94802
  • veszettróka
    #58150
    Látom végre úgy számolja az overall rankinget mint az nfs-s.com. Nem lehet már összetettben az élre kerülni egyetlen pályán futott első helyezett idővel.
  • BONESAI
    #58149
    Örülök, hogy tetszik, mert nekem is Falcoé az érdem, én csak besegítek.
  • goregrind #58148
    Akkor pardon, ha így volt akkor! Nem voltam akkor sem asszem, szóval nem állíthatom, hogy nem.
  • Ryder159
    #58147
    Egyébként 80€ volt 2.000.000SB szóval nem olyan elképzelhetetlen...
  • BONESAI
    #58146
    Tavaly január-február-március 50.000-62.500 boost került 800 forintba. Akkor vette akinek volt esze
  • BONESAI
    #58145
    Nekem is volt 1.200.000 annó
  • goregrind #58144
    Durván számolva fél milkó magyar pénzben! Ezt ne akarja már beadni senki...
  • BONESAI
    #58143
    Gratulálok neki. 100.000 boostért vett egy CCXet :-)
  • Ryder159
    #58142
    Amint rájövök, visszatérek...
  • mormotax2
    #58141
    Bakker nagyon jol megcsináltátok ezt a magyar stat oldal gratula tényleg jok vagytok és köszi hogy a második profilomat raktátok be
  • veszettróka
    #58140
    1.500.000 boost aha...
    - "...most miagond? lengyel boostos korszakból maradt tesó..."
  • goregrind #58139
    Azért annak az 1 milkó búsztnak a megvétele még lengyel pénzben sem olcsó, szóval csak trükköznek ezzel is valamit. Ennyi pénzt normális ember nem költ játékra!
  • BONESAI
    #58138
    A Cinque nagyon jó dragra. De az irányítása az F1hez képest nagyon nehézkes
  • Ryder159
    #58137

    Na milyen jó kocsikat ad. 3x egymás után '65-ös GTO.
  • RICCS98
    #58136

    Ne viccelj már, én az árát nézem :D és ahoz viszonyítom a kocsit
    Szóval ha kb 10 - 12k lenne az F1 akkor jobbnak titulálnám, Na de 20k Az már sok szerintem.....,
  • RICCS98
    #58135
    Mellesleg örülök, hogy anno a GT3at vettem meg, most is befigyel jópár F1 és Pagani 5
  • BONESAI
    #58134
    Nem olyan jó az a Pagani..
  • RICCS98
    #58133
    Gondoltam, hogy kb semmi esélyem a kocsijaimhoz, amiket kinéztem.
    Mellesleg, Bonesai neked az a problémád hogy nincsen meg az ACR?
    Na én akkor mi a fenét mondjak, hogy csak álmodozom a paganiról xDDD ?
  • BONESAI
    #58132
    Amúgy, aki PayPallal szeretne venni lengyel boostot, az állítsa át a PayPal accountját lengyelre. Úgy működik.

    Dziêkujemy za zakup!
    Metoda platnosci:
    PayPal
    Numer zamówienia:
    xxxxxxxxxx
    Data: 20 Feb 2013 18:40 GMT
    Zakupiona pozycja:
    17,500 Speed Boost Package
    Cena: z³ 80
    *: Tam gdzie jest to stosowne, suma zawiera VAT.

    Suma z³ 80
  • BONESAI
    #58131
    Pontosan. Ezt gyűjtőknek találták ki, nem versenyzőknek. Nekem már van F1em, 2 darab Zonda 5 is, meg mindenféle finomság... ami kellett,már megvan... vagyis... egy ACR Elite még jöhetne. Áhh, kell vennem 1 pakkot
  • csiles
    #58130
    1 a 400-hoz (1:400) ha csak a játékba behozott autókat nézzük különféle módban, s színben... (A pontos autószámot nem tudom, de az biztos hogy több mint 300...) Ha azt is nézzük, hogy azok sláger verdák, ergó ritkábban ad bármilyen sláger cuccot, így sláger autót is, így az esély 1 a milliárdhoz (1:1.000.000.000) hogy te azt az autót kapd meg, amit szeretnél...

