94802
  • BONESAI
    #56824
    A másik a GT2. Tudom. De mire azokat kidobják valaki más fut jobb időt
  • noblem1983
    #56823
    Ne izgulj majd kihajítanak valakit előled. Hirtelen két gyanús alakot vettem ott észre. A Roadsteres az egyik
  • BONESAI
    #56822
    VERONA TUNNEL MCLAREN F1 ELITE (MP) 01:17.514 101.
    SPRINT

    Hogy rohadna meg, nem tudott már benne lenni a top 100ban?
  • Quqa
    #56821
    Ezt az ötletet már kb. 1 éve leírtam, elvileg a rendszer látja ha valaki nem tisztán megy, amint benyomja az okosságát.
  • lorci
    #56820
    Olyat kellen-e kitaláljanak, hogy amikor lépsz be a játékba felülirja azt a filet amit a hack átir vagy valami ilyesmi s akkor nem müködne a hack.Vagy elég volna annyi is hogy aki hacket használ kapjon mindig Dnf-et és akkor egy idő után megunná szerintem...
  • Quqa
    #56819
    Ezt valaki feldobhatná Drew-éknek újításként, mellékelve a számlaszámát, nem rossz ötlet utána azért megnézném a jelenlegi elsők mikor mennek új top időt.
    Megj.: az M betű nekem kéne, hogy ki tudjam tenni a térképet versenyben is, hogy lássam ki merre jár és próbál e csalni. A többi valóban felesleges 1-2-3-4-es gombokon kívül arra meg csak nem tudják ráírni a csalást, persze ha kivennék a lehetőséget (tehát törölnék a beépített hack-et) irkálhatnának bármit, úgyse működne.

    #56814 Biztos előbb volt meg neki az új trainer.

    És mit dob ki elsőnek a Google tolbar-ba beírva a trainer hack, és nem kell nyúlni semmihez csak beírni, legalábbis nálam!
  • noblem1983
    #56818
    Remélem nem lesz baj belőle de megpróbálom majd én is .Régebben az OpenVPN-el csináltam én is utána jött a Tunnelbear de nagy a kísértés mikor akciósak a felnik vagy a bodyk
  • gyeprefos007
    #56817
    LMS--->ELEMES.-... kész sírok x'DDDDDDDDDDDDDDD
  • noblem1983
    #56816
    Az Audi R8 LMS-re gondoltam az az "elemes". Már egy ideje bent van és azt még nem árazták le. Megtetszett még a Race of Champions-ben és itt sem volt rossz mikor teszteltem.(Bár nem volt olyan vad, hogy kétszer összetörjék mint a Lamborghini Gallardo Supertrofeo Stradale-t )
  • lorci
    #56815
    Nekem müködik az a dolog az openvpn-el már gyüjtöttem 807 boostot.
  • Hunn1a
    #56814
    Né'má', Bitpor legyűrte összetettben Perfect10n-t!
  • chris1997
    #56813
    Ja.
  • Hunn1a
    #56812
    Valószínűleg a VW-Porschére gondolt a költő...
  • gyeprefos007
    #56811
    FC3S-hez tudna nekem valaki egy jó színsort írni? :D
  • chris1997
    #56810
    Elemes?!
  • csiles
    #56809
    Nem rossz 5let, jó kiindulási pont, de én tovább mentem volna. Az irányítási gombok kivételével az összes létező gombot tiltanám. S csak akkor lennének aktív, ha a chatbe ír valamit. Ha valaki úgy akar chat-elni, hogy a chat aktív, az nem tud vezetni, ergó nem tud csalni. Aki meg 0,1 sec alatt akar célba érni, azt is lehet szűrni, régen volt egy olyan szűrő, ami figyeli, hogy minden "ellenőrző" ponton átmentél, úgy mint a Dakarban.. S ha egyet kihagysz, akkor DNF az illetőnek. Ezt annó kivették, mert bugos lett, sok nem csalót is kidéenefelt emiatt..
  • noblem1983
    #56808
    Remélem az "elemes" kisautót rövidesen leárazzák hátha több szaladgálna belőle
  • noblem1983
    #56807
    Letilthatnák felőlem az összes gombot csak néhány funkció billentyűt hagyjanak meg(nyilak, space meg egy- kettő még) aztán a delikvens eldönti , hogy kanyarodni akar vagy egyből a falba menni)
  • Ryder159
    #56806
    Ahogy gondoltam. Biztos forrásokból tudom, hogy már van is Update a cheat progikra, most már nem az F1-F12 gombokkal kell használni őket.
    Szóval #56801 eddig lehetett örülni...
  • Ryder159
    #56805
    Most komolyan. Úgy oldották meg a cheat kérdést, hogy tiltották az F1-F12 gombokat? Van még 90, másik a billentyűzeten...
  • chris1997
    #56804
    Van új onsale kocsi már?
  • chris1997
    #56803
    Hajrá ;-) nekem most "fuck sleep" van...köszi Sonic. Holnap Audipajtással találkozunk :-P
  • Dealcsy
    #56802
    Te jó ég! Mit át kell néznem. Kilométer hosszú szöveg mind a Terms of Sevice, EULA, Privacy Policy és az Online Safety.
    Folytatom holnap. Habár az eddig elolvasattakból semmit nem jegyeztem meg.
  • noblem1983
    #56801
    Ha jól értelmezem a dolgot akkor lehet örülni?
  • chris1997
    #56800
    De vettél egy tuningolt Nismot, szóval No Prob.
  • csiles
    #56799
    Nem tudom, észrevettétek-e már de a juggeres Nismot berakták normál árazásba... 4700ról feltolták 5400 boostba... S bejött az a feltételezésem is, hogy akciózni fogják a simát is...

