94802
  • trakk
    #56704
    Pontosan, MÁG MÉG.
  • chris1997
    #56703
    Nem, mert Pl most MÁG nincs trollkodás.
  • Ryder159
    #56702
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Már a civilek is?
  • trakk
    #56701
    Ó, hát az 24/7 ki lenne akadva.
  • chris1997
    #56700
    400/600 tuti van eddig

    BlackFox: Pontosan. Meg Trollmérőt.
  • tutuhawer #56699
    Hát kéne, szerintem is. Megnézném, hogy az elmúlt 600 oldalnyi hsz-emre hány OFF jut. Majd pörgess vissza nekem 600 oldalt és írd be, mi az arány. Előre is köszönöm
  • trakk
    #56698
    Hogy legyen mit kiakasztani rajtad kívül?
  • chris1997
    #56697
    Kéne csinálnom egy Offolásmérőt.
  • tutuhawer #56696
    a simracewayt nem szidom, csak nem tudok belépni néha :) Inkább vicces. A nfs worldöt meg szidom, mert más értelmét most már én se látom. Pedig annak idején pozitívan néztem volna előre,de most... nehezebb az ügy. Inkább SRW, de chrisnek ne mondd el, jó?
  • Gab0523
    #56695
    Hogy ne legyen vita: Kollektívan mindenki hülye, aki szid egy játékot, mégis játszik vele, és fizet is érte. :P
  • chris1997
    #56694
    Rögtönzött válasz: Te
  • tutuhawer #56693
    minden hozzászólásomban ott van alul: simracewayben: TutuHawer vagyok. :) ott vagyok, ha a neterror terror enged. Mi köze az internetkapcsolatomnak a képkockákhoz? Ha frapsszel videózok már a menüben, tudok játszani, ha nem, akkor meg join time out üzenet... Valamikor semmi gond, valamikor minden szar? Most melyikünk a hülye én vagy te? Én már nem is gondolkodom rajta... ha nem megy a simraceway, bejövök nfs-be, hátha tudok valami maradandót alkotni.
  • trakk
    #56692
    Nem kizárólag csak azért lépek be, félre ne érts, egyszerűen csak azzal foglalkozok legtöbbet. Szavaiddal élve igen, szoktam "tingli-tanglizni" is, de már ritkábban, mint régen, részben időhiány miatt. A játék még ugyanúgy le tud kötni, élvezem is, csak már nem annyira, mint rég.
  • chris1997
    #56691
    " Akkor... nyitni kell egy másik irányba szerintem." Eszedbe ne jusson a SRW-t reklámozni :P
  • tutuhawer #56690
    Nekem nincs gondom azzal a játékossal, aki tingli-tanglizni vagy bármi miatt is lép be játszani. Lehet napi keveset, vagy akár sokat is, az is midnegy. Én így játszom, játszottam, a másik játékos meg úgy. De volt egy pillanat, amikor azt mondtam, hogy ahogy eddig nyomtam, úgy már nem tudom. Azért nem lépek be, mert muszáj. Ha van kedvem, belépek, ha nincs, akkor nincs. Néztem egyéb játék után és léptem arrafelé egyet. Az ősz óta nagyon sokan vehettek volna már kormányt akár a boost árából, és van egyéb, normális multiplayer játék, ahol ugyanígy lehet versenyezgetni tök ingyen, tök fair körülmények közt. Valamifelé lehet lépni, ha ez már nem kellemes időtöltés. Ha munka? Hááát... miféle munka ez? :))) Szóval meg kell gondolni, mit akarsz. Ahogy írod, nemhogy az időeredmények nem érdekelnek, hanem bármi egyéb se. Akkor... nyitni kell egy másik irányba szerintem.
  • Dealcsy
    #56689
    Most vettem észre, hogy február 14-ig nem fogják patch-elni a játékot (csak a javított patch ha lesz kb. ma vagy holnap), mert a civil autók parfümfelhőt húznak maguk után alattuk meg egy összetört szív van.
  • trakk
    #56688
    Ahogyan az is, hogy már közel sem annyira élvezhető a játék, mint 1-másfél éve.
  • tutuhawer #56687
    az gáz
  • trakk
    #56686
    Hogy mit csinálok? Leginkább a felsorolásból egyiket sem, inkább "munka" (wiki) miatt lépek be mostanság.
