94802
  • veszettróka
    #58551
    Bittos megtolták hátulról.
  • veszettróka
    #58550
    DAWE-nek is szépek a 2012 es Mustanggal futott drages idejei...
  • SUNNY84HUN
    #58549
    én meg megkérnélek hogy LAC83HUN barátom tedd fel légyszi a ranglistára
  • BONESAI
    #58548
    Már intéztem
  • lorci
    #58547
    BONESAI lécci vedd ki ezt a kollégát a Magyar Ranglistáról mert 100%, hogy csal



    Két kanyar után elhúzott majd bevárt megint elment a ...
  • RoboKutya78
    #58546
    TUTU:)
  • veszettróka
    #58545
    Tetszik ez a Audi RS4 mint egyik legjobb "D"s - valahogy Blacvkwell Bridgen,. State n Warrenten, Missionon nem sokat láttam belőle...
  • zsomboor
    #58544
    megnézni nem tudom mert Server overloaded-ezik nekem, de gondolom Rockridge & Union , ott vannak A1-ek és E30-ak elöl mert kb. végig végsebességen kell menni, abban meg jobbak mint az Mr2/Eclipse páros

    Cinque meg gondolom privát lobbyból került oda, aztán szádékosan nem nyomta hogy ne kapjon csillagot..
  • Quqa
    #58543
    Ezek vannak az első 3-ban!
    S+nyílt: F1
    A: Porsche GT2 (997)
    B: MR2, A1, Mitsubishi Eclipse Elite
    C: MR2, A1, Mitsubishi Eclipse, BMW E30
    D: Mitsubishi Eclipse, Audi RS4,
    E: VW Scirocco