    Jelenleg nincs On Sale verda, Time Limited se, kíváncsi leszek, meddig lesz ez így...
  • chris1997
    #56798
    Hmmmm............
    Szerk: Mindegy, azért benthagyom :D
  • gyeprefos007
    #56797
    Csak nekem gyanus ez a bmw-s?
  • Dealcsy
    #56796
    Oké. Akkor kb. jövőhét az szerintem reális időpont. Hacsak be nem jön valami nekem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lécci, küldd el annak a játékosnak a nevét, akinek letiltották a boostvásárlást, mert kapcsolatba szeretnék lépni vele és egy pár dolgot megkérdezni tőle. Köszi.
  • chris1997
    #56795
    Ha részletes és utánanézel rendesen neki, akkor kirakom. De majd én is megnézem.
  • Dealcsy
    #56794
    Tudom. Ezért nyálaznám át a dolgokat és csinálnék egy minden problémára kiterjedő GYIK-et. Eddig 2 ember kérte, úgyhogy holnaptól belekezdek ebbe.
    Ja igen, Chris, szerinted érdemes lesz majd kirakni ezt a felső menüsorba, amit majd írni fogok? Persze, újra ismétlem magam, előtte alaposan utánafogok nézni előtte.
  • chris1997
    #56793
    A You Cant Run? Pont az a lényeg, hogy kilógjon belőle, elemzést neki, miért.. észnél voltam, hogy miért ez :D
  • trakk
    #56792
    Nekem abszolút nem jön be, szerintem nem illik bele, ha esetleg arra gondolsz.
  • gyeprefos007
    #56791
    Köszi
  • csiles
    #56790
    A zöld rúgó.
  • gyeprefos007
    #56789
    mely partok növelik az autó ramját? nem az lenne a fontos hogy eszméletenül menjen, mert TH-zni kell a járgány
  • chris1997
    #56788
    +1 kép hozzáadva a Bannerhez, így most 7 kép van bent

    A You Cant Run-on tessék addig gondolkodni, mert az nem bannerkép :)
  • nfsmw4ever
    #56787
    Bizony, én vagyok :-) Én sokáig nem nyertem semmit. Aztán beütött tavaly egy gold starter pack a napi verseny keretein belül. Utána mentem először STD-re, ott semmi nem esett. Most pedig minden STD és RTD hozott a konyhára. Tetszik! :-) Ne is álljon meg. Az FB meg a twitter viszont nem nyerő nekem. Maradok a vadászatnál.
  • chris1997
    #56786
    Skacok... a Sponsorpay-el óvatosan babráljatok, mert ahogyan a lengyel boostot is szűrik(írtam is, még januárba, hogy nem biztonságos, ott is van az Olcsóbb.....pontban, piros betűkkel), lehet ezt is.
  • Hunn1a
    #56785
    Engem érdekelne, mert egy dög lassú gépre van rákötve a router és így problémás az IP váltás.