94802
  • TOMDRIVER333
    #57106
    Eggyetértek veled(egyébként ki nem állhatom a cinque-t), az F1 felhörpinti a cinque-t főleg ha te vagy a kormánynál.
  • Dealcsy
    #57105
    Fent vagy? Az zsír. Akkor máris novellázok egy pár sort.
  • HITMANHUN
    #57104
    ok te vagy a főnök de annyira vérre mennek hogy nem bírom , de mindent megteszek ígérem :)
  • chris1997
    #57103
    Ok csinálom a fejlécet, de fogd vissza magad nagyon. Ez a stílus nem menő, se itt, se máshol. Okker?
  • chris1997
    #57102
    Setalok haza majd jelentkezem
  • HITMANHUN
    #57101
    :) ez az részemre 1 - 0 XD
  • Dealcsy
    #57100
    Nincs mit. Belülről jött... a gyomromból... (Befejeztem részemről, ez az utolsó komment erről. Csak kikivánkozott belőlem ez.)
  • HITMANHUN
    #57099
    köszönöm szépen :) és most semmit nem csináltam XD
  • Dealcsy
    #57098
    Ember... Fogd vissza magad... Van jobb dolgunk is, mint egy retardálttal foglalkozni. Köszi
  • HITMANHUN
    #57097
    akár egy mr 2 vel is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • HITMANHUN
    #57096
    a mclarenedet a university wayn jól seggbe ...............
  • csiles
    #57095
    Használj fraps-ot tömörítetlenül, az nem fogja annyira a gépet. 4 gigánként darabol alapból, de azt a pipát ki lehet szedni. Egy fél órás műsor kb 20 giga, szal helyed legyen bőven. Tömöríteni ráér utána is.
  • BONESAI
    #57094
    Ezek az idők rendben vannak. Régi rendszerből való, amikor bármilyen kocsival lehetett menni Waterfronton. Én 49 valamennyit mentem GT3al.
  • BONESAI
    #57093
    Sajnos nem tudok videót csinálni, a laptop nem bírja egyszerre bandicamot meg world-öt..
    De ez az AVATARHUN nemtudom mire veri magát. Zonda Cinque-t reggelizek az F1-el
  • Dealcsy
    #57092
    Akkor megnyugodtam.

    MÁS: Chris, ha fent vagy, adj életjelet magadról.
  • HITMANHUN
    #57091
    Ja ti meg veszekedjetek már velem olyan jóóóóóóóóóóó várom a negatív kritikákat :)
  • HITMANHUN
    #57090
    szia TCMCHRIS légyszi csináld meg nekem a fejlécemet hogy az AVATARHUN fejlécem látszódjon a fórumban előre is köszönöm :)
  • csiles
    #57089
    Persze, hogy az. Hülye, aki meg is veszi...
  • Milo82
    #57088
    Hopp a link kimaradt:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zBegsnMZiEI
  • Milo82
    #57087
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zBegsnMZiEI
  • Milo82
    #57086
    Ez ám a lehúzás,happy new year 3500 SB-ért!
  • csiles
    #57085
    Nekem tegnap volt a 35. nap, s 5 profilba 3 skill esett, meg kaptam egy ultra meg egy utcai partot...

    Totál random az egész, ha a 19. naptól számolok 35ig, az 16 nap, 16*5 profil az 80 nap, s ebben a 80 napban kaptam össz vissz 8 ultrát... ebbe van 3 zöld fék, 2 turbó (1 piros, egy zöld), 1 fehér váltó, 2 motor (1 piros, egy fehér) s egyik sem tudned, a zöme improved.
  • csiles
    #57084
    Egy kivételével az összes WATERFRONT ROAD időd csillagozva van, ezek közül is a KÉT UTOLSÓ, ami nagyon durva..


    2012-08-16 00:22 WATERFRONT ROAD
    SPRINT BMW M1 PROCAR (1979) (SP) * 00:50.474

    2012-02-22 12:29 WATERFRONT ROAD
    SPRINT BMW M3 GTS (SP) * 00:51.878


    De mondjuk nekem ez se tetszik:

