94802
  • Ryder159
    #57186
    Nem, Kanada az Kanada, Amerika meg Amerika. Egy kontinensen vannak, ennyi az egész
  • Dealcsy
    #57185
    Kanada nem Amerikában van? Ezt nem tudtam...
  • Hunn1a
    #57184
    Mert ez nem amerikai és nem film, hanem kanadai és...ööö...játék.
  • tutuhawer #57183
    én belepillantottam az egyik csalós fórumba, pániknak nyoma se volt. Igaz, csak átfutottam, de semmiféle jele nem volt annak, hogy jajj, most mi lesz. Én ennyit tudok innen a messzi távolból.
  • goregrind #57182
    Valahol olvastam (itt, vagy a hivatalos oldalon), hogy blokkoltak pár gombot a billentyűzetet a játékban. Erről mi az igazság, tényleg sikerült nekik? Mert ha igen, akkor nem igazán sikerült ez az akció, legalábbis az alábbi kép tanúsága szerint!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Google találata, NFSWTRAINER 11.02.2013


    Mivel előkerült mr. Űberkirály játékosunk + egy másik név is felmerült, gondoltam utánajárok már mik a hírek új segédeszköz ügyében

    Nem igazán hat meg az egész játék mostanában - pont az ilyen szemét szart használók miatt, csak a kíváncsiság hajtott...


    Ezúton is üzenem az összes olyan magyar "játékosnak", akik ilyenekkel teszik tönkre mások szórakozását:






  • Dealcsy
    #57181
    Bámultam, mint boci a szétrobbantott kapunál, amikor megláttam az OVERLOOK MEETING PLACE-t. Csak most vettem észre.
    A beléphető emberek 2-re való leszorítása, valamint belépve a zene meghallgatása egyértelművé tette számomra, hogy Valentin-nap alkalmával van ez a találkahely.
    De ahogy a képből látszik, egy ócska, rozsdás rádiótorony eltakarja a kilátást. Szóval nem jött össze az a tipikus amerikai filmtrükk, amikor két szerelmes ül a kocsiban és nézi a tökéletes látványt.
  • Dealcsy
    #57180
    Nekem ilyenekhez nincs türelmem.
  • Quqa
    #57179
    Tudtam hogy ismerős volt ez nekem valahonnan, hát innen.

    Más: De Wellis átpártol a játékiparba, gyerekjátékba rajzmodellnek (remélem az megy át amit én látok itt)!

  • TOMDRIVER333
    #57178
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De nem ma!!!
    [spoiler] Na jó befejezem főnök úr.
    [/spoiler]
  • chris1997
    #57177
    [spoiler] Nem szeretem a Szénsavat. Oké? :P Na most már elég legyen [/OFF]
  • chris1997
    #57176
    írtam Szabinak az off topik ügyben, majd ha azt megkapom, akkor átköltöztetem a Sponsorpay-t.
  • TOMDRIVER333
    #57175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jah, akkor neked epemegkövesedésfóbiád van(ha létezik olyan)
  • Quqa
    #57174
    Ucsó!
    Azt senki sem mondta hogy ingyenes legalábbis a multi része (43.99 $), az meg ott van a harmadik link alján, az átdob egy másik oldalra, az meg egy harmadikra és onnan lehet leszedni hivatalos torrent formájában. Azért azt javasoltam, mert gyorsabb a simánál.

    A viki témához: A PH-n túlspiráztad a dolgokat, nem kellett volna mást tenned csak feltenni az előbb említett oldalra a fotókkal együtt, és ott lenne amit érdemelne: ACC DEL. De te bocsánatkérést várt tőle, hát hagy szarjam már le egy csaló bocsánatkérését, most meg veri magát hogy milyen jól megy és még mindig hazudozik és persze csal, Zonda-val is. Legalább legyen 12154623 a neve ne Hungary, mivel így egy lapon vesznek a sok orosz, brazil stb. csalós országgal.
    Máskülönben mit mondjak arra (RÁD), aki egy nyilvánvaló csalóval akar kocsikázni, nálam ez így néz ki: Driver név jobb klikk, blokk.


    #57164 Engem nem zavar … csak hát a … lényeget leírtam!
  • chris1997
    #57173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy csak nem érdekel annyira. Ahogy a szénsav sem, de ezt már elregéltem párszor
  • TOMDRIVER333
    #57172
  • TOMDRIVER333
    #57171
    Jah akkor tudom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Félsz a taurintól
  • SUNNY84HUN
    #57170
    pár kép és videó miatt
  • chris1997
    #57169
    Hosszú sztori lenne ezt most elmagyarázni. De most már elég legyen vikiből, mert szegény tutuhawer megint kapni fog
  • tutuhawer #57168
    nem ez miatt.
  • chris1997
    #57167
    Álmos és vezetésre alkalmas :D
  • TOMDRIVER333
    #57166
    Miért, hiperaktív leszel?Sajnálom a szüleidet. :D
  • BONESAI
    #57165
    SKIRMISH
    DRAG PORSCHE GT2 (997) (MP) * 00:23.145

