94802
  • BONESAI
    #58110
    A Viperben különleges BIC felszerelés van. De ne tévesszen meg, még azokkal is szar.
    Tegnap megvettem az Eclipset meg egy Sleigh Runner Cinque-t. Elszabadul a pokol
    Kaptam mellé egy BIC 86-ot, ami nagyon jól megy... mondjuk minden skillje 3 csillagos. De elég jó autó, használható versenyzésre is ha valaki szereti
  • goregrind #58109
    Most lestem a profilomban a gifteket, és ott van még a DodgeViper SRTl0 és a P.Carrera GT melyeket az egy napos kóddal lehetett megszerezni. Elég durva, hogy a viper jobb ultra partokkal csak "A" class 652-vel, míg a GT "S" class 845-tel picit gyengébb ultra cuccokkal! Ezt rendesen összehozták...
  • veszettróka
    #58108
    Bedobok egy tippet azoknak akik néha Pentium4-essel, 1 giga rammal (@400mhz) is ráfanyalodnak a játékra és nem akarnak "aprókat laggolni" free roamban: Social Free roam filtering: ON a optionsben és átmenekülés a zsúfolt EN1 EN2 csatiról (ahová a magyarokat is dobja szerintem a játék induláskor) egy kevésbé népes csatornára mint pl a FR1- 2 vagy PL 1- 2.
  • csiles
    #58107
    Az Intel procikhoz én hülye vagyok, kilométerekről kerülöm azokat, még akkor is ha még életembe nem próbáltam ki, de nem is számdékozom... Amit HGABE írt, azon gondolkodtam én is, de csak akkor írtam volna azt, ha lowon is akadsz úgy, mint mediumon..

    Ha van total Commandered, akkor ilyen fájl-t keress: pagefile.sys

    Ez egy rejtett fájl, tehát a total commanderben a rejtett fájlok mutatása részt ki kell pipálni. Alapesetben a rendszermeghajtó gyökérkönyvtárában van.

  • Gab0523
    #58106
    Hja, bocsi. Én kevertem. :D
    Viszont akkor sem hiszem, hogy a kártya a hibás.
    Specifikációs alapon ez a kártya kb 8800GTX, csak ugye... 64bit?
  • Robirx7
    #58105
    rammot meg semmiképp nem teszek erre az alaplapra akkor inkább lassan nekifogok gyüjteni egy új gépre..
  • Robirx7
    #58104
    jaaaj megzavarittok már xD egyébként a d betü a procimnál a duált jelenti, ez még valamikor akkor készülhetett amikor az első dual procikat el kezdték gyártani. Egyébként van egy512mbs 128bites vga-m egy asus radeon x550es, amit épp azért cseréltem mert semmit se vitt ami 2005-6 utáni volt(a world el döcögött rajta..). Azt a virtuális memoriát meg nem nagyon értem..van ez az amit tudok de nem vagyok vmi nagy gép zseni az is biztos :P
  • Gab0523
    #58103
    Ha 1 mag, akkor minimum 3-3,2GHz kell neki. :/
  • chakon88
    #58102
    Nekem egy 512-es 64 bites videokarim van és tökéletesen fut.. Igaz nem full grafikán de nem is minimálon. Igaz nekem egy Intel Pentium D950 procim van....
  • Gab0523
    #58101
    Sziasztok!

    Robi, ne bántsd a kártyát, az a 64 bit tökéletesen elég a játékhoz. De az a Pentium D az érdekes.
    Ezt a VGA kártyát 1 magos proci nem tudja teljesen kihajtani, csak olyan 58-65%-ban. A másik, hogy 1 magon a World eleve kicsit hülyén viselkedik. Szóval, a proci a hunyó.
  • csiles
    #58100
    Én a helyedben szereznék egy régebbi, de nagyob bitsebességgel rendelkező videókarit, s megnézném vele a játékot. Az ideális partner lehetne egy 512 MB 256 bit -el rendelkező példány, de ha csak 128 bit-je van azt is meglesném.

    A virtuális memória mennyiségéről nem írtál, én arra is ránéznék, mert az XP-nek kell az is...

    S most hogy minimumon tudsz vele alkotni, én a videokaridat eltemetném egy alkatrész temetőbe, mert az jóformán játékra alkalmatlan... hiába tudtál vele mást játszani...

    Jah, és a memóriabővítés nem ártana...

