94802
  • CortezK2
    #57950
    Lessssssszúúúújralááánker megint gyűjtögethetek pénzt ebben a valamiben...
  • TOMDRIVER333
    #57949
    Na megint bent vannak a FOS IGC-k, vagyis amik már bent voltak.
  • chris1997
    #57948
    Fentebb az új IGC-k
  • nfsmw4ever
    #57947
    Köszi! Hasonlóban gondolkodom. Első 3ból kettő tuti zőőőd lesz. A többi meg próbálgatás, amíg bírom alkatrésszel.
  • chris1997
    #57946
    Akkor hajrá :D
  • BONESAI
    #57945
    Nem, a boost miatt Már remegek egy Eclipseért
  • BONESAI
    #57944
    Ment is nekik a blokk
  • SUNNY84HUN
    #57943
    én 2 csalóval futottam össze multiban és ez 2 profilomból jött össze , ma kerültek engem de majd behozzák a férgek






    persze mind a kettő szétrammolt meg ment mint a barom ..
  • chris1997
    #57942
    Hachi-roku miatt? :D
  • BONESAI
    #57941
    Vele mentél?

  • BONESAI
    #57940
    Ééés mááá veszem iiiis a boooostot meg az Eclipseeee Eliteeeet
  • chris1997
    #57939
    TopUp oldal frissítve
  • zsomboor
    #57938
    Én ma konkrétan senkit nem láttam repülni, kivéve 2 köcsög oroszt akik repültek ugyan, de nem úgy hanem 500mph felett...
  • BONESAI
    #57937
    Úgy veszem észre hogy már nem repked annyi ember.. már csak versenyenként 1-2
  • Dealcsy
    #57936
    Oké...
    160 megát akar letölteni. Ez most a bug része, vagy a javítás?
  • BONESAI
    #57935
    Fuh, gratulálok. A rugó jöhetne ide is
  • LsDbácsi
    #57934
    Ma elég nagy szerencsémvan, eddig 3 ultra partot nyertem.
    13 4 9 -es züld rugó
    0 0 16-os piros fék
    9 13 4-es kék váltó
    És még nincs vége a napnak :D
  • BONESAI
    #57933

    Ez agyhalál
  • Hunn1a
    #57932
    TH 36. nap: Transtek 8-8-0 ultra improved turbó. Ultra turbóból eddig CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ilyet kaptam, már 4 autómban ilyen van. Jöhetne már jobb, több autóm is várja.
  • chris1997
    #57931
    Not bad
  • gyeprefos007
    #57930
    Unatkoztam, hát feldobtam kicsit a fordom :D
  • SUNNY84HUN
    #57929


    ez is fasza : ezt haverom reptette meg még nyáron

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!




    pár apró karcolása lett , kocsiról viszont nem mondható hogy szerencsés volt pedig jól ment mikor verettüka város széllén :))


  • gyeprefos007
    #57928
    kb jah.... :D szerencsétlen járgány x'D
  • Ryder159
    #57927
    Cobra
  • Quqa
    #57926
    A fenét kezdett el húzni, azt érzem mikor kezd, ráadásul a csere utáni első versenyen sokkal jobban ment a GPX. Egyszerűen abba nem az való, vagy az alapból szar!
    Megj.: minden alkatrész csere után drivert váltok és vissza, akkor betölti az ujjat és előtte pirossal mind a 3 körben szarul ment.
  • BONESAI
    #57925
    Én lehet ma este megpróbálkozok vele... van ilyen
  • Dealcsy
    #57924
    1:30:22
    Frusztráltságomban még képet se csináltam...
  • veszettróka
    #57923
    Elkezdett "húzni a szerver" x számú verseny után, vagy mert betöltötted a boltot a memóriába. :D Apropó, vissza raktad utána a pirosat? Vagy át tudtál ülni egy hasonlóan felhúzott GXP-be rögtön utána??
  • BONESAI
    #57922
    Következő BIC kocsi: Pagani Zonda Cinque A-Spec
    Igazi mestermű, a felszerelés a leghozzáértőbbek által lett kiválasztva: 0-0-1 fék, azis zöld
  • BONESAI
    #57921
    F1ben nem is volt és nem is lesz piros fék. Ha egyszer valami bejött, nem kell baszogatni. Marad a fehér
  • Quqa
    #57920
    És mi van a piros fékkel, ugye-ugye hogy szarul fog , pláne egy hátsó/közép motoros gépben!
  • BONESAI
    #57919
    Valószínűleg egy munkanélküli művei... ilyenre másnak nincs ideje.
    Én általában átfestem az új kocsit és mehet is a rajtvonalhoz
  • BONESAI
    #57918
    Egyet kell hogy értsek veled...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...bármennyire is fáj

