94802
  • BONESAI
    #57347
    Persze, mindjárt felmegyek
  • HITMANHUN
    #57346
    Mindenkinek jár egy második lehetőség :)
  • HITMANHUN
    #57345
    van kedved egy viszavágóhoz ??
  • BONESAI
    #57344
    Megoszthatnád velem pár nevét
  • BONESAI
    #57343
    400km/h ultrával
  • HITMANHUN
    #57342
    Valaki egy menet a paganim ellen ??? főleg egy mclarenes úriembert várok :)
  • zsomboor
    #57341
    Őszintén, mi a f@sz van ma? Eddig 10 kurva versenyből 12 csaló tetü
  • chris1997
    #57340
    Sikerült azóta 381-et is kihoznom belőle.
  • csiles
    #57339
    Épp veled mentem, mikor a nagy audidat lenyomtam lendületből...

    Am van egy másik SpecV-m is, annak a vége 350 alapesetben, de dragba 385 a vége... 711es overallal...
  • chris1997
    #57338
    381 Audeszból(R8 5.2)
  • csiles
    #57337
    Dragon ne nézzed a végsebességét... Én SpecV GT-R-ből kihozok 380-at utcai tuneddel... s közel se megy annyit, max kb 335-340-et...
  • kanyesz07
    #57336
    ám ha az f1 Pro val 395 el megy. Ultrával mennyivel peregne ? 410?
  • kanyesz07
    #57335
    az szép hogy mclaren f1 el 6 osból 6 osba váltottam dragon.. szval nincs 7 es..
  • TOMDRIVER333
    #57334
    *ALESERE
  • TOMDRIVER333
    #57333
    És 111CHELSEA111-et is.
  • TOMDRIVER333
    #57332
    Szerintem őtet mellőzétek:ALESERE
  • tutika14
    #57331
    Play gomb? nekem ott szó sincs free giftről :/
  • TOMDRIVER333
    #57330
    És aztmondta hogy 2-3-szor van ilyen egy héten, és hogy éjjel 1-kor meg ilyenek....nemtom ha igaz ez...
  • zsomboor
    #57329
    Én is hallottam ilyet egy pár embertől szóval ja...bár én nem találtam semmit..
  • TOMDRIVER333
    #57328
    Az egyik world haverom azt mondta hogy másik 2 world haverja kapott ajándékba rendszámtáblát "500+HP", a mi a "PLAY" gomb fellet jelent meg "Free gift" ként, létezik ilyen?
  • tutika14
    #57327
    Hát ja. elég nagy parasztok... :/ És mennyi ilyen ember van. Aki annak örül, hogy tolod a motort... azt hiszi, hogy rossz.. közbe meg csak kifogyott a benzin. másnap meg már mindenki azt tudja, hogy mekkora szar vagy XD
  • zsomboor
    #57326
    Pont ezért "noob autó", mert kb. bárki nyer vele ha csak kicsit is tudja merre megy....nem azt monda hogy sz@r
  • SUNNY84HUN
    #57325
    szépnek nem volt szép , eléggé durva volt , ritkán látni ilyet hála az istennek , volt ott két f@sz és egymás között beszélik hogy hozd a sört meg stb ingyen mozi , nem bírtam mondom nekik akkor is ekkora lenne a pofátok hogy mozi , sör stb ha a te lakásod égne f@sz sz..ó b@rom ... bekussoltak és odébb álltak , rühellem az ilyen embereket
  • kanyesz07
    #57324
    akkor a noob kocsi hogy mehet 0-320 ra 1 nitróval?
  • tutika14
    #57323
    Egy évvel ezelőtti baromkodás :D
  • Quqa
    #57322
    Persze úgy értettem 18.nap után, tehát 19-töl bármi eshet!
  • Quqa
    #57321
    Ad, néha de a gyémánt is. Ott van fent a villogó izé alatt Treasure Hunt napok hogy adnak, 18.-tól meg eshet bármi, ultra vagy 3*-os skill is.

    Más: Ezeken a Bulgárokon már meg sem lepődök.
  • csiles
    #57320
    Versenybe is van rá esély, de már csak multiba, privátba csak a casht szórja, úgy mint singlebe. De a multit meg a sok csalóktól, meg a rengeteg bug miatt hamar megunod, így azt sem fogod majd kivárni, hogy partot dobjon...

