94802
  • TOMDRIVER333
    #57146
    Ez lehetséges?(forrás:facebook)
  • chris1997
    #57145
    [OFF] Beleszagolok ebbe is, ha van ingyenes mód, vagy próbaverzió(?)
  • chris1997
    #57144
    De az Off topik nincs a lábam alatt.
  • RoboKutya78
    #57143
    biztos worldel tanult vezetni
  • Quqa
    #57142
    Nem kell addig várni akár már ma is játszhatsz vele!
    Hivatalos rendszerigény.
    rFactor 2 béta – ismertető
    rFactor 2: Már letölthetőek a béta tartalmai! A torrent a javasolt!

    Azért azt elmesélhetnéd ez a hit... haverság ez minek neked, v.csaló sem lenne már sehol, ha annak idején feldobod a képeid a stats fórumra.

    #57097 Erre mit mondjak, kb. 1 éve is megérkeztél hasonlóan nagy arccal, hát most sem gyűjtöttél sok user-t a haverlistádra. Ha meg meccseled MR-el az F1-et akkor nem is kell semmit mondani mit használsz, így jönnek a 30 idők elsőre ugyebár, mint annak idején. Itt egy videó a trainer tesódról, hát őt is elkalapáltak, hiába nyomja a segédpogikat.

    #57110 Nem nagyon érdekel, de ezek a leírások nem ütköznek szerzői jogi stb. szabályokba, Szabi nem véletlenül tette az off-ba.

    Más: mit találtam a hétvégén az Official-on, a Drew üldözés alatti kis videó a lényeg.
    Aztán a végén kidobta ezt. ez még szebb!!
  • TOMDRIVER333
    #57141
  • koriii0012
    #57140
    mi ez? Disconected from game!! mindig ezt kiirja es kidob jatszani se birok!!!! segitene vki??
  • BONESAI
    #57139
    Nem kérek többet annál amit én teljesítek. Mondjuk lehet hogy ha nekiülök megyek jobbat
  • chris1997
    #57138
    ......és korrektek.
  • Hunn1a
    #57137
    Kb. 1 hónapja, mikor a Renner akció utolsó felvonása volt, akkor vettem első alkalommal PSC-t. És nem működött, hibát írt ki. Elküldtem a címükre a problémát. Most jött a mail, hogy a vége az lett, hogy visszautalják a pénzt a számlámra.
    1 zöld pont a PSC csapatának. Legalább, ha gond van, igyekeznek.
  • zsomboor
    #57136
    Az nem olyan vészes, kérjél tőle jobbat
  • TOMDRIVER333
    #57135
    Nagyon rossz vagy.
  • chris1997
    #57134
    Új sort indítottam a Bannerben, ahol megnézhetitek az álló Banner képeket.
  • BONESAI
    #57133
    + kérlek csinálj screenshotot a verseny összegzőablakáról
  • BONESAI
    #57132
    AVATARHUN feladatom van számodra. Menj Lunar-on 1:19.00 ALATTI időt. Utána kiállok ellened bármelyik pályán, addig nem. De multiban fusd azt az időt!
  • Hunn1a
    #57131
    Nekem tanácsoltad. És nem semmi a cucc, amit szereztél, gratulla hozzá.
  • Hunn1a
    #57130
    Hűha. Köszönjük.
  • nfsmw4ever
    #57129
    Köszönjük szépen! Nem csak a pirospont jár (ami zöld ugye) de ezenfelül egy baráti vállveregetést is kiutalok neked, a közösségnek végzett munkádért! Elismerésem
    Természetesen ha lesz pénzed, akkor egy sört is ihatsz
  • tutika14
    #57128
    Air Ride
  • BONESAI
    #57127
    Nem tudom hol élsz te, de a McLaren kanyarsebessége kb a Cinque háromszorosa
  • RoboKutya78
    #57126
    viccesen alacsony:)
  • rabert15
    #57125
    Kösz a részletes leírást!
  • Dealcsy
    #57124
    Nincs kereke... Még megtolni se lehet...
  • RoboKutya78
    #57123
    na ezzel közlekedj Budapest utcáin:)
  • norby9201
    #57122
    Mivan ha csillagos? Mindegy,de veled ellentétben én használtam anno powerupot,és nehogy azt mondd hogy slingshot,nitró,ready-vel nem lehet ennyit menni,mert akkor
  • chris1997
    #57121
    Ja. Majd add át neki üdvözletem
  • tutuhawer #57120
    semmit, de azért megfizet érte
  • chris1997
    #57119
    Mit ártott neked szegény Szabimester már megint?!
  • chris1997
    #57118
    Hehe, az én Lengyel Boostos cuccom mazsola, tiedhez képest :D Szép munka
  • tutuhawer #57117
    jaja, ezért is teszek félre már most az fractor2-re inkább. A tavasz folyamán befizetek rá, 85 dollár lesz. Remélem, gépet fejleszteni nem kell. Azt mondják a profik, hogy a fizikája beszarsz, behugyozol kategóriás.

