94802
  • Gab0523
    #56986
    Pssszt! Sose ejts ki olyat, hogy Te hibáztál. Mindig a főnökre kell fogni.
  • TOMDRIVER333
    #56985
    Mért nem tölt fel rendesen a képet, mit hibáztam?
  • Gab0523
    #56984
    Nade.. 18-9???
    Az nem 17-9 lenne?
  • chris1997
    #56983
  • RoboKutya78
    #56982
    Talán az over tul kicsi ehhez a 4 kulcsos rendszerhez annak legalább 700 800 nak kellene lennie.
  • Gab0523
    #56981
    18???
  • Gab0523
    #56980
    Hogy nem nyitja kattintásra a linket? :P
  • Ryder159
    #56979
    Az nem hiba, az Ultra Custom alkatrész, a tunned utáni fokozat...
  • RoboKutya78
    #56978
    Na jó úgy látszik megijedt a játék a második karakterem kapott egy 4 4 12 es felfüggesztést gyémántból a 89. napon.
  • TOMDRIVER333
    #56977
    Mi a hiba?
    [IMG]http://picturepush.com/public/12155932][img=http://www4.picturepush.com/photo/a/12155932/640/Picture-Box/nfsw430.jpg[/IMG]
  • Hunn1a
    #56976
    Tudod mit? Én sem értem. Pár éve még azt se tudtuk, milyen logika alapján mennek az éveik (Sárkány, Kutya, Kígyó stb.). Bevallom, ezt még most se vágom.
    De a lényeg: egy hazátlanokból verbuválódott országot nem kötnek a hagyományok, bármit átvehetnek. És át is vesznek. (Viszont az is igaz, hogy most a WoT is ünnepli a holdújévet, habár nem rég kerültek be a kínai tankok, tehát van némi alap.)
  • veszettróka
    #56975
    Sok a kínai Vancouverben. A kanadaiak-angolok után a 2. legnépesebb etnikai csoport az övéké. A legszebb vancouveri csajok is (a magas, szőke, német túrista lányok után :) ) félvér ázsiaiak pl.
  • RoboKutya78
    #56974
    Várj az a Török volt és nem a Japó, ha a történelem tudásom nem fakult.
    Igaz távol kelet az is ha jól helyezem el őket a térképen:)
  • mormotax2
    #56973
    gondolom vissza fogta magát
  • mormotax2
    #56972
    jó gyerek ez a xenon58hun 1 perc elég neki a most wanteden !!!
  • Dealcsy
    #56971
    Üsd, vágd, nem apád!!! (Idézet Gárdonyi Géza: egri csillagok művéből, amikor Dobó István mondta ezt Bornemissza Gergelynek harc közben.)
  • RoboKutya78
    #56970
    Vigyázz EA 8000 sb rendel!! nem leszek szívbajos
  • RoboKutya78
    #56969
    Ferde szeműek miatt van megint tűzi játék ha jól tudom csak azt nem tudom mért kell őket majmolni megint miközben mi édesgetjük őket ők annál inkább be akarják csukni ránk az ajtót és elszigetelésben akarnak élni mintha egy másik bolygóról jöttek volna úgy viselkednek
    Más időszámítást használnak, teljesen más nyelvet beszélnek semmihez se hasonlítható írás rendszerük van.tényleg az az érzésem mintha más bolygó lakói lennének. Nem vagyok rasszista vagy bármi hasonló Nem akarom bántani se őket, de ami tény az tény.
    Tavaly tavalyelőtt nem is tudott róluk az EA se most meg minek majmolják őket a szerver is problémás lesz miattuk.
    Na ma az out of memory kivágta a biztosítékot nálam, ha emiatt nem lesz ma meg a gyémántozásom tuti lehúzok egy lepedőt az EA-ról.
  • SUNNY84HUN
    #56968
  • Dzsimmi
    #56967
    Out of memory hibával mit lehet csinálni?
    Eddig csak nagy ritkán csinálta,de most a gyémántokat is csak 5 részletbe tudtam felszedni,mert mindig kidobott...
  • Dealcsy
    #56966
    https://world.needforspeed.com/news/article/8602
    A Point Camden-i vidámparknál tűzijáték van.
    Akkor most éjszaka lesz megint egy pár napig?
  • Dealcsy
    #56965
    Okés.
  • Dealcsy
    #56964
    Én most próbálok életet lehelni a The Need For Speed-be. Csak valami olyasmit olvastam, hogy windows7-en nem indul el.
  • chris1997
    #56963
    Egyéb probléma esetén írhat ide... hiszen az off-topik még Szabiszagú :D
  • chris1997
    #56962
    Na megyek kultúrfilmet nézni, még kicsit kovácsolom a kultúráltságomat, kelleni fog még az bőven szerintem(F&F Tokyo Drift) Semmi Off, mert hozom azt a mérőt. Meló:Off
  • Dealcsy
    #56961
    Chris: annyin gondolkozzál már el, hogy mit írjak majd a végére. Magyarán, hogy az egyéb kommentek, segítségek ide vagy az off topikba menjenek.
    Azért kérdezem, mert már elkezdtem szerkesztgetni a szöveget és gondoltam, berakom a végére, hogy ha valakinek egyéb problémája van, akkor hova írjon ez esetben.
  • TOMDRIVER333
    #56960
    Akkor is a Márió a legjobb.
  • RoboKutya78
    #56959
  • RoboKutya78
    #56958
    Hm az is Grat nekik gondoltam én is hogy kipróbálnám de most ez kapott el azt nem vágom hogy az EVE online hogy a túróba bírja ki hogy nem F2P pedig orosz az is:)
  • chris1997
    #56957
    Engem az MW 2012, F1 2012 és a Blur kezdett szekálni. De elég az offból, mert baj lesz :D
  • trakk
    #56956
    Magam is játszottam egy ideig ezt, felhúztam max szintre, aztán... kész, vége, ráuntam. Pár napja F2P lett a TERA, most az szipkázza a napokat az életemből.
  • RoboKutya78
    #56955
  • RED BULL F
    #56954
    Az este folyamán mentem egy kört York Road-on. A cél előtt egy gyerek juggerelbeépített a falba, majd legnagyobb meglepetésemre a cél előtt bevárt és beengedett maga elé. Jó látni, hogy vannak még korrekt emberek ebben a játékban.
  • RoboKutya78
    #56953
    A mostani esete az ea nak meg fokozottan tetszett hallottatok a Call of Duty esetről?
  • RoboKutya78
    #56952
    mint pl a world of tank is pl hiába az oroszok tudnak.
  • RoboKutya78
    #56951
    de meg is kapta a 2012 es MMO mit tudom én milyen díját
  • RoboKutya78
    #56950
    ha gondolod próbáld ki de azért tisztában kell lenni ennek a világnak a részleteivel legalább egy next generation vagy a filmsorozatot látni kell hozzá de nem kötelező.
  • Hunn1a
    #56949
    Csak a pénz orosz, amiből megépült, meg esetleg a formaterv. Alatta fantasztikus brit technika rejtezik.
  • tutuhawer #56948
    nitró alapú fegyverekre szavazok. Battlefield free-t is próbáltam, de sajnos a stílusom, a cserbenhagyásos gázolás nem érvényesült... Szerintem a nekirepülős téma a star warsban se tuti...
  • chris1997
    #56947
    Hm, sose vonzott eddig a Sci-Fi játék, de ezt megnézem. Eddig csak Autókáztam, mióta játszok. néha nagyon ritkán lövök, ha kiborít az ideg. Pl: Blur :D Apropó Blur, megyek is oda lógni.