    Ha most kezdted a játékot, akkor rosszkor vagy rossz helyen, ugyanis jelenleg a legszarabb a játék... Ennél szarabb sosem volt... S van egy olyan sejtésem, hogy még az idén teljesen fizetős lesz, nyerni max poewereket meg cash-t lehet futamból, a többit meg kell venni, de azt is zsákbamacskaszerűen...

    Az újoncoknak annyi "előnyük" van a régi motorosokkal szemben, hogy a régiek tudják miből lett a mostani fos, az újaknak meg csak a jelenlegit kell megszokni... S az EA-nél is így terveznek, új érdeklődő mindig akad akiknek fingjuk sincs mibe fognak bele, s azokat próbálják itt tartani 1-2 évig, s minél jobban lehúzni... S mikor a hülye rájön hogy kisemmizték, akkor a föld alá kívánva az EA-t, elkeseredettségében lelép...

    Ez megy ma már, régen nem ilyen volt ez a fos...
  • Attiska
    #57319
    Két csillagosnál jobb alkatrészeket csak SB-ért vett kártyán lehet nyerni, vagy versenyen is van rá esély?
  • csiles
    #57318
    Ne itt áruljad, mert magyar nem fogja megvenni, német oldalon hírdessed euróba, de ahogy leírták már, nem fogsz annyit kapni érte, amennyit ráköltöttél... Vagy amennyit visszavárnál tőle... Egy haverom is eladná, ha jó pénzt kapna érte, de tudja, hogy ehhez baromi kicsi az esélye... S te lennél a 2. haver, aki el akarja adni a profilját... :(

    Meg van egy 3. haver, akiről nem tudok semmit, de állítólag megvált a profiljától... Az új tulaj nagyon titokzatos, s minenkinek mást mond/ír... :(

    Ennek a játéknak úgy néz ki, befellegzett... Erősen fogy a barátlistámból az emberek... :( De sebaj, hamarosan én is felhagyok vele, csak még van egy kis "dolgom" rajta...
  • chris1997
    #57317
    Ok még alszok a buszon egyet aztán jövök.
  • Dealcsy
    #57316
    És amíg meg nem győz az ellentettjéről, addig nem fogom megváltoztatni a véleményem.
    Csak meg kell győznie...
  • Dealcsy
    #57315
    Mire fel ez? Nem tudom mire gondolsz. Próbálok szerény maradni, na...
    Amúgy meg amint írtam, mindenki írogat nekem vagy itt vagy a játékon keresztül, szóval elnézést kértem , ha esetleg bunkó voltam a tagokkal. De azt is odatettem, miért. Mert megvan a gyanú, hogy az a bizonyos ember erőteljesen rendelkezik egy már megemlített tulajdonsággal, és ezt is ki tudom nézni belőle.
  • Gab0523
    #57314
    Sziasztok!

    Krisz, ha hazaértél fejtágítóból, szánnál rám 5 percet fire-ön? -észrevételem van.
  • GEMPAHUN
    #57313
    Mire fel ez ???
  • Dealcsy
    #57312
    Na, híres lettem az earn speedboost-nak köszönhetően. Olyan emberek írnak rám, akiket abszolút nem ismerek még innen a fórumról sem.
    Innen üzenem nekik, bocs ha bunkó vagyok, de a múltkori összeszólalkozásom HITMANHUN-nal, vagy másképp AVATARHUN-nal, megmutatta, hogy a krapek eléggé retardált, és kinézem belőle, hogy különböző profilokból rám ír csak azért hogy egyet versenyezhessünk végre (ami felejtős).
  • GEMPAHUN
    #57311
    Szevasztok lejebb ment a paypal egy kicsivel 200pl a 50.000es
  • Attiska
    #57310
    Egész jólé megy a SpeedBoost szezés, ma is összehoztam vagy 800-at eddig. Bár nem lennék annak az Exeterben lévő pizzázónak a helyében, ahová egy csomó szart kértem...
  • RoboKutya78
    #57309
    Ez a pont meg mi a frász ennek van aztán értelme!!
  • RoboKutya78
    #57308