94802
  • noxwill
    #55990
    Hozzak valakinek popcornt?
  • Gab0523
    #55986
    Az angolban haladó barátnőd vehetné a fáradtságot, hogy tanítson Neked egy kis magyart. :)
  • tutuhawer #55979
    Szevasz, üdv újra a fórumban. Jó látni, hogy aktívan hasítasz, mindig szükség van jó magyar versenyzőkre a pályán. De a tesóidnak is mondtam, teljesen felesleges bármi is, miután a gyémántokkal csaltatok. A "sose hekkteltem senki ellen" mondat egyikőtöktől sem állja meg a helyét, ellenem bizony érkeztetek mindhárman szarrá tuningolt autóval. Így ez nem volt fair. Rákérdezte, biztosan tiszta? Igen, biztos, az - mondtátok. De én láttam, tudtam, csak nem szóltam... minek szóljak. Aztán borult a bili, és jött a megbánás stb stb. El lehetett szállni, megértem én, de ha lebukás van a gyémánt vagy bármi más miatt, akkor utána már nincs mit szépíteni, és nincs értelme írni, hogy a gt2-es porschéddal mire vagy képes ezen a néven. Másik néven ha játszol, örül mindneki a jó játékosnak, mert lehet ót versenyezni. Én nagyon sok nálam gyorsabb, jobb játékos ellen mentem már, és jó volt látni, hogy igen, ez az ember most odatette az autót, és gyorsabb, mint én. Mind3 fórumból naponta mentem jobbak ellen, és ti is, mindhárman ilyenek voltatok. Marha ügyes játékosok, kicsit nagy arccal, de az orvosolható. Szóval fasza lenne Alanprosttal jó futamokat menni, de alanprost12 nem akar jó futamokat menni. Nulla értékű az összes eredényed multiban, singliben vagy akár most privátban. Fel se veszem a kesztyűt csalók ellen, fel se pörgök, bezzeg, amikor fej-fej mellett mentem TCMKrisztiánnal esetleg audi r8-cal, annak volt tétje, volt értéke. Érzed, mire akarok kilyukadni? Nincs baj, ha bármelyik tesó, akár nagy mellénnyel is érkezik, mint hitman, aki bemondta, hogy ő világelső időt fut éppen, de ha meg se közelíti, mert meg se, ráadásul lebukás is van, akkor balhé van.
    Most akarsz rendes versenyekete futni a játékban a srácokkal , akarsz normálisan fórumozni vagy megy a vakítás? Azért kérdem , mert chris tudod, milyen gonosz, lenyom egy entert, és blokkol a fórumból bárkit. Hisz ismered...
  • noblem1983
    #55978
    Nem tudom van-e esetleg olyan lehetőség, hogy kitakarítsák a stat oldalad és kezdenéd elölről az időket hozni mert ez a sok csillag amit a testvéred csinált az bizony nem véletlenek és kivitelezhetetlenek olyan autókkal(8000 multi verseny után az ember már tudja ezt azt) főleg a CSL-es Turnpike időd amit már ki sem csillagoztak. Úgy látom csak drag-ben űzte a "mókát" bár én ahogy tapasztaltam ott a leggyakoribb az utánégetős versenyzők száma, de normál versenyen is vannak szép számmal. Pont ezért is pihentetem a versenyzést és csak kavicsozok
  • alanprost12
    #55977
    figyu de ő mondta hogy nem hekkeltem akkor meg mit veri itt nekem magát és különben is hlogy beszél velem nem őriztünk együtt libát !
  • noxwill
    #55976
    Nyugavér csikánó. Csak azt mondták gyanús vagy...
  • alanprost12
    #55975
    Na mivan még sincs olyan nagy szád mi ?? Inkább neked kellene a bann haver !
  • alanprost12
    #55974
    miért az az 1 :44 az nagy idő amit te mentél ?? mert szerintem nem ! minden trafikba amibe bele mentél falnak nyomott tesó !
  • alanprost12
    #55973
    ta figyu most olyan nagy legény vagy én nem csaltam se ellened se más ellen ellentétben veled !! 2 nitrót nyomtam 3 trafiba mentél bele egy sem állított meg téged ne meséljél nekem , a másik meg a primitív beszéded nem beszéltem veled csúnyán , de teneked a szád egy szennyes kosár , gondolj amit akarsz ezt a kariert az öcsém adta ő amit csinált az engem nem érdekel , én nem hekkelek sem ellened sem más ellen !
  • BONESAI
    #55972




