94802
  • lorci
    #57870
    Ez egy kicsit megnyugtató az én szempontomból, hogy nem nálam van a hiba.
  • BONESAI
    #57869
    Pontosan ez a probléma mindenkinél, szar a kapcsolat a játékosok között.
    A Roadster nem Cinque, a Cinquevel jobb időket lehet futni.. a Roadsterrel hihetetlennek tűnhet olyan idő, ami pld. a Cinquevel normális
  • Dealcsy
    #57868
    Nesze nekem, hogy tudok lenyomni egy IS350-nel egy M3 GTS-t High Stakes team escape-en. Büdös csaló...
  • lorci
    #57867
    Azt szeretném kérdezni, hogy nálatok van olyan probléma a játékkal, hogy a rajtnál mindenki ott marad(ez nem az amikor sokat multizol s nem látod a másikat), és akkor két kanyar mulva fejen álva eléd beesik eltünik megint elöjön kicsit s akkor beleakadsz, nagyon idegesitő főleg ha időre megy az ember...
    Bonesai vigyáz majd, hogy mit csinálsz dragen az ilyen váltogatásokkal mert én már megjártam a roadsterrel, hogy addig reportolt a sok hülyegyerek hogy csalok , hoogy kicsillagozták azokat az időket amiket a roadsterrel mentem.Most meg egy GT2-esst épitettem dragre azzal jobbat megyek de csak akkor váltogatok vele elő hátra amikor egy olyan ellenfél van aki ugyan azt csinálja és tudja hogy nem csalsz csak kihasználod ami adva van.
  • Dealcsy
    #57866
    Lenne egy kérdésem: mi lehet az oka, hogy senkit nem látok szabad kóborlás módban? A netemmel semmi gond, mint máskor.
  • zsomboor
    #57865
    Tudom, azt láttuk a múltkor, kár hogy laggolt mint a szar és belőle nem láttam semmit csak néha fejenállva repülve meg mindenhogy
  • BONESAI
    #57864

    A dragos jobban fut a simánál, de ha nincs ló, jó a szamár is... meg váltogatással el lehet érni szép eredményt a simával is... PERFECT10Nnek is csak sima Cinqueje van dragra
  • zsomboor
    #57863
    Lehet nálam is az lesz...csak nem nagyon van szívem kivágni a benne levő skilleket...Agera meg nem nagyon bírja, így meg az 1000+-os helyek rendesen fognak visszafelé
  • tutuhawer #57862
    teljesen félreérted. Senki se mondja, hogy a legjobb, csak azt, hogy amire kitalálták, arra szenzációsan jó: azaz annak kimondtottan jó akár billentyűzettel is , aki megunta a nfs worldben a kurvaanyázást.
    Viccelsz? Aki szimulátorozott sokáig, iracing, rfactor, netkarpro vagy akár simbin-féle, az nem mondja jónak a szart szimulátoros szempontból. Csak olyan jellegű, hasonlít a simhez, és játszható. Így OK? A simraceway elfogadhatóan játszható a simulatorosoknak is, meg a billentyűsöknek is
  • Milo82
    #57861
    http://www.origo.hu/auto/20130215-az-orszag-leggyorsabb-mentoje-subaru-impreza-wrx-sti.html
  • BONESAI
    #57860
    Elkezdtem tuningolni a Cinque-t dragra... szar cuccokkal is jobb mint az Aventador..
  • BONESAI
    #57859
    Tényleg egy rakás szar ez a játék így...
  • chris1997
    #57858
  • Quqa
    #57857
    Ismered a PH nick neven (ne dobd be!), na az sem véletlen.

    #57856 Jó sok mindent blokkol, nekem a hajam hullik tőle és ha kikapcsolom akkor is!
  • BONESAI
    #57856
    Nekem nem tölt le semmit indításkor.
    Más: minden a régi, leszedtem az AdBlock-ot Mozillára
  • RoboKutya78
    #57855
    He he érdekes módon mindig ezt a filet kérik ha problémád van és mégis belerondítanak odafent a szerveren?
    Ha jól tudom.
  • zsomboor
    #57854
    Töröld ki a ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World\Data-ból a NFSWO_COMMUNICATION_LOG.txt nevezetű fájlt, akkor nem fogja elvileg többet letölteni (csak még 1x törlés után)
  • DEJAVU71
    #57853
    Es azt kideritette mar valaki, h mi ez a 142 MB os cucc, amit minden egyes belepeskor letolt?
  • RoboKutya78
    #57852
    Skacok nem fogjátok fel ezek azt csinálnak veletek amit akarnak
    Ha valamit elbasztak és javítani akarnak na ná hogy belerondítanak abba amit eddig felépítettél.
    Nem csinálnák azt hogy aki eddig így építette a járgányát ilyen minőségre azt hagynák lógva és csak azoknak adnák ki a frissítést akik még nem rendelkeznek ilyen autókkal.
    Még jó hogy engem nem érdekel olyan mértékben már a dolog hogy ezért szívrohamot kapjak 90 autó esetében esélytelen is lenne a követése a dolgoknak. Lehet hogy mostantól észre venném az alkatrész butításokat mivel komplett listát vezetek a jelenlegi tuning felállásomról:) De nem tudok ellene semmit se tenni hiába fizetek, fizettem ezeknek a rablóknak bármit is.


