94802
  • SUNNY84HUN
    #56784
    az a komoly hogy beléptem több profilommal az oldalon és meglestem a Sponsorpay -t , erre el is tűnt a menüpont is :D
  • Ryder159
    #56783
    Á tudtam hogy ismerős a név, csak nem tudtam hova tenni. Grat mégegyszer. Remélem normális ára lesz az interceptor-nak, és akkor arra teszem. Ha nem akkor valaki más lesz gazdagabb egy rendszámmal...
    Amúgy pont ez volt az utolsó esély. Azt mondtam ha most se nyerek akkor többet nem kínozom magam ezzel a hülyeséggel...
  • Dealcsy
    #56782
    Na igen. Azt lehet használni most is. De én úgy gondoltam, hogy egy teljeskörű GYIK-et is írnék hozzá, plusz azt is leírnám, hogy mit kell csinálniuk a fix IP címmel rendelkezőknek.
    De engedtessék meg az az óhajom, hogy többen is kérjék ezt akár itt vagy privátban nálam, én meg nekiállok érthetően minden problémára kiterjedően leírni a technikai megoldást.
    De persze, nem akarok egózni, ha nem akarandjátok, hát nem. Ez csak amolyan 'hozzáteszem a saját részemet a közösséghez' dolog lenne részemről.
  • gyeprefos007
    #56781
    mi ez a sponzorpay amiröl beszéltek?
  • veszettróka
    #56780
    Én arra emlékszek hogy az offos #3042 működött és 1x sem köszöntem meg neked. Szóval akkor így utólag: köszi [
  • nfsmw4ever
    #56779
    Köszi ha már lebuktattál! Neked is grat! Én most egy fehér kavicsos neont nyertem. (Jót mutat majd valamelyik fehér egyszerűségem alatt.) Amúgy tök jó hogy kódot küld Drew bácsi, mert régebben egyszer nézelődtem a cardealerben a giftek között és ott termett egy chrysler 300.... Azóta is ott van, mert előtte pár héttel vettem egyet, és annyira nem jött be. Így viszont gyűlnek a cserés cuccok. (Csak NAGYon lassan)
  • Dealcsy
    #56778
    Most jut eszembe: valaki még emlékszik arra az IP-cím váltó trükkre, amit leírtam az off topikban?
    Tudom, hogy sokaknak nem sikerült ez a móódszer, de tán ha megkértek rá, nekifogok kitalálni, mit kell csinálni fix IP-seknek. De ez csak egy ötlet, és csak ha benne vagytok. Meg ha akarjátok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kis off: megvan a The Need For Speed és szerintetek elindul windows xp sp3-an? Mert Windows 7 64 biten nem akar, és hát szívesen kipróbálnám az ősjátékot.
  • chris1997
    #56777
    Megy most a hóhér Hastings-ot, mondom, nincs nálam Ice Tea.
  • Ryder159
    #56776
    Kössz. még egy magyar: László Goór
  • BONESAI
    #56775
    E-eeeee. Dragot mentek szépen. Gyorsuló vadállatokat neveltek mind a ketten és ti S kanyarokat akartok? Nem kaptok. Turnpike, 3 kör. Gyertek most
  • chris1997
    #56774
    Gratula.
  • chris1997
    #56773
    Mi a baj a Draggal?!

