94802
  • nfsmw4ever
    #57790
    Én is az F1-et mihamarabb :-) Már csak az a kérdés melyik profilomba... A fő profilomban nincs már skillem :-(
  • chris1997
    #57789
    nem annyira sürgős, ráér, de azért szeretném majd megcsinálni minél hamarabb :D
  • chris1997
    #57788
    Soinc.exe NFS World Remake :D

  • BONESAI
    #57787
    Villogni akarsz hogy az 5.2 legyorsulja az F1et?
  • nfsmw4ever
    #57786
    Mennyire sürgő? Full hd felvétel ok. F1 beszerzés alatt.
  • chris1997
    #57785
    Mindössze egy Driver Selectet meg egy Drag versenyt velem kéne majd videóznod :D Ha érdekel, leírom mi a project privátban.
  • Milo82
    #57784
    Valaki mondja meg nekem hogy az LP-640-re mennyibe kerül a body kit!Köszi
  • BONESAI
    #57783
    McLaren pipa, videón még dolgozok...
  • chris1997
    #57782
    Van itt olyan aki:
    - Tud videózni Min. High felvételen(vagy ha nagyon muszáj, medium)
    - Van McLaren F1-e
    ?
  • Quqa
    #57781
    Hát bárki bármit mond és a csicsánon pár kör alatt nagyon jót szórakoztam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Star Wars 1 epizód: A fejvadász felpörgeti magát, vigyázz kész start, hoppá valamit elhagytam uzsgyi vissza érte.


    Star Wars 2 epizód: A Millenium Falcon leszálláshoz készül ... hát leesett, próbál indulni, nem mondom van benne kraft. Azért előzékenyen beköszönök hozzá.


    Star Wars 3 epizód: Az hagyján hogy indul, na de a fékje az valami pazar! Úgy látom megint felszálláshoz készül á nem nem, csak fára mászik. Ja hát persze valami növényvédelmis lehet, le is parkol a zöldben!
  • zsomboor
    #57780
    Hülyeség, ne is foglalkozz vele...nincs semmi a profilodban amiért törölhetnének...na meg az adminok sem idióták, nem fognak senkit törölni azért mert valaki "azt kérte"
  • SUNNY84HUN
    #57779
    és ? , nekem is vannak nagy nevek a listámon 2,5 év alatt szedtem párat , el ne hidd csak üres kamu hogy töröltet ..
  • nfsmw4ever
    #57778
    A feledés homályába merül...
  • Dzsimmi
    #57777
    Nem félek,csak írta,hogy valami Camell a barátja és vele töröltet,kíváncsian várom mi lesz.
  • chris1997
    #57776
    Hát, igen, full-full vagyok, 97 vagy 98/100. Három Driver meg eltűnt a fenébe, nem tudom őket törölni sem :/
  • SUNNY84HUN
    #57775
    ha valaki rádír hogy csalsz mert jobban mentél nálla akkor semmi nem lesz , ha van valami vaj a füled mögött akkor lehet félni
  • chris1997
    #57774
    Lufira nem vesznek el statisztikákat.
  • Dzsimmi
    #57773
    Kezdem megérteni,pedig még csak egy éve játszom.Most meg le is csalóztak speed hack miatt,és el fogják venni az eredményeim.Szeretem ezt a játékot...
  • SUNNY84HUN
    #57772
    új szerzeményem




    th -t igen is érdemes sokáig húzni már többször is leírtam mert igen sok jó dolgot adott nekem elmúlt hetekben



    remélem már jó a spoiler :))