    Mindenképpen nyomni fogom, és összefutok Szabival majd és mindenért megfizet, megígérem
  • Dealcsy
    #57116
    6 oldalnyi Word doksi...
    Mire leírtam...
    És akkor még sehol se volt a spoiler-ozgatás, színek, stb...
  • csiles
    #57115
    36. nap termései...

    Az első a főprofilomba esett, most kaptam először olyat, a legutolsó a Chicane szerveren esett, a gond az, hogy nem tudom felhasználni, mert 34es szinten is csak 2 autóm van... és tegnap is ide esett az egyetlen part, az is turbó... ultra improved zöld... A többi csak a szokásos, szömével csak olyanokat kapok... Szal totál random, s nekem speciel totál szarokat ad, ha meg véletlenül jót ad, azt is rossz helyre... 85-ből eleddig 9 part esett, ebből 3 oda, ahová most is...

  • chris1997
    #57114
    Nem baj az
  • SUNNY84HUN
    #57113
    ez 1 játék , semmi köze a vezetéshez csak nyomogatni kell a gombokat , közúton se az a vezetés ha nyomod a gázt mint a barom , manőverezni is kell és nem utólsó sorban megállni
  • TOMDRIVER333
    #57112
    Elég rövid
  • chris1997
    #57111
    Faja, kirakom és átolvasom.
  • Dealcsy
    #57110
    Ingyen boost szerzése


    Mielőtt akármit csinálsz, olvasd el figyelmesen!

    Ami szükséges:
    Netkapcsolat, flashplayert támogató böngésző (lehetőleg a legfrissebb mindkettőből), VÍRUSIRTÓ (ingyenes licenszű vagy fizetett licenszű próbaverziója).

    IP címváltás azért szükséges, mert magyar ajánlat nincs, vagy elenyésző.
    Az alább található módszer egy a sok közül.
    Viszont tapasztalataim szerint az adatátvitel biztonságos (olyan értelemben, hogy nem gond, ha személyes információkat küldesz át ezen a proxy-n, de attól még jöhetnek vírusok, malware-ek, stb.…) és sok ország érhető el vele. Meg az egész INGYEN van.

    FIGYELEM!

    Az itt leírt módszerért felelősséget nem vállalok! Sem anyagi, sem erkölcsi, sem semmilyen más kárért! Felelősséget nem vállalok, ha bannolják valaki boostvásárlását!

    Ez magában nem garantálja a speedboost szerzést, csak azt, hogy el tudd vele érni a jobbnál-jobb ajánlatokat.

    A nagy terjedelem miatt a különböző részeket spoiler alá tettem.

    KISOKOS, MI MICSODA

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AzInCloak -ról:
    AzInCloak egy webproxy oldal, ahol egy fizetős licensz és egy ingyenes, 24 órás licensz található. Ebben a leírásban az ingyenes licensz 'beszerzése' olvasható.
    Csak egyszer engedi meg egy adott e-mail címet használni. (lásd: nincsmail.hu rész)
    Egy adott IP címet is csak egyszer enged.
    1. Akiknek változó IP címe van (mobilnet, stb...), nekik csak újra fel kell csatlakozniuk a hálózatra.
    2. Akiknek fix IP-jük van, azoknak macerásabb a helyzet. Sajnos technikai okok miatt nehezebb a helyzet itt. Próbálgattam web proxy oldalakat (pl. hidemyass.com, zendproxy.com, stb...), de mindig a Javascript-es résznél elakadtam (miután beírjuk a kódot). Viszont végső esetben ők tudják használni a TunnelBear-t, vagy a ProxySwitcher-t (mindegyiket lehet használni a Sponsorpay-re is, de az OpenVPN-nél nincs adatkorlát (mint pl. TunnelBear) vagy crack-et igénylő dolog (mint pl. ProxySwitcher)).

