94802
  • noblem1983
    #57830
    ÉS az a baj, hogy nem is tudod egyértelműen megmondani, hogy ki csal mert eddig is ment a teleportálás a csalóknál most meg majdnem mindenki furcsán mozog meg ugrál a térképen is össze-vissza
  • veszettróka
    #57829
    Diamond Packs...
    DATA:
    Diamond Pack
    Diamond Pack Description
    Diamond Engine Pack
    Diamond Brakes Pack
    Diamond Forced Induction Pack
    Diamond Suspension Pack
    Diamond Tires Pack
    Diamond Transmission Pack
    FIRST MENTIONED IN 2013.02.16 PATCH

    + Lambo Estoque mint várható kocsi
  • tutuhawer #57828
    ja ,gondoltam :))) A Római Isten bombázott egyet sajnos. Ő is bánja, mert nem a bordó Isten a kedvence , hanem a kék.
  • Dzsimmi
    #57827
    Egy párszor megpöcköltem,aztán mondtam neki,hogy te üzened,egyből fel is hozta hogy mit játszott a csapatod a római derbin.
  • tutuhawer #57826
    a szimulátoros ismerőseim elfogadhatónak, játszhatónak is mondják a SRW-t. Nem tetszik a grafika? Hmmm. Akkor menj a Worldben. Kevés az állítási lehetőség? Az. Ha nem OK, akkor cserélgesd az ultra rugókat a Worldben. Szimulátorba akarsz visszatérni? A simraceway nem full szim, billentyűzni is lehet. Emiatt nem szar, mert ha az lenne, akkor a kommentek is szarok lennének. Kurvára instant, ingyenes, csalómentes, kiszámítható, magyarokkal tűzdelt autóversenyzős játék. Egy hibája, hogy nem lehet benne 400-500-zal menni, pedig az aztán olyan jó, hogy hűha. Ajjjaj de szeretjük a 400-as tempót.

    ON: nem tudom , mit izélsz, ki se próbáltad igazán. A kedvemért gurulj 1-2 hétig naponta kicsit multiban...
  • Quqa
    #57825
    Engem a Simraceway nem nagyon érdekel, túl béna, a grafika sem tetszik, semmi állítási lehetőség benne, uncsi. Ha visszamennék szimbe csak GTR2 online, oda még felmennék. Az EVO-ról lecsúsztam, karácsonykor 1-2 $ (vagy kevesebb) volt szinte az összes versenymód. Mellette van még pár online az egyik legjobb a HP (1500Ft néha) és érdekes módon ott a játék lényege a kilökés versenyben, de kevesebb az ütközés mint a World-ben. Ha érdekel a GTR2 írj PÜ-t.
  • tutuhawer #57824
    talán valamilyen multiplayer versenyben még összefutunk...
  • Quqa
    #57823
    Ezt elcsesztem!
  • Quqa
    #57822
    Hát a mai nappal szerintem vége van a játéknak, legalábbis a multi részének (és ezzel az egésznek), ha sürgősen nem találnak ki valamit a pörgő – forgó akármik ellen és nem javítják a szinkronhibákat és tiltják a csalókat ennek vége. Aki költeni akart szerintem felejtse el, minden szinten, minden versenyen csaló – csaló hátán. Volt hogy 5-en indultunk 4 csaló volt, az átlag az 1-2 versenyenként. http://yoursmiles.org/tsmile/en/t3712.gif
  • Milo82
    #57821
    Köszönöm!
  • Dealcsy
    #57820
    Annyit is költöttem rá, mert tegnap elfelejtettem összeszedni a gyémántokat, és már megint szórom a boost-ot az ehhez hasonló hülyeségekre.
  • chris1997
    #57819
    Futballista?! Akkor bizony nem ismerem.
  • tutuhawer #57818
    nem ismered. Korábbi versenytársam, jóbarátom. Neve elhallgatását kérő, nem fórumozgató, leszegett fejjel a falba nyomuló, megalkuvást nem tűrő, kiváló humorú, 24/7 kurvaanyázó, kék-fekete szívű, hardcore futball-fanatikus.
  • chris1997
    #57817
    Kész