  • tutuhawer #56685
    ha tingli-tanglizni akarok, akkor tingli-tanglizok. Ütközni tudok én is, nekimegyek valaminek simán, de nem nekimenni jó nagy tempóban, az sokkal viccesebb. Tudni azt, hogy ügyesen sikerült , az is jó dolog. Ment mindenki már jó sok multiplayert, vicces az a rész is. Semmi gáz nincs, ha valaki ránéz az órára is. De csak arra figyelni már elég gáz. A single player királyokat kicsit lenézem, sajnos ez a helyzet. Szóval jó az időmérés is, de csak az magában nem. Jó dolog, ha nem figyeled az időeredményeket, hanem játszol,de akkor mit játszol? Multizol vagy micsoda? team escape? ha burogatni akarok, megyek olyan játékbba, mert a TE nem vicc, hanem moderálás ide vagy oda , egy fasszopóság. Szóval érted: mit csinálsz, ha nem multizol mint az állat és nem időmérőzöl? Autókkal töltöd fel a garázst horrorisztikus összegekért? Az is jó móka, de nekem annyira nem :)))
  • Hunn1a
    #56684
    Engem csak addig érdekel, amíg már nem tudom megdönteni a saját körrekordom.
  • chris1997
    #56683
    [OFF] nem
  • trakk
    #56682
    Én vagyok az egyetlen, akit a legkevésbé sem érdekelnek az időeredmények?
  • tutuhawer #56681
    ha én vagyok a főnök, akkor én mondom meg, mennyit lehet menni adott pályán kb adott autóval. Én vagyok a legjobb, bemutattam, az a biztos, az alá senki se mehet. Ha te az alá mész, akkor te csalsz vagy valami trükköt használsz. Ha te bemutatsz egy videót, akkor már te vagy a legjobb, tied a limit, ez a standard művelet és minden rendben van. Ha valaki adott limit alatt fut egy időt, automatikusan csillagot kap, amíg meg nem mutatja, hogy az márpedig rendben van. A rockporton sokan vannak, akik csilagot kaptak csalás miatt. Az első 1500 kb a limit alatt van, és ők mind megtekintésre kerülnek, és kapnak egy nullázást. Ez egy jó módszer a nem bejelentett rockport turnpike csalók kiszűrésére. Kurva sok meló végig lekattintani az összes csalót, utána meg olvasni, mi a gondjuk a fórumban, de ez egy remekbeszabott döntés sachsenpower-soeren duó részéről. Pár nap és minden újra normális lesz, sőt: normálisabb , jobb, mint tegnap.
    Perfect10n-t én nem kommentálom, ők tudják. Ők tudják, hogy ő ki. Ők tudják, mit tett. Azt tudom, hogy sachsenpowert baromira zavarja, ha valaki arcoskodik és a ranglistán van. Ha ő engedte vissza, akkor megvolt rá minden oka. Tudjuk, hogy perfect10n másnéven Wolfgibkay és mindenki tudja, mekkora [moderated], szóval gondolom, megfontolt döntés született.
  • CortezK2
    #56680
    Nem kell aggódni, tuti használható lesz, mivel szerintem iszonyat ahogy kinéz, még IGCért se venném meg. Az ilyenek pedig mindig jól mennek
  • zsomboor
    #56679
    Én nem Ezt pedig meg is vettem Elsőre amit megállapítható : -Elishez hasonló irányítás, igen erős nitró
  • trakk
    #56678
    Venném is meg rögtön, de az istennek se bírok búsztot venni...
  • trakk
    #56677
    Na, örülök, hogy meglett. :)
  • chris1997
    #56676
    Én igen.
  • Hunn1a
    #56675
    A Monarónak jobban örültünk volna? (Én igen, de kíváncsi volnék, hogy más is esetleg.)
  • chris1997
    #56674
    Húzós.....4100SB
  • Hunn1a
    #56673
    Mennyiért?
  • chris1997
    #56672
    Sima van bent, nem a Vintage
  • Hunn1a
    #56671
    Úgy tűnik, nem ússzuk meg... A VW-Porsche 914-es "World Vintage Series" kivitel már ma este érkezik.
  • chris1997
    #56670
    ....... Volt :D

    Nem is, TopUp-ban volt :P
  • TOMDRIVER333
    #56669
    Ha adtál volna BMW vinylpack kódot akkor mondjuk hogy cseréltem volna, de nem hinném hogy lenne neked olyasmid... :D
  • Ryder159
    #56668
    Húú látom fasza lett a tegnapi pach. Inkább hozzá sem szólok a témához...
  • TOMDRIVER333
    #56667
  • chris1997
    #56666
    Pofont meg a kövi nyereményjátékra a kódot... állj, kaptál lambó vinylt :D
  • Quqa
    #56665
    Ez a csicsán szero megy a másik nem ment az előbb. Mentem pár kört, hát itt is jó a volt a leállás D-s Silvia-t (11lvl) összerak S-es, A-s gépekkel. 3x-ra jó lett, de előtte volt egy B-s is. Az tetszett hogy a civilek úgy pattantak le a Nissan-ról mint a légypiszok, de jó is volt alacsony szintem kocsikázni.