94802
  • chris1997
    #56744
    Kész, most már, normális minőségben a bannerkép. Most összesen 6 kép van benne, majd még adok hozzá.
  • chris1997
    #56743
    Kösz gabe. Alakul, még javítok egyet. Bár ez most a full palettás színben készült.
  • gyeprefos007
    #56742
    Srácok lesz valamikor közös fotózás? szeretnék majd menni :)
  • Gab0523
    #56741
    majdkiderül. De elvileg kell neki...
  • chris1997
    #56740
    Tud az SG 32 bitet szerintem.
  • Gab0523
    #56739
    De az SG olvassa be onnan. :P
    Nem a forrás a lényeg, hanem a felület, ami "olvassa".
  • chris1997
    #56738
    Az OK, ez biztos veszi, hiszen nem az SG-re teszem, hanem a PicturePush-ra
  • Gab0523
    #56737
    De azt vedd figyelembe, hogy vannak webes felületek, amik nem alkalmazzák a 32 bites GIF-eket.
  • Gab0523
    #56736

    Ulead Gif Animátor


    Selteco Bannershop Gif Animator
  • chris1997
    #56735
    Bannerkép frissítve néhány képpel,

    Aki tud olyan programot, ami 32 bites színben készít GIF képeket és egyszerű kezelni, menteni vele, az írjon nekem!
  • chris1997
    #56734
    Lets Play Hide and seek
    Dehogy, csak suli is van :D Szóval, járok még fel azért.
  • Dealcsy
    #56733
    Nem tudom észrevettétek-e, hogy eléggé random a dolog a TH-nál (persze hogy észrevette valaki). Valakinek mákja van és jót kap, valakinek nincs mákja.
    Én a 334. napnál járok, és többször is volt, hogy hetekig nem kaptam normális dolgot, de nem érdekelt. Egyszer ígyis-úgyis kapok majd... (megjegyzem, ez a helyes hozzáállás, ha nem akarja felőrölni az idegeit az ember)

    MÁS: Chris, észrevettem, hogy mostanában nagyon keveset (vagy nem?) voltál fent a játékban. Ez valami velejáró dolog, ha valaki itt házigazda lesz? Csak mert Szabi volt a házigazda (előtte nem tudom ki), és felhagyott a játékkal. Most te vagy itt a főnök, és te se jársz fel a játékra.
    Persze lehet, hogy csak én nem vagyok fent olyankor, hogy lássalak...
  • Gab0523
    #56732
    Sziasztok!

    420 fölött járok, de... Fény évente egyszer ad normális cuccot. Ha véletlenül ad valamilyen alkatrészt, akkor az 80%-ban 1 csillagos. :/
  • SUNNY84HUN
    #56731
    jelenleg 280 nál járok a nokedli profilban és 2 hete már szinte minden napra ultra jön vagy a legrosszab pro valami , 230 -245 ig sok skillt adott de nagyrésze használható 3 * -os .....
  • BONESAI
    #56730
    Ronda mint a bűn
  • RICCS98
    #56729
    O te jó ég..., most nézem csak a régi úgynevezett "VolkWagen Porsche" újított változata bekerül....,
    But why?????
  • veszettróka
    #56728
    Harmincvalahol még vannak jó napok. Én elvinném úgy 40-ig - közelebb van mint 0-ról a 19.nap.
  • Hunn1a
    #56727
    TH 25. nap: 2 csillagos Rapid Fire skill. Úgy néz ki, ideje nullázni a számlálót... Vagy várjak még vele egy napot?
  • Quqa
    #56726
    Ez tegnap délután volt mikor nem lehetett fellépni Apex-ra a másik meg ment, és jól láttad beragadt singli-ben az egyik és ő kapott mágnest én ilyet még nem láttam csak multiban.
  • BONESAI
    #56725
    Szia. Egyelőre az Aventador is elég a top 200 időkhöz ha van benne elég kanna. Most 65% a Well Oiled machine skillem, így turnpike 232. hely. 100%al tudok még bedobni 1-2 extra váltást, szóval be tudom vinni a 150be. De mindenképp beszerzek valamilyen drag autót a jövőben.. jó lenne egy speckó kiadás új kocsi, ami ütné a Zondát is
  • csiles
    #56724
    A kép lemaradt...

  • csiles
    #56723
    "A" Class vs "E" Class... Elmentem vele...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg is érdemelte... Ha nem nyomja el a csúzliját, nem érem utol (míg ő max sebességgel poroszkált az autópályán, ami kb 220 km/h, én a Corvette ZR1-el 743-as overallal repesztettem 351 km/h-val)... Az elején belevágott a falba, s a csatorna bejárata előtt előztem meg... s utána már csak annyi volt a dolgom, hogy a verdája max sebessége felett menjek végig... ami kb 220 körül lehet...