    De még mindig érdekelne, hogy mennyire van állítva a virtuális memóriád, s melyik meghajtóra...
  • Robirx7
    #58099
    betettem mindent minimumra, és igy azért már érezhetően van különbség a sebességben, vannak még minilaggok de nem vészesek. De olyan ocsmááány
  • Robirx7
    #58098
    huh na azért igy már mindjárt másképp fest a dolog..ha azt mondod h win 8 alatt megy akadás mentesen az utcai rész akkor ez meg is van oldva; azt én is észre vettem h csak egyes pályák idétlenkednek multiban szóval ez a lag kérdés is megoldva és valószinüleg a 4mb-s netem is rátesz egy lapáttal
  • mormotax2
    #58097
    álisdbe léci nekem a mormotax2 est kösszi
  • csiles
    #58096
    Értem, akkor a neted körül nézzél szét. Ha az alább leírt játékokat is online-ba játszod, s nincs semmi gond, akkor a configodat egyszerűen leszarja a játék.

    De azért nézd meg még, hogy mennyi virtuális memóriád van beállítva, meg nézd meg hogy a játék mit alkot full low-on, vagyis a legminimálisabb grafon mit alkot.

    De ne kint az utcán, mert ott csak win8 alatt nem akad... menjél singlet, privátot, vagy multit mind1, s vigyázz, mert vannak pályák amikben vannak optimalizációs hibák, ahhol szaggat egy kicsit s ez globális...

    pl.: Lyon & HWY201 autópálya lehajtó a színház felé... itt is van videó RX-8-al megy az ürge, én meg most épp azon a pályán tolom a singlet a cinegével, s nekem is beakad ott, néha elég durván... tehát az ilyeneket ne vedd figyelembe... meg az utcán levő akadásokat se...
  • goregrind #58095
    Ollé!

    Gondoltam ezer éve nem kergettem gyémántokat, de mivel X hónapja félbeszakadt, ezért reset lett. Íme az első napi nyereményem, büszke vagyok!

  • Ryder159
    #58094
    Hát én most ott tartok hogy ezt töröltem a gépről, és jön lefele a Simraceway. Ha élvezhető lesz billentyüzettel, akkor marad, ha nem akkor tovább keresgélek...
  • Doozer
    #58093
    XXLANGJBXX vett kettőt, íme az eredmény
  • veszettróka
    #58092
    Én meg úgy jöttem a a játékba hogy na akkor Viperrel elp*csázok mindenkit. Aztán nézd meg képtelenek kiadni egy használhatót, pedig kerülgetik a témát a kis ge*cik nagyon - Elites borzalom , A -Spec-es vicc....
    Egy éve el van különítve rá boost meg a legjobb skillekből, partokból félre van téve neki egy-egy
  • Robirx7
    #58091
    Igen tisztában vagyok vele hogy az a kártya kuka-azért is tettem a kártya után azt a kis jelet-de ne mond már hogy a worldhoz nem elég..nehogymár a shift, gta 4, test drive, burnout meg más olyan játékok mennek amiknek-sztem -sokkal szebb a grafikájuk ez a nyomoruság meg medium alsó fokán szaggat. Egyébként sp3as xp-m van :D
  • Ryder159
    #58090
    Én komolyan úgy érzem néha, hogy ezek megfigyelnek, és direkt velem basznak ki. A kedvenc autóim A játékban lószart sem érnek, vagy drágák, számomra elérhetetlenek. Kivéve a GTS.
    Most ha feltételezzük, hogy ehy a kártya pakk nem ad olyan autót, ami már a garázsomban van, és van 40 különböző autóm, akkor is több, mint 80 pakkot kéne vennem. De hát ugye azt nem garantálják, hogy nem húzok 3 darab Charger R/T-t. Ahoz meg drága hogy garázshely miatt vegyek.
    Ha lenne olcsó lengyel boost, akkor addig nyomnám, míg nem ad. De így nyomom inkább a Battlefield P4F-t, vagy valami mást.
  • lorci
    #58089
    Kiváncsi volnék arra, hogy kb milyen autókat lehet igy nyerni.Személy szerint szerintem csak valami fosokat tesznek be 1,400 boostra De biztos lesz majd olyan akinek van bővel boostja és kipróbál vagy 6-7 packba mi esik...
  • csiles
    #58088
    64 bites videókártyával kitörölheted a hátsódat kb... Nem a memória mérete számít, hanem a buszsebessége... A másik, ha win7-ed van, akkor a 1,5 giga ram édes kevés, a játék, ha olyanja van, simán megeszik 1 gigát, olyankor jön a kártya +1 gigája, de a 64 bites sebességeddel baszhatod..
  • BONESAI
    #58087
    Hozzáadlak titeket a listához.
    Na ez mondjuk rohadt olcsó így... de nem tudom, megéri-e az 1400 boostot ha ad pld egy Mazda 3at... lehet earnelek egy picit én is, egyet megérhet
  • csiles
    #58086
    Nekem fel van téve az adBlock, s nem befolyásol semmit se... Tunnelbear - UK - beállítással nekem működött. US beállítással a nagy semmit láttam.
  • veszettróka
    #58085
    Azért sajnállak hogy a vágyott Taurus / Mondeo lett az első kocsi amelyik odakerült.

