94802
  • SUNNY84HUN
    #57266
    Chris bannerba ezt is betehetnéd :))





    #57265 az az izgalmas ha 30ik percnél sünre mész utánna jön a hardcor
  • RICCS98
    #57265
    A verseny célja össz vissz annyi hogy (pl) a Mostwanteden a lehető leghoszabb idő alatt menjek végig?

    (nagyon kreatív xD ) :D
  • BONESAI
    #57264
  • chris1997
    #57263
    Hát épp ez a lényeg :D
  • SUNNY84HUN
    #57262
    előre gratulálok a nyertesnek , hogy lesz ennyi ideje és türelme a csaló és szellem zsaruk ellen :D
  • chris1997
    #57261


    Akkor először a téma:
    Aki részt szeretne venni ezen az eseményen, az menjen végig valamelyik OutRun eseményen és menjen a lehető leghosszabb ideig rajta POWERUP NÉLKÜL(Kivéve az Instant Cooldown). Egy szóval, vissza a régi szép időkbe, ahol a Most Wanted-ben néha lábremegősen zajlott le egy szép hosszú üldözés. Akkor a szabályok:
    - NINCS PHOTOSHOP! Se Keret, Se név rajta, se semmi, csak a mezei screenshotot kérem a....
    - ....Végeredményről egy képet szeretnék majd kapni az [email protected] You Cant Run néven.
    - Aki a leghosszabb időt mente, az nyer.
    - Nincs Hack, minden segédeszköz használata TILOS.
    - Nevezni Február 23.-ig lehet. nyertes hirdetése rögtön másnap, vagyis Február 24.-én
    - A nyertes képe, majd kikerül a többivel együtt.
    - Max másfél óra lehet a menet.
    - Egyetlen egy Powerup engedélyezett: Az Instant Cooldown! Kötelező hajlammal kell használni.
    - A fórumba tilos kirakni a végeredményt.

    Hajrá mindenkinek!
  • nfsmw4ever
    #57260
    Igen. Ez a kompenzációs csalás. Csak annyit nyomnak hogy ellensúlyozzák a boost mennyiséget, vagy önnön balfékségük okozta hátrányt. Meg persze szeretik nézni a statjukat is, ezért nem is gyűjtik a csillagokat. Sok ilyet látni, főleg annak aki már sok autót vezetett, illetve rengeteg vagy minden autófajta ellen ment sokat. Aki tudja mi, hogy megy és mennyire, az azért tudja nyomni bizonyossággal a reportot. Bár nem tudom azzal mit lehet elérni, de nyomkodom én is. Van akit fél órával később, mert megyek inkább olyan autóval egyet, minthogy üres gyanusítgatás legyen, vagy hogy többet ne mehessek vele multit. Igaz ez sem így van teljesen, mert újabban elég sok a találat, mikor lobbyban végig jobbklikkelem a mezőnyt.
  • SUNNY84HUN
    #57259
    valaki írta hogy egyre több az olyan csaló aki éppen hogy csak alig láthatóan lepkefingnyit csal de még is:S , én ma több ilyennel találkoztam és osztom ezt a véleményt .... főleg m3gts , roadster murci + sima és a bentleyk körében tapasztalom ezeket .. , kezdenek ovatoskodni jó lenne ha a vesztüket éreznék
  • chris1997
    #57258
    Mindenesetre, a nyeremény nem lesz nagy, de mégse egy M3 GTR Rental :D
  • chris1997
    #57257
    Lelőtted a poént, kösz :D
  • Ryder159
    #57256
    Egy ajándék DeVellis kabala figurának is nagyon örülünk ám...
  • BONESAI
    #57255
    Nekem ez nagyon tetszik
  • chris1997
    #57254
    írom is ki mindjárt a You Can't Run-t.. a nyeremény nem lesz nagy, de remélem nem baj.
  • Hunn1a
    #57253
    ...vagy 959-el. Annak is elég alattomos a potroha autópályás kerülgetésnél, vagy belvárosi kanyargászásnál.
  • Quqa
    #57252
    Azazaz ezezez, kinek ment??
  • Ryder159
    #57251
    De mit vered magad egy olyan autóval, ami köztudott, hogy top? Egy olyan autóval, amit azoknak a hülyéknek találtak ki akiknek attól áll fel, ha mennek egy top időt (egy árkád játékban). Még jó hogy megy egy top időt, mert olyan gyorsulása van perfekt startal, amit egy ember nem bírna ki. Majd ha egy Nissan GTR-el, vagy Corvette-vel mész jó időket csalás nélkül, akkor legyen ilyen nagy a pofád. Akkor lenne rá okod. De addig ugyanolyan csaló szar senki maradsz ami voltál.
  • Quqa
    #57250
    Én a Veyron-ra várok, pénz nem számít (bár egy fillérem sincs), ja a tuning mániásoknak meg egy kis fricska Veyron 1600HP! 1, 2, 3!!!
  • chris1997
    #57249
    Hát akkor Faceplam nekik :D Mert jgy biiiiiztooos megveszi valaki :D
  • nfsmw4ever
    #57248
    Ja. Dzsimrik ezek. (Falumbéli öregasszony bölcs köpése. Értsd: smucig vagy sóher) :-)
  • chris1997
    #57247
    Csak az?
  • noblem1983
    #57246
    Igen most az F1 a "bolondbiztos" autó mert a Cinque-hez képest is annyival jobb, hogy még pár apróbb hiba is belefér. Ez az igazság. Persze jön majd a Pagani Huayra és akkor megint Pagani lesz a király vagy a Koenigsegg Agera R ha már az a top kocsi a Most Wanted-ben valószínűleg itt is az élvonalban lesz
  • nfsmw4ever
    #57245
    No. Új on sale: Ford Mustang Boss 302 '69 (B-Spec). Ár 6000
  • Quqa
    #57244
    Ne is foglalkozz vele, ez ilyen ha nem ö nyer kiabál, ha nem tud megelőzni leramol, van pár videóm, aztán azzal védekezik lagg, ja én meg most jöttem az esti gyorssal. És érdekes módon privátban nem megy jól, de jönnek a 30. helyezések singli-ben, persze első körre, esetleg 2.-ra, ja és az öcsike (kb. 10-12) éves meg tud menni NOS nélkül is top idő körül. Na ennyit ezekről.
    Mellesleg az F1 egy NOOB autó, bocs de az igazság.

