94802
  • Dealcsy
    #57507

    Ez a véleményem...
  • nfsmw4ever
    #57506
    Ahhh, be jó is így. Kellemes gondolatokkal telve térek nyugovóra. Jó látni, hogy igenis lehet tenni valamit. (kérdés meddig lesz ez így. tartok tőle, hogy hamarosan ott lesz megint)
  • Quqa
    #57505
    Várjámá, hova lett a legjobb Magyar?

    A Bálintoknak!
  • chris1997
    #57504
    Boldog névnapot neked is akkor :)
    Bannolni? még nem telt le a nap.
  • BONESAI
    #57503
    Köszönöm szépen.
    Megyek, mára ennyi elég volt. AVATARHUN nem mutatta meg magát, Chris én a helyedben bannolnám, nincs szükség ilyenekre itt
  • SUNNY84HUN
    #57502
    ez is tolja neki mint a barom



    #57499 akkor ezt neked ;)





  • Hunn1a
    #57501
    Akkor boldog névnapot!
  • tutika14
    #57500
    Én meg Tibi vagyok! Szia :D
  • BONESAI
    #57499
    Én Bálint vagyok amúgy
  • chris1997
    #57498
    Csak tanuljak meg programozni, esküszöm csinálok egy Off-mérőt :D
  • Hunn1a
    #57497
    Most érkezett: új tematikus festésbajnokság, ezúttal az itthon Bálint-napként ismert jelenség a téma.
  • Quqa
    #57496
    Nem rég tettem fel, de itt kopogtat az 500km/ó, és a valóságban!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak a HG meg ne lássa!
  • SUNNY84HUN
    #57495
    ennyi volt az earn boost maradt mint anno is a boost vétel :S , sehol semmi ajánlat , azt írja próbáljam később tök mindegy mivel hova megyek fel , mondjuk nagyrész csak usa és angol ip vel ment .. többit észre veszi és rögtön írja hogy magyarban vagyok , ez segített párszor
  • zsomboor
    #57494
    Ez az egyik, na meg ettől sokkal jobbat már hova akarnának csinálni? 500-zal csak nem fogunk száguldozni egy év műlva...bár ezeknél ki tudja
  • BONESAI
    #57493
    A McLaren egy jó ideig nem lesz nyugdíjas. Az Elite autók mindig erősebbek, mint az alap kocsik. Ergó, hacsak nem lesz a Veyron vagy az Agera R Elite autó, amit kétlek, hogy lesz, akkor az F1 marad a trónon
  • Hunn1a
    #57492
    Majd ha jön az új utcai McLaren, a P1!
  • chris1997
    #57491
    Már a CCXR-el mehetett volna :D
  • Quqa
    #57490
    Ja azt én nem láttam, csak a feltöltés dátumát figyeltem és már kezdtem örülni, mehetne az F1-ed nyugdíjba!
  • BONESAI
    #57489
    Ez a vidi fake, már volt itt. Úgy állapítottuk meg, hogy egy ZR1 alapra tettek egy Veyron bodyt. Nagyon úgy néz ki, mint egy GTA kocsi mod.. nem tették magukat oda a készítői.
  • Quqa
    #57488
    Az hogy a két monitoron mást láthatsz tanúsíthatom, nálam nincs messze a két gép és néha teljesen máshol megy itt a kocsi mint amott, itt van trafik ott nincs, de még azok színei sem egyeznek néha, sőt olyan is volt hogy ez egyiken este volt a másikon meg napsütés.
    Jó tanács: ha ezzel a szerencsétlennel valaha is mész még (nem tanácsolom), akkor menjen a felvétel nálad is.

