94802
  • chris1997
    #56904
    135i Flexor Dragra jó, meg nagyon ritka... másra nem. Az M3 E30 viszont univerzális, mindenre jó.
    Hát igen, az M3 E30 jó ideig tuti nem lesz IGC. Viszont az 135i sem.
  • Dealcsy
    #56903
    Khm. Amúgy holnapra vagy holnapután kész a friss, teljeskörű GYIK-es leírás a 'biztonságos' IP váltásról.
    Azért csinálom meg, mert lehetnek olyanok itt, akik nem nagyon vágják a dolgokat, szóval kicsit szájbarágós lesz.
    És azért gondoltam, hogy kicsit felfrissítem ezt az egész manővert, mert egy pár dolog már változott azóta.
    Plusz, én is egyben leírhatom az eddigi tapasztalataimat.
  • Dealcsy
    #56902
    Pl.én. Így tarháltam össze kb 25000 boost-ot, de sose volt meg ez egy összegben, mindig elvertem valami hülyeségre.
  • BONESAI
    #56901
    Amikor még tier rendszer volt, az ultrás E30 Evoval jobb időt mentem Mission streeten mint a GT3al. Most nemtudom milyen, már nem használom
  • GEMPAHUN
    #56900
    Akkor a flexor nem jó
  • nfsmw4ever
    #56899
    M3 evo - Ajánlott vétel. Mindene jó. A másik versenyző... gyengécske mindenben. Hobbyautó, esetleg garázsdísz. Festegetni is jó.

    Tomdriver: De van ááám :-D (Volt olyan aki egy kattintással 17 vagy 14ezer körül húzott)
  • Hunn1a
    #56898
    Az E30 M3-ról mindig fantáziálok, de Chris azt mondja, soha a büdös életben nem lesz IGC-s. Szóval baromi jó lehet.
  • GEMPAHUN
    #56897
    Sziasztok bömbi i35nek a véleménye kéne meg az bömbi m3 evonak!
    elöre is kösz!
  • TOMDRIVER333
    #56896
    Vannak itt köztetek olyanok?
  • nfsmw4ever
    #56895
    Nno ez jó kérdés. DE! Mivel ugye az EA fiókodon keresztül csinálod, elvileg miután teljesítetted a feladatot, akkor automatikusan a fiókodhoz rendelik az összeget, ahhoz viszont nem kell a kreált IP. Számomra így logikus: a lényeg hogy akármilyen IPről megcsinálod amit kell, aztán miután már hozzákapcsolták a "béred" a fiókodhoz, tök mindegy hol vagy ezután. Viszont vannak itt olyanok, akik profi szinten űzték ezt az ipart, majd ők megválaszolják ezeket neked. Sok órával páran sok ezer boost-ra tettek így szert, úgyhogy majd segítenek.
  • TOMDRIVER333
    #56894
    És benn kell maradj addig a tunnelbearba ameddig meg nem kapod a bosstot, vagyis például ha UK-n vagy azon a szerveren kell maradj ameddig meg nem kapod...?
  • nfsmw4ever
    #56893
    HALLOD::: ÉN MÉG SOHA NEM Adtam meg valós adatot a kérdőíveknél. Belőttem, hogy kb milyen korosztályt, társadalmi rangot, pozíciót, etnikumot, vallást, gépkocsitulajdont, végzettséget képviselek, oszt ment a pipálás-ködösítés :-D Szóval a fake személyazonosság miatti bann.... Hát nem hiszem. Voltam már idős hölgy, doktor, egyetemi tanár, néger, túlsúlyos, pészmékeres, agglegény, kamasz, mérnök, cégtulajdonos és nem volt gondom ebből. Illetve annyi, hogy mindössze 8 dollárért vehettem volna kettő iphone-t, csak kizárólag kaliforniai kiszállítással. Azt a mailt még mindig őrzöm, én voltam valami jubileumi teszter az egyik feladatban és gondolták, hogy meglepnek
  • Hunn1a
    #56892
    Valóban random. Nekem most így volt, nincs rá garancia, hogy neked is így lesz.
  • TOMDRIVER333
    #56891
    És az is igaz hogy nem jó kamuadatokkal survey-t csinálni mert lebannolnak?
  • nfsmw4ever
    #56890
    Szia! Ez egy ilyen. Kicsit lutri. Anno mikor én csináltam ezt a dolgot, volt hogy 10-20 próbálkozásból semmi. Aztán mikor leálltam vele, még három hét után is jött mail, hogy jóváírtak 20-864 boost-ot. Szóval a hiba a mátrixban van. Nagyon sok időt elvertem vele, nem mindig érte meg. Inkább egy kis maszek és mehet az sms, psc, paypal. A magyar órabérrel alsó hangon is jobban jöttem ki, mint a sponzorpay-el, illetve az arra fordított idővel. De jó ez a dolog és kell is. Sokan vannak akiknek ez az egyetlen lehetőségük a boost szerzésre, és ha azt nézem, hogy komoly időt fordítanak erre, akkor meg is érdemlik azt a csekélyke összeget. (néhol szánalmasan csekély és még nem is mindig kapják/juk meg...)
  • BONESAI
    #56889
    Szokj hozzá