    2012-01-15 03:24 WATERFRONT ROAD
    SPRINT CHEVROLET CHEVELLE SS (SP) * 00:58.560


    Ezt a profilt nem fogod eladni, hacsak nem találsz egy olyan ürgét, aki áron alul megveszi tőled, s addig barmolja, míg ki nem bannolják..
  • noblem1983
    #57083
    Persze tudom miért írtad én is figyeltem már miket csinált csak azért írtam az újabb nevét az hátha tiszta lesz. A novella gondolom az earn boostal függ össze az jó lesz és remélhetőleg működni is fog
  • Dealcsy
    #57082
    [spoiler]
    Csak próbálgatok dolgokat, hogy fog kinézni
    [/spolier]
  • Dealcsy
    #57081
    Ja igen. Max fél óra és kész a novellám.
  • Dealcsy
    #57080
    Kellő iróniával írtam, amit írtam. Amúgy ez az AVATARHUN egy újabb profilja HITMANHUN-nak. Az előzőt bannolták neki. Asszem nem kell mondanom hogy miért. Én csak úgy válaszoltam vissza, ahogy ő nekem. Amúgy semmi gondom a Pagani-val, csak nem igazán versenyeznék ellene egy pl. MR2-vel.
  • chris1997
    #57079
    Ja nem tudom mire van magával.
  • noblem1983
    #57078
    Nem rossz azért a Cinque ezt kár is vitatni és nagyon is van helye a játékban csak nem ilyen árazással. A külseje nem tetszik neked ahogy látom de ez ízlés kérdése, kinek mi tetszik. Viszont amit eddig mutatott Avatarhun az még kevés, de idő mindig van a fejlődésre csak ne legyen akkora a szája
  • Dealcsy
    #57077
    Ja bocs. Kidobni ezért a játékért nem fogok 28000 ft-ot. Hogy te most itt vagánykodsz a paganiddal... Erre szoktam mondani, hogy drága roncs... Meg hogy rozsdapiacra való... (csak neked leírom, mire gondoltam: autóbontóba való)
  • veszettróka
    #57076
    Azt figyelted, hogy nem a Corvette-s profilba nyertem az ultraultra "gyorsulós" váltót?
  • chris1997
    #57075
    Annyi. Amúgyis rájöttem hogy kell mobilon bannolni :-D de még nem fogom kizárni.

    Más: Bonesai tudsz videót felvenni gépen?
  • veszettróka
    #57074
    Valakinek javasoltam nemrég hogy TH-ban menjen tovább 40-ig mert harmincvalahol lesznek még jó nap(ok)..
    No, neki küldeném e két képet :

    2 driver, 35. nap
  • veszettróka
    #57073
    Most komolyan mit akarsz annyira megmutatni egy ennyire izomárkád játékban ahol egy szappantartót kell végigtolni a csőben? Annyi lehetőséged van még hogy néha meglökheted a dobozt.
    Tisztára mint egy majom aki azzal henceg hogy márpedig ő jobban tudja megenni a banánt a többi majomnál. :D
  • Quqa
    #57072
    Miiiiiííííí???
    Bocsi, de amit írsz az értelmezhetetlen és érthetetlen (ez nem változott), ha meg tudod fogalmazni mi a gondod válaszolok.
    Addig amit ki birok hámozni belőle, hogy mentünk régen MR-el, ez igaz és ez nekem (az első futam kivételével) megvan videón, amin látható ki hogy megy, és hogy előz általában (ramolva privátban) és az is látható ki nyeri a futamokat (nem mintha számítana). Neked megvan?

    Azért ezt felteszem elemzésre (az öcsi videója), lehet e így menni RTR-X-el (van aki már látta), a lényeg a fordulatszám érdekes állandósága és hogy NOS-al csak 9km/ó-val megy többet a gép. Nem beszélve arról a furcsaságról, hogy ott is lehet nitroz-ni ezt a csodagépet ahol pedig nem lehet (alagút után a kanyargóson), bár én béna vagyok (lásd fejléc) tehát lehet hogy mégis lehet. Az időt ki is csillagozták, talán nem vétlenül.
  • chris1997
    #57071
    Arcból vegyél vissza kösz
  • chris1997
    #57070
    Oké
  • HITMANHUN
    #57069
    na szép napot :) AVATARHUN ként mindenki megtalál :)
  • HITMANHUN
    #57068
    57064 és 57065 Majd meglátom amikor összeborítalak mint egy csőszkunyhót a pagani cinque seggét ha majd látod egy percen át szerencsésnek mondhatod magad te XD . Keedves QUQA barátunk a nagy MR 2 ralyongóságoddal XD ugyan úgy kikaptál MR 2 vel mint annó az RTRX el nagy sofőr vagy biztos élőben is jól tolod neki XD inkább csendbe maradnák a helyedben mert aki egy másik VIKT0RHUNGARY profillal lebannoltatja a másikat akárkiről is van szó az egy keblen hozdozott PATKÁNY XDXDXD TUTUHAWER TUTUHAWER001 TUTUHAWER002 ÉS MÉG ASZEM 4 MÁSIK FANTÁZIANÉV te nem a gyorsaságod miatt vagy az aki vagy nem érdekel mijen gyors vagy a barátom vagy hisz benne van a nevedben tutuhawer :) szeretek ellened menni mert ha hallos hogy elszúrsz valamit idegesít nem úgy vagy velem mint sok más száz ezer játékos ez tesz minket mássá idézőjelben gyorsabbá nem akarok neveket sorolni de nyugi Quqás barátunk te lassú vAGY NAGYON LASSÚ .d
  • tutuhawer #57067
    Üdv ismét a fórumban. Már privátban is eldumáltam neked, hogy közel se vagyok az, akit te le akarsz győzni. A fórumban az arcom néha nagy, jár a pofám, de a pályán nem vagyok, sose voltam a leggyorsabb. Most meg aztán főleg... Szóval... nem leszek jó partner,de majd mehetünk. Egyik jóbarátom meg is jegyezte, hogy szarul megyek, rozsdásan :)