94802
  • BONESAI
    #57750
    Én most 65 napnál járok, és kb 3 hétig semmi használható nem esett... ma meg tegnap viszont kaptam ultrát
  • Robirx7
    #57749
    Eddig főként azt tapasztaltam hogy kb. 27-30ik napig hullik 2-3 ultra aztán mindig újrakezdtem.Csak gondoltam rákérdek, hogy másoknak mi a tapasztalata ha hosszú távon tolja valaki a TH-t, mert nekem még 35-40 napnál hosszabb nem volt.
  • Quqa
    #57748
    Nem sokon múlt, hogy nem lett újabb Tunguszka!
  • SUNNY84HUN
    #57747
    nekem a nokedliverkli profilomon 290 napnál járok és nem csalódtam benne eddig , volt olyan hogy addott sz@r skillt vagy tuningot de mostanában jó pár ultra , pro és használható skill esett ... a sunny84hun elsődleges profilomban anno újra kezdtem és 190 napnál járok ... 150 -175ig jó alkatrészeket adott , de ebben sem csalódtam ... van akinek beválik a sokáig húzás van akinek meg 30-40 nap és restart vált be , te döntesz hogy mit választasz
  • Robirx7
    #57746
    Na ez a world-os nap is jól telt. Kipróbálhattam végre a csodás és reklámozott srt10et. Tudom hogy ha a legrosszabbra számit az ember nem éri meglepetés de ez már leirhatatlanul szörnyű járgány. // Treasure huntokat érdemes 30 napnál tovább vinni?
  • SUNNY84HUN
    #57745
    okés , japó autókat mindig szívesen tárt karokkal fogadjuk
  • tutuhawer #57744
    még ide tartozik, hogy Audi R8 GT-t meg minek videózzam le... nem nagy szám
  • DEJAVU71
    #57743
  • tutuhawer #57742
    OFF egyébként pont eszembe jutottál a simraceway kapcsán. Vettem Dodge Viper ACR-r és kurva jó... lenne, ha el tudnék indulni a játékban. De mindenáron kell róla videó és Hondát is szívesen vennék fel, hogy megnézhesd, hogy is megy, de nincs... És nem is van tervezve. Nem könnyű a Hondákat beletenni a játékokba, ahogy látom... Sebaj, amint lesz japánból valami, ami tetszetősebb, levideózom, és neked ajánlom a videót
  • SUNNY84HUN
    #57741
    jól van jösz te még az én utcámba

    -----------------------------

    más : jól sikerült ez a Client Update , sok kocsi pörög jobbra balra , falból jönnek ki , startnál egymásban vannak , pattognak ide oda , jó munkát végeznek ezek ott fent
  • tutuhawer #57740
    A 71-es a NFS-ben nagyon jó évjárat, én tudom Ha azt mondom , hogy a 70-es évek első fele, akkor az NFS World terén elég durva jó minőség. Amolyan HondaFanok 84-ből elbújhatnak

    OFF: gyenge a gépem - mondták hivatalos szervek. Csökkentsek kicsit a minőségen és jobb lesz... Akkor hogy a fenébe lehet, hoyg 1920*1080 HIGH grafikai beállításokkal meg simán megy a játék , HOGYHA futtatom a frapsot és megy a felvétel is
  • BONESAI
    #57739
    Nekem lassan az F1 eléri a 400at
  • DEJAVU71
    #57738
    Szivesen osszefutnek vele par korre
  • DEJAVU71
    #57737
    Koszi szepen, bar nem tudom, oruljek e ennek a gyozelemnek...
  • nfsmw4ever
    #57736
    Szép eredmény. Nekem a csúcs, az egyik aventadorom. Gyorsulásin picit meglökött egy mazda speed 3, és 425-el vágódtam a célba. Még jutalmat is kaptam. Olyan pici csillagocskát
  • chris1997
    #57735
    Felnyomtam az agerát.. A z Lp640 Murci óta először vagyok 400 felett :3
  • nfsmw4ever
    #57734
    Ja. Felesleges a több. Nekem példa rá az NFS The Run. Beharangozták, hogy milyen gigaszuper lesz az új grafikus motorral, háááát eléggé vegyes lett. Az intróknál kifejezetten zavaró, hogy a központban sejtszintű pontossággal ábrázolják a főszereplőt, aki meg mondjuk megy el mellette, az meg kb gagyi animé minőségben van megrajzolva. Így együtt, egymás mellett eléggé lehangoló számomra a képvilág.
  • Hunn1a
    #57733
    Ja meg emlékszem, mikor a haverjaim rég a Doom 3-mal zúztak, én még mindig a régi géppel szüttyögtem. És amikor olvastam az Exitben a TDU-ról, azt néztem, hogy elbírná-e esetleg, de ahhoz is P2 kellett minimum. Amúgy net is csak kábé 2 éve van nálunk...
  • Hunn1a
    #57732
    Hasonló. Miután áltsuli nyolcadik előtt megkaptam a saját gépem keresztszüleimtől (teljesen előtelepítve), utána...egyrészt Underground rogyásig, másrészt magam fejlesztettem. Főleg, mikor az MW-vel úgy lehetett játszani, mintha képregényt néznék.
    Kezdet: 1x2,4 GHz, integrált VRAM, 256 MB RAM
    Mostani szint: 2x2,5 GHz, 1 GB VRAM (olcsó Gigabyte póver), 4 GB RAM
    Mióta egyre színvonaltalanabbak a játékok, nem is kell több.
  • BONESAI
    #57731
    Az egyik 0.1 másodperc alatt, a másik 18 alatt ért be
  • nfsmw4ever
    #57730
    Nem semmi. Bár ilyesmi akad nálam is. Hegyben álltak a padláson, de a javát bontott alkatrészként kiárultam 20kg-os csomagokban a vaterán. :-) Azért megtartottam egy két relikviát. Főleg mikor hoznak "tuningolni" ilyen ősi vackokat, olyankor a régi cuccok maradnak,hátha jó lesz még alapon. Éð néha tényleg jó ha van.
  • nfsmw4ever
    #57729
    Akkor a nejem is beelőzted, bár ő nem fórumozik, de lelkesen nyomja a pedált. (Illik vagy sem, ő bizony 72-es)
  • Quqa
    #57728
    Ugyan már P1, nekem van még egy 486-osom a szekrényben, talán 128MB RAM-mal és 400MB! vinyo-val. 1 – 2 éve benyomtam és még felpörgött, bár OP nincs rajta, de szerintem működne. Eladó jó pénzért, esetleg beszámítok egy ilyet félárban!
  • nfsmw4ever
    #57727
    Az eddigi nyertes!!! Elismerésem!
  • DEJAVU71
    #57726
    Meg mindig le vagytok maradva
    A nicknevembe a 71 es szam nem veletlenul kerult be
    Raadasul a szemelyi szamom kettessel kezdodik
  • nfsmw4ever
    #57725
    De lassú voltál
  • Gab0523
    #57724
    Máskor kicsit húzz bele :P
  • nfsmw4ever
    #57723
    Igen helyesen látod. Valóban olyan 40-50% a spórolás az építésnél. De a gyári (például) IBM vagy Dell gépeket nézve... Tavaly pakoltam össze egy teljes konfigot egy hölgy ismerősömnek. 189 ezer lett a vége. Ugyanez a hardver összetétel egy kereskedésben, IBM gépként 464 ezerre rúgott Persze hogy megmutattam neki, had örüljön nekem :-)
    Azt hiszem ki is merítettük a mai offegyütthatót.
  • BONESAI
    #57722
    Jah az egyik Cinque, a másik GT3RS
  • BONESAI
    #57721
    igen... ilyen is van
  • Gab0523
    #57720
    Nem a PS2-vel van bajom. Az összes konzollal. :D
  • chris1997
    #57719
    Mi a baj a PS2-vel? :D
  • Gab0523
    #57718
    Krisz... PS2? Konzol? O.O -srácok, Ti ismeritek ezt a csókát? :D