    Cheat nélkül már nincs is meg az 1:42 neki Mason streeten
  • BONESAI
    #55971
    De érted, ha legalább singleben mente volna... de multiban!!
  • noxwill
    #55970
    Hát vannak cifra eredmények nem vitás....
  • BONESAI
    #55969
    GT2 997-el. Nade azért ne akarja nekem senki bemesélni hogy nem csalt.. Elég csak megnézni a drag időit. 9.2 valamennyi a rekord Turnpike-n Cinque-vel. A nyomi Carrera S-el ment 7.8-at. Van még pár cifra ideje ezen kívül is.
    SCHUMACHER8712
  • noxwill
    #55968
    Akkor mért lenne csaló?
  • Hunn1a
    #55967
    Biztos Mazda3-assal...
  • noxwill
    #55966
    Mivel mente az 1:16ot?
  • BONESAI
    #55965
    Ahogy nézem a statisztikád kristályosodik hogy egy kis csaló vagy.
    Turnpike 7.807 alatt?
    Runway 21 alatt?
    Verona 1:16? Az én időm ranglistán 145. és "csak" 1:19-re voltam képes.

    Nem akarlak megsérteni, de
  • chris1997
    #55964
    Az A1 érdekel.. De legelőször a Shift Cayman kéne nagyon. Meg a Shift2 es Supra.
  • trakk
    #55963
    Tegnap jött az A1 "Speed" és a Scion tC "Blue Juggernaut".
  • chris1997
    #55962
    Blackfox van új limitált ideig bent lévő autó?
  • chris1997
    #55961
    Ott a pont :D
  • chris1997
    #55960
    És ha elbízod magad? Akkor mi lesz?
  • mrredbull18
    #55959
    ...Lock

    xD
  • trakk
    #55958
  • chris1997
    #55957
    Caps....
  • mrredbull18
    #55956
    nem is azt irtam hogy hisztiztél .... viszont én pl. nem használtam boostos matricát ....
  • alanprost12
    #55955
    NYUGODTAN !!!!!!! ÉN IS VÁRLAK !
  • alanprost12
    #55954
    KB 10 PERC MÚLVA MEGNÉZHETITEK HOGY A GT2 PORSHE HOGY VERI SZÉT EGY AGYON TUNINGOLT MECLAREN F1 EST !!!!!

  • BONESAI
    #55953
    Majd összefutunk valamikor, viszem az F1et :-)
  • SUNNY84HUN
    #55952
    még mindig pörög a téma a szavazáson :))
  • chris1997
    #55951
    Ez túlzás... Mesteri irodalmi túlzás.
  • nfsmw4ever
    #55950
    A terv megvolt kezdetektől. Csak az időpont volt képlékeny :-) Most már az is fix. Ha le nem kapcsolják a szerót addigra...
  • chris1997
    #55949
    Szevasz nincs semmi most.
  • alanprost12
    #55948
    Szerintem a gt2 est aki tudja kezelni azt semmi nem tudja megverni !!! Ha nem hiszed keress meg a world ön !
  • BONESAI
    #55947
    Végre valami terv!
    Én sorra verem vele a Cinque-s időim, nem fogsz benne csalódni
  • alanprost12
    #55946
    na szevasztok mizu van veletek ?? Schumacher8712 vagyok
  • zsomboor
    #55945
    Én idáig reménykedtem, erre vártam hogy majd he lesz Elite leértékelés akkor vajon köztük lesz e, így hogy nincs, ami sejthető volt, mostmár tuti meg fogom venni így ahogy van...csak várok hogy valami gyártó matricát betegyenek top-up ajándéknak
  • nfsmw4ever
    #55944
    Annyira vártalak :-) Tudom, hogy tudod, hogy tudom. Adok magamnak még két hetet. Ha addig nem, akkor megveszem.
  • BONESAI
    #55943
    Ha most akciósak az Elite kocsik és az F1 nincs köztük, akkor szerintem nincs miért reménykedni. Tudod, hogy akarod
  • nfsmw4ever
    #55942
    Amíg élek remélek...