    Aki tud az ezzel is így megy, akkor ez 7. helyre volt jó!
  • BONESAI
    #57243
    Már tegnap is
  • TOMDRIVER333
    #57242
    Ezek a fejlesztők tényleg betegek: bemegyek a golfpályára mivel gyémántoztam és az a zene fogad amikor a hó meg az ugratók bentvoltak.
  • chris1997
    #57241
    Mi a baj a PicturePush-al? nekem mindig működik
  • BONESAI
    #57240
    Majd ha fog működni mindened akkor itt láthatod, hogy a McLaren nem a legfontosabb összetevője egy jó időnek (143. idő lett a ranglistán, 24% nos cooldownnal meg 15% nos powerrel nem rossz), valamint hogy nem lesz rögtön 100% a nyerési esélyed ha erősebb az F1-ed,mint az ellenfeleidé. Bár természetesen egy erősebb F1 egy jó sofőr kezében csak még veszélyesebb. Az enyém, mint láthatod még elég gyenge 2 közepes ultrával.

    A Picturepush helyett betehetnéd a TinyPic.com oldalat képhostnak. Mindig működik, gyors és egyszerű a használata.
  • chris1997
    #57239
    Beszarok, még mindig nem jelent meg :/ Akkor inkább Bannerképeket csinálok and You Can't Run Away from........
  • chris1997
    #57238
    Loál, akkor már én is jövök. Fox Corvette-e még mindig csípi a szemem :D

    Szerk: nekem még a Play gomb sem akar megjelenni, majd máskor jövök.
  • BONESAI
    #57237
    Gyere most. úgy szeretnék kikapni. Jöhet fox is
  • chris1997
    #57236
    Szerkesztés best of :D
  • HITMANHUN
    #57235
    majd még találkozunk :D
  • TOMDRIVER333
    #57234
    *kihívásszaga :D
  • BONESAI
    #57233
    Na már működik.
    A Cinquem egy ultra gépállat, míg az F1emben 2 ultra van. + az F1 vagy háromszor jobb a kanyarokban
  • chris1997
    #57232
    Mert nem tölt be a script, azért. De minden esetre, talán mindkettőnek kihívásszaga van :D
  • veszettróka
    #57231
    úgyis jó :D
  • BONESAI
    #57230
    nem látom mit írtatok a spoiler alá, feldob a fórum oldal tetejére amikor rákattintok.
  • chris1997
    #57229
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szóval, ha a Cinque egy nulla szerinted és az F1 a király, akkor mi volt Dragon az R8 ellen? :D
    Nitró nem számít ebben a mondatban :P


    Szerk: #57227-nek ment volna a válasz
  • veszettróka
    #57228
    hűjjék az F1-esek!4
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    .. .na mond a helyet és az időt
  • BONESAI
    #57227
    AVATARHUN
    Jól vezetsz, lehet az autóban van a baj... DE:
    Az meg se forduljon a fejedben, hogy csaló vagyok azért, mert nálad állítólag elvittem 4 trafficot és le sem lassultam. Hastings-en mentünk, kb fél percig láttuk egymást az elején... 4 traffic összesen nincs azon a pályarészen. Nem kell a mellédumálás. A McLaren, vagy én, de valamelyik jobb nálad.
    Mentünk 3 kört, ebből jött két darab felszerelés, amiért hálás vagyok neked, neked tulajdonítom a szerencse okát ()
    A versenyt sajnos nem fejezted be azon oknál fogva, hogy csalónak tartasz, vagy nem tudom, miért... lényegtelen. Én lefutottam a köröm és egész jó lett, gondoltam megosztom a közösséggel, hisz nincs mit takargatnom.

    Továbbá:
    Ha azt akarod, hogy hívjalak, ne lépj le/ne blokkolj.


    Ha visszaveszel az arcból, jóban leszünk.