    Én egyszer kikísérleteztem egy RTR-Xet, ami messze nem volt a legmagasabb statú cuccokkal felszerelve, így az overallja sem volt akkoriban a legmagasabb... de a 411et nitróval úgyis megcsinálta. Az irányítása pedig egy álom volt. Amióta új a rendszer, sokkal csúszósabb ugyanazokkal a cuccokkal, amivel régen tapadt az útra, szóval ez is változott.
    Derekasnak pedig:

    Ez számomra a legbejövősebb felállás
  • Quqa
    #57917
    Aztaqurva milyen képek, remélem átmegy a link.
    Ilyeneket lehet?
  • Quqa
    #57916
    Azért ezzel némiképp vitatkoznék, nemrég gurultam pár kört privátban GPX-el, az overall 399-399-398 volt, utóbbi az enyém. És mind rajtnál (perfect nélkül), mind versenyben leszerepelt a piros motor, átkevertem a cuccokat és kékkel (399) sokkal jobban ment/gyorsult mint azelőtt. És ne mond hogy az 1 pont miatt ment lassabban, mert attól sokkal rosszabb volt.
    Megj.: a zöld turbó nem harap hiába magas az értéke, csere.
    Persze nem muszáj, jugger kell neki.
  • trakk
    #57915
    Főnök bá', tessen már levenni azt a kódot, kikapcsolták azt már.
  • Gab0523
    #57914
    Sziasztok!

    Krisssztián... Suli után szeretettel várlak XF-ön. Híreket mondok. :D -lassan azt fogják hinni, van köztünk valami.
  • Robirx7
    #57913
    Van abban valami amit mondassz, Rabidfox, de hidd el hogy azért egy minimális változást el lehet érni a megfelelő alkatrészekkel, és egy rosszúl megválasztott alkatrész sokat ronthat is az autó tulajdonságain. De hát minek is beszélek, hisz nem én vagyok itt a mester, valószinüleg ti jobban tudjátok...
  • noblem1983
    #57912
    Érdekes megjavult a fejléc pedig fel se raktam az Adblockot
  • veszettróka
    #57911
    Alkatrészek megválogatásával ilyet nem tudsz hogy megváltoztatod az autó karakterisztikáját hogy alul húzzon jobban vagy felül. Nehogymár keresztűlhúzd már a fejlesztők számításait és nem veszed meg a legújabb kocsit amit meg akarnak vetetni veled, merthogy te rafkósan jobbra, versenyképesebbre tuningolod a korábban megvettet. :)

    Minden cucc a kezelhetőségre hat. Arra is csak annira, hogy kicsit a játélkstílusodhoz tudod igazítani az autót. Az ilyenek hogy zöld motorral jobban pörög, kék motorral nagyobb a nyomaték, egyik váltóval hosszabb az áttétel - hülyeség.
    Zöld motor-váltó alkatrészekkel azért lesz nagyobb a végsebesség mert azok jobban megdobják az overallt mint a többi cucc.

    Szóval gyenge a lambod zöld gumival? Rakj bele piros v. sárga gumit azoknak magasabbak a % értékei, erősebb lesz tőlük a kocsi. Logikus nem? :D