    Másképp fogalmazva, ha te megnyered kártyából azt a két verdát, előtte nyerd meg inkább az 5-ös lottót...
  • BONESAI
    #58129
    Nem, nem az enyém. Csak besegítek a ranglistánál. Amúgy nem vagyok pécsi :)
  • RICCS98
    #58128
    Láttam ezt az új packot, megnéztem a videót is, És ha valóban adhat BÁRMILYEN autót, akkor mennyi annak az esélye, hogy 1 packból kapok egy F1et esetleg egy Pagani 5-t ? :s
  • goregrind #58127
    Csak úgy, unalomból... És egy kis nosztalgia. NFSW Old Style Trailer
  • Robirx7
    #58126
    most sajna még 1-2 évet ki kell húznom evvel a géppel vhogy aztán lesz új, de egy hdd-t mindenképp beszerzek mert szar ügy egy kölcsönbe kapott 40 gb-ssel vacakolni, teljesen jól müködik csak épp túl kicsi.
  • Dzsimmi
    #58125
    Akinek esetleg van még kedve erre a játékra költeni,akkor a CD galaxisba le van értékelve a starter pack,talán olcsóbb,mint a lengyel boost és trükközni sem kell.
  • csiles
    #58124
    Nem lehet megnyitni, az értékét máshol kell beállítani. A valódi memória méretednek a 1,5-szerese az ideális, tehát neked annyi, mint 2,25 GB.

    Namost nálad 1,99 GB-ra van állítva, s alapesetben automatikusan kezeli a rendszer, tehát hozzányúlni nem érdemes.

    Ha a közeljövőben gépet szeretnél venni, akkor ezt a mostani configot hagyd a fenébe. Engem a 1,5 GB memóriád zavar, de azt nem szeretnéd bővíteni, meg már olyat, amilyen neked van, azt is nehezen találsz, tudom.

    Más 5letem nincs.
  • goregrind #58123
    BONESAI!

    A "falcosoft" a te saját honlapod? Ha igen és jól értelmezem, akkor te Pécsi vagy?
  • Robirx7
    #58122
    Minden nap okosabb leszek valamivel :D kösz az infót, szóval akkor hagyjak mindent úgy ahogy van, nincs semmi amivel érdemes próbálkozzak? Mert azért ez igy elég szörnyen fest most minimumra húzva.
  • goregrind #58121
    pagefile.sys = lapózófájl, a merevlemezre kihelyezett memória. Megnyitni nem tudod - nem kell! Azt a célt szolgálja, hogy ha tele a memória, akkor a merevlemez egy megadott méretét használja a programok betöltésére másodlagos memóriaként. Kikapcsolni csak akkor van értelme ha legalább van 4Gb RAMod
  • BONESAI
    #58120
    Mindenki hozzáadva a ranglistához. Ha valaki szeretne még feliratkozni az írjon PRIVÁT ÜZENETET itt.
    Mormota, a MORMOTA nevű drivered lecserélve MORMOTAX2-re. Sajnos nem lehet 2 drivered egy shardról.
  • Robirx7
    #58119
    na megkaptam azt a file-t (pagefile.sys), ennek a mérete 1,99gb és nem lehet megnyitni semmivel :D, vagy nem is kell?
  • Robirx7
    #58118
    de sztem elértettem vmit :D
  • Robirx7
    #58117
    rexi itt most rám célzol nem?:D de hidd el ténleg elég ósdi már a gépem és ténleg nem ártana már lecserélni
  • goregrind #58116
    Anno én is adományoztam nekik pár ezret (jó pár ezret), de az új skill rendszer, a car class bevezetése után már nem bírtam a csitörökkel, szóval úgy döntöttem FucK az arcukba!
  • BONESAI
    #58115
    Ne tedd a Silviába, inkább majd a GTSbe.
    #58114 valakinek muszáj
  • goregrind #58114
    Höhö... van aki pénzzel tömi még a fejlesztőket?
  • Robirx7
    #58113
    vagy elég bele a egy 12%ventura-C class lesz max-és hagyjam gts-be?
  • Robirx7
    #58112
    kaptam egy 16%os piros féket tegyem bele a silviába a 11%os transtek helyére?
  • Robirx7
    #58111
    na mindj megnézem akkor ezt a memória dolgot, erre az alaplapra meg azért nem költök többet mert pl egy 4gbs 533mhzs ram kittet elég nehéz lenne találni és ráadásúl drága is..akk ink veszek új alaplapot egy 4magos amd procit-igen nekem is elég volt az intel- 8gb dual kit rammot és egy újabb és hasznélhatóbb ddr5s vga-t