94802
  • tutuhawer #58070
    nem abba a profilba nyertem szerintem.
  • chakon88
    #58069
    annyit szeretnék kérdezni , hogy hol lehet beállítani azt hogy itt nekem is kiírja a game nevem és szintem ?
  • Quqa
    #58068
    Remélem azon rögvest beletetted az egyik full tuningos Skyline-odba.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk a Z-be.
  • tutuhawer #58067
    4csillagos cop radart nyertem 1-et. Nem tudom, hol és mikor, mert nem figyeltem, annyira örültem neki
  • chakon88
    #58066
    :S köszi... egyébként hogy lehet race cuccokat szerezni ? vagy mi alapján lehet nyerni ?
  • Quqa
    #58065
    És akinek gyenge a járgánya nemsoká jönnek a gyémánt skill-ek és gondolom, utána az 5*-os alkatrészek, mert túl lassúak a Zondák, F1-ek, CCX-ek stb. Így lassan megint ott járunk a 420km /ó környékén!

    Kérdés: valaki nyert már valahol 4*-os skill-t (verseny vagy gyémánt)?
  • tutuhawer #58064
    ez idő alatt biztosan nem lesz "out of memory" hibaüzenet, én garantálom.
  • trakk
    #58063
    10-től 2-ig patch van.
  • chakon88
    #58062
    leállt a szerver vagy csak nekem nem indul a game ?
  • veszettróka
    #58061
    ...és új autó pár hónapig csak így lesz megszerezhető.
  • veszettróka
    #58060
    Bejelentkező képernyőre is mehetne egy ilyen tombola hogy 3000 boostért 1 órás, fél órás, 10 perces, 5 perces játékidőket lehet nyerni
  • BONESAI
    #58059
    Engem nem vonz az ilyen.. meg gondolom őrült ára lesz, ha tényleg bármilyen autót megnyerhetsz belőle
  • trakk
    #58058
    És mind a kettő Charger R/T.
  • noblem1983
    #58057
    És mi történik ha valaki 2-t vesz belőle és ugyanaz van benne
  • chris1997
    #58056
    Nem de érdekes.
  • veszettróka
    #58055
    "A new Car Prize Pack has been added to the Card Pack store which gives players the chance to win NEW AND EXCLUSIVE CARS "
    háhá, így már világos, köszönjük
  • chris1997
    #58054
    Pffff..car pack
  • BONESAI
    #58053
    Valaki ismeri SPYGREG-et?
  • trakk
    #58052
    Bocsi már, hogy offolok, de PECCSNÓCC:

    Purpose:
    The purpose of this maintenance window is to deploy server / a game patch to Need for Speed World. Please see Release Notes below.

    Date:
    February 20th, 2013

    Duration:
    4 hours
    Start: 1pm (13:00) PST – 4pm (16:00) EST – 9pm (21:00) UTC
    End: 5pm (17:00) PST – 8pm (20:00) EST – 1:00am (01:00) UTC

    New Features:
    - A new Car Prize Pack has been added to the Card Pack store which gives players the chance to win new and exclusive cars
    - Optimizations have been made to help reduce the download size for future updates

    Bug Fixes/Changes:
    - Fixed an issue that sometimes prevented the Traffic Magnet powerup from having any effect
    - A number of vinyl mirroring and distortion issues were fixed for multiple cars
    - Fixed a flickering license plate issue on the Mazda RX-8 (2009)
  • chris1997
    #58051
    Ki kell őket raknom bannerbe..Quqa szeretné én tudom.
  • TOMDRIVER333
    #58050
    Jah, mostmár tudom
  • TOMDRIVER333
    #58049
    Honnan lehet ezeket a jó kis szmájlikat szerezni?
  • chris1997
    #58048
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Admin én lennék a User meg te akkor?
  • Quqa
    #58047

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler] [spoiler] [spoiler] [spoiler] [spoiler]
    [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler]
  • RoboKutya78
    #58046
    na csak hogy figyelek:)
  • chris1997
    #58045
    Az holtbiztos.
  • veszettróka
    #58044
  • chris1997
    #58043


  • Quqa
    #58042
    Hát ez már mindennek a teteje, mindenki lopja a smiley gyűjteményem. Ennek vége! Nos akkor aki használta, használja, használni fogja az fizetni fog.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ide kérem az átutalásokat, ami meglepően olcsó, smiley/50Ft: OTP Bank 11712154-21456325-00000000
    Köszönöm!
  • RICCS98
    #58041
    Láttam, hogy akciós a BMW CS akármi...,
    Volt 1.4k boostom és gondoltam rendelek 1k boostot,
    Amikor kültem volna az az üzenetet valamiért nem engedett tovább.
    Valaki valamit tud?
  • chris1997
    #58040
    Ennyit tudok kihozni MAX 2 körversenyből :D Szerintem majd még Sprinten is összekapja magát. De majd üzenjétek meg ennek az Audistának, hogy Dögöjjön' meg
  • veszettróka
    #58039
    Falconak jelezte már valaki hogy a listán az összesítő nem az összes pályával átlagol, hanem csak azokkal ahol van futott idő? (az Audista srác mit keres ott előttem a Circuitos összesítőn az össz 2 futott versenyével )
  • tutuhawer #58038
    alakul, jól néz ki a magyar ranglista. Remélem, minél többen jelentkeznek nálad feliratkozásra
  • BONESAI
    #58037
    Nekem régen MSNen egy rakat ilyen szmájlim volt... komolyan minden betűre volt egy, lehetetlen volt kivenni már mit írok :D aztán kikapcsoltam mindet
  • BONESAI
    #58036
    Akik szeretnének felkerülni a magyar ranglistára, azok kérem írjanak nekem privát üzit itt.
  • veszettróka
    #58035
    Bocs, ezt muszáj megnéznem hogy áll össze:
  • BONESAI
    #58034
    Én kb. 2szer szántam el magam, hogy felvegyem a kapcsolatot a supportal. Hányinger az egész
  • nfsmw4ever
    #58033
    Háttöööööö....... Szép sablonokat használnak. De tényleg! Pontosan tudják mi a probléma, mennyibe kerül ez nekem, neked, nekünk, és akkor olyan rohadt nehéz jóváírni nekik azt a párszáz SB-t????? Na ez csesz fel. De nem baj, még cseszegetem őket. Tavaly az 1500Sb felajánlásukat több mint a 10szeresére húztam fel
  • chris1997
    #58032
    Hát, régebben nekem is ezt ilyesmit írtak..
    Kedves Christian!

    Köszönjük, hogy igénybe vette az Electronic Arts terméktámogatását.

    Sajnos játékmenet-specifikus információval nem rendelkezünk, a terméktámogatásunk inkább a technikai jellegű kérdésekben tud segíteni.
    Ajánlok a figyelmébe pár weboldalt/fórumot, ahol segítséget kérhet a többi játékostól, vagy moderátortól - ők valószínűleg több információval rendelkeznek a játékmenettel kapcsolatban:

    http://forum.ea.com/eaforum/categories/show/187.page
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1233324348

    Ha a továbbiakban kérdése vagy észrevétele van, forduljon hozzánk bizalommal.

    Üdvözlettel,

    K. Balázs
    Játéktanácsadó
    Electronic Arts terméktámogatás
    http://help.ea.com/hu
  • nfsmw4ever
    #58031
    Jah. Most körmölöm. Nem szoktam annyira hagyni ám, csak most belógott a léc nálam. Lépek is oda, és folytatom a mesét.