    Ki az a véresszájú kék-fekete span? Ugye nem Sonic?
  • BONESAI
    #57816
    Nálam még mindig nincsenek fejlécek.. fene, na majd holnap megoldom.
    Sziasztok, mára végeztem
  • tutuhawer #57815
    Chrisssstiántól kérek egy fejlécet dzsimmi névre, és aztán: nyugi, a te eseted csak kutyafüle lehet, nálad nehezebb helyzeteket oldottam már meg. Érted... leszarja mindenki statisztikát, de maga a statisztika létezése önmagában a fontos. Neked se esne jól, ha jó nagy nulla lennél. Nem az a fontos, hányadik vagy, hanem az, hogy nem nulla. A nulla az egy rossz helyezés. Aztán: ki vagy te? Dzsimmi. Kicsoda? Dzsimmi. Ki? Dzsimmi, dzs-vel. Kicsodaaaa...??? De bizony van olyan versenyzőtársunk , több is, akiknek a nevét korábbi nfs játékokból, szimulátorokból az egész világ ismeri és elismeri, ott bizony számít. Na, ezt nem fogta fel a TCM-en a gárda, at sg-n a közösség, a prohardveren a havercsávók. Elviseltem, persze, de azért szarul esett. Sebaj, Dzsimmi, segítek, ha gáz van, cserébe a véresszájú kék-fekete spanunkat gázold bele a falba helyettem is
  • BONESAI
    #57814
    A fordító egy dolog, én tanulok spanyolul.. ez spanyolul van.
    #57813 ez bizony megér 500 boostot. Csak vigyázz, mibe teszed bele és mivel kombinálod
  • Dealcsy
    #57813
    Szerintetek 500 boost-ot megér ez?
  • Dzsimmi
    #57812
    Köszi szépen!
    Ha esetleg nulláznának,akkor segíthetnél...de szerintem csak vagdalkozott(legalábbis remélem).
  • Dealcsy
    #57811
    Pardon. Ide akart menni: #57808
    És még ez is lemaradt:
  • Dealcsy
    #57810
    Csigául (franciául) biztos így van.
    A fordítóba spanyolul nem ismer ehhez hasonló szót. Ami csigául a 'comprendre' az spanyolul 'entender'.
  • tutuhawer #57809
    Chris: pedig de igen. Sajnos. Nem kell hivatalos feljelentés ahhoz, hogy a tiszta statisztikádat elvegyék mindenféle indok nélkül. Még szerencse, hogy pár magyar barátomat pár hozzászólással sikerült újra ranglistáztatni, ami nem kis dolog... /Persze, a magyarok ezt nem érthetik, sosem értették/

    Dzsimmi: Camelll egy csicska, majd én levajazom a szitut neked, te csak nyomd a gázt.
  • BONESAI
    #57808
    Nem csiga, spanyol
  • Dealcsy
    #57807
    comprendre
    Tudok csigául.
  • chris1997
    #57806
    Oké-zsoké. Szerintem én is befejezem mindjárt a "műszakom" :D Csak még leszedem a Soundtrackját a Sonic.exe-nek.
  • nfsmw4ever
    #57805
    Már ágyikó meg ipad. :-) Reggel ránézek és jelentkezem. Bye!
  • chris1997
    #57804
    Elküldtem őket és az infót, ha kész lesz, majd szólj és akkor az intró már meg is lesz :D
  • SUNNY84HUN
    #57803
    2300 boost a kit rá , igc -s body nincs
  • nfsmw4ever
    #57802
    Coprende :-) (vagyhogyisírják...)
  • chris1997
    #57801
    Oké, rendben. nem nagy cucc, csak vágás :D
  • nfsmw4ever
    #57800
    Fffúúú. Azt én is tudok :-) Mikor még szerkesztettem az újságom, akkor nyomtam a photoshopot, de szerintem mára lemaradtam. Holnap megdumáljuk mit tehetek. Mára rövidre zárom magam. Vasárnap meg úgyis mindig a gépnél vagyok (legalábbis délelőtt)
  • chris1997
    #57799
    Tudsz Photoshoppolni? :D kéne három kép amit normálisan meg kéne vágni..egyenlőre csak balf.szkodok.
  • nfsmw4ever
    #57798
    Nekifeküdtél rendesen. Reggel rakom a frapsot, aztán lízing és jöhet a project terv.
  • chris1997
    #57797
    Addig elkezdtem az intrót csinálni.
  • chris1997
    #57796
    Nekem is menni fog, talán egyszer ha le lesz árazva, amúgy meg most nagyon nem vonz :D
    Már meg is van a Remake muzsika OST-je
  • nfsmw4ever
    #57795
    Az lesz. Holnap még átnézem mi ultrám akad, merre, aztán mehet a lízing.
  • chris1997
    #57794
    Szerintem vedd oda, ahova gondolod, hogy jó.
  • Milo82
    #57793
    Nagyon segítőkészek vagytok igazán köszönöm!
  • nfsmw4ever
    #57792
    Hát ja. A vezetés még talán menne is. :-)
  • BONESAI
    #57791
    Majd lesz. Nekem sincs még szétskillezve, de alapjáraton is nagyon jól megy ha tudja vezetni az ember