    A nincsmail.hu-ról:
    Egy e-mail kliens, amellyel 23 óra hosszáig egy fiktív címet ad, amit vagy generál a rendszer, vagy te találsz ki. Ha nem akarsz állandóan gmail-es, freemail-es stb. fiókokat regisztrálgatni, tudom ajánlani ezt. Ugyanitt lehet törölni a már lekért címet és újat lehet kérni bármilyen időkorlát nélkül (a cookie alapján azonosítja be az e-mailt az oldal, ezért ha később fellépsz, de nem telt le a 23 óra, ugyanazt az e-mailt fogod látni, amit legutóbb kértél. Vagy ha törlöd a sütiket, akkor eltűnik a cím, amit elő lehet hozni az adott böngésző előzményeiből (hacsak azt se törölted).
    A régi megoldás, a 10minutesmail.com nem jó, le van tiltva a mail szervere (csak az InCloak-on, máshol nem).

    A sütikről:
    A sütik (cookie) fontos szerepet töltenek be. Ezek figyelik, hogy az adott feltételeknek eleget tettél-e (de ez se garantálja néha a sikeres boost szerzést). A cookie-beállítás maradhat alapértelmezetten az adott böngészőben, hacsak nem állítottál rajta már. Minden országváltás és újrafellépés előtt ajánlott kitakarítani a sütiket (itt inkább valamilyen karbantartó programot használj, hogy más weboldal, általad használt, de fontos információkat tartalmazó sütijeit ne töröld pl. CCleaner, stb..).



    A KONKRÉT LÉPÉSEK

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lépések:
    1. InCloak-ra fel kell menni.
    2. Találsz olyat, hogy TEST FOR FREE, katt rá a TRY FOR FREE! gombra.
    3. Írd be a YOUR E-MAIL rublikába az e-mail címet.
    4. Megvárod, amíg megjön az e-mail, benne egy több számjegyből álló kóddal.
    5. Utána keresel a főoldalon egy VPN nevű linket, katt rá.
    6. GET THE VPN ACCESS résznél a YOUR ACCESS CODE rublikába beírod ezt a kódot.
    7. Előjön egy kis ablak (na ez a JavaScript). Itt nem kell piszkálni a bejelölt dolgokat. (De például ha nem Windows alatt csinálod, azért ellenőrizd az operációs rendszerre vonatkozó dolgokat.) Folyamatosan NEXT-ezel, majd DOWNLOAD CONFIG.
    8. Letöltöd.
    9. Kell egy OpenVPN nevezetű program, amit a Google segítségével találsz meg. Feltelepíted.
    10. Kicsomagolod a letöltött fájlt, a kicsomagolt mappában lesz egy WINDOWS (vagy az adott oprendszerre vonatkozó név) nevezetű mappa, abban egy CONFIG mappa, amit szőröstül-bőröstül átmásolsz az OpenVPN mappájába, ami Windows alatt a Program Files mappában van. Írd felül vagy előtte töröld az ott található CONFIG nevezetű mappát.
    11. Nyisd meg az OpenVPN programot RENDSZERGAZDAKÉNT.
    (FIGYELEM! Ha nem rendszergazdaként indítod el, nem fog megváltozni az IP címed!)
    12. Lent az óra mellett megjelenik egy piros számítógép ikon. Jobb klikk és előugrik a lehetséges országok listája. Amelyiket kiválasztod, rámész, előjön egy kis ablak és CONNECT. Ha bontani akarod, úgy mint az előbb, csak a DISCONNECT-re katt.
    Ez a módszer a fájl letöltésétől számított 24 órán belül használható. Mindennap újra le kell játszani ezt a műveletsort (nyilván nem kell letölteni az OpenVPN-t), de ha begyakorolja az ember, simán megcsinálja 5 percen belül.
    13. Át kell állítani az account-ot az adott országra. Ezt itt teheted meg. Lehet közvetlenül a World főoldaláról belépve a BUY SPEEDBOOST gombra kattintva, de nem lehet tudni, mennyire 'aktív' az a bizonyos proxy figyelő dolog, ami miatt egyik bajtársunk boostvásárlását bannolták.
    14. World főoldal -> belépsz -> BUY SPEEDBOOST -> EARN FUNDS! -> EARN SPEEDBOOST



    TAPASZTALATOK, JÓ TANÁCSOK

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A feltételek ott találhatóak az ajánlatnál. Ha olyasmit ír az ajánlat feltételeinél, hogy kapcsolatba fognak veled lépni a ’szponzorok’, hagyd rá.