  • tutuhawer #57771
    Ezért nem szívesen lépek be én se
  • Dzsimmi
    #57770
    Egyre jobb egy versenyben már nem csak egy autót látok repülni,pörögni és pályán kívülről visszajönni,hanem hármat is.És persze ha véletlen el találsz egy ilyet egyből lelassulsz,élvezet így játszani.
  • SUNNY84HUN
    #57769
    engem meg csak a honda
  • Davyd12
    #57768
    ja rájöttem :D probáltalak fel venni de tele vagy chris is tele van na véglegesen BLACKROCK15 :D ahogy meglesz a 7-es szint csinálhatom a mona lisá-s sylviámat :D ujra :(
  • Hunn1a
    #57767
    A Tiburon a belépő a V6-os klubba. Na de SUV-ból se volt japán... H2, Navigator vagy Escalade?
  • chris1997
    #57766
    UG2 az egyetlen, ahol elhatároztam, hogy vagy japó autót vezetek, vagy gyalog versenyzek. De azért egy Hyundai becsúszott :D
  • Hunn1a
    #57765
    Te jó ég, az a Cobra oda fog verni, remélem. A H1 "nyáriasításának" örülök, az A3-ast nem tudom mire vélni. Ennyi erővel jöhetne a Golf 4 GTI is (valamiért nekem erről az UG2 jut szembe, nem az MW).
  • tutuhawer #57764
    üdv a játékban újra. A chicane-os neved foglalt , az apexra nem tudod ugyanazt csinálni. Ha törlöd a chicane-os profilt, akkor működik.
  • nfsmw4ever
    #57763
    Ezt nem gondolod komolyan. Mikor szoktak kihúzni egy kábelt???? Mikor szokott BlackScreen lenni????? Ez a kijelentésed nem más, mint a remény diadala a tapasztalat felett De azért jó volt!
  • Ryder159
    #57762
    Hétvégén biztos nem...
  • chris1997
    #57761
    Passz. De engem még Mindig a Monaro érdekelne. Bár tudom, hogy nincs betervezve, de kéne. Addig A3 :D
  • nfsmw4ever
    #57760
    Lehet tudni mikor érkezik az Interceptor?
  • nfsmw4ever
    #57759
    Nem voltam pontos. Én is inkább erre gondoltam, mert végignéztem amiket Qouqa1 linkelt. Elég ijesztő gyűjtemények. De ha belegondolunk, kicsit elsaccolja a kistesó, akkor porban úszunk most is és lehet nem mennek a szerverek...

    DEJAVU71, össze fogunk futni
  • chris1997
    #57758
    Pár új autó:




    A3 meglesz, mert MW-s időszak az nagyon fakje. No meg Audi :D
  • Ryder159
    #57757
    Ugyanmár, a pénteki komolyabb:

    Ugyan nem csapódott be, mert felrobbant a levegőben, de így is hatalmas a kár. Az ablakok szinte mindenhol kitörtek a lökéshullámtól, és gondoljatok bele, milyen szar -20 fokban ablak nélkül az éjszaka...
  • chris1997
    #57756
    Majd ha lesz Test Drive Tuesday-en R8 Gt, majd én :D
  • DEJAVU71
    #57755
    Az nem okoz gondot, a chicane on is van driverem, meghozza tagadhatalan noi nevvel VENUS001 Ott en is ritkan vagyok, de tudunk egyezteteni
  • nfsmw4ever
    #57754
    Bakker. Ez nagyon durva, ijesztő, elgondolkodtató. Köszi a tájékoztatást!Én meg akkor tök nyugodtan az Internátust néztem, és legnagyobb gondom a nácik hülyeségei voltak... Hát volt nagyobb gond, máshol, másnak.
  • Davyd12
    #57753
    azért nem találtok mert a Chicane-on vagyok na nem baj átmegyek az Apexra a nevem ugyanaz lesz BLACKROCKHUN :D mindenki vegyen fel majd :D
  • nfsmw4ever
    #57752
    No majd okozok valamit. Bár hazaárulókként, rendesen elhúztunk a Chicane-ra. Igaz én tervezem a visszatérést és ha, a dominancia is az elvárásaim szerint alakul, akkor követ majd a szentem. (Ilyen szmájli úccse sűrűn vala itt)
  • RED BULL F
    #57751
    Tudom, idegesítő, hogy megint ezt írom, de mi a frász ez az egész napos frissítés? Délbe is leszedtem a patchet és mindenki össze vissza laggolt, most is húz lefele valami 140 megás fájlt. Ezek megőrültek, vagy jön valami, amiről tudnunk kellene?