94802
  • RoboKutya78
    #57307

    még mindig próbálkoztok az ilyesmivel.Jegeld a játékot add át ismerősnek, rokonnak vagy felejtsd el a jelszavát.Nincs ember aki megvenné tőled
  • Ryder159
    #57306
    Szerintem felejtsd el. A befektetett pénzed töredékét sem adnék meg érte. Inkább hagyd, hátha valamikor egyszer megint kedved támad játszani...
  • speedboy71
    #57305
    Sziasztok .Meg untam a játékot és el adom a 60 karakterem !Nézzétek meg milyen autók vannak benne .És akit érdekel írjon rám . Meg beszéljük az árát .
  • veszettróka
    #57304
    #57261-re ment
  • veszettróka
    #57303
    Challenge accepted...
    ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    [spoiler] ..ha érted mire gondolok...[/spoiler
  • Dealcsy
    #57302
    Ja igen. Ha valakinek van további jó tanácsa vagy tapasztalata az earn sppedboost-tal, illetve fellépő hiba amit nem írtam le (mert csak olyanokat írtam le, amiket én is tapasztaltam) írja meg nekem és akkor már egybe lesznek ezek, amikor frissítem majd a novellámat.
  • Dealcsy
    #57301
    Na... Hát az zsír. Akkor majd ha átkerül az off topic-ba a novellám, akkor kikerül egy pár ehhez kapcsolódó dolog.

    Chris: majd szólj nekem, mikor tervezed átrakni, mert finomítanék majd rajta.
  • tutika14
    #57300
    Újfent már gyújtogatsz is? :/ Egyre rosszabb leszel... :D :P De amúgy az tényleg szép élmény lehetett :S
  • tutika14
    #57299
    Lehet én loptam el :d NEm bírtam nézni, hogy ott áll a placcon... és belepi a hó. elhoztam hát és garázsba tettem :)
  • tutuhawer #57298
  • CortezK2
    #57297
    Jó móka lesz ez Igaz én se nagyon használtam menekülésnél pupot, de negyed óra múlva sírva menekültem a stadion felé, hogy megkapjam azt a pár 1000 nyamvadt IGC-t amiért kóóókeményen megküzdöttem.
  • Quqa
    #57296
    Ja ez #57287 oda ment volna.
  • chris1997
    #57295
    :-/
  • chris1997
    #57294
    Ammm.. fele ennyire nem lettem volna kiakadva, ha privátban küldöd el.
  • chris1997
    #57293
    Szabályok frissítve.
  • Quqa
    #57292
    Te miket tudsz, mondjuk van benne valami mindenki rögzítse a rendőröst? És ha csal a nagy túrost kapja csak!
    Megj.: nem kell csalni ha elkap a szerver húzó bug, úgy repülnek le rólad a zsaruk mint a légypiszkok.

    Más: én nem tudom ki mit használ, vagy mi van a játékkal, de tegnap itt úgy leramolta egy GT2-es a RS 4.0-mat, hogy a híd felett repültem át, majdnem láttam a sztratoszférát!
  • chris1997
    #57291
    Természetesen meg is kell lépni. És máris megvan az új fajta szabály, háhá.
  • CortezK2
    #57290
    Én nem nevezek, de azért megkérdezem mert épp nincs jobb dolgom + miért is ne tenném: "- Aki a leghosszabb időt mente, az nyer." szóval csak az idő számít, vagy a végén meg is kell lépni a csíííter zsernyákok elől? (még mielőtt adódik egy kis félreértés)
  • SUNNY84HUN
    #57289
    basszátok meg most jöttem be a az utcáról kiégett 1 ház 4 tűzoltó , sok rendőr , melegítőben , pulcsiban , kabátban szakadó hóban élmény volt .. haverom hívta a lánglovagokat is.. személyi sérülés füstmérgezés volt 2 embernél , lakás teljesen kiéget.. durva volt
  • Hunn1a
    #57288
    De kegyetlenül eltalálták azt a Heartbreaker Performance matricát... Majdnem elcsábultam, aztán az angyalos neon visszarántott a Nagy Magyar Valóságba.
  • tutuhawer #57287
    a csalást nem lehet forszírozni. Akarok, vagy nem. Szükséges nekem vagy nem. Akarom tudni, mivel állok szemben vagy nem. Baromira tök röhejes kitörölni, mert attól még , hogymindenki tudja, hol elérhető, eddig se volt titkos, nem kötelező használni. Csak te legyél képben, és tudd, hogy szűröd ki, ha valaki használja... Simán megkérek valakit, hogy nevezzen be, legyen háttér meséje is, hogyan csainálta a pursuitot, közben meg simán csak nyomta a csalást, te meg nem veszed észre. A lényeg az lenne, hogy örül midnenki, hogy versenyt szervezel, de légy óvatos, mert a játék keretei arra adnak lehetőséget, hogy menjen a csalás, és megy is. Cask óvastosan szervezz ilyet, ez a lényeg
  • chris1997
    #57286
    Dehogy. Lényeg hogy kötekedett a csalás szűrésével kapcsolatban erre rá egy közvetlen linket kirakott mert ő megteheti. Offol ide oda de azért okoskodik. Hogy hogy fogom szűrni?! Legyen az én gondom.
  • TOMDRIVER333
    #57285
    Akartam mondani Chris hogy frissítsd a TopUp ajánlatokat, de megelőztél.
  • zsomboor
    #57284
    Nem tudom, de nekem se működött eddig az elmúlt pár hétben..most viszont az enyém is jó
  • chris1997
    #57283
    Csalásrá buzdítod a népet offbajnok?
  • Quqa
    #57282
    Az a nyeremény nagyon is jó és különleges, nem sokan vették meg a HP-t. Régi kép nem lehet, annak idején nem egyszer mentem 1 órás rendőröst. Nincs class megkötés, mert egy Mazda-val sokkal nagyobb kihívás, mint egy Bentley TE-vel, ami elöl szinte menekülnek a zsernyákok.

