94802
  • Robirx7
    #57910
    voltam* :)
  • Robirx7
    #57909
    Sose volt nagy lamborghini fan, csak hát az ember azt használja ami adott..Inkább azt szeretném ha a z06ot olyanra csinálnák mint a Carbon-ban és akkor menne a driftelés meg a 460kph top speed
  • BONESAI
    #57908
    Még a top 100ban sincs benne... namajd ha lesz már valami értelmes váltó ebben a kocsiban, meg nem 15% nos power, akkor futok jobbat is
  • Robirx7
    #57907
    akkor ezért veszitek a gt2-k ellen :D
  • lorci
    #57906
    Elvoltam én azzal az Aventadorral másfél körig idegesitettem nem engedtem el aztán feltette a jugert és úgy kilökött hogy be sem értem.
    Attól függetlenül nagyon szép idő ez
  • BONESAI
    #57905
    Az a baj, hogy Lamborghini. Azokban a gépekben egyszerűen nincs kakaó 300 felett.. sose volt.
    példa:


    Esélye sem volt És ez globális Lamborghini probléma
  • Robirx7
    #57904
    Újabb kérdés: adott egy lp650 a következő szinsorral: kék zöld zöld kék sárga zöld. A gép jól megy egésszen 300ig de utánna mintha kifogyna a kakó, a zöld gumi lehet a baj? Mert úgy emlékszem az az alacsonyabb sebességeknél jó.
  • tutuhawer #57903
    ok, rendben. csak mellőzd a hülye smiley-kat, légyszi. Tök idiótának látszódom tőle
  • Quqa
    #57902
    Senki nem néz le senkit, nem tetszik és kész. Nem lehet benne a kormányt sem rendesen beállítani billentyűvel meg nem bénázom. Van összehasonlítási alapom, mert sok mindent kipróbáltam.
    Megj.: A grafika csak itt van low-on, mert elmosódás van, meg úgy kényelmes feljebb zavaró, más játék mind full-on megy (amit bír a VGA). Most pl. F.E.A.R. 3.
  • tutuhawer #57901
    ez a lényeg, fizetni nem kell, ingyen eljátszadozhatok vele :) Amúgy az rf2-t tervezem megvenni, kb 2-3 hónap múlva lehet realitása. Addigra gondolom, a modok is alakulnak hozzá. Addig ingyen hasítok SRW-ben, elvégre játszható instant verseny.
  • Szabi #57900
    van amiben jobb mint az rf, de lényegi fejlödés nincs benne rf-hez képest... én negyed óra után töröltem is..

    ha az SRW rF2-re épülne röhögve fizetnék az autókért, de így rf-re.... :-/
  • tutuhawer #57899
    így van, ezeket néztem én is, de addig is, a kezdő kormánnyal, esetleg billel a SRW elég jó opció. Nem reklámozom, csak szar, ha leszarozzák, pedig nem szar :( Azt mondják a srácok, hogy az rfactor1-nél jóval jobb a SRW. Szerintem is. Én offline-ban rfactoroztam, ez meg online, már emiatt jobb :))
  • Szabi #57898
    jelenleg az utolsó frissítés óta magasan az rFactor 2 a legjobb autós szimulátor, viszont most még így bétaként nagyon kevés tartalom van hozzá

    remélhetőleg hamarosan lesz Assetto Corsa demo, meg még idén megjelenés, na az talán majd tudja még űberelni :)

    c.a.r.s még évekre van a megjelenéstől :D
  • tutuhawer #57897
    ne kezelj úgy, mint valami retardált barmot. Én is tudom, mi a szimulátor, és hogy hol keressem. Nem feltétlenül hardcore szimulátor kell, hanem egy isntant multiplayer versenyzős játék. Ilyen van a piacon, erre van szükségem. A szimulátorok meg éppen készülőben vannak, neked ajánlom a raceroomos topicot sg-n, mert a legtöbb magyar szim-fan köpköd a Simbin új játékára. Mindenki élethű játékot szeretne meg minden, de most az rfactor2 és a CARS is alakul még. Addig kompromisszumot kötünk és megyünk kicsit az SRW-ben, kérlek, ne nézd le. Korábban éveken át rfactor ligás srácok is játszanak, mert megnéztem, ki kicsoda. Mind látjuk, hogy a fizika nem a legjobb, a törési modell se reális, de nem is lényeg: sok a noob, sok a billentyűs, és kiváló a feélpítés nekik, nekem, nekünk. Csak quick, gyors, azonnali , instant versengés, kibaszottul kultúrált körülmények között. Alexease egy elég hiteles forrás, 10 éve házigazda itt 20féle autós játékban az sg-n, minden szimet kipróbált már, elhihetjük például neki, hogy az SRW annyira nem szar, sőt: a célnak nagyon megfelelel. Kultúráltan, elfogadható minőségben lehet versenyezni benne. Ha pro vagy? Mehetsz a pénzdíjakért. Ha nem? Akkor megyünk pár jó versenyt ma. meg holnap is. Meg minden nap. Nekem van neterror, de az egész világon senki másnak nem, szóval betonbiztos. Nem szép a grafika, OK, de kit érdekel, ha úgyis LOW-on nyomod még a Worldöt is... nem? Sokan nyomják mediumon is akár, amitől már én okádtam. Inkább mentem 25-30 fps-sel HIGH-on a Worldben is. Szóval ne szólj le engem , ne nevess ki, meg a gémet se nevesd ki, hanem olvasd a fórumot.

