94802
  • RoboKutya78
    #56946
    na majd csinálok egy másikat mert már más fegyverzete van a csónaknak
    OFF vége:)
  • tutuhawer #56945
    feliratkozva.
  • RoboKutya78
    #56944

    olyanom nincs de itt egy Wörld szavakra lefordítot krúz a hajóról
  • chris1997
    #56943
    He?
  • RoboKutya78
    #56942
    80 + egy kevéske plusz autóval ez topp autó kiépítése eléggé megerőltető feladat igaz karakterenként kiválasztottam 10 kedvencet és a bones féle tuning alapján kutyulok egy teljes full listát vezetek minden karakteremről minden autójáról melyikbe mi kell lassan azé kiforr néhány szép darab.
    Ismét megkérdezem valakinek Marusiára bevált kódrendszere nincs?
    Nagyon kerülik azt a kocsit vajh mé orosz de nem kell belerúgni ha elromlik:)

  • tutuhawer #56941
    szevasz!
    Majd videózd le, ahogy szkafanderben kiszállsz és felmatricázod a hajódat. Elintézem, hogy Chris ne törölje a hozzászólásodat. OK?
  • Hunn1a
    #56940
    Hasonló, esetleg ha úgy érzem, tudnék javítani valamely pályán, igyekszem faragni az időn, amennyit tudok. Amíg nem lesz 2 ultra-ultra turbóm (1 a 86-oshoz, 1 a GTS-hez), addig nem nézek feljebb B osztálynál.
  • RoboKutya78
    #56939
    Bevallom én is csak a gyémántra megyek fel meg ha kedvem van futok pár kört vagy festegetek
    Mindaddig míg nincsenek értelmes"topp" autóim addig nem próbálkozok.
    Inkább gyilkolászom a Borgokat a Breen hajómmal:)
  • TOMDRIVER333
    #56938
    Most meg kitette 2-szer.(Chriss légszi töröld az utóbbit)
  • TOMDRIVER333
    #56936
    Ahhhh, hogy idegesit mikor valakinek válaszolni akarok, megírom a kommentet, de nem kattintok arra hogy "válasz".
  • TOMDRIVER333
    #56935
    Én még ismerek olyanokat, nem ő az egyedüli, nem is csodálkozom...
  • RoboKutya78
    #56934
    elvileg kilépett.nem bírta a gyűrődést:)
  • TOMDRIVER333
    #56933
    Most veszem észre hogy Kowavega eltűnt.
  • chris1997
    #56932
    Sőt... Nissan Sunny :-D
  • chris1997
    #56931
    Tudtam hogy meló rejtőzik a 2.-ik spoilerbe :-D mindjárt törlöm.
  • Quqa
    #56930
    A fő Hondásnak üzenem …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem elég hogy saját éttermed van a játékban (tudom volt már) …



    ... de hogy neked terveztek egy Viper-t az már mindennek a teteje.



    Sajnos/szerencsére elég bénán megy! De a festése tényleg nagyon pofás lehet én is lelesem.
    Ez aztán az előléptetés!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Krisz töröld légyszi a #56929 hsz.-om elcsesztem köszi.
  • Gab0523
    #56928
    Adminként kell futtatni és Vista SP1 kompatibilitással. Nekem csak így akar menni 8-on.
  • gyeprefos007
    #56927
    Nekem win8 alatt (64bit) a TS3 nem megy.... azt írja ki indíráskor hogy a kiszolgáló hivatkozót adott vissza. ötletem sincs a megoldásra :S
  • chris1997
    #56926
    A sima meg ez a drog edisön :-D
  • Szabi #56925
    ez elite vagy elite drag ? :'DD
  • SUNNY84HUN
    #56924
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jobban ráértem tesztelgetni meg használgatni , egyik szemem sír másik nevet dirt 2 ( xlive .dll hiba ) és a bf 3 ( lentebb említett hiba ) sem megy :S , de amúgy betonstabil a rendszer worldal semmi gond



  • nfsmw4ever
    #56923
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kompatibilitási módban ha futtatod esetleg. De nem tudom. Nekem csak egy régi xp-re kreált játéknál van gond. Meg hallottam a Diablo is problémás. Gondolom lesz hozzá majd patch, vagy valamelyik kocka készít egy modot.
  • SUNNY84HUN
    #56922
    a hacsi igen másik , nem komoly gép még újrahangolás után sem
  • gyeprefos007
    #56921
    a kettő játékban lévő subaru közül használható valameik versenyzésre? :D
  • SUNNY84HUN
    #56920
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    :) , csak 1 nyűgöm van hogy a bf3 betőlt és mikor írja hogy nyomjak entert a kezdéshez , hiába nyomom és bármit is nem csinál semmit :S , pedig w7 x64 ( meg máson is ) en simán jó volt


  • gyeprefos007
    #56919
    Therevengesoul nevü drivert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Senkiházi fasszopó gennyláda rohadék
    Kerüljétek el.. ha mellöled indul rajtnál már rádhuzza a kocsit rammol össze vissza.... Lunar nevü versenyen csávó ledöntötte azt a nagy kereket én felakadtam ez a kolega meg ugy ment át rajta mintha ott sem lenne..... a vezetési stílusát és előzési technikáját két szóval le lehet írni Rammer noob.
  • nfsmw4ever
    #56918
    Amit elfelejtettem. 29,99 euróért vettem meg online. Tegnap gondoltam újítok egyet a család gépére is. "Ajánlott kiskereskedelmi ár: 90.000 forint" Már nem gondolom... Szóval leketyegett az akció sajna.
  • nfsmw4ever
    #56917
    Bár nem kapok érte juttatást a MS-tól, de örülök, hogy eredményes volt a hittérítő munkám. :-) Az klassz ha tetszik. Szerintem egy nagyon kényelmes, stabil, gyors rendszer.
  • trakk
    #56916
    Nincs mit. :)
  • Gab0523
    #56915
    Remek. Még egyzer: Köszönöm :)
  • trakk
    #56914
    Japp, a linken SoundCloud-szerűen meg lehet hallgatni a hangfájlokat.
    Példa
  • Gab0523
    #56913
    Köszöntem szépen.
    Ha ide feltöltöm és linkelem valahová, le is játszható online?
  • trakk
    #56912
    Zippyshare.com
  • nfsmw4ever
    #56911
    Na ez sem helyi jelenség. Attól függően, épp milyen napja van a szerónak, a laggolás nagysága is változó. Nálam is előfordul, hogy szinte röccenés nélkül fut szabad kóborlásban, máskor, meg szinte csak képnézegetés van. Mondjuk az is befolyásoló, hogy mennyire bonyolult körülötted a grafika a world-ben, hány civil és játékos van a közeledben. Elmúlik majd.
  • Gab0523
    #56910
    Nálam is hülyül kicsit.

    Off.:
    Srácok, szeretnék segítséget kérni. Tudtok nekem mondani egy olyan oldalt, ahol, a YouTube-hoz hasonlóan lehet megosztani mp3-asokat?
  • gyeprefos007
    #56909
    Csak nálam szarakodik a world? TH-n versenyen multiban simán megy full grafon akadás nélkül.... szabad kóborlásban pl TH közben meg minimumon úgy akad meg akkorákat laggol hogy játszhatatlan.... néha ilyen 10-15 másodpercekre is befagy meg akadozik .... :S
  • trakk
    #56908
    A dizájn tetszik, az ára röhejes, hát megcsináltam magamnak:
  • GEMPAHUN
    #56907
    Kösz már meg van :D
    Earn boost
  • veszettróka
    #56906
  • chris1997
    #56905
    Kösz, várom.