94802
  • BONESAI
    #57226
    Mindjárt felmegyek
  • BONESAI
    #57225
    És akkor LANGJB még vezetni sem tud
  • Ryder159
    #57224
    Nem unod még?
  • chris1997
    #57223
    Enyém így néz ki:

    Ez is Sponsorpay-ből van, mennyit szenvedtem ezzel, meg az E30-al, hajj, az M3, az izzasztó volt, megvettem reggel két órakor, rá 10 percre kivették :D
  • HITMANHUN
    #57222
    Aki szeretne egy pagani ellen menni várom szeretettel a worldben :D
  • RoboKutya78
    #57221
    Jó aouto és a kasznia se hibás mint másoknak mind a 3 karakteremnek ottan van :)
  • chris1997
    #57220
    Meg
  • Attiska
    #57219
    A D osztályú Nissan Fairlady 500 ezer IGC-ért megéri? Nagyon me vagyok egy japánautó fan, de eza típus az egyik gyermekkori kedvencem.
  • Dealcsy
    #57218
    A felvetés jogos, de csak annyit írtam, amennyi a boost-szerzéshez kell. Hogy aztán ki mit kezd az adott programmal, az már csak rátartozik. Pl. én így találtam rá a RealPlayer-re is, azóta is fent van a gépen.
  • chris1997
    #57217
    Ja, vicces 8900-ért. De most komolyan elhitted hogy megvettem? :D
  • SUNNY84HUN
    #57216
    mi más :D , fehér is meg az alakja is enyémre emlékeztet , de lehet ellopták és 1 ugyan olyat tettek a hó alá :D :))
  • csiles
    #57215
    Hogyan találom meg az első hozzászólásomat? Profilnevekre hogy lehet keresni itt a fórumba, hogy pl, csak az én hozzászólásaimat lássam?

    Mert csak azt tudom előhozni, hogy ha beírom a nevem a keresőbe ott a lap alján, akkor azokat a hozzászólásokat dobja ki, amiben szerepel a nevem... Na de hogyan hozom elő az én hozzászólásaimat?
  • chris1997
    #57214
    Az én első hsz csomagom egy katasztrófa :-D
  • Attiska
    #57213
    AZ előbb kipróbáltam a tegnapi Speedboost leírást, és szert tettem egyből 704 SB-re. A leírást kiegészíteném azzal, hogy ha valami telepítős ajánlatot fogadunk el, célszerű valami jó kis uninstalláló programot is beszerezni, ami maradéktalanul eltávolítja az feltelepített programot a registry bejegyzéseivel együtt (pl. Revo uninstaller).
  • Gab0523
    #57212
    VikiViki!

    Menj el egy normális könyvtárba, hátha... :)
  • tutika14
    #57211
    Hát őt utána gondolom meg is nyúzták XD
  • tutika14
    #57210
    Civic van alatta? :D
  • Quqa
    #57209
    És ezt nem tudom kihagyni, lassan behozom Tutu-t az off-ban, sőt talán be is előzöm.
    Ezen teljesítmények mögött azért van tudás rendesen, mi meg csak billentyűket stb.-ek nyomkodjuk.
  • Quqa
    #57208
    Akkor újból és egyben utoljára (még mák pont most értem haza).
    Vannak a kontinensek: Amerikai ami áll északi és déli részből, van ugye Eurázsia ami áll Európából és Ázsiából, és van Afrika és ezt a hármat nevezik még Afroeurázsia-nak is. És van még egyéb kontinens és a hangsúly az utóbbin van. Viki!Viki! ... nem az!!
    Közép-Amerika az észak-amerikai kontinens egyik földrajzi régiója. Viki!Viki!


    És hogy ne csak off-oljak szeretem ennek a videóit nézni, de ezen besírtam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Az a kis szaros meg nem megy rosszul alap cuccokkal.



    Ez külön Krisz-nek, jól néz ki de elég gyatrán hasit.



