ha valakit érdekel... ám HITMAN van a kocsin :D ...... és ezzel be is fejezem a szépségverseny felé szóló témát .... sok sikert mindenkinek és grat a nyertesnek. :D
  • Hunn1a
    #55927
    275SB a legtutibb bodykit az S15-re! Limitált ideig!
  • chris1997
    #55926
    Nem érdekel hogy legális e csak olcsóbb legyen :-D
  • chris1997
    #55925
    KFSZ A király...
  • trakk
    #55924
    Khm, ez a cég versenyautója, nem véletlenül biggyesztettem még mellé a Racing feliratot. :P
    Benzint azt nem árulok legálisan.
  • Ryder159
    #55923
    jóóóóóó
    próbálkoztam már én is a logóval, de nem sikerült soha. (Éljen a KFSZ)
  • BONESAI
    #55922
    Sziasztok.
    Szia Bence4, téged is rég láttalak
  • chris1997
    #55921
    Olcsóbban adod a benzint? Mert az Audim meg a Toyotám szomjas gépek és sok kutat robbantanak a huligánok mostanában.
  • Hunn1a
    #55920
    Céges autónak tökéletes.
  • RoboKutya78
    #55919
    Ez nem rossz tetszik.
  • SUNNY84HUN
    #55918


    #55905 + a nissan -okra , bmw -kre is , többit még lesem folyamatba
  • trakk
    #55917
    Végre sikerült egy olyat festenem, amivel elégedett vagyok:
  • csiliboy
    #55916
    Üdv!

    Porsche Carrera GT "Ultra" kódját most próbáltam, és sajnos már nem él (nekem legalábbis nem fogadta el)

  • RICCS98
    #55915
    Jó kis vita volt....,
    Mellesleg, ha lett volna egy kis zsebpénzem akkor én is meg szereztem volna a rendőr matricákat.
    (De asszem van valami Hp vel is kapcsolatosan is, de az nekem nem tiszta..., )
    Szóval énis alkalmaztam volna pár Police feliratot a magyar rendőr focusról mintázva, még ha van vagy nincs is rajta. Jól jött volna a focusomon, ( úgyis Ford rajongo vagyok)
  • TOMDRIVER333
    #55914
    Ezt hogy érted?
  • TOMDRIVER333
    #55913
    Köszi.:)
  • TOMDRIVER333
    #55912
    Jah, nagyon sok szép munkák születtek, grat.
  • RoboKutya78
    #55911
    Mondom én csak azért éreztem kamunak mert egyáltalán nem használom olyan mértékben hogy kövessem a vele kapcsolatos infókat.
    Magát a progit is száműztem a gépemről mióta az X-fire alkalmas a fiók elérésére, de akkor ezek szerint ez is megváltozhat.
    Kösz a felvilágosítást.
  • Gab0523
    #55910
    Az MSN már régen megszűnt, WinLive Messenger van helyette, és az NEM szűnik meg. :)
  • Hunn1a
    #55909
    Én már tavaly hallottam, hogy év végén lelövik az MSN-t.
  • Gab0523
    #55908
    Sziasztok!

    Robo, nem kamu, de nem is ilyen drasztikus.

    1.: A Win8 telepítőrendszernek semmi köze sincsen ahhoz, hogy a Live-val mit barmolnak. A Live frissítése megoldható 13 sec alatt, úgy, hogy a frissítést észre sem veszitek, lévén, alapból kell egy kis idő, míg a Messenger belép, ezalatt a teljes Live frissülhet, ahogy szokott is.

    2.: A WinLive/LiveMessenger és a Skype egybeolvadását mindenki félreértelmezi. -akivel eddig beszéltem.
    Szó nincsen arról, hogy mindenki köteles lesz Skype-ot föltenni, ha akar, ha nem, mindössze az a szitu, hogy, HA akar Skype-ot használni, azt immáron nem kell külön regről, hanem használhatja a WinLive account-ja segítségével.

    Előny:
    nincs...

    Hátrány:
    Maximum annyi, hogy hála ennek az új baromságnak, a Live serverei még a jelenlegi állapotnál is sebezhetőbbek lesznek, és lassulni is fognak, valamint, hogy ezután a Skype p2p alapjait méginkább el lehet felejteni, mint korábban.

    Szóval a levél nem kamu, csak éppen, nem kell vele foglalkozni.

