94802
  • GEMPAHUN
    #57427
    Jó köszönjük elég !!! :DDD
  • Hunn1a
    #57426
    Tényleg, Brian bedobta a forgalmit. Jó, megvan.
  • veszettróka
    #57425
    Ha jól emlékszem... Dom elnyerte e zöld Eclipset, de azt a ferdeszeműek szét UZI-zták, eztán mondja Briannek hogy mégmindig jön neki egy 10 másodperces kocsival. Végén mikor odaadja neki a Suprát akkor is azt mondja hogy na akkor itt a 10 sec-es kocsid.
  • Hunn1a
    #57424
    Nem, az Briané volt. Mr. Toretto az elején FD3S RX7-tel nyomta (mikor túllőtte magát az Eclipse).
  • veszettróka
    #57423
    Hát kb. nem 10-perces kocsit kért miután levegőbe repült az Eclipse...
  • Hunn1a
    #57422
    Jé, tényleg. Az inkább 10 másodperc, nem?
  • veszettróka
    #57421
    vagy generálsz te egyet ez pl jó erős: "G3MP4V4GY0KBECUPHA554T0KH4CKEREK"
  • veszettróka
    #57420
    Dominic negyed mérföldön élte az életét ahogy mondta. Hmm de vajon mivel nyomja, ha 10 PERC ig tart neki ott végigmenni?? Rollerrel? :)
  • GEMPAHUN
    #57419
    aszt hogy a p..ba?
    kerewsek rájuk
  • noblem1983
    #57418
    Erre én is kíváncsi vagyok. Nem néz ki rosszul így, hogy full bodykit is van rajta és nem sokkal drágább mint a sima. A vinyetták meg mehetnek a kukába
  • Hunn1a
    #57417
    Első lépés: rögvest változtasd meg a jelszavad valami nehezen kitalálhatóra, vannak ilyen generáló programok, keress rájuk.
  • GEMPAHUN
    #57416
    Jö de most mondjátok meg mit tegyek ??,
    az acc lopo ellen
  • Hunn1a
    #57415
    Halálos Iramban 1, a stáblista utáni extra felvétel utolsó mondata.
  • GEMPAHUN
    #57414
    Yep
    :DD
  • veszettróka
    #57413
    Gempa, az SG-s mottódat Vin Diesel mondta valamelyik fimjében?
  • Hunn1a
    #57412
    Alapfelszereltség a You Can't Run kihíváshoz: egy jó erős radar. (TH 31.nap)
  • GEMPAHUN
    #57411
    Valaki lopta majdnem az accomat de rá baszot xDDD
  • veszettróka
    #57410
    Igen? Hol és hogyan?
  • kanyesz07
    #57409
    és a koenigsegg ccxr alázza az aventadort és az f1-et
  • Dealcsy
    #57408
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki milyen felvevő programot tud ajánlani, ami:
    - jó
    - keveset eszik a memóriából
    - a kreált fájl mérete viszonylag kicsi a felvett percekhez viszonyítva (mondjuk 1 perc olyan 100 MB környékén)?
    Valamint szintúgy egy videószerkesztő-programot, amivel lehet a videó bizonyos részét kinagyítani majd vissza az eredeti méretre?
    Privátba írjátok lécci, hogy Chris ne hogy szívrohamot kapjon a sok off-olgatás miatt (és hogy ne töltsük meg azt a bizonyos off listát, amit már régóta ígérget. Köszi
  • Dealcsy
    #57407
    Nálam most megtörtént ez a csalók tekintetében:

    Hol is van az az e-mail cím, ahova lehet csalókról küldözgetni képeket?