    Az ajánlatok helyzetéről könnyen információt találhatsz a SUPPORT feliratra kattintva, ami az ajánlat oldal legalján található. Itt láthatod a sikeres és az elkezdett tranzakciókat, azok 'várakozási idejét', hogy mennyi ideje csináltad, valamint ha problémád van, itt jelezheted, de ahhoz mindig bizonyítékot kell csatolnod, ami egy képernyőkép a feltételek teljesítéséről. (Nem ajánlom, hogy bármilyen problémát is jelents, egyrészt úgyse fogják megadni, másrészt célkeresztbe kerülsz, aminek bannolás lehet a vége.)
    [spoiler]Itt mesélem el a velem történteket.
    4-5 hónapja 3 ajánlatot is tökéletesen megcsináltam, az időkorlátból se futottam ki. Mindegyik 500 boost környékén adakozott – volna. De nem adta meg. Mivel már régebbről olvastam, hogyan kell ’bizonyítékot’ csinálni, mielőtt bezártam volna az ablakokat, csináltam mindháromról. Ezt naiv kisfiú módjára el is küldtem tényekkel alátámasztva.
    Néhány nap múlva visszaírtak, hogy ugyan tényleg teljesítettem az ajánlatot, nem adják meg, mert látták, hogy több országból is csináltam ajánlatot és kaptam boost-ot. Ami ’szabályellenes’ (ezt írták). Mondanom se kell, hogy a legkisebbre húztam magam össze utána.

    Valamint ugyanitt állíthatod be a Sponsorpay-es e-mail címet. Alapesetben mindig fogsz kapni e-mail-t sikeres tranzakciókról.

    Jó, ha előtte 'kitalálsz' egy VALÓS címet az adott országban. Erre azért van szükség, mert bizonyos ajánlatok leellenőrzik, hogy létezik-e a beírt cím valamint egy időkorlátba vannak beszorítva és ha ezt túlléped, már nem kapod meg. Nyilván ezzel a fiktív regisztrációkat, vásárlásokat akarják kiszűrni. Valamint időt spórolsz magadnak is (általában az adott országban lévő magyar nagykövetség címe tökéletes, de most gondoljunk bele a portás helyzetébe, hogy állandóan csomagokat vesz át vagy reklámleveleket bontogat).


    Több fajta ajánlat van: ingyenes, kérdőív, vásárlós, mobil, letöltős, trial-ok és játékok.

    Ingyenes: ebbe minden fajta ajánlat bele tartozik, amiért nem kell fizetni (pl. kérdőív, játékok, stb.) és az összes nyereményjátékos, hírlevél-feliratkozásos, facebook-os, stb… ajánlat is.

    Kérdőív: itt egy adott célcsoportot keresnek, amiket több ellenőrző kérdéssel csekkolnak le. Ha nem tartozol a célcsoportba, elnézést kér az oldal és akkor ezt az ajánlatot 'dobhatod a kukába'. Persze többször is próbálkozhatsz, de azzal csak a te ideged megy tönkre, meg időveszteség is.

    Vásárlós: ez az, amit nem ajánlok. Fizetni kell hitelkártyáról, vagy PayPal-ről. Esetek elenyésző többségében nem feltétel a sikeres vásárlást visszaigazoló oldal 'megléte', minden más esetben hagyd rá, nem éri meg. (Csak anyagi kárt okozol magadnak.)

    Mobil: mobileszközről indítható ajánlatok. Tapasztalataim nincsenek róla, sose használtam boostszerzés szempontjából mobilt.

    Letöltős: le kell tölteni az adott programot. Vigyázni kell némelyikkel, mert felesleges programok is települhetnek, plusz itt ajánlott a VÍRUSIRTÓ megléte. Ha beriaszt, hagyd rá, felesleges az ajánlattal foglalkozni. A programokat ajánlott virtuális operációs rendszerben letölteni és telepíteni (ezekről bővebben a Google segítségével olvashatsz).

    Trial: fizetős dolgok bizonyos ideig való ingyen használata. Csak akkor használd, ha biztos vagy magadban. Én ezekkel sose foglalkozok.

    Játékok: letöltős vagy online. Ezek könnyűek és 100-400 boost környékén fialnak. Nyilván a feltételek teljesítése mellett.

