94802
  • tutuhawer #56182
    van beépített voice chat a groupokban, a játékon belül. A profik szerint nem is akármilyen fasza minőségű cucc
  • zoji
    #56181
    Felesleges nézegetni, minden pálya dob már mindent.
  • LeWyTy
    #56180
    Szoktatok itt úgy játszani hogy TS Ventri vagy valamin beszéltek.... vagy mindenki járja a saját útját és néha rá wispereltek egymásra?

    A szintek közt nagy a külömbség nem lehet vagy nincs értelme együtt játszani.... csak néha versenyezgetni?

    (Még mindíg nem értem hogy nem lehet megunni :D)
  • sector1978
    #56179
    Azt hol tudom megnézni ,hogy melyik alkatrészt melyik pályán dobja???Mert a "Tuning leírás magyarul" link alatti linket már nem lehet megnézni!!! http://www.team-ger....ago/NFSW/parts/ Esetleg valami ötlet???
  • tutuhawer #56178
    akkor szerintem tutuhawer csal, és ne dobjon össze. Ja, ha szerinte, meg ő szerinte is csal a tutuhawer, akkor biztos igaz, akkor szerintem is. minden magyar szerint csal tutuhawer, és jobb, ha szólunk a lobbiban is. Közben meg nem is csal tutuhawer. Az önbíráskodás ide vezet. Beszéljük meg egymás közt, a közösségből tegyük ki a csalókat, akik megérdemlik, de az ilyen lejáratások rossz irányba visznek. Én akármikor csalóztam le magyart, adu ászok voltak a kezemben, és ide jöttem vele első körben, sose a nemzetközi színtérre meg a lobbiba. A blokkolás - feljelentés rég nem ér semmit. Talán sose ért semmit.
  • BONESAI
    #56177
    Jó is volna ha nem dobna össze blokkolt játékosokkal... de sajnos összedob
  • Hunn1a
    #56176
    Az első bunkóság, a második szimplán csak idegesítő (ralipilótának hívom az ilyet, a szinkronizáció ennyire gyenge a játékban).
  • sector1978
    #56175
    Köszi a segítséget!Múltkor találkoztam olyan csalóval ,aki már akkor nyert,amikor a többiek elindultak!!!Meg a pályán se volt én végigmentem de ő lett az első!Kicsit vicces
  • Ryder159
    #56174
    Felesleges a report, leszarják a csalókat. És nem lehet, ha kiveszed, elveszik az alkatrész...
  • Hunn1a
    #56173
    Szevasz. A reportba általában végsebességet, vagy versenyidőt szoktam írni. Az utóbbi kérdésre a válasz sajnos nem, pedig sokan örülnénk neki.
  • sector1978
    #56172
    Sziasztok!Új vagyok még a World-ben,keresgéltem egy igényes fórumot amit itt meg is találtam.chris1997-nek grat. az oldalhoz!Lenne egy kérdésem a cheater-ekkel kapcsolatban!Ha találkoztok velük játék közben, mit szoktatok írni a report-ba???Lenne még egy kérdésem,mégpedig ,hogy egy meglévő tuningolt autóból ki lehet-e venni az alkatrészeket ,és áttenni egy új,alap verdába??Előre is köszi mindenkinek.
  • Ryder159
    #56171
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kis programajánló:

    Ime az ország történetének első fedett szinkronpályás autóversenye! Gymkhana OB 2013/1 - AMTS > Hungexpó.
  • lorci
    #56170
    Hát igen megprobálok figyelni arra, hogy az autó a lehető legnagyobb sebesség vesztés nélkül menjen át a kanyarokon néha sikerül.
  • Hunn1a
    #56169
    Jó vagy nagyon, csak a hajtűkanyarokra figyelj.
  • tutuhawer #56168
    ezzel nehéz mit kezdeni sajnos. Ezért nem jó, ha blokkolunk valakit ,akkor azzal nem is versenyezhetünk többet, mert a gép nem dob össze. Most gondoljuk el, mennyi fals jelentés, fals blokkolás születik nap mint nap. Pont mint ez, nem kell idegeskedni, múltkor is mondtam. Nyugodtan versenyezz tovább
  • chris1997
    #56167
    Este törlöm
  • CortezK2
    #56166
    Tudom én hogy Little Italy, azzal a Vekivel a 2. helyről összefutottam én is A sok szappan félével nem lehet bírni ezen a pályán
  • lorci
    #56165
    Az a vicc az egészbe hogy ez clason pálya és nincs trafi
  • CortezK2
    #56164
    Igaz, nem az egyenesekben húz el, hanem a kanyarokban szokott körbe autózni (néha olyan helyen, hogy csak pislogok) Viszont, ha az illetékes a magnetek helyett nitrot nyomott volna, nem +20 sec a hátránya, de mindegy. A shieldet már meg se említem
  • BONESAI
    #56163
    Meg tudom erősíteni, hogy nem vagy csaló. Sokat mentem már veled, nagyon sokat.. és tiszta sofőri képességből nyered a versenyeket
  • lorci
    #56162
    Hogy szeretem amikor magyarok igy bánnak velem.
    Pedig ezek megvoltak nekem barát listán csak hát ez a patti gyerek meg ez a szilviacska valami folytán azt hiszik biztos csalok s igy letöröltek.Ma összefuttam váratlanúl velük multiba.Gondoltam megprobálok DnF-et adni a sz.roknak, 1-nek sikerült .
    Egyet nem értek mikor olyannal találkozok hogy nem ismer azok egyből minek kell legyalozzanak.Itt a forumon is van olyan akivel szoktam gurulni és ők biztos nem gondolják hogy csalok mert velük már többet mentem.
  • Ryder159
    #56161
    A Porsche kódja már hétfő óta inaktív
  • RoboKutya78
    #56160
    A másik amit nem vágok miért csak 50% ig lehet felhúzni a gyémántvadászt akkor mi értelme az egésznek ezek NUUBOK!!
  • RoboKutya78
    #56159
    Skacok másnak is ezt produkálja a skill ablak eldobom a maradék hajamat is.Be akartam tenni egy sillt illetve kidobni egy csomó felesleget 300 ezer kp bant de nem engedi.Tervező segíts !!

  • chris1997
    #56158
    Noxwill, Gempa, és tutuhawer unbannolva.
  • GEMPAHUN
    #56157
    Hella !!
  • trakk
    #56156
  • Driverkiller30
    #56155
    egy megfelelő böngésző arra, hogy letölts egy másikat.
  • tutuhawer #56154
    nem könnyű 100%osan látni ám mindenkit. Óvatosan kell nyomkodni a report gombot. Akkor vagy igazán tökös szerintem, ha legyőzöd és utána az orra alá dörgölöd privátban meg lobbiban is. Aztán nem kell bocsánatot se kérned, mert tényleg igazad volt. Van olyan ismerősöm, aki állandóan írkál és még sose kért bocsánatot
  • Quqa
    #56153
    … egy tökéletes böngésző és ráadásul a leggyorsabb az összes közül!
  • chris1997
    #56152
    Az IE egy,.............
  • Quqa
    #56151
    Onnan tudom ahonnan te is, ugye nem kell elmagyaráznom részletesen. És csak akkor szoktam repotolni ha 100%-ig biztos vagyok benne és az vagyok. Különben meg ne kötekedj, még így ban alatt is, bár IE alatt látszik mindenki!

    Más: nekem tetszik ez a fehér háttér bár szokni kell.
  • chris1997
    #56150
    Bagóért adják... Hmm alszok rá egyet.
  • gyeprefos007
    #56149
    1600sb
  • chris1997
    #56148
    Mennyi a silvi?
  • trakk
    #56147
    Limitált ideig bent vannak:

    - Lexus IS 300 "Treasure Hunter"
    - Nissan Silvia S15 "Touge Cop"
  • SUNNY84HUN
    #56146
    azzal egybefonódva
  • gyeprefos007
    #56145
    Hiába bmw-m van attolmég hondás vagyok. ez a BMW ingyé vót azé ezvan xD de ah helyre rázódok anyagilag akkor beruházok egy Civic-re :)
  • chris1997
    #56144
    Az nem a JDM?
  • SUNNY84HUN
    #56143