  • noblem1983
    #57406
    Az Aventadorhoz csak egyféle bodykit létezik? Langjb videójában láttam a 4450 boostos kitet azVerge volt a beasten pedig Omni kit van ha jól emlékszem
  • noblem1983
    #57405
    És olyan a hangja mint a Porsche Panamerának. Szerencsétlenek még csak külön hangot sem tudtak csinálni egy egyébként az USA-ban elég gyakori autónak
  • Ryder159
    #57404
    Fehér az E betü alapja
  • tutuhawer #57403
    mindenkivel szóba állok. Nem vagyok én olyan bunkó... :) Csak hébe-hóba. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Egyébként AVATARHUN-nal sokat nem mentem, nem tudom, mi zajlik ebben a profilban, de egy biztos: új kezdet, új lehetőségek. Aki szerint Hitmanhun ebben a nickben csal, az bizonyítsa be. Ez nem én leszek, nem játszom ugyanis... (sajnos a simraceway-jel se, mert neterror terror van). Illetve Bonesai kolléga tankmódjára van videó... akkor hadd lássuk. Szerintem nem eszik olyan forrón a kását, na. Egyet tudok, én amikor mondtam valait, az tényszerű volt, megbízható, tutibiztos, hiteles, másfél év után eredményes is volt. Inkább félsiker, Viktor sose mert bocsánatot kérni tőlem, csak nagy volt a csönd jópárszor a groupban. A lényeg az, hogy aki mond valamit, az mondja ki. Hitman tesó: nálad pattog a labda, és tudod, hol kell jelentkezni, ha csalót láttál. Nem itt, mert te se akarsz kiszúrni Chrisszel, úgyhogy csak a hivatalos helyen , pl: a stat oldal fórumában jelents, ha tudsz. Ha fals jelentés, ki fogják szúrni, ha jogos, akkor lépnek. Hajrá
  • zsomboor
    #57402
    E class - 638 ?
  • Quqa
    #57401
    Jó pofa, és itt valakinek feltűnik a hiba? Az első kap 1 F1-et + mindhárom Zondát + egy bejáratos Veyron-t!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hány éves, vagy és még hiszel a mesékben??
  • Hunn1a
    #57400
    Elég betyáros cucc...
  • Ryder159
    #57399
    Na van egy olyan érzésem, hogy ez se lesz olcsó, vagy TopUp lesz 50.000-hez, vagy VIP...
  • nfsmw4ever
    #57398
    Hát ja. A gyártói matricák zöme tényleg jó újabban. A jelenlegi topupból, talán a kis doboz érdekelne (VW) A neon is nagyon jó :-) de be nem tenném semmi alá.
  • Quqa
    #57397
    Hát az lehet, de a játékot is leszarja ez a baj, tegnap mentünk pár kanyart, de hamar beleunt sajna.
  • Hunn1a
    #57396
    Én a Rennert várom vissza.
  • chris1997
    #57395
    [OFF] Szerintem hawer túladagolta magát Leszarom Tablettával, mint mindig :D
  • Quqa
    #57394
    3 használhatatlan? felirattal van van több, sokkal jobban jársz a gyártói matricákkal, némelyikben egész jók vannak.

    #57390 Én ezért nem javaslom hogy ezzel a senkiházi hit … avat … akárkivel menjen valaki, mert utána meg mocskolódik. Sosem felejtem el mikor Tutu-t letámadta/lejáratta, mikor ö a bizalmába fogadta. Nálam utána azonnal repül a blokk listára, ez csak azt érdemli + . Ezek után nem értem hawert, miért áll egyáltalán még szóba vele.
  • chris1997
    #57393
    Minimális kreativiásra az EA-tól :D
  • TOMDRIVER333
    #57392
    Mire gondoltál mikor a második képet tetted fel? :D
  • chris1997
    #57391
    Eltűnt az Ave Beast. Rájöttek szerintem, hogy olcsóbban rakták be :D
    Szerk: Franct, csak berakták Limited Time-ba.
  • Ryder159
    #57390
    Én is nehezen tudom elképzelni róla. És az ilyen gyanúsítgatást meg utálom. Szerintem szánalomból hagyta nyerni, hogy végre befogja a pofáját.
    Már összeírtam az eddigi hozzászólásait, ami alapján simán megy a ban...
  • chris1997
    #57389
    CCXR kép:
    egy
    kettő
    DAFUQ?! :D
  • chris1997
    #57388
    Oké, legyen a következő: mindkettő felet meghallgatjuk. Ha ez csak egy fajta szemrehányás volt, akkor bann. Ha valamit bevall, akkor nem. Ha Bonesai tényleg csalt, akkor kicsapom. Belőle nem nézem ki, sőt, nem is láttam még csalni. Lehet Hitman tévedett..de inkább a videót lássam, ne a betűket.