    (Itt szeretném megjegyezni, hogy az az állítás sem igaz, ami szerint a Live/Messenger 2013 szolgáltatásaihoz mindenképpen W8-ra van szükség, ugyanis a W7 ugyanazokat a frissítéseket kapja, mint a W8.)
  • trakk
    #55907
    Nem kamu.
  • RoboKutya78
    #55906
    A fakk akkor lemondok róla az x-firet is azért szerettem mert nem kellett msnt telepítenem most ezért nem fogok skypot telepíteni. Deez nekem kamunak tűnik mivel a win 8 a mesengerre telepedik azzal lehet rajta bejelentkezni egyrészt.
  • veszettróka
    #55905
    bocs az offért: akciós a widebody pár kocsira a játékban -a Dodge-okra pl. + a Ford SVT150-re megvehető az a body amit artmoney-soknál már láttunk.
  • chris1997
    #55904
    Komoly dolog nem vicc.
  • RoboKutya78
    #55903
    Nem hinném hogy a microsoft a teljes win 8 beléptető rendszerét újraírná emiatt? :)
  • RoboKutya78
    #55902
    Skacok kapott már valaki tőletek hasonló levelet a messenger szolgáltatótól?
    Ez most valós vagy egy vicces skypera invitálló levél?

    Itt az ideje, hogy a Skype-ra frissítsd a Messengert!




    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    Helló!

    Az egész világon megszüntetjük a jelenlegi Messenger szolgáltatást (a szárazföldi Kína kivételével, ahol a Messenger továbbra is elérhető lesz), és egyesítjük a Messenger és a Skype nagyszerű funkcióit. Frissíts a Skype-ra, jelentkezz be egy Microsoft-fiókkal (ami ugyanaz, mint a Messenger-azonosítód), és máris elérheted az összes messengeres ismerősödet! Ugyanúgy cseveghetsz vagy videón keresztül beszélgethetsz velük, mint korábban, ráadásul új kapcsolattartási módokat is felfedezhetsz a mobilodra és a táblagépedre letöltött Skype-pal.

    Frissíts most!



    Üdvözlettel:
    a Messenger csapata


    Még nem ismered a Skype-ot?
    1. Töltsd le a Skype legújabb verzióját.
    2. Jelentkezz be a Skype-ba Microsoft-fiókoddal.


    Már használod a Skype-ot?
    1. Frissíts a Skype legújabb verziójára.
    2. Jelentkezz be Microsoft-fiókoddal.
    3. Egyesítsd meglévő Skype-fiókodat a Microsoft-fiókoddal.


    Íme néhány nagyszerű funkció, amelyet a Skype-pal használhatsz:
    • Cseveghetsz, videón és telefonon keresztül beszélgethetsz a PC-dről, Mac-edről, Windows Phone, iPhone, iPad és Android rendszerű mobilodról, Kindle Fire táblagépedről és egyéb eszközeidről.
    • Megoszthatod a képernyődet barátaiddal és családtagjaiddal.
    • Videón felhívhatod facebookos barátaidat, vagy cseveghetsz velük.
    • Csoportos videohívást folytathatsz egyszerre akár tíz barátoddal is.*
    • És ez még csak a kezdet! Még rengeteg egyéb felfedeznivalót kínál a Skype!
    Frissíts most!



    Mi történik mostantól a szolgáltatás megszüntetéséig?
    A Messenger továbbra is az általad ismert módon működik. Ha bejelentkezel az asztalodon telepített Messengerbe**, a frissítésről értesítő reklámszalagot fogsz látni. Ha a reklámszalagra kattintasz, megjelenik egy telepítőablak a frissítésre vonatkozó kéréssel, amely végigvezet téged a Skype telepítéséhez szükséges lépéseken, és automatikusan eltávolítja a Messengert.


    Mi történik a szolgáltatás megszüntetése után?
    A Messenger asztali verzióját** használók nem tudnak majd bejelentkezni és csak a Skype-ra való frissítésre lesz lehetőségük. Ha megpróbálsz bejelentkezni, megjelenik egy értesítés, és ha továbblépsz, a rendszer végigvezet téged a Skype telepítéséhez szükséges lépéseken, és ezzel egy időben automatikusan el is távolítja a Messengert.


    Frissíthetek a Skype-ra a mobilomon?
    Persze! A Skype elérhető iPhone és Android készülékeken, de hamarosan Windows Phone 8 rendszerű eszközökön is! Javasoljuk, hogy töltsd le a legújabb Skype alkalmazást a mobilodra, és távolítsd el a Messengert. Néhány héten belül már be tudsz jelentkezni Microsoft-fiókoddal a Skype-ba az iPhone, Android vagy Windows Phone 8 mobilalkalmazáson keresztül. Ha más típusú telefonról használod a Messengert, az még működni fog egy darabig.


    Hol olvashatok további információt?
    A Skype frissítéséhez további segítséget találsz a Skype támogatási webhelyén.




    * A csoportos videocsevegéshez Skype Premium előfizetésre van szükséged.
    ** A Messenger újabb verzióiban automatikusan megjelenik a frissítési lehetőségre vonatkozó értesítés. A régebbi verziókban nem jelenik meg ez az értesítés, és manuálisan kell letöltened a Skype-ot.








    A Microsoft bizalmasan kezeli adatait. Bővebb információért olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat.

    Microsoft Corporation
    One Microsoft Way
    Redmond WA 98052