  • csiles
    #56722
    Mi a gond az APEX-al?

    A csicsán ma az van, mint az APEX-on 2 évvel ezelőtt, magyarul nekem nincs ellenfelem... 44es meg 32es profiljaim vannak ott... Ha mégis akadnak, akkor 8as noname alap kezdőket dob be E kategóriás verdákkal...

    A single-s képen nem tom mit kell nézni, vagy azt hogy az utolsó nem megy semerre, vagy azt, hogy az utolsó mágnest kapott mikor te épp beérnél a célba?
  • Quqa
    #56721
    Gurulgatok a csicsán szeron (mivel az apex halott ) „D”-s Silvia-val és hát szörnyűek ott is a hát … nem is tudom … talán a faszkalapok a leggyengébb kifejezés, 3,5-ös, 10-es szinten is lökdösődnek, ramolnak és persze bénáznak. Összerak bármivel, általában C-sekkel, vagy B-vel, ritkábban csak D-vel. Aztán nézegetem a gyönyörű festéseket és fotózgatok, hátha gyűjti valaki ezeket a műalkotásokat.
    Mindegy, jó volt újra 180-al menni, mágnes záporban, persze szerencsére az EA intézte a nem kapom meg bugot, így hát jöhetett, szerettem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Valaki látott már ilyet singli-ben, mert én csak multi-ban, lehet ez lenne az újítás?


    Ja Tutu és az off, én olyat tudnák elképzelni mint a málna díj a filmeknél, a fejlécén gyűjtené, minden off után kapna egyet. 5 után egy betűmérettel kisebbel tudna csak írni. Na, jó ötlet?
  • Dzsimmi
    #56720
    Szeva!

    A drag zonda jobb,mint a sima legfőképp a top sebesség a szembetűnő.
    Ha csak top200-ba akarsz kerülni,oda egyelőre elég a sima zonda drag skillekkel,és mivel van F1-ed akár át is alakíthatod.
    Ha 100-ba is szeretnál kerülni,akkor mindenképp kell a spéci drag zonda.
  • Dealcsy
    #56719
    Nem tudom. Tegnapelőtt előtt előtt egymásután esett egy 3* nitro időtartam meg egy perfect start.
  • Ryder159
    #56718
    Jó nézd meg, egy darabig hasonlót se fogsz látni
  • chris1997
    #56717
    Én mindig mondtam hogy az unalom nagy úr.
  • Dealcsy
    #56716
    El vagyok magamban, mint barack a befőttben, erre mi esik?
  • chris1997
    #56715
    A topup felület csak összecsaptam most. Majd holnap megcsinálom normálisan az összeset.
  • Ryder159
    #56714
    Mondj eszembe jutott valami, majd ha kedvem lesz, megcsinálom
  • chris1997
    #56713
    Hát ja. És ez a legegyszerűbb.
    Amúgy amikor posztra léptem már akkor gondoltam a topup meg egyéb vackokra csak A wikia miatt nem mertem... Mostanáig :-D
  • Ryder159
    #56712
    Flash-el megoldható lenne egy toup csík a bannerba, és a fölé húzod az egeret akkor kinagyítja. De kinek van kedve minden másnap új flash-t készíteni?
  • trakk
    #56711
    Oké, látom, már meg is csináltad, szóval tárgytalan a kérdés.
  • chris1997
    #56710
    Trollkodásmérőt ne basztasd, érzékeny :D
    Igen, posztra mutató lenne, csak mindig szerkeszteném.
  • trakk
    #56709
    Nyugi, csak töltöm a trollkodás-métert. :P
    Egyébként meg jó ötlet, csak nem tudom, hogy akarod megoldani. Ez is posztra mutató link lenne?
  • chris1997
    #56708
    Nem koppintás :D belegondoltam már ebbe is, hogy koppintás lenne-e, de szerintem nem. Én csak ezeket tudom kirakni, nálatok meg sokkal több infó van. Plusz Bannerbe vagytok. Mitől koppintás? :D
  • trakk
    #56707
    Valaki koppintja a wikit :D
  • chris1997
    #56706
    Jelenlegi TopUp Ajánlatok:

    Mivel meghülyült a Boost Store, ezért nem tudok kirakni fixen ajánlatokat.
  • chris1997
    #56705
    STFU, új billentyű, még szoknom kell :P