94802
  • chris1997
    #57467
    Ja
  • RICCS98
    #57466
    Akkor most max 1és fél óra lehet az üldözés ideje?
    Mert a "csináld magad jugger" boss - om már nagyon szeretne szétzúzni pár rendőrt :D
  • veszettróka
    #57465
    Juggeres, 50% ramskillel
    Amúgy nem volt nehéz, csak monoton a végefelé ... ( ) - még úgy is hogy ketten csináltuk felváltva míg megfőtt a kaja. Szóval mégha befért volna 1:30 alá és nyerek, nem lett volna fair. Jó ez így :)
  • chris1997
    #57464
    Nope, mert már a kövi versenyt magam alakítottam ki. Vicces lesz(és "lassú").
  • csiles
    #57463
    Mondjuk a legrövidebb idő nyer dolog is olyan, hogy muszáj minimum limitet adni, hogy szűrve legyen a csaló idők, de ahhoz a szervezőnek menni kellene egy-két-három átlagos üldözést, s ahhoz viszonyítani a limitet. (Átlagidő is jó.)

    PL.: a limit 50 sec, s aki az 50hez van a legközelebb az nyert, aki alatta van az nem nyert. Az 50et csak kitaláltam, lehet kevesebb is vagy több, csak a példa kedvéért írtam számot... Ez sem olyan könnyű, sztem, s több is a lehetőséged újrapróbálkozni, minthogy 1:25 percél elkapnak, megpróbálod újra, amikor 40percnél elkapnak, aztán csakazért is megcsinálod, de túlmentél a limitidőn... Ez azért idegörlő, és elbasztál vele több, mint 3,5 órát... Nekem pl erre nincs időm, de amit leírtam, arra még én is beneveznék :D

    Csak egy 5let, talán meg is van a következő kiírt verseny? :D
  • chris1997
    #57462
    Főleg Chargerrel.
    Nyugi, átment ugyanez az agyamon. Takkra csak nem tudja valaki megcsinálni pont az 1:30-at ugyebár. Tehát még mindig agyalok rajta, alszok rá egyet.

    Szerk: Nem lesz átírva, mert igen, ahogy mondtad, tényleg a végletekig akarják húzni. Szerintem az 1:20 is ritka lesz.
  • csiles
    #57461
    Nos.. először is, GRAT!

    Másodszor, ha a szervező komolyan veszi a játékszabályban rögzített pontokat, akkor, idézem: "- Max másfél óra lehet a menet." ön sajnos kiesett a versenyből, ugyanis az időlimiten túl teljesített...


    Igaz-e milyen szar 35 sec-el túlcsordulni? végülis 19-re lapot húztál, de 22 lett belőle...


    Ha ezt a szervező elfogadja, akkor annyira komoly is ez a játék... mert ha én lennék a szervező, én nem fogadnám el, hisz kerek perec le van írva hogy ennyi a limit, s nem több...

    De mindezektől függetlenül GRATULÁLOK hozzá, fogalmam sincs, hogy a mai rendőrözés milyen, de az biztos hogy ma nehezebb végigvinni, mint 2,5 éve...



    Chris: én nem írnám át, mert akkor is lesznek ilyenek, mert mindenki a végletekig akarja kitolni, s azt elismerem, hogy másfél óra után milyen szar pontosan célozni... Amivel viszont nehéz lenne belekötni, ki tud a leggyorsabban meglógni? A legrövidebb idő nyer...
  • chris1997
    #57460
    Naná, téged érvénytelenítelek Plusz kiraktad fórumba :D Menj újat, ha akarsz.
  • veszettróka
    #57459
    Jó ötlet de akkor ez a menetem nem érvényes, nehogy az a vád érjenhogy hozzám igaíztod a szabáylokat :)
  • SUNNY84HUN
    #57458
    szép , én agybajt kaptam volna ennyi zsaruzástól , de akinek van ideje és türelme annak hajrá :))