    Ok, úgy is akciós a 1,5 literes Nestea(Igen, az Aldi almalének még érnie kell ).
  • Ryder159
    #56772
    loooooool, végre nyertem valamit STD-n. Pursuit license plate
  • veszettróka
    #56771
    (Dehogy, 3 körös hastings, cél előtti S kanyarkombó előtt leállunk, és aki előbb ért oda az 30 méteres előnynel indul arra utolsó két kanyarra a hátramenetes versenyen.)
  • TOMDRIVER333
    #56770
    Elmagyarázná valaki ezt a sponsorpayes dolgot valaki nekem is(részben értem).
  • Dealcsy
    #56769
    Még az a nagy mák, hogy be tudtam a kedvemre állítani a virtuális oprendszert, úgyhogy nincs megállás...
  • chris1997
    #56768
    Nekem meg Budikitekre lesz jó :D
  • Dealcsy
    #56767
    OMG!!! Mindjárt szívbajt kapok!
    VISSZAJÖTT A SPONSORPAY!!!
    Akkor beizzítom az OpenVPN-t és a következő napokat ezzel fogom tölteni.
    Mint fuldoklónak a levegő, úgy kellett ez nekem.
    Máris jobb a hozzáállásom a játékhoz...
  • chris1997
    #56766
    Okay, majd holnap.
  • BONESAI
    #56765
    Mentek szépen 3 Turnpike versenyt. Automata váltó, perfect nélkül. Ha mind3at ugyanaz nyeri meg, egyértelmű melyik kocsi a jobb. Corvette vagy R8?
  • chris1997
    #56764
    Pont(y)osan.
  • TOMDRIVER333
    #56763
    7 :D
  • BONESAI
    #56762
    Egyszer és mindenkorra gyerekek... lerendezzük ezt itt és most!
  • chris1997
    #56761
    Amúgy, 6 képet mondtam ugyebár és mennyi van odafönt?! :P
  • veszettróka
    #56760
    "Challenge Accepted"
    Ne hívj, mi hívunk és megtudod mi a hely és idő. [katt, búg]
  • chris1997
    #56759
    Honnan veszed, hogy festés projekt miatt van ott? :D Challenge Accepted Várlak majd


  • veszettróka
    #56758
    Inkább tuningold azt a kocsit ne fényezd :D... Tudjuk hogy némelyik kocsinak nem valós a gyorsulás statja a játékban ...
  • chris1997
    #56757
    Ez most nem festés miatt van ott...
  • Hunn1a
    #56756
    Nekem a legutóbbi megállás előtt volt a rekord (120 nap, azt hiszem).

    Chris: látom, nagyon meg akarod csinálni azt a vérSonicos festést... Nem semmi löketet ad az a villanás a bannerben.
  • chris1997
    #56755
    írok majd egy Sponsorpay-es pontot is.
  • csiles
    #56754
    Én 32. napnál járok 5 profilban, s eleddig 5 db ultrát kaptam össz-vissz... ebből 3 ultra improved zöld fék (másik kettő, pont a 32. napomra adta: 1 ultra sport fehér rúgó, és 1 ultra sport piros turbó..)... S az 5 profilból 1 profilba még nem esett ultra... 32. nap után... Szal úgy szar az egész ahogy van... Viszem még egy darabig, kb 2-3 hétig, s ha addig nem esik semmi értelmes belőle, akkor felhagyok vele... 50 nap a rekordom belőle, sokszor újrakezdtem, de ezután már nem fogom, totál értelmetlen cuccokra nem vagyok kíváncsi...
  • TOMDRIVER333
    #56753
    Dikkkkk, mit adnak sms boost mellé, remélem ezentúl mindig igy lessz.
  • TOMDRIVER333
    #56752
    Nekem csak mind azt mutatja hogy:"Loading offers"
  • zsomboor
    #56751
    Velószínü...de nekem ezelőtt működött
  • Freeman16
    #56750
    De gondolom aki bannt kapott rá régebb annak most sem fog menni.
  • zsomboor
    #56749
    Akkor örülhetsz mert már működik...de nekem nem ad semmit amit csinálni lehetne...
  • noblem1983
    #56748
    A Sponsorpay-nek én is örülnék mert jó lenne egy kis boostot összekaparni pl bodykitekre esetleg valami frankó verdára vagy garázshelyre
  • zsomboor
    #56747
    Na mi ez, mit műveltek a boost store-al? "Oh dear, you've found a page that doesn't exist" Egyébként pedig elvileg visszajött a Sponsorpay, csak kár hogy most egyáltalán nem működik...
  • chris1997
    #56746
    Gondolkodok rajta, de egyenlőre még nem tudom, mikor legyen.
  • chris1997
    #56745
    TopUp menüpont kicsinosítva egy kicsit.