    #57206 NFS World McLaren F1 Elite (alap) vs Pagani Zonda Cinque (tuning). . Erről ennyit!!
  • BONESAI
    #57207
    Majd megnézhetjük.
    Barátom, minél gyorsabban mész neki az ugratónak annál nagyobbat ugrasz. A kocsid felszerelésétől függően lehet arányozni az érkezésed. Orra fogsz érkezni olyan kocsival aminek nagy az súly van előre osztva. Itt aerodinamikáról nem beszélhetünk
  • HITMANHUN
    #57206
    arra azért befizetek :D de a mclaren tényleg okés azért a videóban ha az elemelkedéseket nézed az ugratón és az autók leérkezés után hogyan pattannak vissza sebességbe mindent elárul egy autóról főleg ebben a játékban :) hidd el nekem :) de te tudod ahogy érzed van olyan autó amelyik el se emelkedik csak nagyon minimálisan na azok már vezethető kategóriások de van olyan amelyik elemelkedik de utánna mikor leérkezik patent beáll a fordulatszám és mint akit zavarnak megindul eszeveszetten na ez a ( pagani ) :) zárójelbe tettem ne hogy valaki ne értse :)
  • chris1997
    #57205
    Van Ageram majd megnézzük?
  • BONESAI
    #57204
    A videó meg nem ad vissza sokat a vezetési élményből
  • BONESAI
    #57203
    Szerintem a Cinquenél az Agera is jobb
  • BONESAI
    #57202
    Tagolják. Északra és Délre. 7 kontinens: Észak Amerika, Dél Amerika, Afrika, Európa, Ázsia, Ausztrália, Antarktisz
  • HITMANHUN
    #57201
    Néztem videót arról a hírhedt mclaren f1 ről hát engem nem annyira győzött meg de tény hogy picit jobb mint a pagani cinkéje :D de szíve joga mindenkinek engem még ez nem nagyon érdekel a második legjobb autó így is a wörldben a pagani cinke :)
  • Gab0523
    #57200

    Ebben tévedsz. :)
    Tessék csak olvasgatni kicsikét. Ha Amerikát egészében vennék alapul, akkor nem Ázsia volna a legnagyobb kontinens a világon. De Amerikát ténylegesen tagolják, és ez a mai napig így hivatalos.
  • Dealcsy
    #57199
  • SUNNY84HUN
    #57198
    bár ez tegnapi de a lényeg látszik :S
  • Dealcsy
    #57197
    Szegeden vasárnap reggel lehullott 3 centi, azt azóta is csak olvad. Fele már odavan.
  • Dealcsy
    #57196
    A válasz nem oda akart menni.
  • RoboKutya78
    #57195
    Mondjuk tényleg nem vágom mért megy be ekkora döggel olyan útszakaszokra ahol mind a két oldalon megengedett a parkolás ok rendben hogy fel kell szedni a havat de akkor ezeknél az eseteknél elég ha besózza a havat majd elolvad vagy nem? Mért kell ekkora kárt okozni na meg a másik lejtős szakaszra beengedek ekkora tömeget oké hogy brutál kerekeken gurul de akkor is feltalálták a hóláncot.
  • Dealcsy
    #57194
    OMG
    Megtaláltam a legeslegelső hozzászólásomat: #18654
    Hát ezen jót röhögtem...
  • Quqa
    #57193

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyes alá!
    Olyan nincs hogy közép amerikai földrész, az hogy elneveznek egy földrészen belül tájegységeket az egy dolog, de ugyanígy nincs pl. dél afrikai földrész vagy észak európai földrész sem.
    Ezek kontinensek, ennyi.
  • SUNNY84HUN
    #57192
    az még a jobbik eset hogy beteríti hóval én is jártam úgy már , de mikor lezúz 1 ilyen monstrum az cink :S
  • Gab0523
    #57191
    Miskolcon, Diósgyőrben az egyik keskeny utcát úgy tolták végig, hogy a két oldalt parkoló autókat totál betakarták. :D -lesz meló a bíróságon.
  • SUNNY84HUN
    #57190
    ha így jön a hókotró akkor hozzánk ne is jöjjön be a kis utcába az autók közé

  • Gab0523
    #57189
    3-as. Közép-Amerikát kihagytad :p
  • Gab0523
    #57188
    De, Kanada Amerikában van. A Kontinensen, de nem az USA része. -Hehe. Na, ebbe ne menjünk bele. :D
  • Quqa
    #57187
    Hogy mi? Leülhetsz egyes!
    Amerika az egy kontinens és van északi és déli része. Amiről te beszélsz az az USA = Amerikai Egyesült Államok (szövetsége).
    Térkép