    Nfree az első (és nem is kevéssel) egy C-s pályán E30-al, kíváncsi vagyok ki találja meg hogy hol, sajnos ajándékom nincs érte.
    És van egy C-s pályán egy cinege, hogy az hogy került oda? De jó pár MR megelőzi!
  • Dealcsy
    #58542
  • CortezK2
    #58541
    Engem is kivágott, megjött a takarítónő és kihúzott valamit...
  • Dealcsy
    #58540
    Esetleg még meglátom, mit tehetek, mert a bömös kéne nekem is (a HP vynil mellett)
  • Dealcsy
    #58539
    Az a gond, hogy tegnap is beszéltem egy magyarral, de kidobta őt mindig. Igaz, az ismerőseim közül hajnali 1-kor csak ő volt fent.
    Amúgy most meg szórakozik a SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_7 újra, ma első belépéskor dobott ki, meg pont 1 perce versenyből..
  • BONESAI
    #58538
    Srácok, lépjetek be a BMWs nyereményjátékba többen. Nem vagytok valami sokan eddig
  • Hunn1a
    #58537
    Ja tényleg, a skillek is elég röhejesek.
    Maradjunk annyiban, hogy nem fekszik nekem a stílus. Vétel vége.
  • BONESAI
    #58536
    Igenis lehet dragozni IGC autóval is. VIDIA az élő példa a top 200 időkre flex murcival
  • Hunn1a
    #58535
    Mert aki nem vesz boostot, az szuperautók nélkül marad, anélkül meg nem lehet eredményesen futni a kilométert. Illetve a csalók is ezt a módot szeretik a legjobban. Ezért van az, hogy ahol kanyarodni is kell, ott szinte mindenhol benne vagyok a top 5000-ben (kivéve Petersburg Dam, valahogy az soha nem jön össze), gyorsulásban meg mindenhol 10 ezren kívül vagyok.
  • SUNNY84HUN
    #58534
    hát az a kocsirángatózás meg bugyuta írányítás igen vicces , prostreetben sem volt valami komoly de ott még lehetet valamennyire évezni , komolyan mondom az 1001 éves nfs ug és ug2 ben jobb volt a drag
  • Hunn1a
    #58533
    Ja tényleg, még valamire jó: rontani a ruppótlanok statisztikáját.
  • BONESAI
    #58532
    A kerékmelegítés tényleg jó lenne. De kártyafarmolásra tényleg jó.. és nem utolsó sorban, van belőle 7, ami elég sok ha valaki ranglistázik
  • Hunn1a
    #58531
    Jó? Igen? Mire? Pénzszerzésre? Legalább irányítani lehetne, meg kereket melegíteni, mint a ProStreetben. Ez így csak csőfutás.
  • BONESAI
    #58530
    jó a drag pedig
  • SUNNY84HUN
    #58529
    " Drag: Semmi " kb én így vagyok ezzel hánynom kell tőle úgy mint a team escape-től
  • TOMDRIVER333
    #58528
    Valaki tudna belinkelni egy olyan site-ot ami egy autómárka gyártásáról szól, kivéve audi(chris, ne haragudj), mercedes, opel és ne wikipédia legyen, jah igen és irjon róla sokat.
  • Hunn1a
    #58527
    Akkor B-be az RX-8at nevezném, eléggé kifújja az orrokat.
  • chris1997
    #58526
    Nékem:
    E - ...
    D - Audi RS4
    C - BMW 135i vagy más
    B - GXP
    A - 911 GT2 996, R8 5.2
    S - SV murci, Agera
    Drag: Semmi
  • chris1997
    #58525
    Nincs már Mustang IGC-be
  • Hunn1a
    #58524
    IGC-ből szerintem a legjobbak:
    E - Scirocco
    D - Solstice
    C - Solstice, Corolla (nem röhögni, igenis veszélyes)
    B - Mustang Boss '69 (olyan a nitrója, mint az MR2-é)
    A - M3 GTS
    S - P959
  • BONESAI
    #58523
    Nálam picit máshogy van:
    E- Scirocco
    D- Pontiac Solstice, RS4
    C- MR2, A1
    B- Eclipse Elite
    A- GT2 (nekem 996, de valószínűleg a 997 jobb egy hangyaszarnyival)
    S- McLaren F1
    Drag- Cinque Sleigh Runner
  • RoboKutya78
    #58522
    őő most nálam a gond vagy ezek odabent sporolnak a villannyal ahányszor felmegyek mindig setét van.
    vagy átlötték a játék időszámítását a saját kontinesükre?
  • SUNNY84HUN
    #58521
    1,2 misi környékén már kapható .. kecsón is van egy aszem 93 évjáratú
  • SUNNY84HUN
    #58520
    1 japán tuner autó ami 2000es benzin turbós 180 le körüli gyárilag.., de van 245 le változatt gyári ami ritka mint a fehér holló , de korántsem akkora top autó mint itt ... , de a worldnek semmi köze a realitáshoz és kár ezen agyalni
  • Gyuszopapa
    #58519
    Minek kellett azt az MR2-őt ilyen op-ra készíteni,a valóságban is az a legjobb autó?
  • SUNNY84HUN
    #58518
    csak ne feledd a1 és e30 is ott van eléggé - b - ben , és -d - ben a waterfronton rs4 es audi a legjobb többiben már nem mert kanyarodni is kell :D , gxp is jó -c - ben ha valakinek nincs mr2 je ( mert igc -s )

  • veszettróka
    #58517
    Akkor az. Ti tudjátok. (mr2-t írtam az összes sorba utána írtam át ott ahol nem az a king vagyy mi)
  • mormotax2
    #58516
    szerintem a b ben is ott van az eclipse
  • mormotax2
    #58515
    igen én nem si vitatom ezt csak valamiért nem megy nekem a ciroccoval söt utálom is azt az autot és szerintem a silvia az egyik legszeb auto jo érzés vezetni de ez mindenkinél máshogy van
  • zsomboor
    #58514
    Az a D az sokkal inkább Eclipse
  • veszettróka
    #58513
    Essünk túl rajta már az elején:
    E - Scirocco
    D - MR2
    C - MR2
    B - MR2
    A - MR2 911 Gt2(997) (kamu gyorsulás stat ) ()
    S - McLaren F1

    - aztán van 130+ autó a játékban...
  • mormotax2
    #58512
    halli látom a ranglistán hogy a scirocco a legjobb de soha nem sikerűl ugy futnom velle mint a silviával elkeztem eröltetni mert hátha jobb idöket megyek vele néha sikerűl is 2x anyi pu-val