    Nekem ilyenekre nincs időm. Inkább nem kell a kocsi minthogy sporsorpayel baszakodjak
  • TOMDRIVER333
    #56888
    Kicsit idegesit ez a sponsorpay.Letöltök valamit, megigéri hogy megkapom a boostot, de a végén nem adja meg, mit csináljak?
  • nfsmw4ever
    #56887
    Sokak szerint igen. Én még folytatom (van ahol 360 felett járok bőven) de nem sok kedvvel. Múlt héten estek komoly cuccok, akár egymást követő napon is, de előtte meg heteken át 11-16 naponta esett az 1-2 csillagos vackokon kívül valami jobb. Akkor azt mondtam abba hagyom, de sajnálom a kombómat... Ha abbahagyod, akkor minden kezdésnél, ott van az első napok gyengesége, ha folytatod, akkor is ott vannak a visszatérő mélyrepülés esélyei. Szerintem egál, kivéve hogy 18 napig tudhatod mit is nyersz, ha mindig restartolod a TH-t.
  • koriii0012
    #56886
    hehe,kosz :D csak ugy hallottam h az a 3 ultra partok ...kosz :) akk megeri elorol kezdeni?
  • nfsmw4ever
    #56885
    Legenda :-D Amúgy ez is random. Tehát nem mindenkinek ad garantált ultrát. Kis szerencse is kell hozzá, de jó az esély rá.
  • koriii0012
    #56884
    vki segitene,hogy igaz e? :D
  • koriii0012
    #56883
    TH-ba 19,20,21. nap biztos ultra part mind?? :D mert akk mindig ujrakezdem es addig csinalom meg!!!
  • veszettróka
    #56882
    na megvan: link - azt mondja 219 km/h
    Am. köszi, szép kis felsorolás - tessék itt egy E-s Challenger: 231 km/h
  • csiles
    #56881
    220 a nagyon max. De én inkább 215-öt mondok/írok. Nekem is van egy Sciroccom, 399-es overallal, megy 262-t, Team Escape-re van. Pontos értéket nem tudok, csak azért nem butítok, de erősen közelítőérték. A 3-as mazda megy még ennyit, a többi egy 10-essel gyengébb, a Silvia 247-es értékkel 205-öt tud. (Ez biztos, mert E kategóriára Silviám van.)
  • BONESAI
    #56880
    Sárga fék powa
  • Quqa
    #56879
    És akkor még nem is próbáltad milyen jól fog a sárga fék!

    #56878 Nem pakolnám ki, de jó gyors és a NOS-a is az, D-ben 398-on 262 km/ó az én spéci lejtős helyemen, az a max. sebessége, összehasonlításként a GPX 233-al megy hasonló értékek mellett.
  • veszettróka
    #56878
    Ja meg van miért jöttem... E-s (245-249 overall) Scirocco végsebességet, nitró nélkülit, tud valaki mondani?
  • Dealcsy
    #56877
    Azért csak ésszel, mert nem tudom, mi ez az új proxy kuksizó dolog, ami miatt egyik bajtársunk boostvásárlását bannolták. Most nyálazom át a dolgokat, ToS, EULA stb a többi finomság.
    De valaki segíthetne értelmezni.
    A Sponsorpay ToS-ja azt írja, hogy a beleegyezésünk nélkül nem ad ki harmadik fél számára információt. Tehát a játékra levetítve, azt jelenti, hogy az EA-nak nem ad ki rólunk pl. olyan adatokat, hogy honnan milyen IP-ről léptünk fel?
    Bár valószínű, hogy az EA tud róla, mert hát elsőnek országot kell váltanunk, belépni az account-ba és csak onnan tudunk ugye fellépni a Sponsorpay-re.

    Bár még mindig várom a válaszát annak a játékosnak, akinek bannolták a boostvásárlását. Esetleg valaki, aki ismeri őt (nem mondom meg, ki az), szólhatna, hogy nézzen már rá az sg.hu-ra, mert várja egy üzenet.
  • chris1997
    #56876
    Mikor lesz már egy E spec?!
  • trakk
    #56875
    C-Spec.
  • veszettróka
    #56874
    CCXR ek jóak, mindig megbámulom őket ... hogy a jó 20 cm-re előrenyúló, a föld felett 5 centire álló splitter, légterelő akármi elé hogy jut neonfény.
  • chris1997
    #56873
    Az az Eclipse milyen.BIC? E spec?! :-D
  • trakk
    #56872
    Nekem is, feltéve ha addig helyrerázzák az accomat.
    (Elvileg most javítják azt, hogy nem tudok PSC-vel fizetni.)
  • Ryder159
    #56871
    Az CCX-R.

    Nekem jöhetne a 2 csillámpóni...
  • chris1997
    #56870
    Az CCXR. Agera marad alap.
  • noblem1983
    #56869
    A két középső az nagyon tuti
  • trakk
    #56868
    Az CCXR.
  • chris1997
    #56867
    Szerintem az a Capri - ahogy régebben mondtad ezt - Instant Buy lesz.
  • RICCS98
    #56866
    Az Agerából egy Beauty is lessz? vagy csak én látom rosszul?:D
  • RICCS98
    #56865
    Én a fékek terén elhivatott Ventura párti vagyok, pár barátom ajánlotta már az Attackot és más 4* cuccost.
    Volt is egy tegnapról gyűjtögetett attack fékem ( 16% ) bele raktam a Porschémbe és......,
    Talán nem is olyan rossz az az anyag
    A kezelhetősége jóval jobb lett.
    Ahogy észrevettem talán 1 kicsit dobott a gyorsulásra is,
    és a fék és erősebben fog

    Viszont néha a leghülyébb helyeken csúszik meg...,
    (éppen ezért kéne a mostani Attack gumi helyett egy Transtek)
    De valóban jóféle anyag az Attack fék