    /nem reklámozom a játékot, csak pár régi Worldös cimborámmal néha egyeztetel itt. Át kell siklani felette, erre kérek mindenkit. Nyilvánvaló, hogy szenzációs a NFS:W is, nem akarok elcsábítani senkit. Ma kb 15 magyar sráccal versenyeztem, akik csak ... versenyezni akarnak. Nem feltétlenül szimulátorozni. /
  • BONESAI
    #57896
    Az átlagos
  • gyeprefos007
    #57895
    öcsém::: TE-n 4 emberből 2 hacker... az grt :D
  • Quqa
    #57894
    SRW

    Ha szimulátort szeretnél itt nézz szét. 1
    , 2, 3!
    Kis ismertető!
  • SUNNY84HUN
    #57893
    oké hogy jól manőverezik de ez már igen csak közúti veszélyeztetés fogalmát meríti ki rendesen , én is vadállat vagyok tolom neki sokszor mint a barom de ilyet nem csinálok azért , ez egy vakmerő b@rom
  • veszettróka
    #57892
    Mi vagyunk a tesztercsapat és ki van adva a cucc tesztre. Mi másért nyúlnának bele pont hétvége előtt? Bemennek holnap beleolvasnak az ottani fórumba, álíltanak valamit aztán Drew beírja ahogy szokta hogy "helyreraktuk a problémát srácok blabla, mit tapasztaltok?"

    +kösz a vidiket
    Cobra: Hrrőőőőőő hrümph rrrööőőŐŐŐŐRrr
    ...hiperérzékeny fűrészelős kományzás:
  • chris1997
    #57891
    Tuti.
    De ha offolni mer, TNT-t cseszek a Nissanja alá.
  • veszettróka
    #57890
    A simracewayes patch-el?
  • DEJAVU71
    #57889
    mert be sem lep :D
  • BONESAI
    #57888
    Mert nem multizol?
  • tutuhawer #57887
    Nekem semmi bajom a legutóbbi patchel.
  • nfsmw4ever
    #57886
    Ez bizony nem csalás. Ez maga a játék. Frankó volt a patch...
  • Quqa
    #57885
    Na hát én az ilyet úgy megcsapnám (egy 44 villással) hogy a továbbiakban a fülével hajtaná a rokkantkocsit. Hol megy ez a gyökér?

    #57884 És utána egy csomó funkció nem működik, pazar.

    Más: Ez a játék tényleg egy vicc. Valaki tudja ez most mi, hack vagy úgy szar a játék ahogy van!?




    Kicsit rossz minőség de ez van.

  • nfsmw4ever
    #57884
    Hali! Sokunknál nem működött. Felraktuk az AdBlock-ot a böngészőhöz és az megoldotta.
  • BONESAI
    #57883
    Töltsd le az AdBlock nevű alkalmazást és menni fog
  • goregrind #57882
    Üdv!

    A spoiler csak nálam nem működik, vagy ez általános hiba?
  • nfsmw4ever
    #57881
    Köszi! És megyünk ám! Talán jövő hét végére én is képben leszek már. Meg most eléggé csalódás az F1. Valami nem kóser. Gyanítom, hogy az ami miatt jegeltem én ezt az acc-ot. De akkor is nyomni fogom
  • Ryder159
    #57880
    Na így kéne kinézni egy utcai autóverseny játéknak. Ha van terfik akkor legyen rendesen, ne csak mindíg az íven:

  • BONESAI
    #57879
    A "hibe" az tényleg hiányzik belőled
  • BONESAI
    #57878
    Gratulálok az F1hez... ha működik majd ez a szar, okvetlen megyünk vele
  • Hunn1a
    #57877
    Tegnap megjárattam az A-spec Viperát, és, nos... Borzalmas, vagy legalábbis a végáttétel akkora, hogy a szokásos végsebesség-mérő helyemen (palmonti autópálya a nagy ívű S-kanyartól a híd végi sikánig) nem tudtam kipróbálni a nitrót, mert féktáv elején ért 350 km/h fölé anélkül és még volt benne. Irtózatos.
  • RICCS98
    #57876
    Na jóvan már..., Ezt elég nagy pofátlanságnak tartom....,
    Mi a fenéért nem lehetne egyszer (mint régebben) 500 boostos adni, És nem ilyen hulladák Spec ek fostalicskákat....,
    Max rendőrőzni jók ezek a hulladékok, mert legaláb nem kell majd fizetni a kocsi sérüléseit.
    De akkor is ez szerintem már dühítő.
  • nfsmw4ever
    #57875

    Faja. Ez az idő nem került be. DNF-ként van jelen. Hurrá....
  • nfsmw4ever
    #57874
    Ja. Ma eddig 3 patch, Egyszerre átlag kettő. Egy 140-150 körüli, meg egy 12-17 mega körüli. Kétszer egymás után még nem volt egyforma méretű letöltés. Sokszor jelentkeztem be, mert kínlódtam a videó rögzítéssel/beállítással meg egyebekkel, de azt hiszem elég is mára. Nem tetézem a bajt.
  • lorci
    #57873
    Szét van esve az egész játék totálkáros minden....
  • illesgergely
    #57872
    Kifagyok, mennék vissza, erre nekiáll tölteni a launcher 115 megát, wtf...
  • nfsmw4ever
    #57871
    Hát..... Nem is tudom. Gondoltam ha már megvan, menjek vele... Azt nem gondoltam, hogy ennyire xar időt futok vele. Meg nem is úgy hívnak. Érdekes és egyre érdekesebb ez a napi három patch...

    Az előzmény