94802
  • goregrind #57066
    "Na mi az megvan a friss trainer."

    Épp' azon agyaltam, hogy jó ideje nem autókáztam, asszem pihiztetem még pár hónapig...
  • Quqa
    #57065
    Az honnan látszik hogy mennyi skill és cucc van benne, hátha tanulok valamit.
    Azért van ott pár járgány és olyan Beta fincsiség mint a Zonda Roadster!

    #57060 A Subaru gyorsabb és jobban rajtol viszont a Renault precízebben fordul. A NOS-uk kb. egyforma.

    #57061 Na mi az megvan a friss trainer.
  • Dealcsy
    #57064
    Cuki a World profilod HITMANHUN
  • HITMANHUN
    #57063
    Aki keresne nem kell tovább keresni én mindenkit megtalálok :)
  • HITMANHUN
    #57062
    Na én mentem aludni most jobban vagyok mert ismét megőrjítek mindenkit XD
  • HITMANHUN
    #57061
    Amint gép elé kerülök széttörök mindenkit XD Tutuhawer téged nem mert téged csak legyőzni akarlak ismét pesten vagyon és ide nekem az oroszlánt is Metasoftot akarom úgy ráverek hogy össze omlik Xd
  • gyeprefos007
    #57060
    Subaru Impreza WRX STI Hatchback vs Renault Megane..... filózok.. filózok... melyik a használhatóbb járgány?
  • tutuhawer #57059
    Ez is jó pont. Egyébként TutuHawer-tipp: Kibaszott értékes Norby profilja , mert tele van 50-es szinten skillekkel, ha minden igaz és performance partok is lehetnek tán. Ajándék aftermarket is lesz a garázsban, ha jól látom.
  • noblem1983
    #57058
    Vagy pont, hogy így tisztább mert akkor teljes mértékben az új tulajdonos időit fogja tükrözni a profil és nem mondhatják majd rá, hogy vett egy jó profllt és így könnyű jó helyen lenni
  • tutuhawer #57057
    ááááá, na így oK, én értettem félre. Így OK.
  • Dealcsy
    #57056
    Khm. Úgy értettem én is a nullázást, hogy láttam, hogy automatikusan volt nullázva és nem manuálisan. Arról beszéltem, hogyha esetleg lenne benne idő és helyezés, akkor lenne esélye eladni neki.
  • tutuhawer #57055
    Melyik posztban?
  • chris1997
    #57054
    Faja hogy mondtam hogy manuál nulla ugye?!
  • tutuhawer #57053
    ééén vágom, csak helyretettem a két előttem szóló cimbit, hogy ez automatikusan nullázott profil. Nem össszekeverendő a manuális nullázással.
  • chris1997
    #57052
    Nem zavar használd nyugodtan.
  • tutuhawer #57051
    vágom
  • noblem1983
    #57050
    Elég egyértelmű volt pedig, hogy azért van nullázva mert a stat nullázás óta egy darab versenyt nem ment
  • Dealcsy
    #57049
    Chris: nem zavar, ha használom a 'makrók' linkben írtakat a jobb átláthatóság kedvéért a 'novellám' leírásában? Holnapra megvan. Majd akkor teszem fel, ha te is fent leszel.
  • chris1997
    #57048
    Ahogy előttem mondták nem.
  • tutuhawer #57047
    főleg a nullázást majd én kommentálnám. Aki nem játszott régóta, jó eséllyel nem tesz fel új pályáról új adatot a speedAPI-ra, azért nullás, semmi gond első ránézésre. Csak régi, ennyi

    http://nfs-s.com/nfsw/TUTUHAWER002
    ez is nullázott, nincs használatban
  • norby9201
    #57046
    Sok mindent nem volt nullázni,nem igen multiztam ahogy azt látjátok. Nullázni hack miatt szoktak vagy mi?
  • chris1997
    #57045
    Hát ja... Minimális nagyon. Főleg a nulláozott
  • Dealcsy
    #57044
    Nullázva van. Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon kevés esélyét látom.
  • Hunn1a
    #57043
    ...na meg nekem. Bár az is igaz, hogy én soha nem mentem boostos autókkal, szóval az összetett 800. helyen belül maradás is elég jó hasonló kondíciókkal (néha 1 juggerrel, ha nagyon olyan a szakasz). Vagy nem?
  • norby9201
    #57042
    Már nem igen játszok a játékkal,és tudom hogy nem lehetne,de szeretném eladni az accountom,mert most szükségünk lenne egy kis pénzre. Érdekelne valakit?
  • Dealcsy
    #57041
    Szövegdoboz alatt az url beszúrása rész.
  • DEJAVU71
    #57040
    Persze en is megneztem a statisztikajat, csak nem tudom, h kell belinkelni...
    Es ugye, egy ilyen jatekostol nem szegyen kikapni
    Amugy, miutan beengedett a celba maga elott, es en egy mosollyal dijaztam, azt irta, h ez nem csak a gyozelemrol szol
  • Dealcsy
    #57039
    CROZAC
    Ha ilyen statisztikám lenne nekem is...
  • DEJAVU71
    #57038
    Sziasztok
    Erdekes elmenyben volt reszem a Worldon. A kis Pontiac GXP vel bementem a D s palyara multyzni ,es egy Crozac nevu driverre figyeltem fel, latszott h nem kispalyas, nagyon jol vette az iveket, es amugy semmilyen PU t nem hasznalt. A verseny vegen, amit termeszetesen megnyert , ramirt whisperben, h en egy nagyon jo es fair jatekos vagyok
    Kozoltem vele, h o sokkal jobb.
    Szolt, hogy miben tudnek javitani, mentunk jo par menetet, es volt amikor a celnal beengedett(multyban!), amikor pedig nyertem megjegyezte, hogy szep :)
    Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de en nem surun talakozom ilyen jatekosokkal, es szamomra ez emlekezetes lesz

  • Attiska
    #57037
    Akkor megvárom a következő ajánlatot majd.
  • chris1997
    #57036
    Kb. De a KFSZ Audim már vagy egy éve olyan amilyen.. félbehagyott. Rendbe kéne raknom.
  • Hunn1a
    #57035
    Cserélődni kéthetente szoktak. S5, nos... Nagyon szép, nagyon jó a hangja, jól áll alatta a 21 colos kerék is. De kanyarodni sajnos nem tud.
  • chris1997
    #57034
    Már nem is fő, vagy állású
  • Tarpi
    #57033
    Az oldalon beilleszted a youtube linket és le tudod tölteni az mp3-at
  • tutuhawer #57032
    Amikor mentem vele legutóbb, még betontégla volt. Két éve olyan, sőt több. Külsőre, hangra nagyon szép, hátsó lámpa, egyéb kidolgozottság kiváló, de versenyben vérszegény. Kár érte, egyik kedvenc Audi modellem
  • Dealcsy
    #57031
    Nekem a Download Helper-ről rosszak a tapasztalataim. Maradok a RealPlayer-nél.
  • Dealcsy
    #57030
    Jaaaa... hogy így néz ki??? Kapcsoltam...
  • Attiska
    #57029
    Köszi. :) Milyen időközönként szoktak az IGC-s autók cserélődni? A S5-re érdemes beruházni?
  • SUNNY84HUN
    #57028
    és még nőni fog
  • BONESAI
    #57027
    Devellis főállású fasz