  • chris1997
    #57851
    Na jól van, most már félek tőled.
  • Quqa
    #57850
    #24237
    #27199
  • Quqa
    #57849
    De marha egyszerű, ott van a fejlécben az összes alkatrész és be tudod azonosítani név ill. szám alapján (ha már a színét nem lehet látni).
    Szerintem ha kiveszed a két pirost alulról akkor nem fog fordulni a gumi mindenképp maradjon, de 2-vel is jó.


    #57832 Ez olyankor van, ha valaki kevés „valódi” szimulátoros játékkal kerül kapcsolatba.

    Más: ez a szar adblock blokkolja némely smiley tárhely megnyitását (sok máson kívül), hogy rohadjon meg.
  • RoboKutya78
    #57848
    Maradjon bent az :Attack motorsport 4 4 17
    vagy ha a színsorhoz ragaszkodom tegyem be a speedsiens 4 4 9 **** kereket?
  • RoboKutya78
    #57847
    Jelenleg ezt a felállás szeretném belerakni:
    Engine: zero tuning mods(blue)..................9 17 0 ****
    Induction: Ursa (green)..................................9 7 0 ***
    Transmission:Speedsciens(green)............17 9 4 ****
    Suspension: Zero tuning mods (blue).........4 8 11 ****
    Brakes: Medion (yellow)
    Tires: Medion (yellow)

    És ez van benne:
    Engine: zero tuning mods(blue)..................9 17 0 ****
    Induction: Ursa (green)..................................9 7 0 ***
    Transmission:Speedsciens(green)............17 9 4 ****
    Suspension: Zero tuning mods (blue).........4 8 11 ****
    Brakes:Ventura (red)........................................0 0 9 ***
    Tires:Attack motorsport (red)..........................4 4 17 ****
  • RoboKutya78
    #57846
    akkor jól mellé nyúltam vele:)
    Baromira egy színűnek tűnik:)
  • zsomboor
    #57845
    sárga az Transtek, Speedscience az zöld, Attack piros
  • nfsmw4ever
    #57844
    a 4-4-17 a piros
  • RoboKutya78
    #57843
    Ettől függ a Lambo 640 en sorsa:)
  • RoboKutya78
    #57842
    Skacok színvak leszek... ez nem lehet igaz:)
    A 4 csillagos alkatrészeknél a kerekeknél a speedscience típus felel meg a sárga színnek vagy az attack Motorsport kerék az egyik 4 4 9 a másik 4 4 17 Esetleg az attack Motorsport lesz a piros?
    szóval nem mindegy a dolog..
  • nfsmw4ever
    #57841
    Az jó. Nekem egyesével esnek a csillagok egy jó ideje, megint...
  • RoboKutya78
    #57840
    elmbegajt kaptam mondom össze gubuztam az összes látható gyémántot mégis 14 darabom van mondom wtf?... De azért adott egy 4 csillagost a mai napra hál istennek:) csak az a baj piros moci volt és csak a toyotám szereti.
  • nfsmw4ever
    #57839
    Még jobb mikor a zöld fényképezőgép alá rakja, vagy a tájoló óriás kavics takarja az utolsó kavicsot. :-)
  • RoboKutya78
    #57838
    Valaki jelentené ezt a szőrszál hasogató Grafikai hibát?
  • nfsmw4ever
    #57837
    Akkor az egy "E" class labda volt :-D
  • TOMDRIVER333
    #57836
    112 Km/órás sebességet kapott el a labda.
  • TOMDRIVER333
    #57835
    Totti-ról beszéltek?Tényleg nagyon szép gólt adott, oda a hol a pókok b*sznak. :D
  • TOMDRIVER333
    #57834
    Na Adblockkal megy rendesen minden, köszi Chris.:)
  • zsomboor
    #57833
    Persze, épp tegnapelőtt vezették be a repülő és mindenfelé pattogó autókat, jól sikerült a cucc
  • Gab0523
    #57832
    Sziasztok!

    Offolt szösszenet, Krisz örömére:

    Bár, hasonlót már írtam, de...
    Szerintem a szimulációba nagyon sok apróság beletartozik, ami a vezetés élményének az alapjait jelenti. Pl, lehet, hogy izgalmasabb "segítségek" nélkül haladni egy adott pályán, de ha már SZIMULÁL valamit az a szerencsétlen, akkor egy olyan autóba, amiben nem lehet "kikapcsolni", ugyan szimulálja már bele a kipörgésgátlót, a szervőt, a blokkolásgátlót. Vagy, ha nagyon hasogatni akarom a szőrszálakat, akkor alap, hogy SZIMULÁLÁS közben, 240-es tempónál ne azt érezzem, hogy nagyanyám tököl a verdával, és majdnem 30km/h-t tol neki. (Harminc, nem 300...)

    Én nem akarok senkit sem bántani, de nem tudom milyen elismert szimulátoros az, aki az SRW-t "játszhatónak" bélyegzi.
  • RYO21
    #57831
    Történt valami értelmes változás az elmúlt pár hónapban?