    -----------------------------

    ás már jó a boost vásárlás menüpont az oldalon
  • chris1997
    #57457
    Agyalok, hogy átírjam-e +/- 1:30 órára
  • veszettróka
    #57456
    Aztán lett belőle egy 1:30.35 és a szabályzatban ugye ez áll: "Max másfél óra lehet a menet."
  • veszettróka
    #57455
    1:26-nál ment szépen a kék csík, ott volt egy lehetőség - de én mentem tovább...
  • chris1997
    #57454
    19-re? Ezt hogy érted? Le vagyok halva :D
  • SUNNY84HUN
    #57453
    majd meglátod hogy mi lesz a helyes
  • veszettróka
    #57452
    ne*
  • veszettróka
    #57451
    19-re nem kérjetek lapot... :D

    Zsarus matricám most se lesz
  • chris1997
    #57450
    Adok neki még ma egy kimagyarázó napot. Ha:
    - Megmutatja a videót és Boneasi nem csalt: bann, hacsak nem kér elnézést, akkor: Nincs bann
    - Abszolút azt állítja, hogy Bonesai csalt, de a videó nincs meg: bann
    - Ha nincs meg a videó, de elszégyelli magát: Nincs bann
    - Ha nincs meg a videó, de egy percig sem szégyelli össze magát: bann

    Tudod mit? Várjuk meg a válaszát, ezt itt föntebb csak példaként írtam, nem biztos, hogy így lesz.
  • Quqa
    #57449
    Az hogy ki csalt eldöntheti mindenki, itt a két nagy játékos elmentett stat oldala. Szerintem úgy passzióból nem nulláznak senkit, de aki jobban ért hozzá majd leírja. Az más kérdés, hogy (amint már írtam) ha nem tud megelőzni leramol, eléd-vág stb. és utána henceg hogy leelőzött. A megoldás jobb klikk, driver blokk. Krisz utóbbi itt is javasolt!
  • SUNNY84HUN
    #57448
    rohadna meg el van pusztulva a teljes boost vásárlási rész , de szerintem ez globális dolog :S , talán estére jó lesz mert páran írtak ez ügyben nekik ... hogy nem tudnak boostot venni sehogy
  • SUNNY84HUN
    #57447
    gyökerekkel nem kell foglalkozni , tetves csaló


    #57442 neked is ezt mondom , vagyis írom :)
  • noblem1983
    #57446
    Szerintem legyél egy kicsit óvatosabb mert ha túl sok boostot szedsz össze arra már felfigyelhetnek
  • TOMDRIVER333
    #57445
    Őt is kerüljétek:AYAX700
  • Dealcsy
    #57444
    Igen, tudom. Ezért írtam ezt tegnap: #57312
  • lorci
    #57443
    Szerintem te nem csalsz, már szerintem 2-en annyit mentünk, hogy mással annyit nem mentem mostonába kevesebbet mondjuk de kizártanám, hogy bármi féle csalásnak minősülő dolgot tennél.Vannak olyan szinkron hibák például, hogy a másik úgy lássa hogy te csak úgy lököd magad előtt az autókat és elcsodálkozik, hogy nem lassul le ennyi trafitól háát úgy hogy Ő nem lássa azokat a szinkron hibák miatt.
  • BONESAI
    #57442
    Sziasztok.
    Elhangzottak itt vádak, miszerint én csalok, méghozzá tank módot használok.
    Pár dolog érdekelne:
    I. Tank móddal hogy tudtál volna az első versenyben a laggoddal ellökni? Laggoltál mint az állat előttem, s "szaltóra kényszerítettél". Ez nem hiszem, hogy megtörtént volna egy olyan autóval, ami megrendíthetetlen és elsöpör mindent ami az útjába kerül.
    II. A 3. versenyben (amiből kiléptem mert meguntalak) belevezettél a falba, hiába próbáltalak ellenkormányozni. Ez megtörténhetett volna egy"olyan autóval, ami megrendíthetetlen és elsöpör mindent ami az útjába kerül."
    Továbbá egy tény:
    - Aki multizik még manapság és nem csak a szinglit tolja, az tudja, hogy mióta nincs Akamai a szinkron elég szar a versenyzők között és nagyon gyakran megesik, hogy nálad van egy traffic, nálam pedig nincs. Nálad úgy néz ki, mintha ellöknék valamit, de nálam nincs ott semmi, és a sebességem az én helyzetem befolyásolja.