    Ez a autó tombola meg még mindig fáj.
    Meg hogy érintetlen a hülye Race again rendszer és hogy vele együtt nincs matchmaking.
    Chargerrel mentem volna mert az jó - összerak Cinquevel. Ez addig megy míg a számláló le nem jár abban a szobában. Jó akkor újra. Cinques megcsinálja az egyetlen szobát aztán megint abba próbál betolni mindenáron a játék mert nincs más, nincs matchmaking, nix, nyista, semmi, nuku, zéró, nulló.
  • Ryder159
    #58084
    Na úgy látom mégse earnolok semmit. Basszák meg.

    #58072 Na ennek megint nem örülök...
  • goregrind #58083
    Üdv néktek száguldozók!

    Ma rávettem magam, hogy újra száguldozásra adjam a fejem! Remélem fél óránál többet birok majd ki játékban! (Egy imát elmormolok azért előtte: "Add meg nekünk minden napi csiter mentes játékunkat...")

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak nekem van Deja-Vu érzésem, amikor mormotax2 irományát olvasom? Nem akarom bántani, nem ismerem őt, de nagyon hasonlít valakire az, ahogyan kifejezi magát!
  • Robirx7
    #58082
    Mondjuk az én kérdésemre még most se mondott senki egy mukkot se de mind1, ha egyszer boostra lessz szükségem akkor veszek :) na de nem is ez a lényeg hanem egy kis OFF ami most jön:
    Mért van az hogy ahányszor belaggol a World, ami nállam 5 másodpercenként előfordul, a vidi kártyám is borzasztó nagyon felpörög, de csak arra az egy pillanatra amig a lag tart..Semmi se poros és a hőmérséklet is rendben van(45-55 fok max). Cuccaim a gépben ha érdekel: cpu-Pentium D 2,8ghz;
    alaplap-vmi 2006os vacak..mind1; vga-msi gt 430 1gb ddr3 64bit -.-"(az a nagy pajzsos külsejű); 1,5gb ram..
  • Ryder159
    #58081
    Na majd earnolok egy kis boostot ha sikerül és veszek egy pakkot, csak kíváncsiságból...
  • Dealcsy
    #58080
    Az nem jutott senki eszébe, hogy esetleg az AdBlock miatt nincs ajánlat? Mert hát ha belegondolunk, akkor az ajánlatok reklámok. Vagy nem? Esetleg valaki kipróbálja? Mert én most nem érek rá szerezni speedboost-ot.
  • chakon88
    #58079
    sziasztok. látom már van aki kérte hogy dobja fel valaki magyar ranglistára... Ha lehetne akkor engem is dobjatok már fel légyszi. Nick név : CHAKON88 és Apex Eu . Köszi
  • Quqa
    #58078
    Az újdonságok, az egyik 2 szemszögből.
  • piko71
    #58077
    Sziasztok!légyszi dobjon már fel valaki a Magyar ranglistára előre is köszi!nick név piko71 és apex eu!
  • nfsmw4ever
    #58076
    Új autó: Chevrolet Camaro SS C-SPEC, ár 5800 SB
    Car Prize Pack, Ár 1400 SB - time limited offer
    Hát vettem hármat. Most van két juggeres scionom (egy kék, egy piros) meg egy BMW 135i "Flexor". Vagy három elég drága garázshelyem....
  • mormotax2
    #58075
    NEm gondoltam hógy leszmég valami ami igazán motiválnifog de ez a magyar ranglista tetszetős dológ tervezgetem egy uj verda beszerzését az aventador , reventon párosbol kicsit javitani az időkön jó muri lesz
  • mormotax2
    #58074
    Szasztok lenne egy kérdésem a magyar ranglistára csak egy profilal lehet benevezni ? És ha igen akkor lehet e rajta a profíl nevet változtatni mert a legtőbbet a mormotax2 őt használom és tőbbet is törödöm vele mivel 4 db ra nem egyszerű oda figyelni
  • Gyuszopapa
    #58073
    1 Drag alatt 2 csaló:
    MATTRIVER Murci 640:387 km/h
    DAFFDAN Bentley:457 km/h
  • trakk
    #58072
    Hát, lehet örülni, az Interceptort csak az autós kártyákból lehet majd beszerezni.
    Meg a SpecV drag-ot is, dehát az már amúgy is van mindenkinek, nem ugyanaz, de drag az is.
  • gyeprefos007
    #58071
    Szeretnék fel kerülni a magyar ranglistára :) lehetséges még? :)