    #57279 Baszki végig se olvastam, tedd ki egy kicsit még!!
  • tutuhawer #57281
    Chris,eltűnt egy hozzászólásom... Sok ész nem kell hozzá, hogy ha online játékban akar csalni valaki vagy a google-t használja egyszerűen, akkor már az első oldalon az elitepvpers jön fel. A homokba dugni nem kell a fejünket, tudjuk, miféle csalás, mindenki ismerheti, használni nem kell. Attól , hogy eltűnt a hozzászólásom, még mindenki tudja, hol elérhető 2 kattintással a csalás.
  • chris1997
    #57280
    Beszarok akkor...Ezt egyik haverommal kipróbáltatom, akinek letiltották.
  • chris1997
    #57279
    Kedves Magdi anyus, mindenbe beleszóló hawer.
    Az marad az én titkom. HSZ törölve a Link miatt. Hogy hogy fogom kiszűrni? Majd eldöntöm én, hogy hogyan. Nincs apelláta.
  • trakk
    #57278
    Nem fogod elhinni, de KateTakanashi és Drew továbbította az ügyem egy profinak, aki tudja is, mit csinál, és most megy minden. Persze nem biztos, hogy a csapat javította ezt meg (bár a legutóbbi note-ban írta a srác, hogy a csapat ránéz), vagy csak észhez tért a rendszer, de most megint minden fasza.
  • chris1997
    #57277
    Hogyan?
  • trakk
    #57276
    Az de szép magyar mondat volt. Fáradt vagyok, biztos értitek a lényeget.
  • TOMDRIVER333
    #57274
    A régi szép idők.
  • trakk
    #57273
    A lengyelbúszt-vásárlásnál fellépő General Error az a blokkolás jele, igaz?
    Nos, ha ez így van, akkor jelentem, én vagyok az élő példa, hogy másfél hétnyi supportozás után sikeresen megszüntettem a problémát. Szóval ezt is lehetséges.
  • Hunn1a
    #57272
    Na jó, de gondolom, 1 oldalon... Ha a hajtott tengelyről lefordul mindkét gumi, ott vége.
  • BONESAI
    #57271
    Most Wantedben. 2005 játékra gondol, ahol rohadt hosszú üldözések voltak valamikor.
  • SUNNY84HUN
    #57270
    az mond meg most wanteden hogy futsz másfél órás időt ?
    sima üldözésen kell menni ameddig bírod idegekkel :D


    #57268 anno még elcsatáztam velük 2 lyukas kerékkel , de akkor még nem volt ennyi szellem és csaló fakabát
  • TOMDRIVER333
    #57269
    Nem te, hanem egy pursuiton kell végigmenj a lehető leghosszabb időtartam alatt, nem TE-n.
  • Hunn1a
    #57268
    Na de PU nélkül. Egy szöges útakadályt kifogysz, ott a vége...
  • chris1997
    #57267
    ??