    Kijelentem, hogy csalást az életben nem használtam, a log-om teljesen tiszta. Tedd fel a videót, ha van, s maximum annyit láthatsz, hogy szinkronizációs hiba van kettőnk között. Te ezért laggoltál, én ezért toltam el olyan trafficot NÁLAD, ami NÁLAM nem létezett.

    Ezúton pedig szeretnék gratulálni a játékban elért eredményeidhez. Tényleg, gratulálok. GRATULÁLOK! Bizonyára sokra mentél vele az életben, a számítógépes világodon kívül. Vagy lehet, hogy neked olyanod nincs, ezért vagy egy ilyen SZAR ember.
  • zsomboor
    #57441
    Szerintem mindenkinél...
  • csiles
    #57440
    Kinél halott még az oldal boostos része?
  • Ryder159
    #57439
    Mondjuk ingyen ezek úgy se adnak semmit, megelégednék, ha max 3000-ért betennék az Interceptor-t
  • Ryder159
    #57438
    Hát egy rental BMW jól jönne...
  • trakk
    #57437
    Ugyan már, kaptál két autót, amit megvehetsz, egy AM pakkot, amit megvehetsz, meg a vagy 3-4-felé darabolt tavalyi matricacsomagot, amit szintén megvehetsz. Kell ennél több? :D
  • Ryder159
    #57436
    Csak halkan jegyezném meg, hogy Battlefield p4f-ben kaptunk 1000 fund-ot valentin nap alkalmából + BF heroes-ben is egy 1000-est, így ingyen 2000 Fund-ot adtak, mivel a funt az univerzális, és több játékban felhasználható. Kíváncsi vagyok, ezek adnak-e valamit...
  • Robirx7
    #57435
    Huh de jo neked..:D nekem csak 3 ajanlat jon ki es persze mind3 ugy marhasag ahogy van.Es cserebe meg keveset is kapok ha megcsinalom.
  • LsDbácsi
    #57434
    Ez az "örnölés" nagyon jó dolog, másfél nap alatt 3802 boost-ot szereztem és vettem Lamborghini Diablo SV-t :D
  • HansKammerling
    #57433
    Sziasztok, hosszú idő után ismét jelen, mi a helyzet véletek?
  • Robirx7
    #57432
    Hello mindenkinek. Unom a sok ruszki meg pollen hackert es gondoltam megkerdem itt van valaki aki versenyezne/TE-re menne velem.Ja es Dealcsy megnyugodhatsz ahhoz a hitman-hez vagy nemtomkihez semmi kozom nincs (mondjuk egy-ket mondatabol amit elolvastam nekem is kiderult h milyen ember).
  • Milo82
    #57431
    Ha mondjuk bemész valakinek a lakásába a saját kulcsával nem viszel el semmit attól te még betörtél ugyanez igaz itt is!
  • veszettróka
    #57430
    pl feltelepít valaki "gyorsító okosságot" a játékhoz, és abban ott csücsül egy keylogger. Aztán nem találtatik értékesnek a cucc, átutalás gomb sincs benne -> "majdnem ellopot".
  • GEMPAHUN
    #57429
    Jó gyorsan
  • Milo82
    #57428
    Hogy lehet majdnem ellopni egy accountot?Egyébként 0-2 évig terjedő szabadságvesztéssel sujtható aki más e-mail címével és jelszavával belép valahová!!!!!!