94802
  • mormotax2
    #57990
    szasztok engem is léci rakjatok fel a ranglistára legalább legyen nyoma hogy itt vagyok ( mormota , mormotax2 , mormotax3 beavisx2 ) kösszi
  • Ryder159
    #57989
    Az bizony. Hétvégén nyerek a lottón és veszek is egyet...
  • chris1997
    #57988
    Nem csodálom, űber a megjelenése.
  • Ryder159
    #57987
    Ma volt szerencsém egy ilyenhez élőben:

    Szokkal szebb, mint képen. Gyönyörű gépezet, Vetekedik a listámon a Camaro-val...
  • SUNNY84HUN
    #57986
    és jól is teszed :)
  • Robirx7
    #57985
    csak egy megjegyzés rabidfox számára, már 2 éve játszom volt időm a dolgokat kitapasztalni, az más hogy nem valami nagyok a karijaim és nincs sok verda rajtuk mert se sok időt se pénzt nem ölök a játékba( 0 boost)
  • SUNNY84HUN
    #57984
    09 es jobb , de dragra nem való max priviben , , dragon még az ae86 om is jobban megy , kanyargós rövid húzatós szakaszos pályákon jó de ahol hosszabb egyenes van elvérzik
  • BONESAI
    #57983
    Szerintem fölösleges skill-pénzkidobás. Dragra erős nitrójú autó kell, az RX8ak nem azok. Szerintem a '09 jobban megy a simánál
  • RED BULL F
    #57982
    Az RX-8-ak jól mennek? A sima vagy a 2009-es megy jobban a kettő közül? Igazából valami gyengébb drag autót gondoltam faragni valamelyikből. Mit gondoltok, megérné?
  • UDINEI
    #57981
    Köszönöm :)
  • BONESAI
    #57980
    Gratulálok. Sok jó versenyzést kívánok vele, nagyon jó autó az Europa
  • UDINEI
    #57979
    Sikerült megvan az autóm.
  • CortezK2
    #57978
    Szia! Jelentkeznék akkor én is, igaz ahogy néztem a "legjobb" időm is jó esetben kb. az 5 helyre elég a listán, de talán meghozza a dolog a kedvem egy kis time attackhoz. Driver: CortezK2 Szeró: Apex.
  • UDINEI
    #57977
    Igen valóban.
  • BONESAI
    #57976
    Na az már jó gép
  • UDINEI
    #57975
    De egy m3 gts re is beruházok.
  • UDINEI
    #57974
    Köszönöm
  • BONESAI
    #57973
    Hát azt akkor még ma vedd meg, mert holnap már nem lesz benn (lásd: IGC Autók - Ezek mennek...egy picivel feljebb, sárgával).
  • UDINEI
    #57972
    Köszönöm am egy lotus európára spórolok :)
  • BONESAI
    #57971
    Nem baj, ha lesz majd frissül :)
  • UDINEI
    #57970
    Az nem baj ha még nincs versenyem am a felécem .
  • BONESAI
    #57969
    Drivered neve?
  • UDINEI
    #57968
    én nem vagyok rajta
  • BONESAI
    #57967
    A Magyar Ranglistát én (is) adminolom.
    Aki még nincs rajta az jelezze, feltesszük
  • chris1997
    #57966
    Csá
  • UDINEI
    #57965
    Sziasztok.
  • RoboKutya78
    #57964
    Alig van Lotus kínálat erre azt is leszedik ami még van ehh jó oké hogy senkinek se kell
  • Hunn1a
    #57963
    Reggel úgy indul nekem a nap, hogy mobilról FB-zek. Látom, kiderültek az új IGC-s vasak. DBS mintha lett volna már. 2009-es RX-8? Bár elég fantasztikus B-csúcson, nem kell. Mitsubishi...és itt jött a Bővebben link. Izgatottan nyomtam rá, hátha végre jön a régi Eclipse GS-T. Erre az fogad, hogy Lancer Evolution X.

    Bekaphatják odaát.
  • Dzsimmi
    #57962
    Szép volt,csak kár,hogy nem láttam közelebbről
  • lorci
    #57961
    Atya világ nem gondoltam volna ennyire beletudok harapni 19-be BEACON & STATION-on.



    Már az 20a- is 59. voltam most már 3.. s annyi lesz.Kapok a fejemre megint, hogy csalok de nem érdekel aki sokat megy velem az tudja, hogy nem.
  • veszettróka
    #57960
    Na ugye hogy jó ha néha felbukkan egy ellenvélemény? Utána néztél a dolgoknak, beleástad magad, teszteltél, meggyőződtél arról hogy jól gondolod amit gondolsz. Élvezni fogod a játékot.

    Valaha én is így kezdtem - pár autóból vettem egy másodikat is hogy na, jól máshogyanra tuningolom őket, de ugyanarra a _SZINTRE_. Egyikból három is van. Mikor még rekordoztam velük, tök mindegy volt melyikkel megyek. Most csak azért nem az, mert máshogy vannak skillezve. Egyébként mindegy lenne most is, pedig érzem hogy máshogy mozognak.
    Ezért nálam jó ideje ...á sok ez lesz ez már... tapasztalja csak ki mindenki magának mennyire "bonyolult" a játék, nem akarom én senki örömét elrontani :)
  • Robirx7
    #57959
    Néztem egy pár vidit még erről az m3asról..ooouu túl jó ahhoz hogy ne ezt vegyem hanem egy skylinet. Most gyüjthetek még egy millát
  • Robirx7
    #57958
    Csak úgy megjegyzésként leirok pár tapasztalatot az alkatrészekkel, lássam csak én érzem ezeket igy vagy más is: a Silvia kétszer kezelhetőbb volt számomra sárga gumival mint pirossal; Piros váltóval 200-220nál már 5ösben vagyok; a piros turbóból kifogyik a szufla 160-180 után; a sárga alkatrészek hozzák ki a maximumot az eredeti izomautókból. Nos igy néhány ami egyből beugrott..
  • lorci
    #57957
    Átskilleztem a GT2-est bár drag skillekel is ment 1.22-őt de igy már más race skillel mostmár megcélozom a 1.19-et hátha sikerül nem vagyok olyan messze tőle ha az sikerül megleszek elégedve
  • chris1997
    #57956
    Nitró miatt GTS szerintem.
  • Csabesz001
    #57955
    Ha már ilyen "jófejek" az IGC-vel, akkor kérdezek.
    M3 GTS v. Aston DBS?
  • TOMDRIVER333
    #57954
    Ki akarnak baszni velünk, de nem megy nekik. :D
  • BONESAI
    #57953
    '09 RX8 lesz
  • chris1997
    #57952
    Hát ez-az...
  • Guido992
    #57951
    az rx8 az most is az hé XDDD