    Illetve van még egy fajta, ami nem elérhető, de úgy gondoltam, hogy beleírom. Ez a VIDEÓ: ha a közakarat kikényszeríti és visszajön. Itt nem kell elindítani a videót, hanem megvárni a GET YOUR REWARD zöld gomb felvillanását (ami általában a videó időtartamával megegyező idő), majd a SUCCESS gomb.[/spoiler]


    GYIK – GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kérdés: Nem találom az OpenVPN programot/nem az a program, amivel lehet használni a letöltött, kicsomagolt fájlokat.
    [spoiler]Válasz: Rossz programot töltöttél le. Nem az OpenVPN főoldalán található PRIVATE TUNNEL-t kell letölteni, hanem a DOWNLOADS menünél keresgélj (COMMUNITY DOWNLOADS).


    Kérdés: Nem találom a letöltött fájlt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Nézd meg a böngésződ letöltés beállításait, ott megtalálod.


    Kérdés: Feltelepítettem az OpenVPN-t, de nem találom sehol.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Ha a telepített programok listájában megvan, meg kell lenni a gépen is. Futtass egy keresést.


    Kérdés: Az OpenVPN mappájában már van egy CONFIG nevezetű mappa, mit csináljak?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Vagy írd felül, vagy töröld és úgy illeszd be a friss CONFIG mappát.


    Kérdés: Nem találom a programot, hogy tudom elindítani?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Ha nincs az asztalon, az OpenVPN -> BIN mappában megtalálod az alkalmazást. (Ne felejtsd, hogy RENDSZERGAZDAKÉNT kell elindítani.)


    Kérdés: Az InCloak azt írja ki, hogy már lekértem a kódomat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz1: Változó IP címnél csatlakozz újra a hálózathoz.
    Válasz2: Fix IP címnél technikai okok miatt nem tudod más webproxy oldal használatával letölteni a fájlt. Ajánlott a TunnelBear vagy a ProxySwitcher, de csak addig, amíg meg nem van a fájl. Lehet mind a kettő előbb megnevezett programot is használni a Sponsorpay-hez, de az OpenVPN ingyenes, biztonságosabb és nincs adatkorlát.


    Kérdés: Azt írja ki az InCloak, hogy tiltott mailszerver.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Használd a nincsmail.hu-t, biztos elfogadja ezt, vagy egyéb ismert levelezőrendszert.


    Kérdés: A nincsmail.hu-ra nem érkezett meg az e-mail.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz1: Használd a zöldes-kék sávban lévő FRISSÍTÉS gombot.
    Válasz2: Valamilyen pillanatnyi zavar keletkezett. Várni kell akár percekig is, hogy megérkezzen (igen, ez idegesítő).


    Kérdés: Beírtam a kódot, de nem jelenik meg semmilyen kisablak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Nézd meg a böngésző beállításainál, hogy engedélyezve van-e a Javascript.


    Kérdés: A felcsatlakozásnál azt írja ki folyton, hogy sikertelen csatlakozás, 5 másodperc múlva újra próbálja.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz1: DISCONNECT, és válassz másikat.
    Válasz2: Ez azért lehet, mert azzal, hogy felülírtad a CONFIG mappát, csak a friss CONFIG mappában lévő friss fájlokat helyezte bele az eredeti CONFIG-ba. A régebbi fájlok, amiknek a frissebb változata nem volt a frissebb CONFIG-ban, azok nem íródnak felül. Ekkor (ha még megvan a frissebb), töröld a régit és másold bele az OpenVPN mappájába az újat.


    Kérdés: Azt írja ki a csatlakozásnál, hogy lejárt az időkorlát.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Lejárt a letöltéstől számított 24 óra. Kezd újra a fentebb leírt műveleteket.


    Kérdés: Felcsatlakoztam, de amikor rákattintottam az account-omban a BUY SPEEDBOOST gombra, azt írja ki, hogy frissítsem az ország-beállításomat.
    FIGYELEM!!!!!!!!! SEBTIBEN ZÁRD BE AZ ABLAKOT ÚGY AHOGY VAN, MERT MEGVAN A VESZÉLYE ANNAK, HOGY AZ A BIZONYOS FENTEBB EMLÍTETT, SZÁMUNKRA ISMERETLEN PROXY FIGYELŐ DOLOG CÉLKERESZTJÉBE VETT TÉGED. Ott is beállíthatod, de nem ajánlom. Inkább szöszölj el vele, minthogy az egyszerűbb megoldás jégre vigyen. Jobb félni, mint megijedni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz1: Nem állítottad át az account-odban az országot. Állítsd át.
    Válasz2: Néha megtörténik, hogy hiába indítottad el helyesen az OpenVPN programot, nem rendszergazdaként fut. Lépj ki a programból és indítsd el újra.