    Más: ez most igaz vagy mi a szent sz...!
  • chris1997
    #57487
    Úgy ám
  • tutuhawer #57486
    Látod, mindenki látja: a közösség is dönthet valakiről, hogy csaló vagy sem. Én is mentem, ő is ment, a másik is ment veled, a harmadik is, stb stb. Így is lehet megbeszélni, hogy minden OK vagy mint az én esetemben: nem OK. Kár, hogy a közösség akkoriban nem értette meg ezt. Egyik fórum sem sajnos. Azóta is rámragadt, hoyg aljas szemét ,nagyképű senkiházi vagyok, ami kissé szarul esik azt figyelembe véve,hogy mennyit tettem a közösbe :(
    Lényeg a lényeg Bonesai, nincs gáz egyelőre, felesleges magyarázkodni, főleg már előre magyarázkodni. Csak nyomd a gázt, kész.
    Be is ugrok kicsit, megnézem, milyen a légkör a játékban - ha már a simracewayben nincs Nissan és holnap se érkezik, hanem OFF-road Buggyt kapunk majd szerintem
  • Hunn1a
    #57485
    Hitman most eléggé lapít. Lehet, hogy nem is kíván többet belépni ide, mert kiderült számára, hogy ez nem a hackes fórum.
  • SUNNY84HUN
    #57484
    ne pörögj ezen , nem vagy csaló , mentem én is veled már :) arról a trafi dologról annyit hogy lehet neked nincs de a másiknak ott van és azt látja hogy szétüdöd vagy ellököd lassulás nélkül .. Chrissel van 1 régi közös videónk , ahol az ő szem szögéből vett vidin lököm a trafit lassulás nélkül de nálam amit én vettem nincs semmi akkor én is csaló vagyok vagy mi , b@ssza meg az a kis taknyos én azt mondom
  • Hunn1a
    #57483
    ...ja és akkor rendesen vissza is lassultam.
  • Hunn1a
    #57482
    A szinkron valóban nem mond semmit a tankmóddal kapcsolatban (legalábbis a forgalommal való kölcsönhatás tekintetében). Tesómmal nyomtam decemberben pár futamot és North Roadon ő úgy látta, 8 autót csapok el sebességvesztés nélkül, míg én csak egynek mentem neki.
  • chris1997
    #57481
    [OFF] We know it bro.... hiszen csöndben van és a videó sehol nincs.
  • BONESAI
    #57480
    Mentünk ott, ott rammolt ki a falba a rövidítő után, az épülő ház mögött. Trafficba addig nem mentem bele, nem volt annyi, mivel csak 2en mentünk. Ha 6an megyünk, biztos akad.
  • BONESAI
    #57479
    Nincs semmiféle videó, kamuzik. Csak próbál leégetni, mert jobb vagyok nála. Eleve nem kellett volna egy csaló szavára adnotok, egy percig sem...
  • chris1997
    #57478
    Multiztam, ennyi épp elég. A videót akarom látni és kész. Tudom, hogy nem vagy csaló, de azért na.. hadd lássam már.
  • zsomboor
    #57477
    Ennek bemutatására tökéletes a Paradise Hotel, ott állandóan nagy a traffic és repül mindenfelé ha nem első vagy...
  • BONESAI
    #57476
    Chris,
    ha felrak ez a nyomorult egy videót, amin elviszek néhány trafficot, akkor automatikusan csaló vagyok? Már leírtam, mi a gond a szinkronnal. Persze Te nem multizol, nem tudod mi megy néha versenyeken. És igenis, ütközök, van hogy gyakran, van hogy épp nem. De több mint 3600 verseny + a privátok ami kb ugyanennyi, megtanulja az ember kikerülni a trafficot McLarennel. Ha engedné a számítógépem teljesítménye, szívesen mennék veled 4-5 kört valahol, biztos, hogy vinnél el trafficot lassulás nélkül.
  • Hunn1a
    #57475
    Halálos Iramban megvan? Tudod, a legendás 28 fokozatú váltókkal...
  • chris1997
    #57474
    Pofa be, lelőtted a köv. versenyt :D Találhatok ki újat
  • Quqa
    #57473
    Pedig nem ártana a szabálymódosítás, mert így túl egyszerű pl.: X típusú autóval kell teljesíteni (lehetőleg jó gyengével) bizonyos limitet vagy hány szögest kell áttörni ill. mennyi sünt kell összetörni. Persze az sem mindegy mennyi ram skill van a járgányban. Nem kötekedés csak észrevétel.

    A következő játék az lehetne, hogy ki tud HS-en a leggyorsabban végigmenni (ha végig tud, nekem tegnap 10-ből 10x nem sikerült, 10-es szinten!) E-s vagy 300 körüli overall-u Mitsubishi Eclipse GT-vel, persze PU mentesen. Ja és hogy el ne felejtsem természetesen elől, és videózza le.
  • TOMDRIVER333
    #57472
    Úgy idegesitenek már ezek a hackerek, megyek szépen a Petersburg-on megelőzök vagy 2-őt egyszerre nitróval, és a másik meg visszaelőz nitró nélkül.
  • zsomboor
    #57471
    Annyi volt hogy nem töltötte be a boost store-t...azóta már megcsinálták
  • nfsmw4ever
    #57470
    Lentebb írta valaki hogy gond van a boost vétellel. Nekem a paypal ment, működött. Gondoltam szólok, hátha érdekel valakit :-)
  • chris1997
    #57469
    1:30:01-et valaki megcsinálja, annak fizetek egy sört

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És választhat is, Citromos alkoholmentes, vagy sima alkoholmentes
  • csiles
    #57468
    Csak a pontosság kedvéért:

    Az elfogadott: 1:29:59 s még ez is elfogadott: 1:30:00 (Joker, aki ezt megcsinálja, az menjen lottózni :D),
    de a 1:30:01 már mehet a levesbe..