    Hát... Én a bolti konfigokkal mindig hadilábon állok. Hosszas spórolás után, tavaly nyáron sikerült összeraknom egy gépet, és, /hecc megsasoltam, hogy az árából milyen összerakott gépet vehettem volna. Lényegében, egy kb 40% gyengébb gép jött volna ki, monitor nélkül. Szóval az összerakott cuccok nekem valahogy nagyon furák. -kivéve, ha az összerakás költsége tényleg 50.000Ft körül van; ebben az esetben az összeszerelési díjból simán megél egy család.
  • chris1997
    #57717
    Nekem a legemlékezetdúsabb játékom az a Burnout3 volt/van. Kedvenc PS2 játék még mindig. PC-n ,meg a Midtown madness2 :D
  • Gab0523
    #57716
    Nekem az első gépemen nem sok akkori játék indult el, de a PII-es volt nyúzva. :D Akkor még egészen más hangulata volt mindennek. :)
  • nfsmw4ever
    #57715
    Fény derült az Eredetre
  • nfsmw4ever
    #57714
    Elharapózik a nosztalgia :-) Én is 3 évig nyúztam a P1-et. Utána vettem egy P4 celeront (Nfs HP 2!!! Jeeee) és elmélyült bennem az elhatározás: kész konfigot többé soha. Jött a net meg a kockulás és azóta magam barkácsolom össze ami kell. Mármint alkatrészenként, mert azért egy alaplapot nem tudnék leforrasztani négy-öt rétegben... Úgyhogy rendszergazdálkodom itthon a gépeKen, meg a baráti körben, meg nyomom a worldben a gázt.
  • Hunn1a
    #57713
    Mihozzánk 9 éves koromban jött el az informatikai forradalom, akkor szereztük meg egyik ismerősünk P1-es gépét, sok plusz programmal. Emlékszem, milyen vérre menő párbajokat nyomtunk osztott képernyőn tesómmal Ignitionben. NfS3-ban meg soha nem vezettem harmadik nézetből (főleg mert csak jóval később tudtam meg, hogyan kell). De abban a szereplő autók életrajzai is nagyon tetszettek, hasznok extra volt kezdődő autómániámhoz.
  • Gab0523
    #57712
    Őőőőőőőőő... Anno család megbeszélte, hogy a kis hülye, infót nehezen viseli, kap egy használt gépet, amin kiélheti magát. Megnemmondom, milyen volt szegényke, de 1,5 évig nyúztam. Aztán jött egy PII-es, keményen 334MHz, 32 Megányi RAM, meg egy... Hmmm... VooDoo2-es kártya. Valamilyen MX (Butított) verzió.
  • nfsmw4ever
    #57711
    Akkor beelőztél. Én később vettem magamnak. Német használt pentium egy, a maga 2 gigás vinyójával és két megás vidkarival (S3Trio). Most meg csak a ramom 8 giga. Külön sztori volt az a gépvétel, meg beüzemelés is. Főleg hogy teljesen analóg voltam még