    Egész pontosan ez miatt. Csalt dragon, gondolom máshol is csalt akkor. Ilyen egyszerű
  • Dealcsy
    #57164
    Chris-től megkérdeztem, hova menjen az egész meg azt is, hogy hova írjanak segítség stb. esetén. Az ő beleegyezése nélkül az off topicot írtam volna.
  • BONESAI
    #57163
    Viktor
  • chris1997
    #57162
    Aldi Almalé, megérett, nem iszok energiaitalt :D
  • BONESAI
    #57161
    Csalókat nem szeretjük.
    meg nem véletlenül van nullázva
  • TOMDRIVER333
    #57160
    Látom megint ártott neked az Aldis almalé, vagy most a Hell-től rúgtál be?
  • TOMDRIVER333
    #57159
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aval dicsekedett hogy ő a legjobb magyar játékos, Lóf*sz a szájába
  • chris1997
    #57158
    Hjaa
  • TOMDRIVER333
    #57157
    Nem úgy értem te
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viktor baszta le Tutuhawert egyszer mikor groupba voltam vele,először találkoztam vele, azóta nem is.
  • tutuhawer #57156
    off: háááát, a fene tudja... Mondom, figyelem az arcokat, ki miről hogyan vélekedik, és köszönik szépen, passzolják páran a project carst, elsősorban gépigény miatt. illetve van, aki 20 éve szimulátorozik és autót is vezet, és mondta, hogy a gumi fizikája a beszarsz behugyozol kategória az rfactor2-ben. Illetve a kezdedbe adnak mindent 85 dollárért: moddolhatsz mindent , és hidd el, lesz hozzá mod, már most készülnek. Olyan tartalom ez, amit senki se tud meccselni. Mindenesetre várom, figyelem a híreket. A Simbint meg passzoljuk mindannyian , a raceroom elég kaki lett. Szép de kaki
  • zsomboor
    #57155
    Én erre várok mióta az 1-nek lelőtték a szervereit..
  • chris1997
    #57154
    Kérdezted, miért, válaszoltam. Nem leb.szás volt az tőlem, hanem magyarázat, miért és minek.
  • Ryder159
    #57153
    A Project C.A.R.S is nagyott lépett előre, érdemes arra is ránézni. Persze ha bírja a géped, mert eléggé optimalizálatlan még...
  • TOMDRIVER333
    #57152
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Őszintén bevallom, előttem is lebasszott téged.
  • chris1997
    #57151
    [OFF] Az általam legjobban várt játék a közeljövőben, az most ez:
  • chris1997
    #57150
    Max akkor, ha te generálod a balhét. Most nincs bajom ezzel a hozzászólással, OK, vikit hagyjuk már a fenébe, csalt? Csalt. Tagadta? Yep. Hagyjuk már a fenébe végre őt, unalmas, de baromira. Második Ok, amiért nem is fog elkészülni a szégyenfal. Nem hiszem, hogy itt a csalókról kellene beszélni a legtöbbet. A leginkább velem kibaszók, azok a szennycsinálók: Ergó Sumáhernyóchétegykettű volt. Okéj? Nincs több viki.
  • tutuhawer #57149
    valamelyikünk óriásit téved. Én letöltöttem az rfactor2-t, olvasom a fórumot,ott nyomja , onnan tudom. Baromira fizetni kell most rögtön a játékért. Torrentet ajánlod? Melyiket, mert sehol sincs :))))

    A másik tévedés: egyikünk óriásit téved. Én sose akartam lenulláztatni Viktort, aki rx7668, mindenki tudta, hogy csalt, mint az állat. Mindig is csalt. Szerettem volna megkérni, hogy ne tegye. Groupban is. Aztán kértem itt a segítségeteket, hogy ítéljétek meg, és szóljatok neki, hogy legalább egy bocsánatkérést passzoljon nekem. A 3 magyar fórum 90%-a leköpött, lenézett, szar szemét embernek nevezett engem, mert micsoda nagyot tévedek, és jajj de ostoba idióta vagyok. Ha annyira okos vagy, miért nem tetted fel a képeimet, amiket ide is betettem, te magad?
    Senki ne hántorgassa fel nekem, ahogyan eljártam az ügyben akkor, mert én a legeslegemberbarátibban próbáltam. Ha még egyszer valaki baszogatja azt az ügyet, Chrisszel is meg velem is jól kibaszik tök jogtalanul. Minden csalót magunk közt akartam megoldani először, Quqa, és te nem segítettél ebben. Most meg a szememre veted. Légyszi ne, mert Chris megint rám fog megharagudni.
  • TOMDRIVER333
    #57148
    Azt tudtam én is hogy jackpot, de nem gondoltam komolyan hogy be fogják tenni.
  • Ryder159
    #57147
    Igen, ez a Jackpot. Nagyon ritka...