    Kérdés: Rákattintottam az EARN SPEEDBOOST-ra, de azt írja, hogy ERROR / nem jelenik meg semmi.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz1: Ellenőrizd a böngésző bővítményeinek a frissességét. Zavart tud okozni, nem kicsit.
    Válasz2: Telepítsd a flashplayert.


    Kérdés: Hiába teljesítettem a feltételeket, nem adta meg a boost-ot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz1: Kicsit várni kell. Lecsekkolni a World főoldalán tudod (belépve), oldalfrissítgetésekkel.
    Válasz2: Lejárt az időkorlát. SZÍVÁS.
    Válasz3: SZÍVTÁL, mint a torkosborz. Soha nem fogja megadni. Ez békalenyelés.
    Itt is megemlítem, nem ajánlatos pampogni a Support-nak, mert a fejeddel játszol (pontosabban a jövőbeli boost-jaiddal).


    Kérdés: Az ajánlat közben bejelzett a vírusirtó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Hagyd rá. A befektetett idő is elveszett (mert a vírusirtó törölte a megfigyelés céljából létrehozott sütiket).


    Kérdés: Rákattintok egy ajánlatra, de azt írja ki, hogy már egyszer megcsináltam /az adott geográfiai területen nem elérhető.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Csatlakozz fel másik, ugyanabban az országban lévő IP címre. Ha akkor se sikerül, így jártál.


    Kérdés: A beállított e-mail címemet folyamatosan teleszemeteli a teljesített tranzakciókról szóló e-mail-ek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz1: Állíts be másik e-mail címet (de olyat, hogyha valami gubanc lenne, rá tudj nézni arra az e-mail-re).
    Válasz2: Ha nem akarsz más e-mail címet beállítani, akkor spamként jelöld meg az üzeneteket, vagy szűrő alkalmazásával irányítsd át egy másik mappába az e-mail-en belül.


    Kérdés: Rákattintottam az EARN SPEEDBOOST-ra, de utána egy World-ös hátterű oldal jelent meg, közölve, hogy próbáljam meg később.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Válasz: Imádkozz, hogy csak a rendszert tartják karban és nem veszik ki újra ezt a lehetőséget.
    [/spoiler]


    Ez csak egy a sok megoldás közül. Lehet használni más IP cím változtató programot, de már leírtam, hogy miért ajánlom ezt.
    Amint írtam, jobb félni, mint megijedni. Tény és való, hogy egyszerűbb lenne az ország-beállítást átállítani a BUY SPEEDBOOST gomb megnyomása után, de ismeretlen ez a proxy figyelő dolog (amiről soha az életben nem fognak pontos információt kiadni), ami miatt – újra ismétlem – sajnos bannolták egyik honfitársunk boostvásárlását. Inkább szöszölj el vele, de ne vigyen vékony jégre az egyszerűbb megoldás.

    És újra ismétlem: NEM VÁLLALOK FELELŐSSÉGET SEMMILYEN KÁRÉRT, SEM AZÉRT, HA BANNOLJÁK VALAKI BOOSTVÁSÁRLÁSÁT!!!

    Az egyéb segítségkérést, kérdéseket, tapasztalatokat ide írjátok, ne az off topic-ba (ahogy a főnök mondta).


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végül, de nem utolsó sorban, engedtessék meg, hogy közöljem mindenkivel, hogy ennek az ötletnek a szülőatyja Ryder159, akiről köztudott, hogy a World-ös neve: VFERIII. Úgyhogy a taps, gratuláció neki jár. Én csak bővítgettem, frissítgettem ezt a dolgot. És itt az eredeti hozzászólása, ami után elkezdtem ezzel foglalkozni: http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1193757100&no=2735
  • tutuhawer #57109
    ez csak egy játék, és rabidfox kiválóan írta a lényeget. Érted, értem, versenyezzen mindenki, próbáljunk jobbak lenni, stb stb, de azért elszállni nem kell. Ez egy autós játék, autóversenyzős, eléggé kutyaszar kategória. Élvezetes, szeretjük, szerettük, játszottunk vele, meg minden , de arra nem jó, hogy megmutassuk, hogy mi aztán jobbak vagyunk vezetésben. Ész nélkül nyomogatjuk a gombokat, sok következtetésre nem jó. Ha le is győzünk valakit, az se jelent sokat szerintem. Persze, én is rámentem, hogy jobb legyek, de így a fórumban felvágni értelmetlen.
  • SUNNY84HUN
    #57108
    jaj gyerekek mi van itt már megint , ez 1 sz@ros játék minek vérre menni ......
  • chris1997
    #57107
    Ja, fórumon :D